Esu gera mama, bet bloga žmona. Laiškas sutuoktiniui

 (50)
Šiandien, kai mane švelniai apkabinai, susimąsčiau. Toks jausmas, kad aš kaip žmona save praradau... Esu visiškai atsidavusi mūsų mažyliui, o Tau jokio moteriško dėmesio...
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žmonos laiškas vyrui

Sunku net patikėti, kad būna ir taip, kaip vakar, Tau grįžus, nesugebėjau net labas išlementi. Jaučiuosi nuolat susiraukusi. Sakei, kad pasiilgai mano šypsenos! Jau per dažnai išsilieju ant Tavęs. Tiesiog užverčiu savo per dieną susikaupusiomis emocijas.

Pirmagimis – nemenkas iššūkis mūsų santykiams. Ačiū Tau, kad tai supranti. Aš taip branginu tas akimirkas, kai man virstant ežiuku, imi ir apkabini:

- Suprantu tave, mieloji. Panašu, kad šiandien sunki diena.

- Kokia aš baisi! Atleisk man! Kokia gėda...

Suprantu, kad tik Tavo, kaip vyro jautrumas suminkština mano širdį. Tada stipriai suartėjame.

Imu dalintis kasdienybės akimirkomis:

- Šiandien buvo gana įprasta diena. Buvo visokių akimirkų, kai zyzimas „stogą rauna“ ir kai sėdėjau iš meilės ir pasitenkinimo apsikabinusi šį mažą mūsų stebuklą. Jis net tris valandas miegojo pietų. Taigi, diena galėjo būti ir blogesnė, – nusišypsau. – Ačiū Tau, kad priimi mane. Taip dažnai jaučiuosi, kad visos blogiausios nuotaikos susikaupia manyje. Grįžai lemiamu momentu – sugebėjau sudeginti bulves, todėl pratrūkau.

Tavo reakcija į mano pyktį pribloškia! Labai aiškiai suprantu - mano žmogus mato mane šviesiausiomis spalvomis.

Aš turiu dvi labai ryškias puses: esu sąmoninga, kūrybinga ir entuziastinga ir, aišku, blogiausia - tai būnu irzli ir be galo šalta, nejautri. Paprastai pavyksta save rasti kažkur tarp šių dviejų kraštutinumų. Dažniausiai mūsų vaikas patiria geriausias mano asmenybės puses, o, kaip bebūtų gaila, dažnai Tau manęs nebelieka...

Pergyvenu, kad ims ir subyrės mūsų santuoka. Per dažnai viduje mąstau, kad galvoji apie mane pačius blogiausius dalykus. Bet tik praveriu burną ir suprantu, kad taip nėra! Tu supranti daug daugiau, nei man atrodo!

Tu tas asmuo, kuris mane pirmasis pamatai ryte susivėlusią, kai esu apsimiegojusi ir tik atsikėlusi, bet jau pavargusi. O grįžęs namo po darbo vėl matai mane dienos pabaigoje, kai aš tiesiog emociškai "nusikalusi". Tiesa, juk yra dar savaitgaliai. Tačiau savaitgaliai su mažyliu nebėra mūsų nuostabūs savaitgaliai...

Šiandien tas suvokimas, kad Tu mane priimi, paguodė ir padrąsino - galiu būti savimi! Tau tikrai nerūpi, kaip baisiai atrodau rytais. Žinau, kad mane myli. Aš žinau, kad pasirinkai mane iš meilės ir todėl mes sukūrėme šeimą. Mes esame kartu!

Tačiau aš trokštu būti ne tik gera mama, bet ir pati geriausia moteris Tau. Nuo šiandien pasistengsiu bent kartais pasirūpinti Tavimi dažniau ir į mažylį retkarčiais nekreipti dėmesio. Mes abu nusipelnėme vienas kito artumo. Stengsiuosi ir lauksiu geresnių laikų.

Vyro atsakymas žmonai

Mano mylima, Tu tikrai savęs nepraradai! Taip, mažylis Tave pasigrobęs. Tai tiesa! Bet tai juk taip laikina.

Prisipažinsiu, nebūna lengva, kai matau Tave tokią prislėgtą. Aš tikrai pasiilgau Tavo šypsenos! Bet tai, ką išgyveni, man labai brangu.

Aš tikrai suprantu, kad būti visą dieną atsidavusiai kūdikio mamai yra nemenkas iššūkis. Todėl stengiuosi palaikyti Tave. Pastebėjau, kad mano prisilietimai, dažnesni apkabinimai suminkština Tavo širdį. Ir nesakyk, kad Tavęs nebelieka. Tiesiog esi pavargusi, bet vis tiek Tu - mano žmogus.

Žinai, dėl santuokos - aš pažado laikausi! Niekada Tavęs nepaliksiu!

Rytais man esi pats gražiausias žmogus. Net ir tada, kai neišsimiegi. Tavo užsimiegojusios akys be galo gražios. O vakare aš trokštu Tave apkabinti ir nebepaleisti. Būk savimi! Nes tokia, kokia esi – esi mano. Myliu Tave!

Žinau, kad mūsų kūdikis tik akimirką bus toks mažas ir besisavinantis Tave. Todėl išlauksiu geresnių, lengvesnių laikų, kai vėl galėsime daugiau praleisti laiko kartu. Todėl laikykimės įsikibę ir nepaleiskime vienas kito.

Tavo

Gyvos istorijos
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!
„Ir jūsų nėštumas bus labiau apsaugotas", – pataria gydytoja ginekologė Ingrida Kravčenkienė poroms, jei moteriai niekaip nepavyksta išnešioti vaisiaus.

Intymumą miegamajame susigrąžinti gali padėti ir lazeris

Intymumą miegamajame susigrąžinti gali padėti ir lazeris
Nereta vaikų neseniai susilaukusi moteris susiduria su subtilia bėda – intymus ryšys jai nebeteikia tiek malonumo, kiek anksčiau.

Psichologė: kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama

Psichologė: kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama
Gal nėštumas ir gimdymas - puiki proga suartėti, jei iki šiol to trūko? Straipsnio konsultantė – „Invito" psichologė psichoterapeutė Marija Vaštakė.

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami
Gimus vaikui, šeimoje staiga viskas ima ir pasikeičia: prie vyro ir žmonos vaidmens prisideda mamos ir tėčio, prie ramių naktų – bemiegės, prie tylos – triukšmas.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (1)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas
Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių (2)

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių
Australės iš Melburno Joy Ratima vaizdo įrašą jau peržiūrėjo daugiau kaip du milijonai internautų. Didžioji dauguma, tikėtina, vaikus auginantys tėvai.

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus (3)

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama? (100)

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama?
Ne visos moterys gali (ir nori) žindyti kūdikį savo pienu. Būtent tokios mamos laišką ir gavome. Jame moteris sako jaučianti neigiamą aplinkinių nusistatymą dėl tokio jos sprendimo ir klausia: „Ar aš esu bloga mama?“

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką
Paskutinė savaitė iki didžiųjų žiemos švenčių į daugelio namus atneša malonaus laukimo, susikaupimo, apmąstymų ir noro kuo daugiau savo laiko bei šilumos skirti šeimos nariams. Jei jūs turite vaikų, žinote, kad jiems įvairios tradicijos, žaidimai, kalėdinės veiklos – itin malonios ir naudingos. Štai keletas idėjų, ką galite iki Kalėdų ar per jas nuveikti su visa šeima.

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (5)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti
Išmokti būti mama nėra paprasta. Yra daug dažnai pasitaikančių klaidų, kurias padaro beveik kiekviena naujai iškepta mamytė. Taip, klaidos gali padėti jums tapti geresne mama, tačiau kartais galima tiesiog jų išvengti.