Garsios moterys, kurioms nėštumas buvo kančia

 (22)
Įprasta apie vaikelio laukimą kalbėti tarsi apie stebuklą – mamos pasakoja, kokios jos jausdavosi ypatingos ir koks džiugus buvo vaikučio laukimas. Tačiau ne vienai nėštumas realybėje būna tikras išbandymas – kelis mėnesius be atvangos pykina, tinsta kojos, auga svoris, o paskutiniais mėnesiais sunku judėti. Kelios gerai žinomos moterys taip pat nesidžiaugė savo nėštumu ir to neslėpė.
Nėščios aktorės
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Mariah Carey

Iki pažinties su Nicku Cannonu garsioji primadona visada sakydavo, kad vaikams ji vis dar nėra subrendusi ir nežinia ar kada bus. Tačiau dabar Mariah augina dvynukus ir jaučiasi labai laiminga mama. Visai kitokius jausmus jai kėlė nėštumas. Praėjus porai metų viename interviu dainininkė atviravo, kad jautėsi stora ir negraži – net savo vyrui nesirodydavo nuoga.

Mariah Carey
Mariah Carey
© Vida Press

TAIP PAT SKAITYKITE:
Gražiausia pasaulyje mergaite tituluojamai Kristinai žadama puiki karjera
Astrologė Saulė atskleidžia, kokie bus vaikai, gimę pirmąjį 2015 metų pusmetį

Jaime Pressly

Aktorė augina vieną sūnų ir daugiau gimdyti vaikų nenori. Pasak jos, savo sūnų ji be galo myli, tačiau džiaugiasi, kad daugiau nereikės gimdyti, o nėštumą atsimena kaip didžiausią košmarą. Tuo metu ji ne tik jautėsi stora ir ištinusi, bet ir kentėjo nuo hormonų audrų – nuotaika keisdavosi kas kelios minutės, o elgesys, pasak Jaime, priminė lunatikę.

Jaime Pressly
Jaime Pressly
© Vida Press

Melissa Joan Hart

Paauglystėje suvaidinusi raganaitę Sabriną, aktorė būtų norėjusi turėti burtų lazdelę ir kai laukėsi trijų savo vaikų. Visus kartus aktorė priaugo labai daug svorio, tačiau tai jai sukėlė mažiausiai rūpesčių. Blogiausia buvo tai, pasak Melissos, kad ji nuolat jausdavosi be galo pavargusi. Moteris yra prisipažinusi, kad norėtų septynių vaikų, jei tik nėštumai nebūtų tokie sunkūs.

Melissa Joan Hart
Melissa Joan Hart
© Vida Press

Christina Applegate

Aktorė pastojo praėjus dviem metams, kai buvo diagnozuotas ankstyvos stadijos krūties vėžys. Žymi moteris džiaugėsi, kad gali turėti vaikelį, bet vėliau prisipažino, kad nėštumas toli gražu nebuvo malonus laikotarpis. Ji jautėsi tikra storule ir nuolat jautė energijos stygių.

Christina Applegate
Christina Applegate
© Vida Press

Hilary Duff

Aktorė mama tapo 2012 metais ir kol kas daugiau vaikų turėti nesiruošia. Pasak jos, ji iki šiol ilgisi sūnaus judesių pilve, bet paties nėštumo ir savijautos jo metu nemėgo ir pakartoti artimiausiu metu nenorėtų.

Hilary Duff
Hilary Duff
© Vida Press

Kate Hudson

Pirmasis aktorės nėštumas buvo lengvas, todėl to paties tikėjosi ir antrą kartą. Tačiau taip nebuvo – kelis pirmuosius mėnesius ją kamavo stiprus rytinis pykinimas, odą berdavo spuogais, stipriai slinko plaukai ir nevaldomai augo kilogramai. Taip pat Kate skundėsi, kad krūtinė padidėjo nuo A dydžio iki D ir ji nebetelpa į jokius madingus drabužius.

Kate Hudson
Kate Hudson
© Vida Press

Gwyneth Paltrow

Aktorė garsėja kaip itin sveikos gyvensenos šalininkė, tačiau tai nepadėjo palengvinti abiejų nėštumų. Gwyneth yra sakiusi, kad ją stipriai pykino kelis mėnesius ir ji galėdavo tik gulėti lovoje.

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
© Vida Press

Kim Kardashian

Realybės šou žvaigždė visada svajojo turėti daug vaikų. Be to, jos sesuo, turinti tris vaikus, ir draugės visada tvirtino, kad nėštumas – puiki patirtis. Tačiau Kim prisipažino, kad daug vaikų ji nori ir toliau, bet antro nėštumo šiek tiek bijo. Pirmą kartą pastojusi Kim priaugo nemažai svorio ir buvo negailestingai kritikuojama spaudos. Taip pat ji kentėjo nuo nėščiųjų preeklampsijos.

Kim Kardashian
Kim Kardashian
© Vida Press

Kate Middleton

Būsima karalienė niekada viešai nesiskundė ir nepasakojo apie pirmąjį ir antrąjį nėštumą, tačiau ir pirmą ir antrą kartą jai teko kelis kartus gultis į ligoninę dėl nepakeliamo rytinio pykinimo. Taip pat pirmojo nėštumo metu ji vengė viešumos ir stengėsi kuo daugiau laiko praleisti savo tėvų namuose.

Kate Middleton
Kate Middleton
© Vida Press
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti
Išmokti būti mama nėra paprasta. Yra daug dažnai pasitaikančių klaidų, kurias padaro beveik kiekviena naujai iškepta mamytė. Taip, klaidos gali padėti jums tapti geresne mama, tačiau kartais galima tiesiog jų išvengti.

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos
Artėjančios gražiausios žiemos šventės daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Jiems laukimo laikotarpis tampa nepaprastas, per kurį jie rašo laišką Kalėdų Seneliui, kasdien atidaro vis kitą Advento kalendoriaus langelį, stengiasi kuo geriau elgtis ir nori, kad tai pastebėtų patys artimiausi – jų tėveliai.

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką (1)

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike
Tinklaraščio „Mama su šypsena kišenėje“ autorė Neringa augina penkis vaikus. Savo dienos nutikimus ji suguldo dienoraštį. Jūsų dėmesiui - Neringos laiškas vaikui.

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai (1)

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai
Vieną dieną kalbėjausi su drauge apie vaikus ir nejučia kalba pakrypo apie meilę jiems. Ji prasitarė: „Gal aš ir baisi mama, bet mažąjį myliu labiau..." Susimąsčiau: deklaruojame, kad visus savo mažylius mylime vienodai, bet ar tikrai? Kelios mamos atvirai pasakoja apie meilę savo vaikams (vardai jų prašymu pakeisti).

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip (1)

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip
Per nėštumą ir gimdymą moters organizme vyksta pokyčiai kurie turi įtakos jos fiziologijai. Būtent todėl skausmingas seksas po gimdymo – dažnas reiškinys.

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų? (19)

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų?
Vaikus planuojančios ir jų laukiančios šeimos žino, kad gimus mažyliui jų gyvenimas pasikeis. Daugiausiai naujovių ir iššūkių laukia mamos, kurios kasdienybė kardinaliai keisis.

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija (7)

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija
Ar atkreipėte dėmesį, kokios tobulos po gimdymo būna žinomos moterys – aktorės, politikės, dainininkės, karalienės? Štai Kate Middleton tą pačią dieną po abiejų gimdymų pasirodė viešumoje švytinti, pasipuošusi, su nepriekaištingu makiažu.

Vienas didžiausių santuokos priešų, kurį kuo greičiau vykite iš namų (8)

Vienas didžiausių santuokos priešų, kurį kuo greičiau vykite iš namų
Santuokoje būna visko, todėl tie, kurie tuokiasi tikėdamiesi, kad po vedybų bus geriau, dažniausiai nusivilia.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (3)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras (35)

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras
Psichologės Karolinos Gurskienės pamąstymai apie intymų poros gyvenimą susilaukus vaikų: pagerėja jis, pablogėja ar išlieka toks pat?

Psichologė: 7 argumentai, kodėl verta gimdyti daugiau kaip vieną vaiką (12)

Psichologė: 7 argumentai, kodėl verta gimdyti daugiau kaip vieną vaiką
Psichologės Karolinos Gurskienės mintys apie motinystę ir šeimų pasirinkimą auginti daugiau kaip vieną vaiką.