Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus

 (3)
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Per visą gyvenimą kiekvienas žmogus patiria daug transformacijos ciklų, ir kiekvienas yra priverstas įsigyventi į naujus vaidmenis ir prisiimti naujas pareigas. Tam reikia laiko ir kantrybės. Jei norime tobulėti, reikia keisti senus įpročius ir mąstymą, pasenusius vertinimus. Būtent tokiais permainų laikotarpiais ir sapnuojame gimdymą ir gimimą, taip ir mirtį.

Jei jums artimiausiu laiku negresia gimdymas ir nejaučiate artėjančios mirties, tokių sapnų nereikėtų suprasti tiesiogiai. Gimdymą dažnai sapnuojame ir tada, kai savyje atskleidžiame naujas savybes. Tai labiausiai būdinga moterims, ypač toms, kurios lanko psichoterapijos kursą, susijusį su intensyviu vidiniu darbu.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Dar negirdėtas būdas, kaip nustatyti būsimo vaiko lytį
Kaip dvynukus auginti sekasi Alai Pugačiovai ir Maksimui Galkinui

Vaiko gimimas sapne gali simbolizuoti ir naujus projektus.

Kuo labiau pasitikime savo intuicija, savo instinktyviuoju „Aš", tuo daugiau kūrybinės energijos išlaisviname. Simboliškai sapnuose tai pasireiškia kaip gimimo procesas.

Mums duodamas signalas, parodantis, kiek esame pasiruošę naujovėms savo gyvenime ir kaip tvirtai esame pasiryžę tęsti pradėtą darbą.

1. Gimimą dažniausiai sapnuojame lūžio akimirkomis, kai prasideda naujas gyvenimo etapas arba atskleidžiame naujus savo asmenybės aspektus.

2. Kūdikio gimimas sapne gali simbolizuoti ir vidinio potencialo augimą arba naujus interesus ar projektus.

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
© Vida Press

3. Sapnas parodo, kiek esame pasiruošę naujovėms, ar nubudęs mūsų kūrybinis potencialas.

4. Jei sapne vaiką pametame, iš mūsų jį atima, jis kenčia arba serga kažkokia liga, pasitelkite sąmoningą sapnavimą (tai tam tikras sapnų fiksavimo, prisiminimo ir kontroliavimo metodas) ir grįžę į sapną pakeiskite savo elgesį vaiko atžvilgiu.

5. Vaikas sapne gali suaugti per labai trumpą laiką. Vaiko amžius gali nurodyti laiką, kada prasidės naujas ciklas arba projektas.

6. Prisiminkite vaiko lytį ir amžių. Kokios buvo gimdymo aplinkybės, kokie pojūčiai? Ar jums skaudėjo, ar nieko nejautėte? Ar šalia jūsų buvo kažkas, kas padėjo? Galbūt vaikas gimė ligotas, neišnešiotas ar kažkuo išskirtinis?

7. Nepriklausomai nuo to, ar pasitelksime sąmoningą sapnavimą ir bandysime kontroliuoti savo sapnus, ar ne, mūsų simbolinis vaikas užaugs, išsivystys ir pasireikš kažkurioje mūsų gyvenimo sferoje.

Kiekvienas turi pasidaryti savo išvadas, bet turėkite omenyje, kad jei šiuo metu nesilaukiate kūdikio, sapne pasirodęs vaikas dažniausiai yra simbolis, o ne naujos gyvybės pranašas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus (3)

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama? (100)

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama?
Ne visos moterys gali (ir nori) žindyti kūdikį savo pienu. Būtent tokios mamos laišką ir gavome. Jame moteris sako jaučianti neigiamą aplinkinių nusistatymą dėl tokio jos sprendimo ir klausia: „Ar aš esu bloga mama?“

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką
Paskutinė savaitė iki didžiųjų žiemos švenčių į daugelio namus atneša malonaus laukimo, susikaupimo, apmąstymų ir noro kuo daugiau savo laiko bei šilumos skirti šeimos nariams. Jei jūs turite vaikų, žinote, kad jiems įvairios tradicijos, žaidimai, kalėdinės veiklos – itin malonios ir naudingos. Štai keletas idėjų, ką galite iki Kalėdų ar per jas nuveikti su visa šeima.

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (5)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti
Išmokti būti mama nėra paprasta. Yra daug dažnai pasitaikančių klaidų, kurias padaro beveik kiekviena naujai iškepta mamytė. Taip, klaidos gali padėti jums tapti geresne mama, tačiau kartais galima tiesiog jų išvengti.

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos
Artėjančios gražiausios žiemos šventės daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Jiems laukimo laikotarpis tampa nepaprastas, per kurį jie rašo laišką Kalėdų Seneliui, kasdien atidaro vis kitą Advento kalendoriaus langelį, stengiasi kuo geriau elgtis ir nori, kad tai pastebėtų patys artimiausi – jų tėveliai.

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką (1)

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike
Tinklaraščio „Mama su šypsena kišenėje“ autorė Neringa augina penkis vaikus. Savo dienos nutikimus ji suguldo dienoraštį. Jūsų dėmesiui - Neringos laiškas vaikui.

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai (1)

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai
Vieną dieną kalbėjausi su drauge apie vaikus ir nejučia kalba pakrypo apie meilę jiems. Ji prasitarė: „Gal aš ir baisi mama, bet mažąjį myliu labiau..." Susimąsčiau: deklaruojame, kad visus savo mažylius mylime vienodai, bet ar tikrai? Kelios mamos atvirai pasakoja apie meilę savo vaikams (vardai jų prašymu pakeisti).

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip (1)

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip
Per nėštumą ir gimdymą moters organizme vyksta pokyčiai kurie turi įtakos jos fiziologijai. Būtent todėl skausmingas seksas po gimdymo – dažnas reiškinys.

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų? (19)

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų?
Vaikus planuojančios ir jų laukiančios šeimos žino, kad gimus mažyliui jų gyvenimas pasikeis. Daugiausiai naujovių ir iššūkių laukia mamos, kurios kasdienybė kardinaliai keisis.

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija (7)

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija
Ar atkreipėte dėmesį, kokios tobulos po gimdymo būna žinomos moterys – aktorės, politikės, dainininkės, karalienės? Štai Kate Middleton tą pačią dieną po abiejų gimdymų pasirodė viešumoje švytinti, pasipuošusi, su nepriekaištingu makiažu.