Kada ir kaip mylėtis, jei migdote vaiką savo miegamajame

 (6)
Po gimdymo dažna šeima kūdikėlį migdo savo didelėje lovoje - esą taip mažylis geriau miega, patogu žindyti per daug neišsibudinus ir t.t. Visgi, miegojimą vienoje lovoje besirenkantys tėvai abejoja dėl savo lytinio gyvenimo - o kaip jį suderinti su miegojimu trise?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šeimoje atsiradus kūdikiui, vienas didžiausių iššūkių porai - išsaugoti intymų ryšį. Kaip sako tokį migdymo būdą pasirinkusios mamos, miegojimas kartu su vaiku skatina kūrybingumą ir suteikia pikantiškumo seksualiniam gyvenimui, nes tėvai yra priversti rasti laiko ir vietos intymiems santykiams.

Jūsų dėmesiui - penki patarimai, kad miegojimas kartu su vaiku netrukdytų seksualiniam gyvenimui.

Įvairovė - gyvenimo prieskonis

Pamenate savo draugystės pradžią? Iš pradžių seksas džiugino, seksualiniai santykiai buvo galimi visur, ne tik miegamajame, užsirakinus duris ir išjungus šviesą. Kiekvienas kartas buvo kitoks, ypatingas, vėliau seksas tapo maloniu, tačiau, pripažinkime, rutinišku ritualu.

Jei jūsų mažylis miega kartu miegamajame, reikia pagalvoti apie sekso įvairovę ir pamiršti patogią rutiną. Negalite uždaryti durų ir išjungti šviesos, nes miegamajame yra vaikas.

Taigi išeikite iš miegamojo ir pagalvokite, kaip atgaivinti jus su partneriu kadaise suvedusią aistrą.

Į gyvenimą sugrįžta nuotykių dvasia.

Jei mylėtis lovoje ir miegamajame šiuo metu negalima, teks prisiminti jaunatvišką išradingumą. Juk yra ir sofa, virtuvės suolas, dušas ir daugybė kitų vietų.

Išsprukite iš miegamojo trumpiems, aistringiems pasimylėjimams, kurie po medaus mėnesio dažniausiai būna pamiršti, tai sugrąžins džiaugsmą ir įvairovę į jūsų seksualinį gyvenimą.

Įvairios vietos, įvairus laikas padės atšviežinti intymų ryšį ir būti ne tik tėvais, bet ir partneriais.

Esate labiau pailsėjusi.

Daugelis tikriausiai galvoja: „Esu pernelyg pavargęs, kad dabar galvočiau apie intymumą." Motinystė vargina, tačiau miegojimas kartu su vaiku turi ir privalumų. Krūtimi maitinančios ir kartu su kūdikiu miegančios moterys gal ir pabunda dažniau, negu kartu su kūdikiu nemiegančios moterys, bet jų miegas būna gilesnis ir kokybiškesnis, nes joms nereikia keltis iš lovos ir eiti į kitą kambarį pas vaiką. Taigi turite daugiau energijos.

Jei kankina nuovargis, atkurti intymų ryšį mažiausiai rūpės. Jei miegate su kūdikiu, miego laikotarpiai būna ilgesnis, tad ir energijos lieka daugiau.

Jūs žinote, kur jie yra

Visi tėvai bijo būti užtikti vaikų intymiausią akimirką. Jei miegate su vaiku, žinote vaiko miego ritmą, tad žinote ir kad parankiausios akimirkos išsprukti iš miegamojo.

Jei labai jaudinatės, turėkite šalia „mobiliąją auklę".

Planuoti - seksualu.

Kartu su vaiku miegantiems tėvams tenka būti spontaniškiems, bet taip pat tenka ir planuoti. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad planavimas gesina aistrą, bet taip nėra. Žinojimas, kad turite laiko suaugusiųjų žaidimams tik tam tikru metu, įkaitins kraują, padės ištverti sunkias gyvenimo akimirkas, kai jausitės ne moterimi, o tik namų prižiūrėtoja, vaiko aukle, skalbėja ar virėja.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus (3)

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama? (100)

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama?
Ne visos moterys gali (ir nori) žindyti kūdikį savo pienu. Būtent tokios mamos laišką ir gavome. Jame moteris sako jaučianti neigiamą aplinkinių nusistatymą dėl tokio jos sprendimo ir klausia: „Ar aš esu bloga mama?“

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką
Paskutinė savaitė iki didžiųjų žiemos švenčių į daugelio namus atneša malonaus laukimo, susikaupimo, apmąstymų ir noro kuo daugiau savo laiko bei šilumos skirti šeimos nariams. Jei jūs turite vaikų, žinote, kad jiems įvairios tradicijos, žaidimai, kalėdinės veiklos – itin malonios ir naudingos. Štai keletas idėjų, ką galite iki Kalėdų ar per jas nuveikti su visa šeima.

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (5)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti
Išmokti būti mama nėra paprasta. Yra daug dažnai pasitaikančių klaidų, kurias padaro beveik kiekviena naujai iškepta mamytė. Taip, klaidos gali padėti jums tapti geresne mama, tačiau kartais galima tiesiog jų išvengti.

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos
Artėjančios gražiausios žiemos šventės daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Jiems laukimo laikotarpis tampa nepaprastas, per kurį jie rašo laišką Kalėdų Seneliui, kasdien atidaro vis kitą Advento kalendoriaus langelį, stengiasi kuo geriau elgtis ir nori, kad tai pastebėtų patys artimiausi – jų tėveliai.

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką (1)

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike
Tinklaraščio „Mama su šypsena kišenėje“ autorė Neringa augina penkis vaikus. Savo dienos nutikimus ji suguldo dienoraštį. Jūsų dėmesiui - Neringos laiškas vaikui.

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai (1)

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai
Vieną dieną kalbėjausi su drauge apie vaikus ir nejučia kalba pakrypo apie meilę jiems. Ji prasitarė: „Gal aš ir baisi mama, bet mažąjį myliu labiau..." Susimąsčiau: deklaruojame, kad visus savo mažylius mylime vienodai, bet ar tikrai? Kelios mamos atvirai pasakoja apie meilę savo vaikams (vardai jų prašymu pakeisti).

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip (1)

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip
Per nėštumą ir gimdymą moters organizme vyksta pokyčiai kurie turi įtakos jos fiziologijai. Būtent todėl skausmingas seksas po gimdymo – dažnas reiškinys.

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų? (19)

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų?
Vaikus planuojančios ir jų laukiančios šeimos žino, kad gimus mažyliui jų gyvenimas pasikeis. Daugiausiai naujovių ir iššūkių laukia mamos, kurios kasdienybė kardinaliai keisis.

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija (7)

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija
Ar atkreipėte dėmesį, kokios tobulos po gimdymo būna žinomos moterys – aktorės, politikės, dainininkės, karalienės? Štai Kate Middleton tą pačią dieną po abiejų gimdymų pasirodė viešumoje švytinti, pasipuošusi, su nepriekaištingu makiažu.