Kaip namuose galima panaudoti vaikišką pudrą

Ši priemonė, kurią, ko gero, visi turime savo namų vaistinėlėje, yra universalesnė, nei paprastai manoma. Ji ne tik padeda palaikyti odą gaivią ir švelnią, bet ir gali padėti išspręsti įvairias buities problemas.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Padeda atpainioti susipynusius papuošalus

Susipainiojusius papuošalus sunku atpainioti, tačiau su vaikiška pudra tą padaryti lengviau. Ant susipynusios grandinėlės reikia užberti pudros, tada su kokiu nors smeigtuku arba krapštuku bus nesunku ją atlaisvinti ir išpainioti.

Atšviežina suplėkusius stalčius

Jei norite, kad atidarius stalčių į nosį netvokstų seno, priplėkusio baldo kvapas, įberkite į juos vaikiškos pudros, o ant viršaus užklokite popierių ar specialius įdėklus stalčiams. Ypač tai taikytina antikvariniams baldams.

Vietoj sauso šampūno

Paprastai sauso šampūno pagrindas yra krakmolas, o vaikiškos pudros poveikis yra panašus. Užsiberkite šiek tiek pudros sau ant delnų ir įmasažuokite ją į galvos odą, po to, kai pudra sugers riebalų perteklių, ją iššukuokite.

Per karščius sugeria prakaitą

Vargu ar kam malonu karštą vasaros naktį miegoti įšilusioje, lipnioje nuo prakaito patalynėje. Užberkite šiek tiek vaikiškos pudros ant paklodžių - ji sugers prakaitą ir atvėsins kūną.

Atlipina senas kortas

Senas, sulipusias kortas atgaivinsite, sudėję jas į popierinį maišelį, įbėrę kelis arbatinius šaukštelius vaikiškos pudros ir gerai pakratę. Ištraukę nušluostykite jas popierinius rankšluosčiu.

Nuo skruzdėlių

Jei namuose įsiveisė skruzdėlių, suraskite angą, pro kurią jos patenka į vidų, ir užbarstykite vaikiškos pudros. Skruzdėlėms nepatinka jos kvapas.

Padeda pašalinti riebalų dėmes

Nesinervinkite dėl salotų užpilo, išlieto ant staltiesės. Ant dėmės iškart užberkite vaikiškos pudros - ji sugers riebalus. Po to skalbkite kaip įprasta.

Sumažina trintį guminėse pirštinėse

Po to, kai išplovusios indus nusimaunate gumines pirštines, įberkite į jų vidų vaikiškos pudros. Pudra sugers drėgmę, be to, vėliau bus lengviau pirštines apsimauti, nes pudra sumažina trintį.

Sumažina grindų girgždėjimą

Užberkite vaikiškos pudros ant medinių grindų ir sušluokite ją į plyšius - lentos mažiau girgždės. Pašalinkite pudros perteklių bei mėgaukitės tyla ir ramybe.

Smėlis lengviau nubyra

Eidami į paplūdimį nepamirškite į krepšį įsimesti vaikiškos pudros buteliuko. Kai susiruošite namo, įtrinkite pudros į odą - smėlis lengviau nubyrės.

Didina blakstienų apimtį

Šią gudrybę liaupsina visos grožio tinklaraštininkės. Pasidažiusios blakstienas vienu tušo sluoksniu, vatos pagaliuku papudruokite jas vaikiška pudra, tada užtepkite antrą tušo sluoksnį. Blakstienų apimtis akivaizdžiai padidės.

Sugeria kojų prakaitą

Įberkite vaikiškos pudros į batus - ji sugers nemalonų kvapą. Ir pamirškite kojines - pudra išlaiko pėdas sausas, tad vasarą galite be vargo avėti batelius basnirčia.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (4)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti
Išmokti būti mama nėra paprasta. Yra daug dažnai pasitaikančių klaidų, kurias padaro beveik kiekviena naujai iškepta mamytė. Taip, klaidos gali padėti jums tapti geresne mama, tačiau kartais galima tiesiog jų išvengti.

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos
Artėjančios gražiausios žiemos šventės daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Jiems laukimo laikotarpis tampa nepaprastas, per kurį jie rašo laišką Kalėdų Seneliui, kasdien atidaro vis kitą Advento kalendoriaus langelį, stengiasi kuo geriau elgtis ir nori, kad tai pastebėtų patys artimiausi – jų tėveliai.

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką (1)

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike
Tinklaraščio „Mama su šypsena kišenėje“ autorė Neringa augina penkis vaikus. Savo dienos nutikimus ji suguldo dienoraštį. Jūsų dėmesiui - Neringos laiškas vaikui.

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai (1)

Atviras pokalbis su mamomis: ar savo vaikus tikrai myliu vienodai
Vieną dieną kalbėjausi su drauge apie vaikus ir nejučia kalba pakrypo apie meilę jiems. Ji prasitarė: „Gal aš ir baisi mama, bet mažąjį myliu labiau..." Susimąsčiau: deklaruojame, kad visus savo mažylius mylime vienodai, bet ar tikrai? Kelios mamos atvirai pasakoja apie meilę savo vaikams (vardai jų prašymu pakeisti).

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip (1)

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip
Per nėštumą ir gimdymą moters organizme vyksta pokyčiai kurie turi įtakos jos fiziologijai. Būtent todėl skausmingas seksas po gimdymo – dažnas reiškinys.

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų? (19)

Kada po gimdymo geriausia grįžti į darbus: po metų ar dvejų?
Vaikus planuojančios ir jų laukiančios šeimos žino, kad gimus mažyliui jų gyvenimas pasikeis. Daugiausiai naujovių ir iššūkių laukia mamos, kurios kasdienybė kardinaliai keisis.

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija (7)

Kaip tokios nuotraukos yra susijusios su pagimdžiusių moterų depresija
Ar atkreipėte dėmesį, kokios tobulos po gimdymo būna žinomos moterys – aktorės, politikės, dainininkės, karalienės? Štai Kate Middleton tą pačią dieną po abiejų gimdymų pasirodė viešumoje švytinti, pasipuošusi, su nepriekaištingu makiažu.

Vienas didžiausių santuokos priešų, kurį kuo greičiau vykite iš namų (8)

Vienas didžiausių santuokos priešų, kurį kuo greičiau vykite iš namų
Santuokoje būna visko, todėl tie, kurie tuokiasi tikėdamiesi, kad po vedybų bus geriau, dažniausiai nusivilia.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (3)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras (35)

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras
Psichologės Karolinos Gurskienės pamąstymai apie intymų poros gyvenimą susilaukus vaikų: pagerėja jis, pablogėja ar išlieka toks pat?