Kaip namuose galima panaudoti vaikišką pudrą

Ši priemonė, kurią, ko gero, visi turime savo namų vaistinėlėje, yra universalesnė, nei paprastai manoma. Ji ne tik padeda palaikyti odą gaivią ir švelnią, bet ir gali padėti išspręsti įvairias buities problemas.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Padeda atpainioti susipynusius papuošalus

Susipainiojusius papuošalus sunku atpainioti, tačiau su vaikiška pudra tą padaryti lengviau. Ant susipynusios grandinėlės reikia užberti pudros, tada su kokiu nors smeigtuku arba krapštuku bus nesunku ją atlaisvinti ir išpainioti.

Atšviežina suplėkusius stalčius

Jei norite, kad atidarius stalčių į nosį netvokstų seno, priplėkusio baldo kvapas, įberkite į juos vaikiškos pudros, o ant viršaus užklokite popierių ar specialius įdėklus stalčiams. Ypač tai taikytina antikvariniams baldams.

Vietoj sauso šampūno

Paprastai sauso šampūno pagrindas yra krakmolas, o vaikiškos pudros poveikis yra panašus. Užsiberkite šiek tiek pudros sau ant delnų ir įmasažuokite ją į galvos odą, po to, kai pudra sugers riebalų perteklių, ją iššukuokite.

Per karščius sugeria prakaitą

Vargu ar kam malonu karštą vasaros naktį miegoti įšilusioje, lipnioje nuo prakaito patalynėje. Užberkite šiek tiek vaikiškos pudros ant paklodžių - ji sugers prakaitą ir atvėsins kūną.

Atlipina senas kortas

Senas, sulipusias kortas atgaivinsite, sudėję jas į popierinį maišelį, įbėrę kelis arbatinius šaukštelius vaikiškos pudros ir gerai pakratę. Ištraukę nušluostykite jas popierinius rankšluosčiu.

Nuo skruzdėlių

Jei namuose įsiveisė skruzdėlių, suraskite angą, pro kurią jos patenka į vidų, ir užbarstykite vaikiškos pudros. Skruzdėlėms nepatinka jos kvapas.

Padeda pašalinti riebalų dėmes

Nesinervinkite dėl salotų užpilo, išlieto ant staltiesės. Ant dėmės iškart užberkite vaikiškos pudros - ji sugers riebalus. Po to skalbkite kaip įprasta.

Sumažina trintį guminėse pirštinėse

Po to, kai išplovusios indus nusimaunate gumines pirštines, įberkite į jų vidų vaikiškos pudros. Pudra sugers drėgmę, be to, vėliau bus lengviau pirštines apsimauti, nes pudra sumažina trintį.

Sumažina grindų girgždėjimą

Užberkite vaikiškos pudros ant medinių grindų ir sušluokite ją į plyšius - lentos mažiau girgždės. Pašalinkite pudros perteklių bei mėgaukitės tyla ir ramybe.

Smėlis lengviau nubyra

Eidami į paplūdimį nepamirškite į krepšį įsimesti vaikiškos pudros buteliuko. Kai susiruošite namo, įtrinkite pudros į odą - smėlis lengviau nubyrės.

Didina blakstienų apimtį

Šią gudrybę liaupsina visos grožio tinklaraštininkės. Pasidažiusios blakstienas vienu tušo sluoksniu, vatos pagaliuku papudruokite jas vaikiška pudra, tada užtepkite antrą tušo sluoksnį. Blakstienų apimtis akivaizdžiai padidės.

Sugeria kojų prakaitą

Įberkite vaikiškos pudros į batus - ji sugers nemalonų kvapą. Ir pamirškite kojines - pudra išlaiko pėdas sausas, tad vasarą galite be vargo avėti batelius basnirčia.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Psichologė: po gimdymo svorį galima reguliuoti, depresijos - ne

Psichologė: po gimdymo svorį galima reguliuoti, depresijos - ne
Namuose pagaliau krykščia mažylis. Tačiau širdyje apsigyvena ne džiaugsmas, o liūdesys. Dažnai rieda ašaros, moterį kankina noras būti ne čia, šalia kūdikio, o kažkur kitur... Iš kur tokios mintys?

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti (1)

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti
Susilaukus vaiko, tampa šiek tiek sunkiau išlaikyti tokius pat gerus santykius, kaip ir iki gimdymo, su vaikų neturinčiomis draugėmis. Pateikiame 11 frazių, kurios labiausiai erzina jaunas mamas, ir kurios gana dažnai (ir visai nepiktybiškai) išsprūsta dar negimdžiusioms draugėms.

Kas labiausiai pasikeičia gyvenime, tapus mama (1)

Kas labiausiai pasikeičia gyvenime, tapus mama
Koks yra didžiausias jūsų „atradimas“ tapus mama? Šį klausimą uždavėme savo paskyroje "Facebook". Sulaukėme daugybės atsakymų, iš kurių įdomiausiuosius publikuojame šiame straipsnyje.

Natūralus gimdymas, cezario pjūvis, žindymas – kokią turi įtaką vaiko mikrobiomui bei būsimai sveikatai

Natūralus gimdymas, cezario pjūvis, žindymas – kokią turi įtaką vaiko mikrobiomui bei būsimai sveikatai
Lietuvoje viešėjusią Bridget Supple, pasiruošimo gimdymui lektorę, daugiau nei penkiolika metų dirbančią didžiuosiuose Jungtinės Karalystės gimdymo skyriuose, kalbina Lina Gabrijolavičienė.

Įvardijo, kas paskatintų lietuvius grįžti į darbą pirmaisiais vaiko auginimo metais

Įvardijo, kas paskatintų lietuvius grįžti į darbą pirmaisiais vaiko auginimo metais
Minėdama Motinos dieną, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba išsiaiškino, kokių poreikių turi dirbantieji, norintys derinti darbą ir vaikų priežiūrą.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50
Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis
Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą
Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

3 klausimai psichologei apie depresiją po gimdymo. Dvi istorijos

3 klausimai psichologei apie depresiją po gimdymo. Dvi istorijos
Ligų klasifikacijoje nerasite depresijos po gimdymo kaip atskiros ligos. Ji gali prasidėti nėštumo metu ir pirmaisiais metais po gimdymo, vėliau atsiradę depresijos požymiai jau nebus priskiriami šiai depresijai.

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!
„Ir jūsų nėštumas bus labiau apsaugotas", – pataria gydytoja ginekologė Ingrida Kravčenkienė poroms, jei moteriai niekaip nepavyksta išnešioti vaisiaus.

Intymumą miegamajame susigrąžinti gali padėti ir lazeris

Intymumą miegamajame susigrąžinti gali padėti ir lazeris
Nereta vaikų neseniai susilaukusi moteris susiduria su subtilia bėda – intymus ryšys jai nebeteikia tiek malonumo, kiek anksčiau.

Psichologė: kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama

Psichologė: kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama
Gal nėštumas ir gimdymas - puiki proga suartėti, jei iki šiol to trūko? Straipsnio konsultantė – „Invito" psichologė psichoterapeutė Marija Vaštakė.

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami
Gimus vaikui, šeimoje staiga viskas ima ir pasikeičia: prie vyro ir žmonos vaidmens prisideda mamos ir tėčio, prie ramių naktų – bemiegės, prie tylos – triukšmas.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (1)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas
Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.