Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai atsidavusi vaikams

 (21)
Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Mama Avinas

Pasiryžusi visiškai atsiduoti šeimai ir vaikų auklėjimui, stengiasi vaikams suteikti viską, kas geriausia. Ji skaito daug knygų apie vaikų auklėjimą, domisi ugdymo naujovėmis ir stengiasi būti geriausia mama pasaulyje. Tokiai mamai jos vaikas atrodo esantis ypatingas ir unikalus.

Mama Jautis

Gyventi be vaikų? Tai neįmanoma! Jeigu Jaučio paklaustų, kas jai brangiausia pasaulyje, jis nesuabejotų nė sekundei - vaikai. Ši mama jiems visiškai atsidavusi. Stengiasi įsiklausyti į vaikų poreikius, negaili vaikams švelnumo ir meilės. Jai patinka myluoti ir bučiuoti vaikus daug kartų per dieną.

Mama Dvyniai

Ši mama moko savo vaikus savarankiškumo nuo mažų dienų. Jos namuose daug lavinamųjų žaislų ir stalo žaidimų bei knygų. Ji didžiuojasi visais savo vaikų pasiekimais ir save vadina ne tik savo vaikų mama, bet ir geriausia drauge. Ši mama mėgsta žaisti su vaikais, skiria jiems daug laiko ir vakarus leidžia ne prie televizoriaus, o apsiavusi riedučiais su vaikais parke.

Mama Vėžys

Tai pati švelniausia ir jautriausia mama pasaulyje, ji atliepia visus jų poreikius. Jeigu vaikams iškyla pavojus saugumui ar sveikatai, ši, atrodytų gležni ir jautri moteris, gali virsti tikra tigre, kovojančia už savo vaikus. Mama Vėžys yra sentimentali, todėl mėgsta fotografuoti vaikus, pildo jų pasiekimų albumus ir, be abejo, saugo jų pirmąją plaukų sruogą ar iškritusį dantuką.

Mama Liūtas

Tai mama - žvaigždė, kurios vaikai taip pat yra patys "pačiausi"... Jiems mama suteikia viską, ką gali geriausio - įdomiausius žaislus, mokyklėles ir būrelius. Ši mama yra dosni, o jos didžiausias troškimas - matyti laimingus savo vaikus. Ji niekada neieškos progos pabėgti nuo atsakomybės auginant vaikus ir mielai leis savo laisvą laiką su savo mažaisiais.

Mama Mergelė

Tai be galo išmintinga mama, kuri yra visada pasiruošusi padėti, patarti vaikui, bet niekada nedaro už jį to, ką jis gali pats. Šios mamos vaikai turi puikų humoro jausmą, taip pat stiliaus pojūtį. Ši mama daug dėmesio skiria vaiko fizinės sveikatos stiprinimui - rūpinasi, kad jis valgytų pilnavertį maistą, pakankamai judėtų ir turėtų gerus higienos įgūdžius.

Mama Svarstyklės

Tai labai teisinga mama, kuri savo vertybes nuo mažų dienų diegs ir savo vaikams. Tapusi mama, ji perkainoja savo gyvenimo prioritetus ir jų viršūnėje atsiduria vaikai. Ši mama yra kūrybiška ir nesijaudinanti dėl nereikšmingų smulkmenų. Ji žino, kad laimingi vaikai paprastai nebūna idealiai švarūs, o namai, kuriuose laksto mažyliai, neturi priminti sterilios operacinės. Vaikai dievina savo mamą, o ši - juos.

Mama Skorpionas

Ši mama yra labai atsakinga, besiruošianti motinystei ir vaikų auginimui. Be to, Skorpionų labai stipri intuicija, o tai padeda susilaukus mažylio. Jos meilė vaikams beribė. Grįžusi iš darbų, ji visa širdimi atsiduoda vaikams ir jų poreikiams. Skorpionui yra svarbu, kad kiekvienas vaikas surastų tik jam skirtą kelią, atrastų tik jam būdingus talentus, todėl skatins kiekvieno vaiko individualumą bei pasitikėjimą savimi.

Mama Šaulys

Tai mama, kuri viską daro apgalvotai ir tiksliai, jai patinka, kai vaikai turi aiškų dienos režimą, o elgiasi pagal iš anksto nustatytas ribas. Ji žino, kad tada vaikai jaučiasi saugūs ir ramūs, o žinodami, kas jiems leistina, kas ne - prisiima atsakomybę už savo elgesį bei pasekmes, kas nutinka, kai to nesilaikoma. Ši mama su dideliu įkvėpimu organizuoja savo vaikų laisvalaikį - net išvyka į artimiausią parką tampa smagiu ir įdomiu nuotykiu. Šauliai turi ypatingą humoro jausmą.

Mama Ožiaragis

Ši mama iš išorės atrodo rami, tačiau jos viduje kunkuliuoja didžiulė meilė ir švelnumas vaikams. Ji yra griežta ir mokanti išsireikalauti to, ko reikia. Ožiaragis nuvers kalnus, jei reikia, kad jos vaikai įgyvendintų savo svajones.

Mama Vandenis

Labiausiai nepriklausoma iš visų mamų, kuri stengiasi, kad ir jos vaikas augtų nevaržoma stereotipų asmenybe, būtų laisvas ir nebijantis siekti pačių nerealiausių tikslų. Vandenis yra ryžtingas ženklas, kuris nuolat ieško nuotykių ir naujų sričių. Šios mamos svajonė, kad ir jos vaikai augtų smalsiais optimistais, net šiek tiek avantiūristais. Ši mama savo vaikams suteikia pakankamai laisvės, tačiau tuo pačiu yra moralinis autoritetas ir užuovėja, kurioje vaikai visada ras paguodą ir pagalbą.

Mama Žuvys

Tai mama, kuri jautriai reaguoja į savo vaikų nesėkmes. Ji savo vaikus moka mylėti itin stipriai. Visą gyvenimą ši mama nesustos galvoti, ką gali padaryti, kad jos vaikai taptų dar labiau laimingi ir sėkmingi. Vaikai, tai suprasdami, atsilygins tokia pat didele ir besąlygine meile.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami
Gimus vaikui, šeimoje staiga viskas ima ir pasikeičia: prie vyro ir žmonos vaidmens prisideda mamos ir tėčio, prie ramių naktų – bemiegės, prie tylos – triukšmas.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (1)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas
Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių (2)

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių
Australės iš Melburno Joy Ratima vaizdo įrašą jau peržiūrėjo daugiau kaip du milijonai internautų. Didžioji dauguma, tikėtina, vaikus auginantys tėvai.

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus (3)

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama? (100)

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama?
Ne visos moterys gali (ir nori) žindyti kūdikį savo pienu. Būtent tokios mamos laišką ir gavome. Jame moteris sako jaučianti neigiamą aplinkinių nusistatymą dėl tokio jos sprendimo ir klausia: „Ar aš esu bloga mama?“

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką
Paskutinė savaitė iki didžiųjų žiemos švenčių į daugelio namus atneša malonaus laukimo, susikaupimo, apmąstymų ir noro kuo daugiau savo laiko bei šilumos skirti šeimos nariams. Jei jūs turite vaikų, žinote, kad jiems įvairios tradicijos, žaidimai, kalėdinės veiklos – itin malonios ir naudingos. Štai keletas idėjų, ką galite iki Kalėdų ar per jas nuveikti su visa šeima.

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (5)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti
Išmokti būti mama nėra paprasta. Yra daug dažnai pasitaikančių klaidų, kurias padaro beveik kiekviena naujai iškepta mamytė. Taip, klaidos gali padėti jums tapti geresne mama, tačiau kartais galima tiesiog jų išvengti.

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos
Artėjančios gražiausios žiemos šventės daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Jiems laukimo laikotarpis tampa nepaprastas, per kurį jie rašo laišką Kalėdų Seneliui, kasdien atidaro vis kitą Advento kalendoriaus langelį, stengiasi kuo geriau elgtis ir nori, kad tai pastebėtų patys artimiausi – jų tėveliai.

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką (1)

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike
Tinklaraščio „Mama su šypsena kišenėje“ autorė Neringa augina penkis vaikus. Savo dienos nutikimus ji suguldo dienoraštį. Jūsų dėmesiui - Neringos laiškas vaikui.