Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai atsidavusi vaikams

 (21)
Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Mama Avinas

Pasiryžusi visiškai atsiduoti šeimai ir vaikų auklėjimui, stengiasi vaikams suteikti viską, kas geriausia. Ji skaito daug knygų apie vaikų auklėjimą, domisi ugdymo naujovėmis ir stengiasi būti geriausia mama pasaulyje. Tokiai mamai jos vaikas atrodo esantis ypatingas ir unikalus.

Mama Jautis

Gyventi be vaikų? Tai neįmanoma! Jeigu Jaučio paklaustų, kas jai brangiausia pasaulyje, jis nesuabejotų nė sekundei - vaikai. Ši mama jiems visiškai atsidavusi. Stengiasi įsiklausyti į vaikų poreikius, negaili vaikams švelnumo ir meilės. Jai patinka myluoti ir bučiuoti vaikus daug kartų per dieną.

Mama Dvyniai

Ši mama moko savo vaikus savarankiškumo nuo mažų dienų. Jos namuose daug lavinamųjų žaislų ir stalo žaidimų bei knygų. Ji didžiuojasi visais savo vaikų pasiekimais ir save vadina ne tik savo vaikų mama, bet ir geriausia drauge. Ši mama mėgsta žaisti su vaikais, skiria jiems daug laiko ir vakarus leidžia ne prie televizoriaus, o apsiavusi riedučiais su vaikais parke.

Mama Vėžys

Tai pati švelniausia ir jautriausia mama pasaulyje, ji atliepia visus jų poreikius. Jeigu vaikams iškyla pavojus saugumui ar sveikatai, ši, atrodytų gležni ir jautri moteris, gali virsti tikra tigre, kovojančia už savo vaikus. Mama Vėžys yra sentimentali, todėl mėgsta fotografuoti vaikus, pildo jų pasiekimų albumus ir, be abejo, saugo jų pirmąją plaukų sruogą ar iškritusį dantuką.

Mama Liūtas

Tai mama - žvaigždė, kurios vaikai taip pat yra patys "pačiausi"... Jiems mama suteikia viską, ką gali geriausio - įdomiausius žaislus, mokyklėles ir būrelius. Ši mama yra dosni, o jos didžiausias troškimas - matyti laimingus savo vaikus. Ji niekada neieškos progos pabėgti nuo atsakomybės auginant vaikus ir mielai leis savo laisvą laiką su savo mažaisiais.

Mama Mergelė

Tai be galo išmintinga mama, kuri yra visada pasiruošusi padėti, patarti vaikui, bet niekada nedaro už jį to, ką jis gali pats. Šios mamos vaikai turi puikų humoro jausmą, taip pat stiliaus pojūtį. Ši mama daug dėmesio skiria vaiko fizinės sveikatos stiprinimui - rūpinasi, kad jis valgytų pilnavertį maistą, pakankamai judėtų ir turėtų gerus higienos įgūdžius.

Mama Svarstyklės

Tai labai teisinga mama, kuri savo vertybes nuo mažų dienų diegs ir savo vaikams. Tapusi mama, ji perkainoja savo gyvenimo prioritetus ir jų viršūnėje atsiduria vaikai. Ši mama yra kūrybiška ir nesijaudinanti dėl nereikšmingų smulkmenų. Ji žino, kad laimingi vaikai paprastai nebūna idealiai švarūs, o namai, kuriuose laksto mažyliai, neturi priminti sterilios operacinės. Vaikai dievina savo mamą, o ši - juos.

Mama Skorpionas

Ši mama yra labai atsakinga, besiruošianti motinystei ir vaikų auginimui. Be to, Skorpionų labai stipri intuicija, o tai padeda susilaukus mažylio. Jos meilė vaikams beribė. Grįžusi iš darbų, ji visa širdimi atsiduoda vaikams ir jų poreikiams. Skorpionui yra svarbu, kad kiekvienas vaikas surastų tik jam skirtą kelią, atrastų tik jam būdingus talentus, todėl skatins kiekvieno vaiko individualumą bei pasitikėjimą savimi.

Mama Šaulys

Tai mama, kuri viską daro apgalvotai ir tiksliai, jai patinka, kai vaikai turi aiškų dienos režimą, o elgiasi pagal iš anksto nustatytas ribas. Ji žino, kad tada vaikai jaučiasi saugūs ir ramūs, o žinodami, kas jiems leistina, kas ne - prisiima atsakomybę už savo elgesį bei pasekmes, kas nutinka, kai to nesilaikoma. Ši mama su dideliu įkvėpimu organizuoja savo vaikų laisvalaikį - net išvyka į artimiausią parką tampa smagiu ir įdomiu nuotykiu. Šauliai turi ypatingą humoro jausmą.

Mama Ožiaragis

Ši mama iš išorės atrodo rami, tačiau jos viduje kunkuliuoja didžiulė meilė ir švelnumas vaikams. Ji yra griežta ir mokanti išsireikalauti to, ko reikia. Ožiaragis nuvers kalnus, jei reikia, kad jos vaikai įgyvendintų savo svajones.

Mama Vandenis

Labiausiai nepriklausoma iš visų mamų, kuri stengiasi, kad ir jos vaikas augtų nevaržoma stereotipų asmenybe, būtų laisvas ir nebijantis siekti pačių nerealiausių tikslų. Vandenis yra ryžtingas ženklas, kuris nuolat ieško nuotykių ir naujų sričių. Šios mamos svajonė, kad ir jos vaikai augtų smalsiais optimistais, net šiek tiek avantiūristais. Ši mama savo vaikams suteikia pakankamai laisvės, tačiau tuo pačiu yra moralinis autoritetas ir užuovėja, kurioje vaikai visada ras paguodą ir pagalbą.

Mama Žuvys

Tai mama, kuri jautriai reaguoja į savo vaikų nesėkmes. Ji savo vaikus moka mylėti itin stipriai. Visą gyvenimą ši mama nesustos galvoti, ką gali padaryti, kad jos vaikai taptų dar labiau laimingi ir sėkmingi. Vaikai, tai suprasdami, atsilygins tokia pat didele ir besąlygine meile.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Mamos laikas sau: gudrybės, kad kūdikis būtų ramus

Mamos laikas sau: gudrybės, kad kūdikis būtų ramus
Iki pirmojo vaikelio gimimo mažai tėvų suvokia, kaip keisis jų kasdienybė, poilsio režimas ir tai, kad rasti laisvą minutėlę sau bus labai sunku.

Mamos ir tėčiai Vilniuje kviečiami nemokamai pasisemti žinių

Mamos ir tėčiai Vilniuje kviečiami nemokamai pasisemti žinių
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui. Būsimos ir esamos mamos konsultuojamos aktualiais klausimais. Į paskaitas kviečiamos šeimos, besilaukiančios arba auginančios vaikučius.

Po gimdymo siaubingai slenka plaukai: ką daryti? (9)

Po gimdymo siaubingai slenka plaukai: ką daryti?
Praėjus keliems mėnesiams po gimdymo kuokštais slenkantys plaukai kankina ne vieną mamą. Ką daryti?

Moters kūnas po gimdymo: kas labiausiai neramina pagimdžiusias moteris (3)

Moters kūnas po gimdymo: kas labiausiai neramina pagimdžiusias moteris
Kiekviena moteris po gimdymo pastebi tam tikrus savo kūno pokyčius, kurie nors ir nėra malonūs, dažniausiai yra laikini.

Atsistatymui po gimdymo vien laiko neužtenka (1)

Atsistatymui po gimdymo vien laiko neužtenka
Nėštumas, gimdymas, o vėliau ir vaiko žindymas bei priežiūra iš moters pareikalauja daug fizinių ir psichologinių jėgų.

Rugilė: papasakosiu, kaip be pagražinimų atrodo tikroji motinystė (170)

Rugilė: papasakosiu, kaip be pagražinimų atrodo tikroji motinystė
Rugilė nevynioja žodžių į vatą – iš pradžių, gimus vaikeliui, ji save laikė negera mama ir netgi, kaip pati sako, nejautė meilės savo sūnui. Tai ją labai gąsdino. Bet... Atradus priežastis situacija ėmė keistis.

5 skirtingi psichologiniai motinų tipai (3)

5 skirtingi psichologiniai motinų tipai
Kokių būna mamų? „Pačių įvairiausių", – šypsodamasi sako psichologė.

Psichologė: kas dažniausiai išprovokuoja pykčius po gimdymo

Psichologė: kas dažniausiai išprovokuoja pykčius po gimdymo
Gimus kūdikiui, natūraliai namie atsiranda daugiau veiklos: mažyliu reikia rūpintis ne tik dieną, bet ir naktį. Dažniausiai trūkstant poilsio ima trūkti ir kantrybės, todėl net ir smulkmenos išprovokuoja tėvelių tarpusavio pykčius ir ginčus.

13 psichologės patarimų, kad poros santykiai po vaiko gimimo sustiprėtų

13 psichologės patarimų, kad poros santykiai po vaiko gimimo sustiprėtų
Vaiko gimimas – didžiausias stebuklas ir džiaugsmas kiekvienai porai. Tai ne tik įprasmintos meilės simbolis, tačiau ir naujas gyvenimo etapas tiek vyrui, tiek moteriai. Nors daugelis kūdikio atėjimą į šį pasaulį sieja tik su labai švelniais, romantiškais ir pakiliais jausmais, tačiau visuomenėje vis dažniau girdime ir kitas sąvokas: depresija po gimdymo ar šeimos krizė.

Psichologė: gimus vaikui, vyro ir moters laukia šie santykių išbandymai (30)

Psichologė: gimus vaikui, vyro ir moters laukia šie santykių išbandymai
Trečias šeimos narys – nauji iššūkiai, atradimai ir išbandymai kiekvienai porai. Vienus vaiko gimimas sustiprina ir į jų santykius atneša dar daugiau meilės, supratingumo bei rūpestingumo, kitus, deja, ištinka krizė.

Gydytojų ištarta frazė įžeidžia ne vieną nėščiąją (40)

Gydytojų ištarta frazė įžeidžia ne vieną nėščiąją
Gegužė - mėnuo, kai tradiciškai labiau prisimename motinystę ir moteriškumą.

Vaikiškos mados šventė Kaune

Vaikiškos mados šventė Kaune
Savaitgalį stilingiausi kauniečiai rinkosi apžiūrėti naujausios OVS kids parduotuvės prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ Kaune.

Kaip iš tiesų jaučiasi abortą patyrusi moteris (21)

Kaip iš tiesų jaučiasi abortą patyrusi moteris
Abortas – tai nepageidaujamo nėštumo nutraukimas. Sužinojusios, kad pastojo, nors nenorėjo ir nesitikėjo, moterys sutrinka, todėl kartais nusprendžia negimdyti ir pasidaryti abortą. Šis žingsnis gyvenime yra rizikingas tiek mediciniškai, tiek psichologiškai, nes turi gana rimtų ir sunkių pasekmių.

Kaip sustabdyti plaukų slinkimą (2)

Kaip sustabdyti plaukų slinkimą
Plaukų slinkimo problema aktuali visais metų laikais ir daugeliui moterų, tačiau paūmėja ji nėštumo metu ir po gimdymo. Ką turime žinoti apie plaukų slinkimą ir pagalbą sau tokiu atveju?

Po gimdymo vyras pasikeitė ir atšalo: psichologės komentaras (44)

Po gimdymo vyras pasikeitė ir atšalo: psichologės komentaras
Psichologė Karolina Gurskienė sulaukė jaunos mamos klausimo: po gimdymo vyras pasikeitė neatpažįstamai. Moterį baugina tokie pokyčiai ir atšalimas.