Pati švelniausia mama pagal Zodiaką

 (1)
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mama Avinas

Visada pasirengusi atsiduoti šeimos gyvenimui ir savo vaikams, mėgindama padaryti taip, kad visiems būtų gera. Ji žvalgosi naujų idėjų, perskaito kalnus knygų, kad tik užaugintų geriausią vaiką pasaulyje. Mama Avinas ne visada paiso pediatrų patarimų, nes juk ji yra ideali mama ir žino geriau.

Mama Jautis

Gyvenimas be vaikų? Neįmanoma. Jos dabartis visada susijusi su vaikais, jie – geriausia, ką mama Jautis turi gyvenime, todėl būtent savo vaikams ji yra atsidavusi visiškai. Mama Jautis stengiasi visada būti sąžininga, kontroliuoti visas problemas ir sunkumus. Ji – pati švelniausia mama, mėgstanti apkabinti ir bučiuoti savo vaikus.

Mama Dvyniai

Mama visu 100 000 procentų! Ji yra būtent tokia mama, kuri išmokys savo mažylius savarankiškumo nuo pat vaikystės. Jos namai pilni knygų ir lavinančių žaidimų. Mama Dvyniai didžiuojasi savo vaikų pasiekimais mokykloje, jų gerais pažymiais ir mažytėmis pergalėmis.

Jei tokia mama mėgins iš vaikų reikalauti didesnio paklusnumo, ji rizikuos sugadinti draugiškus santykius, grįstus pasitikėjimu. Perteklinė demokratija – tokios mamos charakterio savybė, juk ji yra geriausia savo vaiko draugė.

Mama Vėžys

Mama Vėžys visada labai švelni savo vaikams ir dėmesingai žvelgia net į pačius nereikšmingiausius jų poreikius. Jei tokios mamos vaikas liūdi ir jo veidelyje atsispindi menkiausias nepasitenkinimas, ji padarys viską, kad tik sugrąžintų į mažylio veidą šypseną. Paprastai santūri ji gali tapti tikra tigre, jei nors vienas plaukas nukris nuo jos vaiko galvos. Mama Vėžys yra šiek tiek sentimentali. Ji kruopščiai saugo vaikų pirmąją sruogą, dantuką, kūdikystės nuotraukas, rezultatų mokykloje suvestines, laiškus, kaupia prisiminimus apie tai, kaip auga jos vaikai.

Mama Liūtas

Tokia mama trokšta švytėti ir karaliauti. Jos vaikams turi priklausyti visi geriausi ir brangiausi dalykai. Linkusi nusileisti ir dosni mama žino, kaip dėlioti ribas šeimos gyvenime ir visuomenėje. Svarbiausias Liūto ženklo mamos troškimas - matyti savo vaikus laimingus ir užtikrintai žengiančius gyvenimo keliu.

Mama Mergelė

Tokia mama linkusi įsiklausyti, patarti ir padėti vaikams mąstyti naudojat savo pačių galvą. Nors kartais mama Mergelė gali būti apkaltinta šaltumu, vis dėlto jos vaikai puikiai žino, kad ji turi puikų humoro jausmą ir negaili savo mažyliams nuosaikaus švelnumo. Mama Mergelė savo vaiką rengia skoningai ir moko viską daryti teisingai. Ji itin dėmesingai žvelgia į fizinį vaiko lavinimą, jai svarbūs mitybos ir higienos klausimai.

Mama Svarstyklės

Kartais Svarstyklės pavargsta nuo nelengvų namų ūkio darbų, netvarkos ir triukšmo. Mama Svarstyklės dievina teisingumą, gali įsiplieksti, tačiau, laimei, mieli jos mažyliai būna meilučiai, kai maudosi vonioje ir dėmesingai klausosi jos sekamų pasakėlių prieš miegą. Jie privers juos dievinti iki tol, kol miegamajame bus išjungta šviesa. Mama Svarstyklės visų pirma nori būti sąžininga ir teisinga savo vaikams.

Mama Skorpionas

Tokia mama žino apie savo vaiką viską nuo tada, kai jis dar negimė. Stipri šiam Zodiako ženklui būdinga intuicija apsaugo Skorpionų vaikus nuo klaidų, nes šio ženklo atstovės visada jaučia, kai kas nors klostosi ne taip. Mamos Skorpiono meilė vaikui neturi ribų ir yra išreiškiama ištikimybe. Visas tokios mamos laikas ir visa jos širdis priklauso mažyliui. Ji atvers slaptus vaiko talentus ir įkvėps juos lavinti maksimaliai.

Mama Šaulys

Ši mama labai rimta ir atsakinga. Viskas vyksta pagal tvarkaraštį: maudynės, maistas, žaidimai. Mama Šaulys žino, kad režimas yra labai svarbus ir naudingas. Ji – žaidimų, švenčių, išvykų ir renginių karalienė, mokanti savo vaikams parūpinti nuotykių.

Mama Ožiaragis

Už išorinio mamos Ožiaragio santūrumo slypi daug meilės. Tokia mama yra griežta ir reikli, mėgstanti tvarką ir paklusnumą. Jos pasaulio centre atsiduria vaikas, visa kita – antraeiliai dalykai. Mama Ožiaragis nuvers kalnus, kad tik realizuotų savo mažylio svajones, nors kartais tie troškimai gali būti beprotiški.

Mama Vandenis

Labiausiai nepriklausoma mama, savo vaikams norinti suteikti tokią pat laisvę. Ji visada būna ryžtinga ir pasirengusi leistis į nuotykius. Didžiausias mamos Vandenio troškimas – tai noras, kad jos vaikai turėtų tokią pat avantiūrizmo, guvaus smalsumo ir neišsenkančio optimizmo dvasią. Mama Vandenis suteiks savo vaikams laisvę mąstyti ir veikti, kad jie galėtų iš peties padirbėti, stengdamiesi suvokti turimas leistinų dalykų ribas.

Mama Žuvys

Tokia mama pati jautriausia, itin stipriai nerimaujanti dėl pagrindinės viso savo gyvenimo meilės – savo vaikų. Ji daro viską, kad tik jie būtų laimingi ir patenkinti savo gyvenimu. Svarbiausia šioje situacijoje nepersistengti ginant ir saugant vaikus, nes jie, kaip ir mes visi, turi išmokti savo pamokas. Šioms mamoms rekomenduojama suteikti vaikams daugiau laisvės ir jais tikėti.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Ko tėvai labiausiai pasiilgsta gimus kūdikiui? (2)

Ko tėvai labiausiai pasiilgsta gimus kūdikiui?
Gimus kūdikiui gyvenimas niekada nebebus toks kaip anksčiau. Vaikai atneša daug džiaugsmo ir atradimų, tačiau taip pat šio to reikia atsisakyti. Paklaustos mamos prisipažįsta, ko joms labiausiai trūksta atsiradus pirmagimiui.

Penkios priežastys, kodėl skauda spenelius žindymo metu

Penkios priežastys, kodėl skauda spenelius žindymo metu
Daugiau nei trečdalis visų žindančių motinų pirmosiomis savaitėmis po gimdymo skundžiasi spenelių skausmais. Kai juos skauda, kūdikio žindymas tampa tikra kankyne.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo
Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

10 klausimų apie seksą, kurie rūpi, bet nedrąsu paklausti

10 klausimų apie seksą, kurie rūpi, bet nedrąsu paklausti
Ką svarbu žinoti vaikelio susilaukusioms poroms apie intymius tarpusavio santykius? 10 dažniausiai rūpimų klausimų ir 10 atsakymų į juos.

Kokios klaidos nedaryčiau augindama kitą vaiką: lietuvių mamų paatviravimai

Kokios klaidos nedaryčiau augindama kitą vaiką: lietuvių mamų paatviravimai
Šį klausimą uždavėme portalo TavoVaikas.lt bičiulėms ir sulaukėme pačių įdomiausių atsakymų.

Simona atskleidžia savo lieknumo paslaptį: iki tol niekas nepadėjo

Simona atskleidžia savo lieknumo paslaptį: iki tol niekas nepadėjo
Po gimdymo numesti priaugtą nėštumo svorį moterims sekasi skirtingai. Žurnalas TAVO VAIKAS šįkart pakalbino dviejų vaikų mamą Simoną, kuri sutiko pasidalinti savo patirtimi.

Ko negalima valgyti žindančiai mamai

Ko negalima valgyti žindančiai mamai
Ar tikrai žindyvė gali valgyti viską?

Vis dažniau ginekologines ligas sukelia stresas ir pervargimas

Vis dažniau ginekologines ligas sukelia stresas ir pervargimas
Stresas, pervargimas, didelis fizinis krūvis, nepilnavertė mityba vis dažniau siejami su ginekologinių ligų susirgimo atvejais.

Veiksmingi patarimai, kaip tapus tėvais išsaugoti ypatingą ryšį tarp vyro ir moters

Veiksmingi patarimai, kaip tapus tėvais išsaugoti ypatingą ryšį tarp vyro ir moters
Ar esate patenkinti savo santuoka? O gal susilaukus vaikų prioritetų sąrašą teko pakoreguoti?

Psichologė: po gimdymo svorį galima reguliuoti, depresijos - ne

Psichologė: po gimdymo svorį galima reguliuoti, depresijos - ne
Namuose pagaliau krykščia mažylis. Tačiau širdyje apsigyvena ne džiaugsmas, o liūdesys. Dažnai rieda ašaros, moterį kankina noras būti ne čia, šalia kūdikio, o kažkur kitur... Iš kur tokios mintys?

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti (2)

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti
Susilaukus vaiko, tampa šiek tiek sunkiau išlaikyti tokius pat gerus santykius, kaip ir iki gimdymo, su vaikų neturinčiomis draugėmis. Pateikiame 11 frazių, kurios labiausiai erzina jaunas mamas, ir kurios gana dažnai (ir visai nepiktybiškai) išsprūsta dar negimdžiusioms draugėms.

Kas labiausiai pasikeičia gyvenime, tapus mama (2)

Kas labiausiai pasikeičia gyvenime, tapus mama
Koks yra didžiausias jūsų „atradimas“ tapus mama? Šį klausimą uždavėme savo paskyroje "Facebook". Sulaukėme daugybės atsakymų, iš kurių įdomiausiuosius publikuojame šiame straipsnyje.

Natūralus gimdymas, cezario pjūvis, žindymas – kokią turi įtaką vaiko mikrobiomui bei būsimai sveikatai

Natūralus gimdymas, cezario pjūvis, žindymas – kokią turi įtaką vaiko mikrobiomui bei būsimai sveikatai
Lietuvoje viešėjusią Bridget Supple, pasiruošimo gimdymui lektorę, daugiau nei penkiolika metų dirbančią didžiuosiuose Jungtinės Karalystės gimdymo skyriuose, kalbina Lina Gabrijolavičienė.

Įvardijo, kas paskatintų lietuvius grįžti į darbą pirmaisiais vaiko auginimo metais

Įvardijo, kas paskatintų lietuvius grįžti į darbą pirmaisiais vaiko auginimo metais
Minėdama Motinos dieną, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba išsiaiškino, kokių poreikių turi dirbantieji, norintys derinti darbą ir vaikų priežiūrą.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50
Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.