Pati švelniausia mama pagal Zodiaką

 (1)
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mama Avinas

Visada pasirengusi atsiduoti šeimos gyvenimui ir savo vaikams, mėgindama padaryti taip, kad visiems būtų gera. Ji žvalgosi naujų idėjų, perskaito kalnus knygų, kad tik užaugintų geriausią vaiką pasaulyje. Mama Avinas ne visada paiso pediatrų patarimų, nes juk ji yra ideali mama ir žino geriau.

Mama Jautis

Gyvenimas be vaikų? Neįmanoma. Jos dabartis visada susijusi su vaikais, jie – geriausia, ką mama Jautis turi gyvenime, todėl būtent savo vaikams ji yra atsidavusi visiškai. Mama Jautis stengiasi visada būti sąžininga, kontroliuoti visas problemas ir sunkumus. Ji – pati švelniausia mama, mėgstanti apkabinti ir bučiuoti savo vaikus.

Mama Dvyniai

Mama visu 100 000 procentų! Ji yra būtent tokia mama, kuri išmokys savo mažylius savarankiškumo nuo pat vaikystės. Jos namai pilni knygų ir lavinančių žaidimų. Mama Dvyniai didžiuojasi savo vaikų pasiekimais mokykloje, jų gerais pažymiais ir mažytėmis pergalėmis.

Jei tokia mama mėgins iš vaikų reikalauti didesnio paklusnumo, ji rizikuos sugadinti draugiškus santykius, grįstus pasitikėjimu. Perteklinė demokratija – tokios mamos charakterio savybė, juk ji yra geriausia savo vaiko draugė.

Mama Vėžys

Mama Vėžys visada labai švelni savo vaikams ir dėmesingai žvelgia net į pačius nereikšmingiausius jų poreikius. Jei tokios mamos vaikas liūdi ir jo veidelyje atsispindi menkiausias nepasitenkinimas, ji padarys viską, kad tik sugrąžintų į mažylio veidą šypseną. Paprastai santūri ji gali tapti tikra tigre, jei nors vienas plaukas nukris nuo jos vaiko galvos. Mama Vėžys yra šiek tiek sentimentali. Ji kruopščiai saugo vaikų pirmąją sruogą, dantuką, kūdikystės nuotraukas, rezultatų mokykloje suvestines, laiškus, kaupia prisiminimus apie tai, kaip auga jos vaikai.

Mama Liūtas

Tokia mama trokšta švytėti ir karaliauti. Jos vaikams turi priklausyti visi geriausi ir brangiausi dalykai. Linkusi nusileisti ir dosni mama žino, kaip dėlioti ribas šeimos gyvenime ir visuomenėje. Svarbiausias Liūto ženklo mamos troškimas - matyti savo vaikus laimingus ir užtikrintai žengiančius gyvenimo keliu.

Mama Mergelė

Tokia mama linkusi įsiklausyti, patarti ir padėti vaikams mąstyti naudojat savo pačių galvą. Nors kartais mama Mergelė gali būti apkaltinta šaltumu, vis dėlto jos vaikai puikiai žino, kad ji turi puikų humoro jausmą ir negaili savo mažyliams nuosaikaus švelnumo. Mama Mergelė savo vaiką rengia skoningai ir moko viską daryti teisingai. Ji itin dėmesingai žvelgia į fizinį vaiko lavinimą, jai svarbūs mitybos ir higienos klausimai.

Mama Svarstyklės

Kartais Svarstyklės pavargsta nuo nelengvų namų ūkio darbų, netvarkos ir triukšmo. Mama Svarstyklės dievina teisingumą, gali įsiplieksti, tačiau, laimei, mieli jos mažyliai būna meilučiai, kai maudosi vonioje ir dėmesingai klausosi jos sekamų pasakėlių prieš miegą. Jie privers juos dievinti iki tol, kol miegamajame bus išjungta šviesa. Mama Svarstyklės visų pirma nori būti sąžininga ir teisinga savo vaikams.

Mama Skorpionas

Tokia mama žino apie savo vaiką viską nuo tada, kai jis dar negimė. Stipri šiam Zodiako ženklui būdinga intuicija apsaugo Skorpionų vaikus nuo klaidų, nes šio ženklo atstovės visada jaučia, kai kas nors klostosi ne taip. Mamos Skorpiono meilė vaikui neturi ribų ir yra išreiškiama ištikimybe. Visas tokios mamos laikas ir visa jos širdis priklauso mažyliui. Ji atvers slaptus vaiko talentus ir įkvėps juos lavinti maksimaliai.

Mama Šaulys

Ši mama labai rimta ir atsakinga. Viskas vyksta pagal tvarkaraštį: maudynės, maistas, žaidimai. Mama Šaulys žino, kad režimas yra labai svarbus ir naudingas. Ji – žaidimų, švenčių, išvykų ir renginių karalienė, mokanti savo vaikams parūpinti nuotykių.

Mama Ožiaragis

Už išorinio mamos Ožiaragio santūrumo slypi daug meilės. Tokia mama yra griežta ir reikli, mėgstanti tvarką ir paklusnumą. Jos pasaulio centre atsiduria vaikas, visa kita – antraeiliai dalykai. Mama Ožiaragis nuvers kalnus, kad tik realizuotų savo mažylio svajones, nors kartais tie troškimai gali būti beprotiški.

Mama Vandenis

Labiausiai nepriklausoma mama, savo vaikams norinti suteikti tokią pat laisvę. Ji visada būna ryžtinga ir pasirengusi leistis į nuotykius. Didžiausias mamos Vandenio troškimas – tai noras, kad jos vaikai turėtų tokią pat avantiūrizmo, guvaus smalsumo ir neišsenkančio optimizmo dvasią. Mama Vandenis suteiks savo vaikams laisvę mąstyti ir veikti, kad jie galėtų iš peties padirbėti, stengdamiesi suvokti turimas leistinų dalykų ribas.

Mama Žuvys

Tokia mama pati jautriausia, itin stipriai nerimaujanti dėl pagrindinės viso savo gyvenimo meilės – savo vaikų. Ji daro viską, kad tik jie būtų laimingi ir patenkinti savo gyvenimu. Svarbiausia šioje situacijoje nepersistengti ginant ir saugant vaikus, nes jie, kaip ir mes visi, turi išmokti savo pamokas. Šioms mamoms rekomenduojama suteikti vaikams daugiau laisvės ir jais tikėti.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

3 klausimai psichologei apie depresiją po gimdymo. Dvi istorijos

3 klausimai psichologei apie depresiją po gimdymo. Dvi istorijos
Ligų klasifikacijoje nerasite depresijos po gimdymo kaip atskiros ligos. Ji gali prasidėti nėštumo metu ir pirmaisiais metais po gimdymo, vėliau atsiradę depresijos požymiai jau nebus priskiriami šiai depresijai.

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!

Gydytojos ginekologės I. Kravčenkienės patarimas: daugiau bučiuokitės!
„Ir jūsų nėštumas bus labiau apsaugotas", – pataria gydytoja ginekologė Ingrida Kravčenkienė poroms, jei moteriai niekaip nepavyksta išnešioti vaisiaus.

Intymumą miegamajame susigrąžinti gali padėti ir lazeris

Intymumą miegamajame susigrąžinti gali padėti ir lazeris
Nereta vaikų neseniai susilaukusi moteris susiduria su subtilia bėda – intymus ryšys jai nebeteikia tiek malonumo, kiek anksčiau.

Psichologė: kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama

Psichologė: kaip pasikeičia santykiai su mama, kai pati tampi mama
Gal nėštumas ir gimdymas - puiki proga suartėti, jei iki šiol to trūko? Straipsnio konsultantė – „Invito" psichologė psichoterapeutė Marija Vaštakė.

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami
Gimus vaikui, šeimoje staiga viskas ima ir pasikeičia: prie vyro ir žmonos vaidmens prisideda mamos ir tėčio, prie ramių naktų – bemiegės, prie tylos – triukšmas.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (1)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas
Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių (2)

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių
Australės iš Melburno Joy Ratima vaizdo įrašą jau peržiūrėjo daugiau kaip du milijonai internautų. Didžioji dauguma, tikėtina, vaikus auginantys tėvai.

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus (3)

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama? (100)

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama?
Ne visos moterys gali (ir nori) žindyti kūdikį savo pienu. Būtent tokios mamos laišką ir gavome. Jame moteris sako jaučianti neigiamą aplinkinių nusistatymą dėl tokio jos sprendimo ir klausia: „Ar aš esu bloga mama?“

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką
Paskutinė savaitė iki didžiųjų žiemos švenčių į daugelio namus atneša malonaus laukimo, susikaupimo, apmąstymų ir noro kuo daugiau savo laiko bei šilumos skirti šeimos nariams. Jei jūs turite vaikų, žinote, kad jiems įvairios tradicijos, žaidimai, kalėdinės veiklos – itin malonios ir naudingos. Štai keletas idėjų, ką galite iki Kalėdų ar per jas nuveikti su visa šeima.

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (5)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.