Šitų 11 frazių jauna mama tikrai nenori girdėti

 (28)
Susilaukus vaiko, tampa šiek tiek sunkiau išlaikyti tokius pat gerus santykius, kaip ir iki gimdymo, su vaikų neturinčiomis draugėmis. Pateikiame 11 frazių, kurios labiausiai erzina jaunas mamas, ir kurios gana dažnai (ir visai nepiktybiškai) išsprūsta dar negimdžiusioms draugėms.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Ko mamos nenori girdėti?

1. „Turėtų būti taip malonu visą dieną sėdėti namuose!"

Tai jau tikrai! Tame maždaug tiek pat malonumo, kiek apokaliptinėje nykštukų invazijoje. Nesupraskite neteisingai – tai žavu. Vis dėlto, tuo pačiu metu jautiesi taip, lyg privalėtum dvylika valandų be pertraukos žiūrėti „Teletabius".

TAIP PAT SKAITYKITE:
Nėščia Holivudo aktorė - šokiruojančioje fotosesijoje
3 linksmi vaizdo įrašai apie tai, kaip vaikai užmiega keisčiausiose vietose

2. „Niekada nenorėčiau turėti vaikų"

Ach, kaip malonu, kad jums mano gyvenimas atrodo toks įtemptas ir nereikšmingas. Galbūt norėtumėte kada nors užeiti ir smogti mano sielai paskutinį smūgį peiliu?

3. „Ką, tu dar nieko negirdėjai apie naująjį filmą?"

„... Juk jį rodo jau tris savaites!" Gal ir sunku patikėti, tačiau kartais per tris savaites nėra kada net televizoriaus įsijungti, jau nekalbant apie kino repertuaro peržiūrėjimą ar auklės, kuri galėtų išleistų į kiną, susiradimą. Ir dėl to visiškai nesijaučiu nelaiminga!

4. „Kodėl tavo mažylis verkia? Kas jam nutiko?

Jam vos pusantrų metų. Tai viskas, kas jam nutiko.

5. „Tu taip retai paskambini"

Problema manyje, ne jumyse. Mažylio priežiūra reikalauja labai daug laiko. Pakanka vos sekundei nusisukti, žiūrėk, jis jau šoka ant stalo šalia karštos viryklės. Dažnai pagalvoju, kad reikia paskambinti, tačiau vis tiek laiko tam taip ir nelieka. O gal tą pagalvojimą taip pat galima būtų užskaityti?

6. „Mes įsigysime šunį, kad įsitikintume, jog esame pasiruošę kūdikiui"

Atsiprašau, kaip pasakėte? Žinoma, keturkojai kaip ir vaikai reikalauja dėmesio ir, pajutę alkį, garsiai apie tai „praneša". Bet visa tai atmetus, šunys į vaikus panašūs tiek pat, kiek lengva dulksna į liūtį.

7. „Esu toooks pavargęs!"

Gailestingumo sulaukti galite tik tuomet, kai kelis mėnesius per naktį be pertraukos pamiegosit ne daugiau kaip keturias valandas.

8. „Koks JIS mielas!"

Tai šiek tiek primena situaciją, kai moters klausiama, kelintas nėštumo mėnuo šimtu procentų neįsitikinus, ar ji apskritai laukiasi. Vien dėl to, kai mažylis nuo galvos iki kojų aprengtas mėlynai, dar nereiškia, kad tai berniukas. Arba atvirkščiai!

9. „Nebūk tokia nuobodi, juk šiandien vakaras be vaikų!"

Taip, taip, šiandien vakaras be vaikų. Bet rytoj rėkiantis mažylis tikrai neatsižvelgs, kad jo tėvams galbūt pagirios. Tai jeigu taip nutiktų, gal galėčiau mieląjį monstriuką ryt ryte užnešti jums?

10. „Ach, kaip miela, dvynukai! Ar jie natūralūs?"

Taip, jie tikrai šimtu procentų gimę iš žmogaus! Nei vienos roboto detalės... Klausti, ar jie pradėti dirbtinio apvaisinimo būdu, yra netaktas, nebent moteris apie tai jau pasipasakojo pati.

11. „Kadangi visada atsisakai, tavęs nepakviečiau"

Prašau, kvieskite ir toliau! Vieną vakarą ar savaitgalį tikrai pagaliau pavyks ištrūkti ir vėl galėsim pasimatyti ir kažką kartu nuveikti.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami

Psichologė – apie vyro ir moters santykius po gimdymo: pasikeitimai neišvengiami
Gimus vaikui, šeimoje staiga viskas ima ir pasikeičia: prie vyro ir žmonos vaidmens prisideda mamos ir tėčio, prie ramių naktų – bemiegės, prie tylos – triukšmas.

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo (1)

Kaip iš tiesų jaučiasi moteris po gimdymo
Dažnai sureikšminame gimdymo dieną, manydamos, kad tai sunkiausia, kas mūsų laukia. Tačiau gimdymas - tik pradžios pabaiga. Ant rankų kūdikėlį sūpuojančios mamytės laukia ankstyvasis adaptacijos periodas. Kam pasiruošti, ko tikėtis ir ką daryti?

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas
Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių (2)

Išradinga mama nufilmavo, kaip namuose per 5 min. pasigaminti drėgnų servetėlių
Australės iš Melburno Joy Ratima vaizdo įrašą jau peržiūrėjo daugiau kaip du milijonai internautų. Didžioji dauguma, tikėtina, vaikus auginantys tėvai.

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus (3)

Ką reiškia, jei sapne gimdote arba matote vaikus
Kiekvienas iš mūsų yra regėjęs sapnų, kuriuos pabudus sunku paaiškinti. Nereta moteris, kuri neturi vaikų ir nėra nėščia, sapnuoja, kad jai gimė kūdikis. Po to, prisiminus sapną, net juokas ima - juk vaiko nė planuose nėra. Iš kur tokie sapnai?

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama? (100)

Nežindau vaiko: ar aš bloga mama?
Ne visos moterys gali (ir nori) žindyti kūdikį savo pienu. Būtent tokios mamos laišką ir gavome. Jame moteris sako jaučianti neigiamą aplinkinių nusistatymą dėl tokio jos sprendimo ir klausia: „Ar aš esu bloga mama?“

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką

Kalėdų tradicijos su vaikais: 10 idėjų, kurios sukurs šventinę nuotaiką
Paskutinė savaitė iki didžiųjų žiemos švenčių į daugelio namus atneša malonaus laukimo, susikaupimo, apmąstymų ir noro kuo daugiau savo laiko bei šilumos skirti šeimos nariams. Jei jūs turite vaikų, žinote, kad jiems įvairios tradicijos, žaidimai, kalėdinės veiklos – itin malonios ir naudingos. Štai keletas idėjų, ką galite iki Kalėdų ar per jas nuveikti su visa šeima.

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi (5)

Kodėl vienos moterys po gimdymo verkia, o kitos – juokiasi
Ką jaučia moteris po gimdymo? Kodėl vieną akimirką ji juokiasi, o kitą - jau verkia? Apie tai pasakoja psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui

Psichologė pataria, kaip paruošti vaiką brolio ar sesės gimimui
Naujojo šeimos nario atsiradimas iš esmės pakeičia visą šeimos gyvenimą – namie atsiranda daugiau sumaišties ir daug daugiau nežinomybės.

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu

Psichologė – apie pagimdžiusių moterų santykį su savo kūnu
Kai susilaukiau pirmagimės, patyriau santykių su savo kūnu renesansą.

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo (34)

Atvira Neringos išpažintis: ko pasimokiau iš to košmaro po gimdymo
Kalbėdamos apie tai, kas buvo sunkiausia pagimdžius vaikelį, mamos įvardija bene panašius dalykus: bemiegės naktys, per mažai pagalbos iš vyro, žindymo sunkumai ir pan. Neringa apie visa tai kalba kiek kitaip.

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti

5 naujų mamų klaidos, kurių nesunkiai galima išvengti
Išmokti būti mama nėra paprasta. Yra daug dažnai pasitaikančių klaidų, kurias padaro beveik kiekviena naujai iškepta mamytė. Taip, klaidos gali padėti jums tapti geresne mama, tačiau kartais galima tiesiog jų išvengti.

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos

Kalėdinių dovanų gidas: šių metų vaikų svajonių dovanos
Artėjančios gražiausios žiemos šventės daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Jiems laukimo laikotarpis tampa nepaprastas, per kurį jie rašo laišką Kalėdų Seneliui, kasdien atidaro vis kitą Advento kalendoriaus langelį, stengiasi kuo geriau elgtis ir nori, kad tai pastebėtų patys artimiausi – jų tėveliai.

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką (1)

Pati švelniausia mama pagal Zodiaką
Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike

Mamos laiškas: kaip galiu nemylėti tavęs, mano vaike
Tinklaraščio „Mama su šypsena kišenėje“ autorė Neringa augina penkis vaikus. Savo dienos nutikimus ji suguldo dienoraštį. Jūsų dėmesiui - Neringos laiškas vaikui.