Reklama

Šokiruojantis interviu: pirmą kartą gyvenime laikydamasi dietos, Agota sulieknėjo 8 kg per savaitę!

Šokiruojantis interviu: pirmą kartą gyvenime laikydamasi dietos, Agota sulieknėjo 8 kg per savaitę!
© Reklamos užsakovų nuotr.

Iki lapkričio 14 d. Šiaurės Europos sveikatos agentūra siūlo pagerinti sveikatą - numesk svorio laikydamasis būtent Tau pritaikytos dietos. Sukurti savo dietą gali www.NordenHealth.com - pirmiesiems 50 interesantams šiandien dietos sudarymą apmoka Šiaurės Europos sveikatos agentūra (patiems tereikia sumokėti registracijos mokestį 37 Lt).

Interviu su Agota Paulauskiene (32) iš Jurbarko, kuri per savaitę sulieknėjo 8 kg, laikydamasi savo NordenHealth.com sudaryto lieknėjimo plano.

- Vakar buvo paskutinė tavo savaitės kurso diena. Tu atrodai pritrenkiančiai! Kaip jautiesi?

- O, dėkui! Jaučiuosi puikiai! Dar nesu pripratusi prie komplimentų...

- Ar mėginai sulieknėti anksčiau? Kas tave paskatino užzirašyti į programą?

- Tai mano pirmas kartas. Iki pat 32 metų niekada nebuvau taip užsiėmusi savo kūnu ir sveikata. Visą laiką turėjau skirtingų atsikalbinėjimų - tai daug darbo, tai nėra jėgų. Jeigu palieku atostogoms, tai vėl trūksta noro. Taip tiesiog nusprendžiau to neatidėlioti - juk niekada nebus tinkamo momento, ir iš tikrųjų reikia pradėti šiandien! Jeigu kiti galėjo suderinti tai su kasdieniu gyvenimo ritmu, tai ir aš galėsiu. Tiesiog nusprendžiau padaryti pirmą žingsnį - atsikratyti nereikalingų kilogramų. Mielai būčiau jau prieš 10 metų pakeitusi savo išvaizdą ir galbūt būčiau populiaresnė studijų laikais, dažniau eičiau į vakarėlius, nebūtų tų kompleksų... Kaip bebūtų, mano jaunystė prasidės dabar - esu idealios formos!

- Ką darei, kad sulieknėtum?

- Radau portale informaciją apie Skandinavijos dietą. Internete reikėjo atsakyti į klausimus apie įpročius ir kūno parametrus. Man buvo sukurtas lieknėjimo planas septynioms dienoms. Nieko sudėtingo jame nebuvo - buvo nustatyti teisingiausi valgiai svorio metimui ir keli triukai, kurie padeda geriau suvirškinti maistą ir deginti riebalų atsargas. Valgiau net keturis kartus per dieną, buvo leistinas net šokoladas. Buvo lengva laikytis plano. Vieną dieną nespėjau pavalgyti pietų, todėl iš karto parašiau elektroninį laišką šios programos dietologui Dr. Ellari, kuris atsakė, kaip elgtis kitas dienas, kad išsaugočiau lieknėjimo efektą ir nesutrikdyčiau medžiagų apykaitos. Apskritai galiu atsiliepti tik teigiamai. Būtinai rekomenduoju tai ir kitoms.

- Ką patartumei kitoms moterims, kurios nori numesti kilogramų?

- Nelauk tinkamo momento, tiesiog pradėk. Sąžiningai atsakyk į testo klausimus, tada viskas pavyks.

Gražus sudėjimas yra ne mažiau svarbus, nei sveikata. Tam, kad būtum graži ir laiminga, šiuos dalykus reikia puoselėti kartu. Ekstremalios dietos gali įvaryti depresiją, o badavimas atsilošti dvigubai. Svarbu yra suprasti, kad stebuklingų priemonių nebūna. Antsvoris turi įtakos ne tik išvaizdai, jis skatina širdies bei kraujagyslių problemų vystymąsi. Šiaurės Europos sveikatos agentūra siūlo Tau sudaryti individualų lieknėjimo planą ir atsikratyti antsvorio. Pirmiesiems 50 interesantams šiandien dietos sudarymą apmoka Šiaurės Europos sveikatos agentūra (patiems tereikia sumokėti registracijos mokestį 37 Lt).

Individualaus plano sudarymui eik į NordenHealth.com

Vardas ir vieta yra pakeisti respondento privačios informacijos saugumo tikslais.

Naujienų prenumerata

Mamos kertelė

Tai, apie ką kalbėti nedrąsu: šlapimo nelaikymas

Tai, apie ką kalbėti nedrąsu: šlapimo nelaikymas
Šlapimo nelaikymas – itin nemalonus sutrikimas, apie kurį vengiama kalbėti. Tačiau skaičiuojama, jog maždaug trečdalis moterų ir apie 20 proc. vyrų kenčia fizinį ir psichologinį diskomfortą dėl šlapimo nelaikymo.

Ar normalu, kad kartais labai pykstu ant savo vaiko? Psichologės komentaras (14)

Ar normalu, kad kartais labai pykstu ant savo vaiko? Psichologės komentaras
Gražus motinystės paveikslas, kai viskas nupiešta šviesioms ir ramiomis spalvomis, nėra teisingas jaunų mamų atžvilgiu.

Natūralūs būdai padidinti pieno gamybą (2)

Natūralūs būdai padidinti pieno gamybą
Siekis krūtimi maitinti kūdikį vertas pastangų, nes motinos pienas – geriausias maistas, idealiai tinkantis vaikui pirmaisiais gyvenimo metais.

Psichologė: kas iš tiesų nutinka vyro ir moters santykiams gimus vaikui (3)

Psichologė: kas iš tiesų nutinka vyro ir moters santykiams gimus vaikui
Dažniausiai kūdikio gimimas yra labai lauktas ir džiaugsmingas įvykis, kurio laukia ne tik būsima mama ir tėtis, bet ir visi aplinkui.

Renkamės mamos krepšį: į ką atkreipti dėmesį

Renkamės mamos krepšį: į ką atkreipti dėmesį
Tėveliai žino, kad pakeisti sauskelnes ne namuose gali būti ne taip jau ir paprasta: tam reikia ne tik patogios vietos, bet ir ne vienos priemonės.

Gimtadienio proga surengė labdaringą aukcioną

Gimtadienio proga surengė labdaringą aukcioną
BABY CITY/TOY CITY gimtadienio šventėje surinktos lėšos paaukotos Mamų unijai.

Pirmasis vizitas pas gydytoją po gimdymo: apie ką nutylima (1)

Pirmasis vizitas pas gydytoją po gimdymo: apie ką nutylima
Visi pirmi kartai mus šiek tiek gąsdina. Pirmasis vizitas pas gydytoją po gimdymo – ne išimtis. Žinojimas, ko galima tikėtis ir kam nusiteikti, padės jaustis ramiau.

Kviečia nemokamai mankštintis nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias (2)

Kviečia nemokamai mankštintis nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia net į 4 skirtingus nemokamus užsiėmimus:

4 mitai apie po gimdymo suglebusią krūtinę (15)

4 mitai apie po gimdymo suglebusią krūtinę
Subliuškusi ir praradusi stangrumą krūtinė po gimdymo – problema, su kuria susiduria ne viena moteris. Ji verčia kompleksuoti ir jaudintis dėl savo išvaizdos.

Auginate mažus vaikus ir nieko nespėjate? 5 patarimai jums (7)

Auginate mažus vaikus ir nieko nespėjate? 5 patarimai jums
Auginant vaikus laikas iš tiesų tampa pinigais. Todėl laiko planavimas, savo ir šeimos veiklos organizavimas yra svarbi kiekvienos dienos dalis. Jūsų dėmesiui - 5 patarimai, kaip taupyti laiką net ir būnant labai užsiėmusiu tėčiu ar mama.

Kūnas po gimdymo: kam ir kaip pasiruošti (15 dažniausių pokyčių)

Kūnas po gimdymo: kam ir kaip pasiruošti <sup style="color: #ff0000;">(15 dažniausių pokyčių)</sup>
Laukiantis įprasta ruošti kūdikio kraitelį, mokytis vaikelio priežiūros, tačiau dažnai pamirštama, kad reikia pasiruošti pasirūpinti ir savimi.

Palengvinantys motinystę daiktai, apie kuriuos mūsų močiutės nė nesapnavo (3)

Palengvinantys motinystę daiktai, apie kuriuos mūsų močiutės nė nesapnavo
Mūsų mamos ir močiutės nustebtų sužinojusios, ko tik šiais laikais nėra – įvairiausių motinystę palengvinančių priemonių, skirtų kūdikiams maitinti, migdyti ir ugdyti.

Kodėl Lietuvoje mamos dažnai vis dar nedrįsta žindyti viešumoje? (23)

Kodėl Lietuvoje mamos dažnai vis dar nedrįsta žindyti viešumoje?
Kiekvienais metais rugpjūčio 1-7 dienomis minime Pasaulinę žindymo savaitę. Ta proga kviečiame paskaityti Vilniaus visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistės Dovilės Vervečkienės parengtą informaciją apie žindymo padėtį Lietuvoje.

Astrologės patarimai, kaip išrinkti vaikui vardą

Astrologės patarimai, kaip išrinkti vaikui vardą
Netgi tie, kurie į numerologiją ar astrologiją žiūri skeptiškai, gimus vaikui neretai nusprendžia, kad iš anksto sugalvotas vardas vaikui tiesiog netinka – nei prie veido, nei prie charakterio. Astrologė Rita Vainauskienė įsitikinusi, kad taip nutinka ne atsitiktinai.