7 naujagimiai, kurių gyvybes išgelbėjo stebuklas

 (4)
Septynios gimdymo istorijos, kurių herojai - naujagimiai - išgyveno tik stebuklo arba laimingo atsitiktinumo dėka.
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kūdikis, užstrigęs kanalizacijos vamzdyje

Šią vasarą Kinijoje nutikusi istorija sukrėtė visą pasaulį. Istorija mįslinga ir, kažin, ar kada išaiškės visa tiesa. 22 metų netekėjusi kinė slėpė savo nėštumą, ir netikėtai prasidėjus sąrėmiams, ėmė gimdyti tualete. Pasak jos, naujagimis įkrito į klozetą ir įstrigo vamzdyje.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kokia bjauria liga galima užsikrėsti nuo kačių?
Patarimai,kaip būti geru tėčiu kiekvieną dieną

Manoma, kad 2,8 kg svorio berniukas vamzdyje buvo įstrigęs apie dvi - tris valandas. Jo gelbėjimo operaciją atlikę policininkai paviešino nuotraukas ir vaizdo medžiagą, todėl šis neeilinis įvykis sulaukė milžiniško dėmesio.

Mergaitė, kuri dar neturėjo gimti

Amillia Taylor šiandien auga sveika ir artimųjų be galo mylima mergaitė. Jos gimimas ypatingas tuo, kad ji gimė gerokai anksčiau, negu į pasaulį ateina kūdikiai.

Jos mama skaičiavo tik 21 nėštumo savaitę ir šešias dienas, kai ji pasibeldė į pasaulį. Toks gimdymas net nevadinamas gimdymu, o tik vėlyvuoju persileidimu. Mergaitė svėrė mažiau kaip 300 gramų ir buvo tokia mažutė, kad jos ateitis bei sveikata gąsdino ne tik tėvus, bet ir medikus. Tačiau mažylė paneigė visas prognozes ir išgyveno!

Mergaitė, kuri buvo... mirusi

Luza Milagros Verona - toks mergaitės, kurios gimimą galima pavadinti stebuklu, vardas. Gimusi ji nerodė gyvybės ženklų, todėl jai buvo diagnozuota mirtis, ir ji išvežta į morgą.

Beje, ji gimė taip pat per anksti - trimis mėnesiais anksčiau, negu įprastai trunka nėštumas. Jos tėvai išsireikalavo nueiti į lavoninę, kad atsisveikintų su mažyle. Nuėję jie išgirdo tylų garsą, kurį skleidė mergaitė - ji buvo gyva! Taip praleidusi 12 valandų šaltyje, mergaitė išliko gyva ir iki šiol džiugina tėvus.

Naujagimis šarvuočio urve

Viename Pietų Brazilijos miestelyje naujagimis buvo rastas šarvuočio urve. Spėjama, kad jame jis praleido apie 24 valandas. Kartu su juo buvo placenta ir būriai musių, susirinkusių puotauti.

Netrukus policija surado naujagimio motiną, kuri gyveno netoli minėtojo urvo. Ji taip ir nepaaiškino, kodėl pagimdžiusi norėjo palaidoti gyvą naujagimį.

Iš pradžių pareigūnai manė, kad naujagimis nebegyvas, tačiau kai iš jo burnytės išvalė žemes, jis pradėjo verkti. Laimė, viskas baigėsi laimingai, ir berniukas išgyveno.

Mergaitė, gimusi ir iškritusi ant traukinio bėgių

Nėščia indė Rinku Debi traukiniu važiavo su savo vyru į svečius pas tėvus, kai pajuto aštrų skausmą pilve. Nubėgusi iki traukinio tualeto, ji čia netikėtai ir žaibiškai pagimdė mergaitę. Naujagimis, įkritęs į klozetą, iškrito ant bėgių.

Moteris puolė ieškoti pagalbos, ir sustabdžius traukinį, naujagimė buvo surasta. Jos abi išgabentos į ligoninę, ir istorija pasibaigė sėkmingai.

Naujagimis, kuris buvo įmestas į 8 aukšto šiukšlių vamzdį

Aštuoniolikmetė amerikietė Laquasia Wright slėpė savo nėštumą ir pagimdžiusi tikėjosi slapta atsikratyti naujagimio, įmesdama jį į šiukšlių vamzdį aštuntajame savo namo aukšte.

Tačiau vamzdyje susikaupusios šiukšlės vaikučiui suveikė kaip pagalvėlė, išgelbėjusi jam gyvybę. Kiemsargis išgirdo kūdikio verksmą šiukšlių konteineryje ir surado pamestinuką. Naujagimis buvo pristatytas į ligoninę, ir pradėjo savo antrąjį gyvenimą.

Naujagimis, vienintelis likęs gyvas avarijoje

2012 metų kovo mėnesį Gabrielius Jamesas Wilcoxas gimė du kartus. Pirmą kartą jis, kaip ir įprasta, gimė ligoninėje. Po dviejų dienų jis buvo su mama išrašytas iš ligoninės.

Pasiimti jo atvažiavo visa šeima - tėtis ir trejų metų broliukas. Važiuojant automobiliu namo, šeima pateko į avariją. Tėtis ir mama žuvo iš karto, broliukas mirė nuvežtas į ligoninę. Gabrielius liko vienintelis gyvas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Koks vardas atneša vaikui laimę, o kokio geriau neduoti

Koks vardas atneša vaikui laimę, o kokio geriau neduoti
Išrinkti vardą, kuris vaiką lydės visą gyvenimą, - labai sunki užduotis. Straipsnio konsultantė – parapsichologė Lietuvos ezoterikų konfederacijos prezidentė ezoterikos dr. Elona Eleonora Petkelienė.

Vaikų ligų gydytoja papasakojo, ką reikia žinoti apie naujagimių saugumą

Vaikų ligų gydytoja papasakojo, ką reikia žinoti apie naujagimių saugumą
Kaune vykusiame seminare „Saugi naujagimio fotosesija“ LSMU ligoninės Kauno klinikų Naujagimių intensyvios terapijos skyriaus gydytoja neonatologė Eglė Lysovienė kartu su daugiau nei 30 naujagimių fotografių iš visos Lietuvos diskutavo apie kūdikių saugumą ir komfortą fotosesijų metu.

Prof. A. Utkus: naujagimiai Lietuvoje tikrinami tik dėl 4 ligų, nors galima diagnozuoti 30

Prof. A. Utkus: naujagimiai Lietuvoje tikrinami tik dėl 4 ligų, nors galima diagnozuoti 30
Retų ligų gydytojai sieks, kad visuotinio naujagimių tikrinimo sąrašas būtų išplėstas.

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą
Vienas atsakingiausių būsimųjų tėvų darbų - išrinkti naujagimiui vardą. Jis turi ne tik patikti tėvams, bet ir tikti kūdikiui.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos
Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu
Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai
Kauno rajono savivaldybėje ši savaitė prasidėjo itin džiugiomis nuotaikomis. Šiais metais Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 100-asis Kauno rajono kūdikis – Kamilė Ulinskaitė.

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose
Šalčininkų rajono savivaldybė pateikia įdomiausią praėjusiųjų metų demografinę statistiką, kurioje – dažniausi ir rečiausi rajono naujagimiams suteikti vardai.

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus (3)

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus
Nustatyta, kad didžiąja dalimi vaiko likimą, jo poelgius ir pasirinkimus nulemia tėvai. Vaikystėje matyti elgesio modeliai, girdėti žodžiai tarsi programuoja žmogaus ateitį.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti
Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį
Kas užkoduota varde? Daugiau, nei jums atrodo. Bent jau taip galima spręsti pagal vieno tyrimo rezultatus.

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai?
Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų
Nors kūdikio kraitelio paruošimas – labai malonus darbas, kurį daugelis tėvelių atlieka su didele meile, tačiau, pradėjus skaičiuoti išlaidas, daugelis labai išsigąsta. Kaip sutaupyti pinigų, tačiau tinkamai pasiruošti naujagimio gimimui?

Horoskopas vaikui: puiki idėja ar pinigų išmetimas į balą? (7)

Horoskopas vaikui: puiki idėja ar pinigų išmetimas į balą?
Niekada nesate turėję asmeninio horoskopo ir svarstote, gal verta jį užsakyti savo vaikui? Interviu su astrologe padės suprasti, kokia informacija pateikiama vaiko horoskope.