7 naujagimiai, kurių gyvybes išgelbėjo stebuklas

 (4)
Septynios gimdymo istorijos, kurių herojai - naujagimiai - išgyveno tik stebuklo arba laimingo atsitiktinumo dėka.
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kūdikis, užstrigęs kanalizacijos vamzdyje

Šią vasarą Kinijoje nutikusi istorija sukrėtė visą pasaulį. Istorija mįslinga ir, kažin, ar kada išaiškės visa tiesa. 22 metų netekėjusi kinė slėpė savo nėštumą, ir netikėtai prasidėjus sąrėmiams, ėmė gimdyti tualete. Pasak jos, naujagimis įkrito į klozetą ir įstrigo vamzdyje.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kokia bjauria liga galima užsikrėsti nuo kačių?
Patarimai,kaip būti geru tėčiu kiekvieną dieną

Manoma, kad 2,8 kg svorio berniukas vamzdyje buvo įstrigęs apie dvi - tris valandas. Jo gelbėjimo operaciją atlikę policininkai paviešino nuotraukas ir vaizdo medžiagą, todėl šis neeilinis įvykis sulaukė milžiniško dėmesio.

Mergaitė, kuri dar neturėjo gimti

Amillia Taylor šiandien auga sveika ir artimųjų be galo mylima mergaitė. Jos gimimas ypatingas tuo, kad ji gimė gerokai anksčiau, negu į pasaulį ateina kūdikiai.

Jos mama skaičiavo tik 21 nėštumo savaitę ir šešias dienas, kai ji pasibeldė į pasaulį. Toks gimdymas net nevadinamas gimdymu, o tik vėlyvuoju persileidimu. Mergaitė svėrė mažiau kaip 300 gramų ir buvo tokia mažutė, kad jos ateitis bei sveikata gąsdino ne tik tėvus, bet ir medikus. Tačiau mažylė paneigė visas prognozes ir išgyveno!

Mergaitė, kuri buvo... mirusi

Luza Milagros Verona - toks mergaitės, kurios gimimą galima pavadinti stebuklu, vardas. Gimusi ji nerodė gyvybės ženklų, todėl jai buvo diagnozuota mirtis, ir ji išvežta į morgą.

Beje, ji gimė taip pat per anksti - trimis mėnesiais anksčiau, negu įprastai trunka nėštumas. Jos tėvai išsireikalavo nueiti į lavoninę, kad atsisveikintų su mažyle. Nuėję jie išgirdo tylų garsą, kurį skleidė mergaitė - ji buvo gyva! Taip praleidusi 12 valandų šaltyje, mergaitė išliko gyva ir iki šiol džiugina tėvus.

Naujagimis šarvuočio urve

Viename Pietų Brazilijos miestelyje naujagimis buvo rastas šarvuočio urve. Spėjama, kad jame jis praleido apie 24 valandas. Kartu su juo buvo placenta ir būriai musių, susirinkusių puotauti.

Netrukus policija surado naujagimio motiną, kuri gyveno netoli minėtojo urvo. Ji taip ir nepaaiškino, kodėl pagimdžiusi norėjo palaidoti gyvą naujagimį.

Iš pradžių pareigūnai manė, kad naujagimis nebegyvas, tačiau kai iš jo burnytės išvalė žemes, jis pradėjo verkti. Laimė, viskas baigėsi laimingai, ir berniukas išgyveno.

Mergaitė, gimusi ir iškritusi ant traukinio bėgių

Nėščia indė Rinku Debi traukiniu važiavo su savo vyru į svečius pas tėvus, kai pajuto aštrų skausmą pilve. Nubėgusi iki traukinio tualeto, ji čia netikėtai ir žaibiškai pagimdė mergaitę. Naujagimis, įkritęs į klozetą, iškrito ant bėgių.

Moteris puolė ieškoti pagalbos, ir sustabdžius traukinį, naujagimė buvo surasta. Jos abi išgabentos į ligoninę, ir istorija pasibaigė sėkmingai.

Naujagimis, kuris buvo įmestas į 8 aukšto šiukšlių vamzdį

Aštuoniolikmetė amerikietė Laquasia Wright slėpė savo nėštumą ir pagimdžiusi tikėjosi slapta atsikratyti naujagimio, įmesdama jį į šiukšlių vamzdį aštuntajame savo namo aukšte.

Tačiau vamzdyje susikaupusios šiukšlės vaikučiui suveikė kaip pagalvėlė, išgelbėjusi jam gyvybę. Kiemsargis išgirdo kūdikio verksmą šiukšlių konteineryje ir surado pamestinuką. Naujagimis buvo pristatytas į ligoninę, ir pradėjo savo antrąjį gyvenimą.

Naujagimis, vienintelis likęs gyvas avarijoje

2012 metų kovo mėnesį Gabrielius Jamesas Wilcoxas gimė du kartus. Pirmą kartą jis, kaip ir įprasta, gimė ligoninėje. Po dviejų dienų jis buvo su mama išrašytas iš ligoninės.

Pasiimti jo atvažiavo visa šeima - tėtis ir trejų metų broliukas. Važiuojant automobiliu namo, šeima pateko į avariją. Tėtis ir mama žuvo iš karto, broliukas mirė nuvežtas į ligoninę. Gabrielius liko vienintelis gyvas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas
Prieš gimdamas kūdikis būna saugioje aplinkoje. Vos gimus jo virškinimo sistemą užpuola milžiniški bakterijų kiekiai, ir jo virškinimo traktas turi su jais susitvarkyti.

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti (1)

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti
Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis.

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui (1)

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui
Santykiai tarp brolių ir sesių užsimezga ne tada, kai jie pirmą kartą akis į akį susitinka, bet jau tada, kai antrasis mažylis dar tik auga mamos pilvelyje. Kaip elgtis tėveliams, kad pirmagimis sklandžiai ir su džiaugsmu lauktų šeimos pagausėjimo?

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui (16)

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui
Yra tikinčiųjų, jog vardas labai svarbus žmogaus savijautai ir netgi gali lemti jo likimą, mat kiekvienas vardas turi energinį informacinį lauką ir kartu su vardu mes tai perimame. Daugelis tėvų rinkdami vaikui vardą kreipia dėmesį į jo reikšmę ir, jei ši neigiama, tokį iš sąrašo tiesiog išbraukia.

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės (2)

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės
Laukiatės mažylio ir svarstote, kokį vardą jam išrinkti? Skubame į pagalbą ir pateikiame 10 populiariausių vaikų vardų iš A raidės.

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų? (22)

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų?
Pastarosiomis dienomis socialiniame tinkle "Facebook" aptariama viena neįprasta kūdikio nuotrauka.

TOP 10 vasariškų vardų berniukui (6)

TOP 10 vasariškų vardų berniukui
Vaikeliui gimus vasarą, turbūt taip ir limpa koks gaivus, šiluma dvelkiantis vardas... Mergaitėms jų gausu (rašėme ČIA), bet yra ir berniukams!

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai (1)

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai
Jei tik gimęs kūdikis yra neramus, nuolat verkia, daugelis tėvų mano, kad jam – pilvo diegliai. Ši diagnozė tokia dažna, kad būsimi tėveliai dar iki mažylio gimimo nusiteikia, jog pirmieji trys mėnesiai gali būti nepaprastai sunkūs, tiek vaikui, tiek jiems patiems.

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje (19)

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje
Išrinkti vaikui vardą - ne juokų darbas. Juk tai bene pirmoji tėvų dovana savo vaikui, kuri jį lydės visą gyvenimą.

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų (25)

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų
Vaikams vardus tėvai parenka remdamiesi daug kuo – skambesiu, reikšme, tradicijomis, kartais vardą susapnuoja ar patiki jį išrinkti artimiesiems. Ir jei minčių visiškai pritrūksta, vasarą gimusius mažylius galima pavadinti... vasariškais vardais! Štai kelios idėjos – vasariškų mergaičių vardų dešimtukas.

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams
Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas" surengtoje šeimų šventėje pristatyta anksčiau laiko gimusių kūdikių tėvams skirta, ilgai laukta edukacinė knyga „Ankstukas".

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui (143)

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui
Vieni labai atidžiai renka vardą savo vaikui – žiūri reikšmę, kreipia dėmesį net į skambesį ar derina prie pavardės, kiti nesivadovauja jokiais kriterijais, svarbu tik, kad, anot jų, būtų gražu. Klausiame mamų – kuo remdamiesi davėte savo vaikams vardus, ar kreipėte dėmesį į jų reikšmes? Kokio vardo niekada neduotumėte savo vaikui?

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis (6)

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis
Kovo 8 dieną Vaikų ligoninėje, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filiale pradeda veikti Donorinio motinos pieno bankas (www.pienobankas.lt).

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės (7)

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės
80 metų Suomijoje sėkmingai vykdoma Kūdikio kraitelio programa. Jos esmė - kiekviena nėščioji, nepriklausomai nuo šeimos pajamų, gauna dovanų kraitelį, kuriame – reikalingiausi daiktai naujagimiui bei pačiai šeimai.