7 naujagimiai, kurių gyvybes išgelbėjo stebuklas

 (4)
Septynios gimdymo istorijos, kurių herojai - naujagimiai - išgyveno tik stebuklo arba laimingo atsitiktinumo dėka.
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kūdikis, užstrigęs kanalizacijos vamzdyje

Šią vasarą Kinijoje nutikusi istorija sukrėtė visą pasaulį. Istorija mįslinga ir, kažin, ar kada išaiškės visa tiesa. 22 metų netekėjusi kinė slėpė savo nėštumą, ir netikėtai prasidėjus sąrėmiams, ėmė gimdyti tualete. Pasak jos, naujagimis įkrito į klozetą ir įstrigo vamzdyje.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kokia bjauria liga galima užsikrėsti nuo kačių?
Patarimai,kaip būti geru tėčiu kiekvieną dieną

Manoma, kad 2,8 kg svorio berniukas vamzdyje buvo įstrigęs apie dvi - tris valandas. Jo gelbėjimo operaciją atlikę policininkai paviešino nuotraukas ir vaizdo medžiagą, todėl šis neeilinis įvykis sulaukė milžiniško dėmesio.

Mergaitė, kuri dar neturėjo gimti

Amillia Taylor šiandien auga sveika ir artimųjų be galo mylima mergaitė. Jos gimimas ypatingas tuo, kad ji gimė gerokai anksčiau, negu į pasaulį ateina kūdikiai.

Jos mama skaičiavo tik 21 nėštumo savaitę ir šešias dienas, kai ji pasibeldė į pasaulį. Toks gimdymas net nevadinamas gimdymu, o tik vėlyvuoju persileidimu. Mergaitė svėrė mažiau kaip 300 gramų ir buvo tokia mažutė, kad jos ateitis bei sveikata gąsdino ne tik tėvus, bet ir medikus. Tačiau mažylė paneigė visas prognozes ir išgyveno!

Mergaitė, kuri buvo... mirusi

Luza Milagros Verona - toks mergaitės, kurios gimimą galima pavadinti stebuklu, vardas. Gimusi ji nerodė gyvybės ženklų, todėl jai buvo diagnozuota mirtis, ir ji išvežta į morgą.

Beje, ji gimė taip pat per anksti - trimis mėnesiais anksčiau, negu įprastai trunka nėštumas. Jos tėvai išsireikalavo nueiti į lavoninę, kad atsisveikintų su mažyle. Nuėję jie išgirdo tylų garsą, kurį skleidė mergaitė - ji buvo gyva! Taip praleidusi 12 valandų šaltyje, mergaitė išliko gyva ir iki šiol džiugina tėvus.

Naujagimis šarvuočio urve

Viename Pietų Brazilijos miestelyje naujagimis buvo rastas šarvuočio urve. Spėjama, kad jame jis praleido apie 24 valandas. Kartu su juo buvo placenta ir būriai musių, susirinkusių puotauti.

Netrukus policija surado naujagimio motiną, kuri gyveno netoli minėtojo urvo. Ji taip ir nepaaiškino, kodėl pagimdžiusi norėjo palaidoti gyvą naujagimį.

Iš pradžių pareigūnai manė, kad naujagimis nebegyvas, tačiau kai iš jo burnytės išvalė žemes, jis pradėjo verkti. Laimė, viskas baigėsi laimingai, ir berniukas išgyveno.

Mergaitė, gimusi ir iškritusi ant traukinio bėgių

Nėščia indė Rinku Debi traukiniu važiavo su savo vyru į svečius pas tėvus, kai pajuto aštrų skausmą pilve. Nubėgusi iki traukinio tualeto, ji čia netikėtai ir žaibiškai pagimdė mergaitę. Naujagimis, įkritęs į klozetą, iškrito ant bėgių.

Moteris puolė ieškoti pagalbos, ir sustabdžius traukinį, naujagimė buvo surasta. Jos abi išgabentos į ligoninę, ir istorija pasibaigė sėkmingai.

Naujagimis, kuris buvo įmestas į 8 aukšto šiukšlių vamzdį

Aštuoniolikmetė amerikietė Laquasia Wright slėpė savo nėštumą ir pagimdžiusi tikėjosi slapta atsikratyti naujagimio, įmesdama jį į šiukšlių vamzdį aštuntajame savo namo aukšte.

Tačiau vamzdyje susikaupusios šiukšlės vaikučiui suveikė kaip pagalvėlė, išgelbėjusi jam gyvybę. Kiemsargis išgirdo kūdikio verksmą šiukšlių konteineryje ir surado pamestinuką. Naujagimis buvo pristatytas į ligoninę, ir pradėjo savo antrąjį gyvenimą.

Naujagimis, vienintelis likęs gyvas avarijoje

2012 metų kovo mėnesį Gabrielius Jamesas Wilcoxas gimė du kartus. Pirmą kartą jis, kaip ir įprasta, gimė ligoninėje. Po dviejų dienų jis buvo su mama išrašytas iš ligoninės.

Pasiimti jo atvažiavo visa šeima - tėtis ir trejų metų broliukas. Važiuojant automobiliu namo, šeima pateko į avariją. Tėtis ir mama žuvo iš karto, broliukas mirė nuvežtas į ligoninę. Gabrielius liko vienintelis gyvas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų (24)

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų
Vaikams vardus tėvai parenka remdamiesi daug kuo – skambesiu, reikšme, tradicijomis, kartais vardą susapnuoja ar patiki jį išrinkti artimiesiems. Ir jei minčių visiškai pritrūksta, vasarą gimusius mažylius galima pavadinti... vasariškais vardais! Štai kelios idėjos – vasariškų mergaičių vardų dešimtukas.

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams
Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas" surengtoje šeimų šventėje pristatyta anksčiau laiko gimusių kūdikių tėvams skirta, ilgai laukta edukacinė knyga „Ankstukas".

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui (143)

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui
Vieni labai atidžiai renka vardą savo vaikui – žiūri reikšmę, kreipia dėmesį net į skambesį ar derina prie pavardės, kiti nesivadovauja jokiais kriterijais, svarbu tik, kad, anot jų, būtų gražu. Klausiame mamų – kuo remdamiesi davėte savo vaikams vardus, ar kreipėte dėmesį į jų reikšmes? Kokio vardo niekada neduotumėte savo vaikui?

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis (6)

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis
Kovo 8 dieną Vaikų ligoninėje, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filiale pradeda veikti Donorinio motinos pieno bankas (www.pienobankas.lt).

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės (7)

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės
80 metų Suomijoje sėkmingai vykdoma Kūdikio kraitelio programa. Jos esmė - kiekviena nėščioji, nepriklausomai nuo šeimos pajamų, gauna dovanų kraitelį, kuriame – reikalingiausi daiktai naujagimiui bei pačiai šeimai.

Kaip gimusį vaiką užregistruoti neišėjus iš namų (4)

Kaip gimusį vaiką užregistruoti neišėjus iš namų
Lietuviai, susilaukę naujagimio, jį užregistruoti gali internetu, tačiau 90 proc. tėvų Lietuvoje tai daro lankydamiesi valstybinėse įstaigose.

Fotografė atskleidžia 3 gudrybes, kaip fotografuoti naujagimius (3)

Fotografė atskleidžia 3 gudrybes, kaip fotografuoti naujagimius
Naujagimius fotografuojanti Rūta Auškalnė dalijasi patarimais, kaip namų sąlygomis fotografuoti ką tik gimusius kūdikius.

Paaiškėjo populiariausi 2016 metų berniukų ir mergaičių vardai (68)

Paaiškėjo populiariausi 2016 metų berniukų ir mergaičių vardai
VĮ "Registrų centras" pateikia populiariausius 2016 metų naujagimių vardus.

10 reikalingiausių daiktų kūdikio kraiteliui (9)

10 reikalingiausių daiktų kūdikio kraiteliui
Kūdikio atėjimui į šeimą ruošiamės ne tik psichologiškai – lankome kursus, skaitome straipsnius, tačiau, artėjant gimdymo dienai, vis daugiau laiko skiriame ir kraitelio paruošimui.

Kai renkame vaikams vardus, turime paisyti svarbiausių taisyklių (69)

Kai renkame vaikams vardus, turime paisyti svarbiausių taisyklių
Vieni vardai „ateina" greitai, vos pažvelgus į gimusio mažylio akis, kitus tėvai nešiojasi širdyje daug metų, o būna ir taip, kad ilgą laiką „nelimpa" nė vienas... Ar renkant vardą svarbus tik jo skambesys?

Kokią akių spalvą paveldės jūsų vaikas? (12)

Kokią akių spalvą paveldės jūsų vaikas?
Tai, kokią akių spalvą paveldės vaikas, priklauso nuo įvairių veiksnių. Svarbiausia taisyklė: akių spalvą nulemia paveldėti tėvų genai.

Nustebsite, ką moka ir sugeba ką tik gimęs kūdikis (11)

Nustebsite, ką moka ir sugeba ką tik gimęs kūdikis
„O kas bus, jei man gimdymo namuose sukeis kūdikius ir aš neatpažinsiu savojo?“ – kartais nerimauja būsimosios mamos. Nuogąstauti neverta, tai neįmanoma. Šiandien beveik neabejojama, kad gimęs naujagimis... pažįsta savo mamą ir tėtį.

Renkame vaikui vardą: kurie vardai atneša laimę (50)

Renkame vaikui vardą: kurie vardai atneša laimę
Racionalistai, be abejonės, pasakys, kad vardas - tai tik skambus raidžių derinys. Nepaisant to, socialinė vardo reikšmė išties didelė - jis gali atskleisti žmogaus tautybę, kilmę ar net tikėjimą.

20 vardų, kurie primena geografinius vietovardžius (18)

20 vardų, kurie primena geografinius vietovardžius
Kai kurie vardai primena geografinius vietovardžius – miestus, upes ar šalis. Jūsų dėmesiui – 10 ir Lietuvoje sutinkamų tokių vardų.