Astrologė Saulė atskleidžia, kokie bus vaikai, gimę iki šių metų vasaros

 (2)
Šiais metais gimsiantys vaikai bus labai skirtingi, priklauso nuo periodo, kuriuo gimė. Ką pranašauja žvaigždės mažyliams, kurie gims nuo 2015 metų pradžios iki birželio 15 -osios?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Konsultuoja astrologė Saulė Jonaitytė.

Vaikai, gimę iki birželio 15 d.

Vaikai, gimę šiuo periodu, bus talentingi, kūrybingi, labai artistiški. Jie bet kuria kaina norės patraukti į save kitų dėmesį. Tad šiems vaikams būdingas prigimtinis egoizmas ir manipuliavimas kitais.

Jie bus labai nepakantūs kritikai, šalčiui, tai tikri šilumos mėgėjai. Suaugusių žvilgsnis kryps į užsienį, didelė tikimybė, kad kurs šeimas su užsieniečiais arba kitataučiais.

Tai labai sportiški vaikai, kurie nustebins kitus savo pasiektais sporto rezultatais. Greičiausiai jų profesija ir bus susijusi su sportu arba kūryba, menais.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Nuomonė: aš vis tiek kelsiu vaiko nuotraukas į feisbuką
Jei smirda vaiko kojos: patarimai, ką daryti

Tarp jų bus daug artistų, vaikų-auklėtojų, mokytojų, menininkų, laisvalaikio organizatorių. Tai žmonės, kursiantys šventę kitiems. Dar vienas būdingas šios kartos vaikams bruožas – jie užaugs gailestingi kitų nelaimėms, nesėkmėms. Sieks padėti kitiems atiduodami daug savo širdies ir pinigų. Taip elgsis ne norėdami aukotis, o iš įgimto noro dalytis su tais, kam yra blogai.

Šių vaikų sveikata bus nebloga, tačiau jie gali būti linkę tukti. Iš jų turėtų išaugti gan aukšta karta – aukščiausi bus Avinai, Dvyniai, Vandeniai, o Žuvytės gali būti šiek tiek žemesnės.

Šiuo metu gimusieji greičiausiai sukurs sėkmingas santuokas, nes iš prigimties jie savyje turi daugiau meilės, negu kitu metu gimę vaikai. Jie greitai pelnys aplinkinių pripažinimą, taps populiarūs, mėgstami.

Patarimas tėvams

Nuo metų pradžios iki birželio 15 d. gimę vaikai iš prigimties bus tinginukai, tad tėvams teks pasistengti, kad vaikams išugdytų darbštumą. Tad nusiteikite, kad jūsų laukia nelengvas darbas surasti būdų, kaip paskatinti vaikus dirbti.

Auginant šiuo metu gimusius vaikus šeimos gyvenimas bus kontrastiškas – bus ramus periodas, vėliau ateis krizė, per kurią teks įdėti nemažai darbo į tai, kad šeimoje vėl įsivyrautų ramybė. Atsiminkite, kad šie vaikai nepakelia jokio spaudimo, nes tada gęsta jų prigimtinis noras dalytis su kitais saulės šviesa ir meile.

Galimi pavojai

Nuo metų pradžios iki rugpjūčio 11 d. gimusių vaikų sveikata bus puiki, jeigu jie turės galimybę mėgautis gyvenimu, žaisti su bendraamžiais, puoselėti savo talentus. Tačiau kartu tai vaikai, galintys turėti polinkį į priklausomybių sukeltas ligas – alkoholizmą, narkomaniją. Silpnoji jų vieta – kepenų, medžiagų apykaitos, širdies ligos. Tėveliai turėtų būti budrūs.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų
Nors kūdikio kraitelio paruošimas – labai malonus darbas, kurį daugelis tėvelių atlieka su didele meile, tačiau, pradėjus skaičiuoti išlaidas, daugelis labai išsigąsta. Kaip sutaupyti pinigų, tačiau tinkamai pasiruošti naujagimio gimimui?

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti
Net jeigu per nėštumą jūs ruošitės tapimui tėvais, skaitysite daug knygų ir eisite į kursus, gimus vaikui tikrai pasitaikys dalykų, kurie jus nustebins.

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas
Prieš gimdamas kūdikis būna saugioje aplinkoje. Vos gimus jo virškinimo sistemą užpuola milžiniški bakterijų kiekiai, ir jo virškinimo traktas turi su jais susitvarkyti.

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti (1)

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti
Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis.

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui (1)

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui
Santykiai tarp brolių ir sesių užsimezga ne tada, kai jie pirmą kartą akis į akį susitinka, bet jau tada, kai antrasis mažylis dar tik auga mamos pilvelyje. Kaip elgtis tėveliams, kad pirmagimis sklandžiai ir su džiaugsmu lauktų šeimos pagausėjimo?

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui (16)

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui
Yra tikinčiųjų, jog vardas labai svarbus žmogaus savijautai ir netgi gali lemti jo likimą, mat kiekvienas vardas turi energinį informacinį lauką ir kartu su vardu mes tai perimame. Daugelis tėvų rinkdami vaikui vardą kreipia dėmesį į jo reikšmę ir, jei ši neigiama, tokį iš sąrašo tiesiog išbraukia.

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės (2)

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės
Laukiatės mažylio ir svarstote, kokį vardą jam išrinkti? Skubame į pagalbą ir pateikiame 10 populiariausių vaikų vardų iš A raidės.

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų? (22)

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų?
Pastarosiomis dienomis socialiniame tinkle "Facebook" aptariama viena neįprasta kūdikio nuotrauka.

TOP 10 vasariškų vardų berniukui (6)

TOP 10 vasariškų vardų berniukui
Vaikeliui gimus vasarą, turbūt taip ir limpa koks gaivus, šiluma dvelkiantis vardas... Mergaitėms jų gausu (rašėme ČIA), bet yra ir berniukams!

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai (1)

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai
Jei tik gimęs kūdikis yra neramus, nuolat verkia, daugelis tėvų mano, kad jam – pilvo diegliai. Ši diagnozė tokia dažna, kad būsimi tėveliai dar iki mažylio gimimo nusiteikia, jog pirmieji trys mėnesiai gali būti nepaprastai sunkūs, tiek vaikui, tiek jiems patiems.

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje (19)

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje
Išrinkti vaikui vardą - ne juokų darbas. Juk tai bene pirmoji tėvų dovana savo vaikui, kuri jį lydės visą gyvenimą.

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų (25)

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų
Vaikams vardus tėvai parenka remdamiesi daug kuo – skambesiu, reikšme, tradicijomis, kartais vardą susapnuoja ar patiki jį išrinkti artimiesiems. Ir jei minčių visiškai pritrūksta, vasarą gimusius mažylius galima pavadinti... vasariškais vardais! Štai kelios idėjos – vasariškų mergaičių vardų dešimtukas.

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams
Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas" surengtoje šeimų šventėje pristatyta anksčiau laiko gimusių kūdikių tėvams skirta, ilgai laukta edukacinė knyga „Ankstukas".

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui (143)

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui
Vieni labai atidžiai renka vardą savo vaikui – žiūri reikšmę, kreipia dėmesį net į skambesį ar derina prie pavardės, kiti nesivadovauja jokiais kriterijais, svarbu tik, kad, anot jų, būtų gražu. Klausiame mamų – kuo remdamiesi davėte savo vaikams vardus, ar kreipėte dėmesį į jų reikšmes? Kokio vardo niekada neduotumėte savo vaikui?