Horoskopas vaikui: puiki idėja ar pinigų išmetimas į balą?

 (7)
Niekada nesate turėję asmeninio horoskopo ir svarstote, gal verta jį užsakyti savo vaikui? Interviu su astrologe padės suprasti, kokia informacija pateikiama vaiko horoskope.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Konsultuoja astrologė Saulė Jonaitytė.

Viso kūdikio gyvenimo iš anksto mes negalime sužinoti, tačiau galime išsiaiškinti nemažai svarbių dalykų. Taigi, kokias paslaptis atskleidžia žvaigždės?

Gebėjimai

Kūdikiui ir mažam vaikui tikslinga sudarinėti ne viso gyvenimo horoskopą, o pavyzdžiui, sužinoti, kokių gebėjimų jis turi. Tarkim, kokiu instrumentu galėtų groti, nes mažylio energinis santykis su juo geriausias. Jautri ir atidi mama ir be astrologijos gali tai pastebėti.

Deja, daugelis mamų apie vaikų pomėgius sprendžia pagal save (jeigu pati šoko, išleidžia dukterį šokti, pati svajojo groti smuiku, leidžia mokytis griežti) ir nesugeba pastebėti tikrųjų pomėgių. Tad astrologas tėvams galėtų pasakyti, kokių gebėjimų turi jų atžala. Jeigu vaikas turi kokių nors talentų, astrologas juos pastebės ir tėvai galės pasuki savo mažylį tinkama linkme.

Mityba

Astrologas gali patarti tėvams, koks maistas jų vaikui tinkamiausias energiškai, kiek kartų per dieną norėtų valgyti, jeigu galėtų pats tai spręsti. Vis dėlto ir šių prognozių neįmanoma numatyti visam gyvenimui, nes tam tikrų maisto produktų poreikis keičiasi kelis kartus per gyvenimą. Vieniems kas 20 m. įvyksta tokie pokyčiai, kitiems – dažniau.

„Yra tėvų, kurie dėl mažylio mitybos kreipiasi labai anksti, dar iki pirmojo gimtadienio. Horoskopas jiems atveria kelią į taisyklingiausią vaiko mitybą. Vieni mažyliai nori valgyti tirštesnį, kiti – skystesnį maistą, dar kitiems jis turi būti visada šiltas. Vieni nori valgyti kas kelias valandas, kiti – rečiau. Tai įgimti poreikiai, juos sužinoję tėvai neturi bėdų dėl to, kad vaikas – nevalgiukas", - sako astrologė Saulė.

Kalba

Žvaigždės tėvams gali atskleisti, kaip lavinti vaikučio kalbą. Vieni mažyliai greičiau ir sklandžiau pradeda kalbėti, kai juos kalbina tėtis, kiti - kai mama ar močiutė. Kad kalba vystytųsi sklandžiau, kai kuriems reikia daugiau laiko būti gryname ore, dar kitiems – rodyti įvairius daiktus.

Ko tikisi iš tėvų

Kiekvienas į šį pasaulį atėjęs žmogutis turi tam tikrų lūkesčių. Juos tėvai gali pastebėti patys, tačiau būdami labai užsiėmę neretai nepamato. Išsiaiškinus vaikučio lūkesčius šeimos santykiai tampa darnesni ir pats vaiko likimas būna sklandesnis. Galima sužinoti, kaip mažylis išgyvena krizes, ko labai bijo, ir tinkamai jam pagelbėti.

Lyderis ar ne

Tėvams žvaigždės gali pakuždėti, ar jų vaikas iš prigimties yra lyderis, ar tas, kuris bus šalia tokio. Jeigu neturi prigimtinių savybių, tėvams nereikia ugdyti jo kaip lyderio, nes tai būtų didžiulė trauma. Neįmanoma išugdyti lyderio, jeigu vaikui juo būti nelemta.

Mažylį, kuris neturi lyderio savybių, dažniau reikia pastūmėti, kad ką nors padarytų, motyvuoti, nes jis nebus labai veiklus ir savarankiškas. Tuo tarpu lyderio negalima „laužyti", viešai iš jo juoktis, nes „palaužtas" ir įspraustas į tam tikras taisykles tampa labai agresyvus, nuolatos priešinasi aplinkai ir tėvams jį auginant kyla begalė bėdų.

Kuo bus užaugęs

Tėvai gali sužinoti, kokį darbą ateityje norės dirbti jų vaikas, ir gali iš anksto puoselėti kai kuriuos jo gebėjimus, pasukti tinkama profesine linkme. Vis dėlto išvykus į kitą šalį arba tiesiog pakeitus gyvenamąją vietą gali pasikeisti ir profesinės orientacijos kryptys.

Ar tikslinga pagal horoskopą planuoti nėštumą?

Pasak astrologės Saulės, tikslinga pasiklausti žvaigždžių, kada geriausias metas gimdyti. Žmogus yra ne tik materialus, bet ir energinis darinys, turintis savo cikliškumą. Tad kaip ir viskas Visatoje mes vienu metu labiau šviečiame, esame kūrybiškesni, o kitu gyvenimo tarpsniu - pasyvesni. Žmogus nėra visą laiką vienodai produktyvus ir aktyvus, tad nenuostabu, kad mama kaip ir gamta turi savo cikliškumą.

Būna metas, kai aplinkybės yra palankesnės nėštumui, o po kurio laiko, žiūrėk, visa energija skirta darbui, išsilavinimui ar pan. Tad jeigu moteris pastoja ir gimdo tuo metu, kai jos energija yra skirta darbui, kūdikis gimsta energiškai silpnesnis ir gauna mažiau jos dėmesio.

Nepalankiu laiku gimęs kūdikis yra nuskriaustas, nes jis tarsi nepritampa, neranda savo vietos mamos gyvenime. Tad tikslinga pasižiūrėti horoskopą, kada moters organizmas ir aplinkybės yra palankiausios gimdyti.

Liepos mėnesio "Tavo vaiko" žurnale skaitykite:
Neturiu ką apsirengti
Stilistės A.Jagelavičiūtės aprangos patarimai būsimai mamai.
Justinas Lapatinskas: „Tėvystės išmokti neįmanoma“
Per didelis kūdikio svoris
Naujasis seksas – pokalbiai
8 užduotys prieš darželį
Kada egoizmas vaikui į naudą?
Joga mamai
Žalia žalia virtuvė
4 žali receptai

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos
Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu
Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai
Kauno rajono savivaldybėje ši savaitė prasidėjo itin džiugiomis nuotaikomis. Šiais metais Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 100-asis Kauno rajono kūdikis – Kamilė Ulinskaitė.

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose
Šalčininkų rajono savivaldybė pateikia įdomiausią praėjusiųjų metų demografinę statistiką, kurioje – dažniausi ir rečiausi rajono naujagimiams suteikti vardai.

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus (3)

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus
Nustatyta, kad didžiąja dalimi vaiko likimą, jo poelgius ir pasirinkimus nulemia tėvai. Vaikystėje matyti elgesio modeliai, girdėti žodžiai tarsi programuoja žmogaus ateitį.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti
Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį
Kas užkoduota varde? Daugiau, nei jums atrodo. Bent jau taip galima spręsti pagal vieno tyrimo rezultatus.

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai?
Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų
Nors kūdikio kraitelio paruošimas – labai malonus darbas, kurį daugelis tėvelių atlieka su didele meile, tačiau, pradėjus skaičiuoti išlaidas, daugelis labai išsigąsta. Kaip sutaupyti pinigų, tačiau tinkamai pasiruošti naujagimio gimimui?

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti
Net jeigu per nėštumą jūs ruošitės tapimui tėvais, skaitysite daug knygų ir eisite į kursus, gimus vaikui tikrai pasitaikys dalykų, kurie jus nustebins.

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas
Prieš gimdamas kūdikis būna saugioje aplinkoje. Vos gimus jo virškinimo sistemą užpuola milžiniški bakterijų kiekiai, ir jo virškinimo traktas turi su jais susitvarkyti.

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti (1)

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti
Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis.

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui (1)

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui
Santykiai tarp brolių ir sesių užsimezga ne tada, kai jie pirmą kartą akis į akį susitinka, bet jau tada, kai antrasis mažylis dar tik auga mamos pilvelyje. Kaip elgtis tėveliams, kad pirmagimis sklandžiai ir su džiaugsmu lauktų šeimos pagausėjimo?

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui (16)

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui
Yra tikinčiųjų, jog vardas labai svarbus žmogaus savijautai ir netgi gali lemti jo likimą, mat kiekvienas vardas turi energinį informacinį lauką ir kartu su vardu mes tai perimame. Daugelis tėvų rinkdami vaikui vardą kreipia dėmesį į jo reikšmę ir, jei ši neigiama, tokį iš sąrašo tiesiog išbraukia.