Horoskopas vaikui: puiki idėja ar pinigų išmetimas į balą?

 (7)
Niekada nesate turėję asmeninio horoskopo ir svarstote, gal verta jį užsakyti savo vaikui? Interviu su astrologe padės suprasti, kokia informacija pateikiama vaiko horoskope.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Konsultuoja astrologė Saulė Jonaitytė.

Viso kūdikio gyvenimo iš anksto mes negalime sužinoti, tačiau galime išsiaiškinti nemažai svarbių dalykų. Taigi, kokias paslaptis atskleidžia žvaigždės?

Gebėjimai

Kūdikiui ir mažam vaikui tikslinga sudarinėti ne viso gyvenimo horoskopą, o pavyzdžiui, sužinoti, kokių gebėjimų jis turi. Tarkim, kokiu instrumentu galėtų groti, nes mažylio energinis santykis su juo geriausias. Jautri ir atidi mama ir be astrologijos gali tai pastebėti.

Deja, daugelis mamų apie vaikų pomėgius sprendžia pagal save (jeigu pati šoko, išleidžia dukterį šokti, pati svajojo groti smuiku, leidžia mokytis griežti) ir nesugeba pastebėti tikrųjų pomėgių. Tad astrologas tėvams galėtų pasakyti, kokių gebėjimų turi jų atžala. Jeigu vaikas turi kokių nors talentų, astrologas juos pastebės ir tėvai galės pasuki savo mažylį tinkama linkme.

Mityba

Astrologas gali patarti tėvams, koks maistas jų vaikui tinkamiausias energiškai, kiek kartų per dieną norėtų valgyti, jeigu galėtų pats tai spręsti. Vis dėlto ir šių prognozių neįmanoma numatyti visam gyvenimui, nes tam tikrų maisto produktų poreikis keičiasi kelis kartus per gyvenimą. Vieniems kas 20 m. įvyksta tokie pokyčiai, kitiems – dažniau.

„Yra tėvų, kurie dėl mažylio mitybos kreipiasi labai anksti, dar iki pirmojo gimtadienio. Horoskopas jiems atveria kelią į taisyklingiausią vaiko mitybą. Vieni mažyliai nori valgyti tirštesnį, kiti – skystesnį maistą, dar kitiems jis turi būti visada šiltas. Vieni nori valgyti kas kelias valandas, kiti – rečiau. Tai įgimti poreikiai, juos sužinoję tėvai neturi bėdų dėl to, kad vaikas – nevalgiukas", - sako astrologė Saulė.

Kalba

Žvaigždės tėvams gali atskleisti, kaip lavinti vaikučio kalbą. Vieni mažyliai greičiau ir sklandžiau pradeda kalbėti, kai juos kalbina tėtis, kiti - kai mama ar močiutė. Kad kalba vystytųsi sklandžiau, kai kuriems reikia daugiau laiko būti gryname ore, dar kitiems – rodyti įvairius daiktus.

Ko tikisi iš tėvų

Kiekvienas į šį pasaulį atėjęs žmogutis turi tam tikrų lūkesčių. Juos tėvai gali pastebėti patys, tačiau būdami labai užsiėmę neretai nepamato. Išsiaiškinus vaikučio lūkesčius šeimos santykiai tampa darnesni ir pats vaiko likimas būna sklandesnis. Galima sužinoti, kaip mažylis išgyvena krizes, ko labai bijo, ir tinkamai jam pagelbėti.

Lyderis ar ne

Tėvams žvaigždės gali pakuždėti, ar jų vaikas iš prigimties yra lyderis, ar tas, kuris bus šalia tokio. Jeigu neturi prigimtinių savybių, tėvams nereikia ugdyti jo kaip lyderio, nes tai būtų didžiulė trauma. Neįmanoma išugdyti lyderio, jeigu vaikui juo būti nelemta.

Mažylį, kuris neturi lyderio savybių, dažniau reikia pastūmėti, kad ką nors padarytų, motyvuoti, nes jis nebus labai veiklus ir savarankiškas. Tuo tarpu lyderio negalima „laužyti", viešai iš jo juoktis, nes „palaužtas" ir įspraustas į tam tikras taisykles tampa labai agresyvus, nuolatos priešinasi aplinkai ir tėvams jį auginant kyla begalė bėdų.

Kuo bus užaugęs

Tėvai gali sužinoti, kokį darbą ateityje norės dirbti jų vaikas, ir gali iš anksto puoselėti kai kuriuos jo gebėjimus, pasukti tinkama profesine linkme. Vis dėlto išvykus į kitą šalį arba tiesiog pakeitus gyvenamąją vietą gali pasikeisti ir profesinės orientacijos kryptys.

Ar tikslinga pagal horoskopą planuoti nėštumą?

Pasak astrologės Saulės, tikslinga pasiklausti žvaigždžių, kada geriausias metas gimdyti. Žmogus yra ne tik materialus, bet ir energinis darinys, turintis savo cikliškumą. Tad kaip ir viskas Visatoje mes vienu metu labiau šviečiame, esame kūrybiškesni, o kitu gyvenimo tarpsniu - pasyvesni. Žmogus nėra visą laiką vienodai produktyvus ir aktyvus, tad nenuostabu, kad mama kaip ir gamta turi savo cikliškumą.

Būna metas, kai aplinkybės yra palankesnės nėštumui, o po kurio laiko, žiūrėk, visa energija skirta darbui, išsilavinimui ar pan. Tad jeigu moteris pastoja ir gimdo tuo metu, kai jos energija yra skirta darbui, kūdikis gimsta energiškai silpnesnis ir gauna mažiau jos dėmesio.

Nepalankiu laiku gimęs kūdikis yra nuskriaustas, nes jis tarsi nepritampa, neranda savo vietos mamos gyvenime. Tad tikslinga pasižiūrėti horoskopą, kada moters organizmas ir aplinkybės yra palankiausios gimdyti.

Liepos mėnesio "Tavo vaiko" žurnale skaitykite:
Neturiu ką apsirengti
Stilistės A.Jagelavičiūtės aprangos patarimai būsimai mamai.
Justinas Lapatinskas: „Tėvystės išmokti neįmanoma“
Per didelis kūdikio svoris
Naujasis seksas – pokalbiai
8 užduotys prieš darželį
Kada egoizmas vaikui į naudą?
Joga mamai
Žalia žalia virtuvė
4 žali receptai

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės (2)

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės
Laukiatės mažylio ir svarstote, kokį vardą jam išrinkti? Skubame į pagalbą ir pateikiame 10 populiariausių vaikų vardų iš A raidės.

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų? (22)

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų?
Pastarosiomis dienomis socialiniame tinkle "Facebook" aptariama viena neįprasta kūdikio nuotrauka.

TOP 10 vasariškų vardų berniukui (6)

TOP 10 vasariškų vardų berniukui
Vaikeliui gimus vasarą, turbūt taip ir limpa koks gaivus, šiluma dvelkiantis vardas... Mergaitėms jų gausu (rašėme ČIA), bet yra ir berniukams!

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai (1)

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai
Jei tik gimęs kūdikis yra neramus, nuolat verkia, daugelis tėvų mano, kad jam – pilvo diegliai. Ši diagnozė tokia dažna, kad būsimi tėveliai dar iki mažylio gimimo nusiteikia, jog pirmieji trys mėnesiai gali būti nepaprastai sunkūs, tiek vaikui, tiek jiems patiems.

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje (19)

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje
Išrinkti vaikui vardą - ne juokų darbas. Juk tai bene pirmoji tėvų dovana savo vaikui, kuri jį lydės visą gyvenimą.

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų (25)

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų
Vaikams vardus tėvai parenka remdamiesi daug kuo – skambesiu, reikšme, tradicijomis, kartais vardą susapnuoja ar patiki jį išrinkti artimiesiems. Ir jei minčių visiškai pritrūksta, vasarą gimusius mažylius galima pavadinti... vasariškais vardais! Štai kelios idėjos – vasariškų mergaičių vardų dešimtukas.

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams
Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas" surengtoje šeimų šventėje pristatyta anksčiau laiko gimusių kūdikių tėvams skirta, ilgai laukta edukacinė knyga „Ankstukas".

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui (143)

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui
Vieni labai atidžiai renka vardą savo vaikui – žiūri reikšmę, kreipia dėmesį net į skambesį ar derina prie pavardės, kiti nesivadovauja jokiais kriterijais, svarbu tik, kad, anot jų, būtų gražu. Klausiame mamų – kuo remdamiesi davėte savo vaikams vardus, ar kreipėte dėmesį į jų reikšmes? Kokio vardo niekada neduotumėte savo vaikui?

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis (6)

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis
Kovo 8 dieną Vaikų ligoninėje, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filiale pradeda veikti Donorinio motinos pieno bankas (www.pienobankas.lt).

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės (7)

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės
80 metų Suomijoje sėkmingai vykdoma Kūdikio kraitelio programa. Jos esmė - kiekviena nėščioji, nepriklausomai nuo šeimos pajamų, gauna dovanų kraitelį, kuriame – reikalingiausi daiktai naujagimiui bei pačiai šeimai.

Kaip gimusį vaiką užregistruoti neišėjus iš namų (4)

Kaip gimusį vaiką užregistruoti neišėjus iš namų
Lietuviai, susilaukę naujagimio, jį užregistruoti gali internetu, tačiau 90 proc. tėvų Lietuvoje tai daro lankydamiesi valstybinėse įstaigose.

Fotografė atskleidžia 3 gudrybes, kaip fotografuoti naujagimius (3)

Fotografė atskleidžia 3 gudrybes, kaip fotografuoti naujagimius
Naujagimius fotografuojanti Rūta Auškalnė dalijasi patarimais, kaip namų sąlygomis fotografuoti ką tik gimusius kūdikius.

Paaiškėjo populiariausi 2016 metų berniukų ir mergaičių vardai (68)

Paaiškėjo populiariausi 2016 metų berniukų ir mergaičių vardai
VĮ "Registrų centras" pateikia populiariausius 2016 metų naujagimių vardus.

10 reikalingiausių daiktų kūdikio kraiteliui (9)

10 reikalingiausių daiktų kūdikio kraiteliui
Kūdikio atėjimui į šeimą ruošiamės ne tik psichologiškai – lankome kursus, skaitome straipsnius, tačiau, artėjant gimdymo dienai, vis daugiau laiko skiriame ir kraitelio paruošimui.