Kodėl svarbu prisiminti valandą, kurią gimėte: ką tai pasako apie charakterį

 (25)
Rytų astrologija didelę reikšmę skiria ne tik žmogaus gimimo dienai, bet ir valandai. Para padalinta į 12 dalių, kurių kiekvienai priskirtas tam tikras globėjas gyvūnas.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žiurkės valanda (23.00 - 01.00)

Iš pirmo žvilgsnio šie vaikai atrodo draugiški, mandagūs, komunikabilūs. Su jais lengva užmegzti pažintį, jie turi daug draugų. Be gal smalsūs, besidomintys daugeliu dalykų ir užduodantys daug klausimų. Juos traukia viskas, kas atrodo paslaptinga ir neišbandyta. Dar viena jiems būdinga savybė - pasitikėjimas savimi. Jiems jo tikrai netrūksta.

Jaučio valanda (01.00 - 03.00)

Tai vaikai, kurie retai praranda savitvardą, jie patikimi, išmintingi, atsargūs. Prieš priimdami sprendimą, galvoja ilgai, tačiau toks jau jų būdas - jie nepuola strimgalviais bet kur ir bet kada. Augant jie įgyja vis daugiau pasitikėjimo savimi ir... užsispyrimo. Labai svarbu, kad po įtemptos dienos šie vaikai turtų galimybę pailsėti, laisvai pažaisti. Nereikia užkrauti šių vaikų papildomais būreliais, nes jiems poilsio režimas yra būtinas. Antraip psichologinis „perdegimas" bus garantuotas.

Tigro valanda (03.00 - 05.00)

Energingi, kartais sunkiai suvaldomi, linksmi. Kompanijose būna dėmesio centre, jais žavimasi ir jie kaip niekas kitas moka pralinksminti. Net ir naujoje jiems situacijoje tokie vaikai gana greitai apsipranta ir tampa padėties šeimininkais. Daro daug darbų vienu metu. Jeigu tėvai yra lėtesnio temperamento, negu vaikas, gali nesuprasti, iš kur jų atžala turi tiek daug nesuvaldomos energijos ir ugnies. Dar vienas bruožas, kuriuo gali pasigirti šie vaikai - įgimtas optimizmas.

Katino valanda (05.00 - 07.00)

Jautrūs, empatiški ir mieli šio ženklo vaikai yra tikri katinai - kartais glaustosi ir murkia, o kartais prasiveržia katiniška vienišiaus prigimtis ir jie nori pabūti vieni atskirai. Jie moka išsakyti savo emocijas ir jausmus. Jei jiems liūdna, taip ir pasakys. Išorė kartais būna apgaulinga: iš šono atrodo, kad jie uždari ir mažai bendraujantys, tačiau užmezgę pažintį, jie iš tiesų labai prisiriša ir tampa geriausiais draugais. Paaugus jiems būna sunku išsirinkti vieną pomėgių sritį, todėl tėvų užduotis - sudaryti sąlygas išbandyti daug veiklų ir leisti vaikui pačiam suprasti, kas jam labiausiai tinka ir patinka.

Drakono valanda (07.00 - 09.00)

Paslaptingi vaikai, kuriuos sunku perprasti iš pirmo žvilgsnio. Jau nuo mažų dienų mąsto originaliai ir stebina tėvus savo išprusimu, noru sužinoti tokius dalykus, kurie jo bendraamžiams dar nerūpi. Mėgsta elgtis taip, kad aplinkiniams tai sudarytų įspūdį ir juo būtų žavimasi. Labai vertina savo laisvę, todėl nuo mažų dienų siekia savarankiškumo.

Gyvatės valanda (09.00 - 11.00)

Apdovanoti stipria valia ir didele intuicija, o tai yra didžiulis turtas ir galimybės. Nėra linkę atvirauti apie savo jausmus, todėl tėvams teks gerokai paplušėti, kol išsiaiškins, kodėl vieną dieną iš darželio jų brangenybė grįžo nusiminusi ir nelaiminga. Neigiamų emocijų kaupimas nėra sveika, todėl tėvų užduotis - mokyti vaiką išsikalbėti. Tai pavyks, jei tėvai ir vaikas užmegs stiprius, pasitikėjimu, pagarba ir meile paremtus tarpusavio santykius.

Arklio valanda (11.00 - 13.00)

Gyvybingi ir mėgstantys bendrauti vaikai. Jiems reikia daug erdvės, pasivaikščiojimų parkuose, vėliau - sporto užsiėmimų ir pan. Tačiau nemėgsta, kai jiems yra įsakinėjama, daug smagiau jaučiasi ten, kur suaugusiojo santykis su juo yra pagarbus. Nebijo rizikuoti, yra drąsūs. Šio ženklo vaikai nuolat šypsosi ir atrodo, kad laimingesnių už juos nėra visame pasaulyje. Įskaudinti, nubausti ar užsigavę gana ilgai tai prisimena ir liūdi.

Ožkos valanda (13.00 - 15.00)

Protingi vaikai, kurie anksti išmoksta kalbėti, domisi knygelėmis, skaičiais ir raidėmis. Mėgsta vadovauti draugams. Susidraugauja ne iš karto, bet draugystė jiems daug ką reiškia. Bendrauja mandagiai, ramiai, nemėgsta skubotų sprendimų, nesielgia karštakošiškai. Augindami šiuos vaikus tėvai dažnai girdi tokius komplimentus: „Auksas, o ne vaikas", „Jį auginti vienas malonumas".

Beždžionės valanda (15.00 - 17.00)

Jie sportiški, mėgsta žaisti judrius žaidimus. Lengvai apsipranta naujoje aplinkoje, užmezga pažintis, yra bendraujantys. Turi daug planų, kuriuos pradeda įgyvendinti, tačiau ne visada užtenka kantrybės užbaigti pradėtą darbą. Pasitaiko nuotaikų kaitos: ryte jie atsikelia niūrūs ir rodos, kad diena bus nekokia, o po kelių valandų jie jau dūksta lyg niekur nieko spinduliuodami laimę. Būna, kad pradeda kažką daryti, o tik paskui pagalvoja, tačiau yra sumanūs ir išsisuka iš keblios padėties.

Gaidžio valanda (17.00 - 19.00)

Asmenybės nuo pirmų gyvenimo valandų. Dabar šeimoje jie yra svarbiausi, ir visas gyvenimas sukasi aplink juos. Paaugę yra mėgstami draugų, tačiau į savo širdį įsileidžia ne visus. Apdovanoti įgimtu patrauklumu, kaip mėgstama sakyti, charizma, jie per gyvenimą plaukia pasroviui. Atrodo, kad jiems viskas ir visur sekasi, tačiau iš tiesų to, kas dedasi jų širdyje, nežino niekas, tik jie patys. Juos ypač subrandina krizinės situacijos, kuriose reikia sumanumo ir valios pastangų. Tai grūdina, o gautos pamokos suteikia vertingos patirties.

Šuns valanda (19.00 - 21.00)

Mieli, švelnūs ir malonūs vaikai yra apdovanoti humoro jausmu. Su jais visada įdomu. Net ir žinodami savo išskirtinumą, jie niekada juo be reikalo nesinaudoja. Būdingas stiprus teisingumo jausmas. Nebijo sunkumų, yra darbštūs ir atkaklūs.

Šerno valanda (21.00 - 23.00)

Be galo smalsūs, ir tai turėtų džiuginti tėvus, tačiau girdėdami per dieną šimtus „kodėl?", „kaip?", „kam?", jie pavargsta. Vaikiškos enciklopedijos ir žinynai yra kuriami būtent tokiems vaikams. Nors ir neatrodo iš išorės į juos žiūrint, širdyje jie yra labai jautrūs ir vaikiški. Gero žodžio, padrąsinimo, pagyrimo, apkabinimo ir paprasto „Aš tave myliu" jiems reikia kasdien.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Ar gali stiprus kūdikio verksmas pakenkti jo bambutei

Ar gali stiprus kūdikio verksmas pakenkti jo bambutei
Ką svarbu žinoti apie bambos išvaržą? Iki kada ji išnyksta savaime, o kada jau reikia operuoti?

Koks vardas atneša vaikui laimę, o kokio geriau neduoti

Koks vardas atneša vaikui laimę, o kokio geriau neduoti
Išrinkti vardą, kuris vaiką lydės visą gyvenimą, - labai sunki užduotis. Straipsnio konsultantė – parapsichologė Lietuvos ezoterikų konfederacijos prezidentė ezoterikos dr. Elona Eleonora Petkelienė.

Vaikų ligų gydytoja papasakojo, ką reikia žinoti apie naujagimių saugumą

Vaikų ligų gydytoja papasakojo, ką reikia žinoti apie naujagimių saugumą
Kaune vykusiame seminare „Saugi naujagimio fotosesija“ LSMU ligoninės Kauno klinikų Naujagimių intensyvios terapijos skyriaus gydytoja neonatologė Eglė Lysovienė kartu su daugiau nei 30 naujagimių fotografių iš visos Lietuvos diskutavo apie kūdikių saugumą ir komfortą fotosesijų metu.

Prof. A. Utkus: naujagimiai Lietuvoje tikrinami tik dėl 4 ligų, nors galima diagnozuoti 30

Prof. A. Utkus: naujagimiai Lietuvoje tikrinami tik dėl 4 ligų, nors galima diagnozuoti 30
Retų ligų gydytojai sieks, kad visuotinio naujagimių tikrinimo sąrašas būtų išplėstas.

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą
Vienas atsakingiausių būsimųjų tėvų darbų - išrinkti naujagimiui vardą. Jis turi ne tik patikti tėvams, bet ir tikti kūdikiui.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos
Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu
Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai
Kauno rajono savivaldybėje ši savaitė prasidėjo itin džiugiomis nuotaikomis. Šiais metais Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 100-asis Kauno rajono kūdikis – Kamilė Ulinskaitė.

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose
Šalčininkų rajono savivaldybė pateikia įdomiausią praėjusiųjų metų demografinę statistiką, kurioje – dažniausi ir rečiausi rajono naujagimiams suteikti vardai.

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus (3)

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus
Nustatyta, kad didžiąja dalimi vaiko likimą, jo poelgius ir pasirinkimus nulemia tėvai. Vaikystėje matyti elgesio modeliai, girdėti žodžiai tarsi programuoja žmogaus ateitį.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti
Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį
Kas užkoduota varde? Daugiau, nei jums atrodo. Bent jau taip galima spręsti pagal vieno tyrimo rezultatus.

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai?
Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų
Nors kūdikio kraitelio paruošimas – labai malonus darbas, kurį daugelis tėvelių atlieka su didele meile, tačiau, pradėjus skaičiuoti išlaidas, daugelis labai išsigąsta. Kaip sutaupyti pinigų, tačiau tinkamai pasiruošti naujagimio gimimui?