Kodėl svarbu prisiminti valandą, kurią gimėte: ką tai pasako apie charakterį

 (25)
Rytų astrologija didelę reikšmę skiria ne tik žmogaus gimimo dienai, bet ir valandai. Para padalinta į 12 dalių, kurių kiekvienai priskirtas tam tikras globėjas gyvūnas.
Kodėl svarbu prisiminti valandą, kurią gimėte: ką tai pasako apie charakterį
© Vida Press

Žiurkės valanda (23.00 - 01.00)

Iš pirmo žvilgsnio šie vaikai atrodo draugiški, mandagūs, komunikabilūs. Su jais lengva užmegzti pažintį, jie turi daug draugų. Be gal smalsūs, besidomintys daugeliu dalykų ir užduodantys daug klausimų. Juos traukia viskas, kas atrodo paslaptinga ir neišbandyta. Dar viena jiems būdinga savybė - pasitikėjimas savimi. Jiems jo tikrai netrūksta.

Jaučio valanda (01.00 - 03.00)

Tai vaikai, kurie retai praranda savitvardą, jie patikimi, išmintingi, atsargūs. Prieš priimdami sprendimą, galvoja ilgai, tačiau toks jau jų būdas - jie nepuola strimgalviais bet kur ir bet kada. Augant jie įgyja vis daugiau pasitikėjimo savimi ir... užsispyrimo. Labai svarbu, kad po įtemptos dienos šie vaikai turtų galimybę pailsėti, laisvai pažaisti. Nereikia užkrauti šių vaikų papildomais būreliais, nes jiems poilsio režimas yra būtinas. Antraip psichologinis „perdegimas" bus garantuotas.

Tigro valanda (03.00 - 05.00)

Energingi, kartais sunkiai suvaldomi, linksmi. Kompanijose būna dėmesio centre, jais žavimasi ir jie kaip niekas kitas moka pralinksminti. Net ir naujoje jiems situacijoje tokie vaikai gana greitai apsipranta ir tampa padėties šeimininkais. Daro daug darbų vienu metu. Jeigu tėvai yra lėtesnio temperamento, negu vaikas, gali nesuprasti, iš kur jų atžala turi tiek daug nesuvaldomos energijos ir ugnies. Dar vienas bruožas, kuriuo gali pasigirti šie vaikai - įgimtas optimizmas.

Katino valanda (05.00 - 07.00)

Jautrūs, empatiški ir mieli šio ženklo vaikai yra tikri katinai - kartais glaustosi ir murkia, o kartais prasiveržia katiniška vienišiaus prigimtis ir jie nori pabūti vieni atskirai. Jie moka išsakyti savo emocijas ir jausmus. Jei jiems liūdna, taip ir pasakys. Išorė kartais būna apgaulinga: iš šono atrodo, kad jie uždari ir mažai bendraujantys, tačiau užmezgę pažintį, jie iš tiesų labai prisiriša ir tampa geriausiais draugais. Paaugus jiems būna sunku išsirinkti vieną pomėgių sritį, todėl tėvų užduotis - sudaryti sąlygas išbandyti daug veiklų ir leisti vaikui pačiam suprasti, kas jam labiausiai tinka ir patinka.

Drakono valanda (07.00 - 09.00)

Paslaptingi vaikai, kuriuos sunku perprasti iš pirmo žvilgsnio. Jau nuo mažų dienų mąsto originaliai ir stebina tėvus savo išprusimu, noru sužinoti tokius dalykus, kurie jo bendraamžiams dar nerūpi. Mėgsta elgtis taip, kad aplinkiniams tai sudarytų įspūdį ir juo būtų žavimasi. Labai vertina savo laisvę, todėl nuo mažų dienų siekia savarankiškumo.

Gyvatės valanda (09.00 - 11.00)

Apdovanoti stipria valia ir didele intuicija, o tai yra didžiulis turtas ir galimybės. Nėra linkę atvirauti apie savo jausmus, todėl tėvams teks gerokai paplušėti, kol išsiaiškins, kodėl vieną dieną iš darželio jų brangenybė grįžo nusiminusi ir nelaiminga. Neigiamų emocijų kaupimas nėra sveika, todėl tėvų užduotis - mokyti vaiką išsikalbėti. Tai pavyks, jei tėvai ir vaikas užmegs stiprius, pasitikėjimu, pagarba ir meile paremtus tarpusavio santykius.

Arklio valanda (11.00 - 13.00)

Gyvybingi ir mėgstantys bendrauti vaikai. Jiems reikia daug erdvės, pasivaikščiojimų parkuose, vėliau - sporto užsiėmimų ir pan. Tačiau nemėgsta, kai jiems yra įsakinėjama, daug smagiau jaučiasi ten, kur suaugusiojo santykis su juo yra pagarbus. Nebijo rizikuoti, yra drąsūs. Šio ženklo vaikai nuolat šypsosi ir atrodo, kad laimingesnių už juos nėra visame pasaulyje. Įskaudinti, nubausti ar užsigavę gana ilgai tai prisimena ir liūdi.

Ožkos valanda (13.00 - 15.00)

Protingi vaikai, kurie anksti išmoksta kalbėti, domisi knygelėmis, skaičiais ir raidėmis. Mėgsta vadovauti draugams. Susidraugauja ne iš karto, bet draugystė jiems daug ką reiškia. Bendrauja mandagiai, ramiai, nemėgsta skubotų sprendimų, nesielgia karštakošiškai. Augindami šiuos vaikus tėvai dažnai girdi tokius komplimentus: „Auksas, o ne vaikas", „Jį auginti vienas malonumas".

Beždžionės valanda (15.00 - 17.00)

Jie sportiški, mėgsta žaisti judrius žaidimus. Lengvai apsipranta naujoje aplinkoje, užmezga pažintis, yra bendraujantys. Turi daug planų, kuriuos pradeda įgyvendinti, tačiau ne visada užtenka kantrybės užbaigti pradėtą darbą. Pasitaiko nuotaikų kaitos: ryte jie atsikelia niūrūs ir rodos, kad diena bus nekokia, o po kelių valandų jie jau dūksta lyg niekur nieko spinduliuodami laimę. Būna, kad pradeda kažką daryti, o tik paskui pagalvoja, tačiau yra sumanūs ir išsisuka iš keblios padėties.

Gaidžio valanda (17.00 - 19.00)

Asmenybės nuo pirmų gyvenimo valandų. Dabar šeimoje jie yra svarbiausi, ir visas gyvenimas sukasi aplink juos. Paaugę yra mėgstami draugų, tačiau į savo širdį įsileidžia ne visus. Apdovanoti įgimtu patrauklumu, kaip mėgstama sakyti, charizma, jie per gyvenimą plaukia pasroviui. Atrodo, kad jiems viskas ir visur sekasi, tačiau iš tiesų to, kas dedasi jų širdyje, nežino niekas, tik jie patys. Juos ypač subrandina krizinės situacijos, kuriose reikia sumanumo ir valios pastangų. Tai grūdina, o gautos pamokos suteikia vertingos patirties.

Šuns valanda (19.00 - 21.00)

Mieli, švelnūs ir malonūs vaikai yra apdovanoti humoro jausmu. Su jais visada įdomu. Net ir žinodami savo išskirtinumą, jie niekada juo be reikalo nesinaudoja. Būdingas stiprus teisingumo jausmas. Nebijo sunkumų, yra darbštūs ir atkaklūs.

Šerno valanda (21.00 - 23.00)

Be galo smalsūs, ir tai turėtų džiuginti tėvus, tačiau girdėdami per dieną šimtus „kodėl?", „kaip?", „kam?", jie pavargsta. Vaikiškos enciklopedijos ir žinynai yra kuriami būtent tokiems vaikams. Nors ir neatrodo iš išorės į juos žiūrint, širdyje jie yra labai jautrūs ir vaikiški. Gero žodžio, padrąsinimo, pagyrimo, apkabinimo ir paprasto „Aš tave myliu" jiems reikia kasdien.

Tavovaikas.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis (6)

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis
Kovo 8 dieną Vaikų ligoninėje, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filiale pradeda veikti Donorinio motinos pieno bankas (www.pienobankas.lt).

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės (7)

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės
80 metų Suomijoje sėkmingai vykdoma Kūdikio kraitelio programa. Jos esmė - kiekviena nėščioji, nepriklausomai nuo šeimos pajamų, gauna dovanų kraitelį, kuriame – reikalingiausi daiktai naujagimiui bei pačiai šeimai.

Kaip gimusį vaiką užregistruoti neišėjus iš namų (4)

Kaip gimusį vaiką užregistruoti neišėjus iš namų
Lietuviai, susilaukę naujagimio, jį užregistruoti gali internetu, tačiau 90 proc. tėvų Lietuvoje tai daro lankydamiesi valstybinėse įstaigose.

Fotografė atskleidžia 3 gudrybes, kaip fotografuoti naujagimius (3)

Fotografė atskleidžia 3 gudrybes, kaip fotografuoti naujagimius
Naujagimius fotografuojanti Rūta Auškalnė dalijasi patarimais, kaip namų sąlygomis fotografuoti ką tik gimusius kūdikius.

Paaiškėjo populiariausi 2016 metų berniukų ir mergaičių vardai (68)

Paaiškėjo populiariausi 2016 metų berniukų ir mergaičių vardai
VĮ "Registrų centras" pateikia populiariausius 2016 metų naujagimių vardus.

10 reikalingiausių daiktų kūdikio kraiteliui (9)

10 reikalingiausių daiktų kūdikio kraiteliui
Kūdikio atėjimui į šeimą ruošiamės ne tik psichologiškai – lankome kursus, skaitome straipsnius, tačiau, artėjant gimdymo dienai, vis daugiau laiko skiriame ir kraitelio paruošimui.

Kai renkame vaikams vardus, turime paisyti svarbiausių taisyklių (69)

Kai renkame vaikams vardus, turime paisyti svarbiausių taisyklių
Vieni vardai „ateina" greitai, vos pažvelgus į gimusio mažylio akis, kitus tėvai nešiojasi širdyje daug metų, o būna ir taip, kad ilgą laiką „nelimpa" nė vienas... Ar renkant vardą svarbus tik jo skambesys?

Kokią akių spalvą paveldės jūsų vaikas? (12)

Kokią akių spalvą paveldės jūsų vaikas?
Tai, kokią akių spalvą paveldės vaikas, priklauso nuo įvairių veiksnių. Svarbiausia taisyklė: akių spalvą nulemia paveldėti tėvų genai.

Nustebsite, ką moka ir sugeba ką tik gimęs kūdikis (11)

Nustebsite, ką moka ir sugeba ką tik gimęs kūdikis
„O kas bus, jei man gimdymo namuose sukeis kūdikius ir aš neatpažinsiu savojo?“ – kartais nerimauja būsimosios mamos. Nuogąstauti neverta, tai neįmanoma. Šiandien beveik neabejojama, kad gimęs naujagimis... pažįsta savo mamą ir tėtį.

Renkame vaikui vardą: kurie vardai atneša laimę (50)

Renkame vaikui vardą: kurie vardai atneša laimę
Racionalistai, be abejonės, pasakys, kad vardas - tai tik skambus raidžių derinys. Nepaisant to, socialinė vardo reikšmė išties didelė - jis gali atskleisti žmogaus tautybę, kilmę ar net tikėjimą.

20 vardų, kurie primena geografinius vietovardžius (18)

20 vardų, kurie primena geografinius vietovardžius
Kai kurie vardai primena geografinius vietovardžius – miestus, upes ar šalis. Jūsų dėmesiui – 10 ir Lietuvoje sutinkamų tokių vardų.

Kodėl gimę kai kurie naujagimiai pageltonuoja? (1)

Kodėl gimę kai kurie naujagimiai pageltonuoja?
Apie 80 procentų naujagimių daugiau ar mažiau pageltonuoja. Ką svarbu žinoti apie naujagimių geltą, pasakoja dr. Eglė Markūnienė, šeimos klinikos "Sveika pradžia" gydytoja neonatologė.

Lietuvoje kuriamas pirmasis motinos pieno bankas

Lietuvoje kuriamas pirmasis motinos pieno bankas
Lietuvoje kuriamas pirmasis motinos pieno bankas. Iniciatyvą palaiko ir žinomos Lietuvos šeimos.

Paaiškėjo populiariausieji šių metų vaikų vardai (158)

Paaiškėjo populiariausieji šių metų vaikų vardai
Kokiais vardais gimusius vaikus dažniausiai pavadina šiandieniniai tėvai? Paaiškėjo 2016 metų pirmojo pusmečio populiariausiųjų vardų statistika.

Ar žinote, kuo kvepia ką tik gimęs vaikas (17)

Ar žinote, kuo kvepia ką tik gimęs vaikas
Įdomus tyrimas, kurio metu paaiškėjo, jog naujagimių skleidžiamas kvapas turi ypatingų galių.