Kodėl svarbu prisiminti valandą, kurią gimėte: ką tai pasako apie charakterį

 (25)
Rytų astrologija didelę reikšmę skiria ne tik žmogaus gimimo dienai, bet ir valandai. Para padalinta į 12 dalių, kurių kiekvienai priskirtas tam tikras globėjas gyvūnas.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žiurkės valanda (23.00 - 01.00)

Iš pirmo žvilgsnio šie vaikai atrodo draugiški, mandagūs, komunikabilūs. Su jais lengva užmegzti pažintį, jie turi daug draugų. Be gal smalsūs, besidomintys daugeliu dalykų ir užduodantys daug klausimų. Juos traukia viskas, kas atrodo paslaptinga ir neišbandyta. Dar viena jiems būdinga savybė - pasitikėjimas savimi. Jiems jo tikrai netrūksta.

Jaučio valanda (01.00 - 03.00)

Tai vaikai, kurie retai praranda savitvardą, jie patikimi, išmintingi, atsargūs. Prieš priimdami sprendimą, galvoja ilgai, tačiau toks jau jų būdas - jie nepuola strimgalviais bet kur ir bet kada. Augant jie įgyja vis daugiau pasitikėjimo savimi ir... užsispyrimo. Labai svarbu, kad po įtemptos dienos šie vaikai turtų galimybę pailsėti, laisvai pažaisti. Nereikia užkrauti šių vaikų papildomais būreliais, nes jiems poilsio režimas yra būtinas. Antraip psichologinis „perdegimas" bus garantuotas.

Tigro valanda (03.00 - 05.00)

Energingi, kartais sunkiai suvaldomi, linksmi. Kompanijose būna dėmesio centre, jais žavimasi ir jie kaip niekas kitas moka pralinksminti. Net ir naujoje jiems situacijoje tokie vaikai gana greitai apsipranta ir tampa padėties šeimininkais. Daro daug darbų vienu metu. Jeigu tėvai yra lėtesnio temperamento, negu vaikas, gali nesuprasti, iš kur jų atžala turi tiek daug nesuvaldomos energijos ir ugnies. Dar vienas bruožas, kuriuo gali pasigirti šie vaikai - įgimtas optimizmas.

Katino valanda (05.00 - 07.00)

Jautrūs, empatiški ir mieli šio ženklo vaikai yra tikri katinai - kartais glaustosi ir murkia, o kartais prasiveržia katiniška vienišiaus prigimtis ir jie nori pabūti vieni atskirai. Jie moka išsakyti savo emocijas ir jausmus. Jei jiems liūdna, taip ir pasakys. Išorė kartais būna apgaulinga: iš šono atrodo, kad jie uždari ir mažai bendraujantys, tačiau užmezgę pažintį, jie iš tiesų labai prisiriša ir tampa geriausiais draugais. Paaugus jiems būna sunku išsirinkti vieną pomėgių sritį, todėl tėvų užduotis - sudaryti sąlygas išbandyti daug veiklų ir leisti vaikui pačiam suprasti, kas jam labiausiai tinka ir patinka.

Drakono valanda (07.00 - 09.00)

Paslaptingi vaikai, kuriuos sunku perprasti iš pirmo žvilgsnio. Jau nuo mažų dienų mąsto originaliai ir stebina tėvus savo išprusimu, noru sužinoti tokius dalykus, kurie jo bendraamžiams dar nerūpi. Mėgsta elgtis taip, kad aplinkiniams tai sudarytų įspūdį ir juo būtų žavimasi. Labai vertina savo laisvę, todėl nuo mažų dienų siekia savarankiškumo.

Gyvatės valanda (09.00 - 11.00)

Apdovanoti stipria valia ir didele intuicija, o tai yra didžiulis turtas ir galimybės. Nėra linkę atvirauti apie savo jausmus, todėl tėvams teks gerokai paplušėti, kol išsiaiškins, kodėl vieną dieną iš darželio jų brangenybė grįžo nusiminusi ir nelaiminga. Neigiamų emocijų kaupimas nėra sveika, todėl tėvų užduotis - mokyti vaiką išsikalbėti. Tai pavyks, jei tėvai ir vaikas užmegs stiprius, pasitikėjimu, pagarba ir meile paremtus tarpusavio santykius.

Arklio valanda (11.00 - 13.00)

Gyvybingi ir mėgstantys bendrauti vaikai. Jiems reikia daug erdvės, pasivaikščiojimų parkuose, vėliau - sporto užsiėmimų ir pan. Tačiau nemėgsta, kai jiems yra įsakinėjama, daug smagiau jaučiasi ten, kur suaugusiojo santykis su juo yra pagarbus. Nebijo rizikuoti, yra drąsūs. Šio ženklo vaikai nuolat šypsosi ir atrodo, kad laimingesnių už juos nėra visame pasaulyje. Įskaudinti, nubausti ar užsigavę gana ilgai tai prisimena ir liūdi.

Ožkos valanda (13.00 - 15.00)

Protingi vaikai, kurie anksti išmoksta kalbėti, domisi knygelėmis, skaičiais ir raidėmis. Mėgsta vadovauti draugams. Susidraugauja ne iš karto, bet draugystė jiems daug ką reiškia. Bendrauja mandagiai, ramiai, nemėgsta skubotų sprendimų, nesielgia karštakošiškai. Augindami šiuos vaikus tėvai dažnai girdi tokius komplimentus: „Auksas, o ne vaikas", „Jį auginti vienas malonumas".

Beždžionės valanda (15.00 - 17.00)

Jie sportiški, mėgsta žaisti judrius žaidimus. Lengvai apsipranta naujoje aplinkoje, užmezga pažintis, yra bendraujantys. Turi daug planų, kuriuos pradeda įgyvendinti, tačiau ne visada užtenka kantrybės užbaigti pradėtą darbą. Pasitaiko nuotaikų kaitos: ryte jie atsikelia niūrūs ir rodos, kad diena bus nekokia, o po kelių valandų jie jau dūksta lyg niekur nieko spinduliuodami laimę. Būna, kad pradeda kažką daryti, o tik paskui pagalvoja, tačiau yra sumanūs ir išsisuka iš keblios padėties.

Gaidžio valanda (17.00 - 19.00)

Asmenybės nuo pirmų gyvenimo valandų. Dabar šeimoje jie yra svarbiausi, ir visas gyvenimas sukasi aplink juos. Paaugę yra mėgstami draugų, tačiau į savo širdį įsileidžia ne visus. Apdovanoti įgimtu patrauklumu, kaip mėgstama sakyti, charizma, jie per gyvenimą plaukia pasroviui. Atrodo, kad jiems viskas ir visur sekasi, tačiau iš tiesų to, kas dedasi jų širdyje, nežino niekas, tik jie patys. Juos ypač subrandina krizinės situacijos, kuriose reikia sumanumo ir valios pastangų. Tai grūdina, o gautos pamokos suteikia vertingos patirties.

Šuns valanda (19.00 - 21.00)

Mieli, švelnūs ir malonūs vaikai yra apdovanoti humoro jausmu. Su jais visada įdomu. Net ir žinodami savo išskirtinumą, jie niekada juo be reikalo nesinaudoja. Būdingas stiprus teisingumo jausmas. Nebijo sunkumų, yra darbštūs ir atkaklūs.

Šerno valanda (21.00 - 23.00)

Be galo smalsūs, ir tai turėtų džiuginti tėvus, tačiau girdėdami per dieną šimtus „kodėl?", „kaip?", „kam?", jie pavargsta. Vaikiškos enciklopedijos ir žinynai yra kuriami būtent tokiems vaikams. Nors ir neatrodo iš išorės į juos žiūrint, širdyje jie yra labai jautrūs ir vaikiški. Gero žodžio, padrąsinimo, pagyrimo, apkabinimo ir paprasto „Aš tave myliu" jiems reikia kasdien.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti
Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį
Kas užkoduota varde? Daugiau, nei jums atrodo. Bent jau taip galima spręsti pagal vieno tyrimo rezultatus.

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai?
Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų
Nors kūdikio kraitelio paruošimas – labai malonus darbas, kurį daugelis tėvelių atlieka su didele meile, tačiau, pradėjus skaičiuoti išlaidas, daugelis labai išsigąsta. Kaip sutaupyti pinigų, tačiau tinkamai pasiruošti naujagimio gimimui?

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti
Net jeigu per nėštumą jūs ruošitės tapimui tėvais, skaitysite daug knygų ir eisite į kursus, gimus vaikui tikrai pasitaikys dalykų, kurie jus nustebins.

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas
Prieš gimdamas kūdikis būna saugioje aplinkoje. Vos gimus jo virškinimo sistemą užpuola milžiniški bakterijų kiekiai, ir jo virškinimo traktas turi su jais susitvarkyti.

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti (1)

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti
Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis.

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui (1)

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui
Santykiai tarp brolių ir sesių užsimezga ne tada, kai jie pirmą kartą akis į akį susitinka, bet jau tada, kai antrasis mažylis dar tik auga mamos pilvelyje. Kaip elgtis tėveliams, kad pirmagimis sklandžiai ir su džiaugsmu lauktų šeimos pagausėjimo?

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui (16)

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui
Yra tikinčiųjų, jog vardas labai svarbus žmogaus savijautai ir netgi gali lemti jo likimą, mat kiekvienas vardas turi energinį informacinį lauką ir kartu su vardu mes tai perimame. Daugelis tėvų rinkdami vaikui vardą kreipia dėmesį į jo reikšmę ir, jei ši neigiama, tokį iš sąrašo tiesiog išbraukia.

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės (2)

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės
Laukiatės mažylio ir svarstote, kokį vardą jam išrinkti? Skubame į pagalbą ir pateikiame 10 populiariausių vaikų vardų iš A raidės.

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų? (22)

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų?
Pastarosiomis dienomis socialiniame tinkle "Facebook" aptariama viena neįprasta kūdikio nuotrauka.

TOP 10 vasariškų vardų berniukui (6)

TOP 10 vasariškų vardų berniukui
Vaikeliui gimus vasarą, turbūt taip ir limpa koks gaivus, šiluma dvelkiantis vardas... Mergaitėms jų gausu (rašėme ČIA), bet yra ir berniukams!

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai (1)

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai
Jei tik gimęs kūdikis yra neramus, nuolat verkia, daugelis tėvų mano, kad jam – pilvo diegliai. Ši diagnozė tokia dažna, kad būsimi tėveliai dar iki mažylio gimimo nusiteikia, jog pirmieji trys mėnesiai gali būti nepaprastai sunkūs, tiek vaikui, tiek jiems patiems.

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje (19)

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje
Išrinkti vaikui vardą - ne juokų darbas. Juk tai bene pirmoji tėvų dovana savo vaikui, kuri jį lydės visą gyvenimą.