Kokių staigmenų mums ruošia 2016, Beždžionės metai?

 (2)
2016 metai bus keliamieji metai, kuomet vasario mėnesį turėsime 29 dienas, o iš viso per metus – 366 dienas. Anksčiau buvo manyta, kad tokie metai būna išskirtiniai, sunkūs, tačiau optimistai sako, kad tai laikas, kai turime dar vieną papildomą dieną per metus gyventi, mylėti, džiaugtis artimaisiais ir pasakyti jiems „Myliu".
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir feisbuke!

Beždžionės metai: 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016.

Rytų horoskopas pranašauja, kad vaikai, kurie gims 2016 metais, bus itin talentingi. Jiems bus būdingos tokios charakterio savybės kaip kūrybingumas, apsukrumas, netradicinis mąstymas, charizma, praktiškumas. Sudėjus visas šias savybes į vieną vietą gali atrodyti, kad tai puiki sėkmės formulė. Tačiau verta žinoti, kad Beždžionės metais gimusieji žmonės, nors ir apdovanoti įvairiomis likimo dovanomis, neskuba pasauliui demonstruoti savo talentų.

Beždžionės metais gimusieji vaikai stebina tėvus savo branda. Jų iškalba ir samprotavimai verčia tėvus aikčioti, o kartais - raudonuoti. Jie užduoda daugybę klausimų per dieną, neretai ir pačių sukčiausių.

Šiais metais gimę vaikai bus ryškios asmenybės. Jų elgesį ne visada galima atspėti, o senesnio mąstymo žmogus nepraleis progos paburbėti: „O mano laikais taip nebuvo...".

Jeigu mažuosius „beždžioniukus" kas nors sudomina, jie į tai pasineria visa širdimi. Šie vaikai mėgsta pasiekti užsibrėžto tikslo, pabaigti pradėtus žaidimus ir primena tėvams, kad duotus pažadus reikia tesėti.

Kokie 2016 metai bus mūsų vaikams? Horoskopas 12 Zodiako ženklų kitiems metams.

Avinas

Tėvai turėtų kitais metais suteikti daugiau laisvės Avinui. Tik abipusis pasitikėjimas ir pagarba yra geriausias būdas rasti raktą į šio vaiko sielą. Mieli tėveliai, išmokite išgirsti, ką sako jūsų vaikas. Kantrybė ir atidumas visada yra geriau už spontaniškus poelgius, dėl kurių vėliau gali tekti gailėtis.

Jautis

Geri metai laukia šio ženklo vaikų. Tėvai gali atsikvėpti ir džiaugtis savo vaiku, nemalonių siurprizų nenusimato. Nepamirškite padrąsinti savo Jaučio ir priminti jam, kad visada esate ir būsite šalia jo, kai prireiks pagalbos.

Dvyniai

Sėkmingi metai. Nors šio ženklo vaikams kartais trūksta atkaklumo, padedami tėvų jie pasieks puikių rezultatų. Atminkite, kad joks žaislas ar išmanusis telefonas vaikui neatstoja tėvų dėmesio ir kartu praleisto laiko.

Vėžys

Ar pažįstate visus savo vaiko draugus? Ne? Tuomet pats laikas sukviesti visus į svečius ir smagiai praleisti laiką kepant obuolių pyragą ar šokoladinius keksiukus. Vėžiukai tikrai įvertins jūsų pastangas, o laikas namuose tarp mylimų artimųjų jiems visada yra brangiausias.

Liūtas

2016 metais pamatysite, ką iš tiesų reiškia auginti vaiką Liūtą. Tėvams prireiks ir kantrybės, ir diplomatiškumo, ir kūrybiškumo. Metų pabaigoje galimas vaiko konfliktas su bendraamžiais, tačiau jį išsprendus tai bus gera gyvenimo pamoka abiem pusėms. Liūtas išmoks svarbią pamoką - kad būti pirmu ir geriausiu ne visada įmanoma. Nors ir labai norisi...

Mergelė

Ateinantys metai Mergelėms bus komfortiški, neatneš daug staigmenų. Darbštūs, atsakingi ir kruopštūs šio ženklo atstovai džiugins savo tėvus pavyzdingu elgesiu ir išmintimi. Į tėvų susirinkimus darželiuose ar mokykloje galite žygiuoti ramūs - išgirsite tik gerų naujienų.

Svarstyklės

Tėvai kitais metais ne kartą turės ištiesti pagalbos ranką savo vaikams, gimusiems po Svarstyklių ženklu. Koją mažiesiems kartais kiš nedrąsumas, lėtumas, o kartais - tingulys. Tai reiškia viena - vaikui neįdomu, nes tai, kas juos domina, Svarstykles traukia it magnetas ir jie mielai imasi veiklos. Tėvams pravartu susipažinti su vaiko draugais ir jų šeimomis - taip geriau pažinsite ir savo atžalą.

Skorpionas

2016 metais bus daug veiklos. Skorpionų laukia įdomūs metai ir daug iššūkių. Ir tai yra gerai. Labai svarbu, kad paaugęs vaikas turėtų pakankamai veiklos ir jam netektų tinginiauti ant sofos prie televizoriaus. Skorpionai turi ir ryžto, ir užsispyrimo, tik svarbu, kad jų energija būtų nukreipta tinkama linkme – statyti, o ne griauti.

Šaulys

Tai pasikeitimų, augimo metai, kuriems baigiantis Šaulio tėvai pamatys, kaip užaugo jų vaikas. Ne tik ūgiu, bet ir dvasios tvirtybe, kantrybe, ryžtu. 2016 metais nusimato daug naujų pažinčių ir veiklų. Gali būti, kad ne visada Šaulys jausis drąsiai iš karto, todėl tėvų užduotis padėti, kai to prireiks. Šaulys gerbia tėvus, kurie jam yra autoritetas.

Ožiaragis

Geros nuotaikos ir judrūs metai. Vaiko galvoje nuolat kils šimtai idėjų, ne visada užteks noro jas įgyvendinti. Tėvų užduotis - mokyti atsirinkti, kas yra svarbiausia, o kas - ne taip svarbu. Šis Zodiako ženklas draugus renkasi kruopščiai, todėl kartais gali atrodyti, kad jis neturi daug draugų. Bet, kaip sakoma, geriau vienas tikras draugas, negu šimtai šiaip sau.

Vandenis

Nelengvi metai, nes Vandenis turės savo nuomonę visais klausimais ir tėvų pamokymai jam bus nė motais. Svarbu, kad tėvai neprarastų ryšio su vaiku, daug kalbėtųsi ir ieškotų bendro kompromiso. Domėkitės vieni kitais, leiskite laisvalaikį aktyviai, lankykite teatrus, parkus, ieškokite naujų įspūdžių ir visais įmanomais būdais tvirtinkite bendrystę šeimoje.

Žuvys

Nelengvi metai ir vaikams, ir tėvams. Atminkite, kad tiesa gimsta ne barantis, o diskutuojant. Verčiau sakykite „Tu gali!" vietoj "Tau nepavyks" ir "Aš tave myliu" vietoj „Ir vėl susimovei". Jeigu jūsų vaikas jau kurį laiką prašo naminio gyvūno, 2016 metais apsvarstykite šią galimybę. Žuvų ženklo vaikai nori ir moka rūpintis kitais, todėl jiems tai būtų į naudą.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

5 svarbūs patarimai neseniai pagimdžiusioms moterims

5 svarbūs patarimai neseniai pagimdžiusioms moterims
Po gimdymo, ypač, jei tai pirmas vaikelis, pirmaisiais mėnesiais nelengva išlikti ramiai ir racionaliai. Tačiau pabandyti verta. Siūlome keletą patarimų, kurie padės išlikti ramioms ir lengviau apsiprasti su naujomis mamos pareigomis.

Paskelbus populiariausius berniukų ir mergaičių vardus – netikėta staigmena

Paskelbus populiariausius berniukų ir mergaičių vardus – netikėta staigmena
Kiekvieną pusmetį atnaujinami populiariausių naujagimių vardų dešimtukai šįkart pažėrė nemažai staigmenų.

Vaiko susilaukę šiauliečiai gaus 300 eurų vertės naujagimio kraitelį (3)

Vaiko susilaukę šiauliečiai gaus 300 eurų vertės naujagimio kraitelį
Šiaulių miesto savivaldybė praneša, kad nuo liepos mėnesio bus dovanojami kraiteliai Šiaulių naujagimiams.

Ar gali stiprus kūdikio verksmas pakenkti jo bambutei

Ar gali stiprus kūdikio verksmas pakenkti jo bambutei
Ką svarbu žinoti apie bambos išvaržą? Iki kada ji išnyksta savaime, o kada jau reikia operuoti?

Koks vardas atneša vaikui laimę, o kokio geriau neduoti

Koks vardas atneša vaikui laimę, o kokio geriau neduoti
Išrinkti vardą, kuris vaiką lydės visą gyvenimą, - labai sunki užduotis. Straipsnio konsultantė – parapsichologė Lietuvos ezoterikų konfederacijos prezidentė ezoterikos dr. Elona Eleonora Petkelienė.

Vaikų ligų gydytoja papasakojo, ką reikia žinoti apie naujagimių saugumą

Vaikų ligų gydytoja papasakojo, ką reikia žinoti apie naujagimių saugumą
Kaune vykusiame seminare „Saugi naujagimio fotosesija“ LSMU ligoninės Kauno klinikų Naujagimių intensyvios terapijos skyriaus gydytoja neonatologė Eglė Lysovienė kartu su daugiau nei 30 naujagimių fotografių iš visos Lietuvos diskutavo apie kūdikių saugumą ir komfortą fotosesijų metu.

Prof. A. Utkus: naujagimiai Lietuvoje tikrinami tik dėl 4 ligų, nors galima diagnozuoti 30

Prof. A. Utkus: naujagimiai Lietuvoje tikrinami tik dėl 4 ligų, nors galima diagnozuoti 30
Retų ligų gydytojai sieks, kad visuotinio naujagimių tikrinimo sąrašas būtų išplėstas.

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą
Vienas atsakingiausių būsimųjų tėvų darbų - išrinkti naujagimiui vardą. Jis turi ne tik patikti tėvams, bet ir tikti kūdikiui.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos
Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu
Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai
Kauno rajono savivaldybėje ši savaitė prasidėjo itin džiugiomis nuotaikomis. Šiais metais Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 100-asis Kauno rajono kūdikis – Kamilė Ulinskaitė.

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose
Šalčininkų rajono savivaldybė pateikia įdomiausią praėjusiųjų metų demografinę statistiką, kurioje – dažniausi ir rečiausi rajono naujagimiams suteikti vardai.

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus (3)

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus
Nustatyta, kad didžiąja dalimi vaiko likimą, jo poelgius ir pasirinkimus nulemia tėvai. Vaikystėje matyti elgesio modeliai, girdėti žodžiai tarsi programuoja žmogaus ateitį.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti
Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.