Kokių staigmenų mums ruošia 2016, Beždžionės metai?

 (2)
2016 metai bus keliamieji metai, kuomet vasario mėnesį turėsime 29 dienas, o iš viso per metus – 366 dienas. Anksčiau buvo manyta, kad tokie metai būna išskirtiniai, sunkūs, tačiau optimistai sako, kad tai laikas, kai turime dar vieną papildomą dieną per metus gyventi, mylėti, džiaugtis artimaisiais ir pasakyti jiems „Myliu".
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir feisbuke!

Beždžionės metai: 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016.

Rytų horoskopas pranašauja, kad vaikai, kurie gims 2016 metais, bus itin talentingi. Jiems bus būdingos tokios charakterio savybės kaip kūrybingumas, apsukrumas, netradicinis mąstymas, charizma, praktiškumas. Sudėjus visas šias savybes į vieną vietą gali atrodyti, kad tai puiki sėkmės formulė. Tačiau verta žinoti, kad Beždžionės metais gimusieji žmonės, nors ir apdovanoti įvairiomis likimo dovanomis, neskuba pasauliui demonstruoti savo talentų.

Beždžionės metais gimusieji vaikai stebina tėvus savo branda. Jų iškalba ir samprotavimai verčia tėvus aikčioti, o kartais - raudonuoti. Jie užduoda daugybę klausimų per dieną, neretai ir pačių sukčiausių.

Šiais metais gimę vaikai bus ryškios asmenybės. Jų elgesį ne visada galima atspėti, o senesnio mąstymo žmogus nepraleis progos paburbėti: „O mano laikais taip nebuvo...".

Jeigu mažuosius „beždžioniukus" kas nors sudomina, jie į tai pasineria visa širdimi. Šie vaikai mėgsta pasiekti užsibrėžto tikslo, pabaigti pradėtus žaidimus ir primena tėvams, kad duotus pažadus reikia tesėti.

Kokie 2016 metai bus mūsų vaikams? Horoskopas 12 Zodiako ženklų kitiems metams.

Avinas

Tėvai turėtų kitais metais suteikti daugiau laisvės Avinui. Tik abipusis pasitikėjimas ir pagarba yra geriausias būdas rasti raktą į šio vaiko sielą. Mieli tėveliai, išmokite išgirsti, ką sako jūsų vaikas. Kantrybė ir atidumas visada yra geriau už spontaniškus poelgius, dėl kurių vėliau gali tekti gailėtis.

Jautis

Geri metai laukia šio ženklo vaikų. Tėvai gali atsikvėpti ir džiaugtis savo vaiku, nemalonių siurprizų nenusimato. Nepamirškite padrąsinti savo Jaučio ir priminti jam, kad visada esate ir būsite šalia jo, kai prireiks pagalbos.

Dvyniai

Sėkmingi metai. Nors šio ženklo vaikams kartais trūksta atkaklumo, padedami tėvų jie pasieks puikių rezultatų. Atminkite, kad joks žaislas ar išmanusis telefonas vaikui neatstoja tėvų dėmesio ir kartu praleisto laiko.

Vėžys

Ar pažįstate visus savo vaiko draugus? Ne? Tuomet pats laikas sukviesti visus į svečius ir smagiai praleisti laiką kepant obuolių pyragą ar šokoladinius keksiukus. Vėžiukai tikrai įvertins jūsų pastangas, o laikas namuose tarp mylimų artimųjų jiems visada yra brangiausias.

Liūtas

2016 metais pamatysite, ką iš tiesų reiškia auginti vaiką Liūtą. Tėvams prireiks ir kantrybės, ir diplomatiškumo, ir kūrybiškumo. Metų pabaigoje galimas vaiko konfliktas su bendraamžiais, tačiau jį išsprendus tai bus gera gyvenimo pamoka abiem pusėms. Liūtas išmoks svarbią pamoką - kad būti pirmu ir geriausiu ne visada įmanoma. Nors ir labai norisi...

Mergelė

Ateinantys metai Mergelėms bus komfortiški, neatneš daug staigmenų. Darbštūs, atsakingi ir kruopštūs šio ženklo atstovai džiugins savo tėvus pavyzdingu elgesiu ir išmintimi. Į tėvų susirinkimus darželiuose ar mokykloje galite žygiuoti ramūs - išgirsite tik gerų naujienų.

Svarstyklės

Tėvai kitais metais ne kartą turės ištiesti pagalbos ranką savo vaikams, gimusiems po Svarstyklių ženklu. Koją mažiesiems kartais kiš nedrąsumas, lėtumas, o kartais - tingulys. Tai reiškia viena - vaikui neįdomu, nes tai, kas juos domina, Svarstykles traukia it magnetas ir jie mielai imasi veiklos. Tėvams pravartu susipažinti su vaiko draugais ir jų šeimomis - taip geriau pažinsite ir savo atžalą.

Skorpionas

2016 metais bus daug veiklos. Skorpionų laukia įdomūs metai ir daug iššūkių. Ir tai yra gerai. Labai svarbu, kad paaugęs vaikas turėtų pakankamai veiklos ir jam netektų tinginiauti ant sofos prie televizoriaus. Skorpionai turi ir ryžto, ir užsispyrimo, tik svarbu, kad jų energija būtų nukreipta tinkama linkme – statyti, o ne griauti.

Šaulys

Tai pasikeitimų, augimo metai, kuriems baigiantis Šaulio tėvai pamatys, kaip užaugo jų vaikas. Ne tik ūgiu, bet ir dvasios tvirtybe, kantrybe, ryžtu. 2016 metais nusimato daug naujų pažinčių ir veiklų. Gali būti, kad ne visada Šaulys jausis drąsiai iš karto, todėl tėvų užduotis padėti, kai to prireiks. Šaulys gerbia tėvus, kurie jam yra autoritetas.

Ožiaragis

Geros nuotaikos ir judrūs metai. Vaiko galvoje nuolat kils šimtai idėjų, ne visada užteks noro jas įgyvendinti. Tėvų užduotis - mokyti atsirinkti, kas yra svarbiausia, o kas - ne taip svarbu. Šis Zodiako ženklas draugus renkasi kruopščiai, todėl kartais gali atrodyti, kad jis neturi daug draugų. Bet, kaip sakoma, geriau vienas tikras draugas, negu šimtai šiaip sau.

Vandenis

Nelengvi metai, nes Vandenis turės savo nuomonę visais klausimais ir tėvų pamokymai jam bus nė motais. Svarbu, kad tėvai neprarastų ryšio su vaiku, daug kalbėtųsi ir ieškotų bendro kompromiso. Domėkitės vieni kitais, leiskite laisvalaikį aktyviai, lankykite teatrus, parkus, ieškokite naujų įspūdžių ir visais įmanomais būdais tvirtinkite bendrystę šeimoje.

Žuvys

Nelengvi metai ir vaikams, ir tėvams. Atminkite, kad tiesa gimsta ne barantis, o diskutuojant. Verčiau sakykite „Tu gali!" vietoj "Tau nepavyks" ir "Aš tave myliu" vietoj „Ir vėl susimovei". Jeigu jūsų vaikas jau kurį laiką prašo naminio gyvūno, 2016 metais apsvarstykite šią galimybę. Žuvų ženklo vaikai nori ir moka rūpintis kitais, todėl jiems tai būtų į naudą.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti
Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį
Kas užkoduota varde? Daugiau, nei jums atrodo. Bent jau taip galima spręsti pagal vieno tyrimo rezultatus.

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai?
Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų
Nors kūdikio kraitelio paruošimas – labai malonus darbas, kurį daugelis tėvelių atlieka su didele meile, tačiau, pradėjus skaičiuoti išlaidas, daugelis labai išsigąsta. Kaip sutaupyti pinigų, tačiau tinkamai pasiruošti naujagimio gimimui?

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti
Net jeigu per nėštumą jūs ruošitės tapimui tėvais, skaitysite daug knygų ir eisite į kursus, gimus vaikui tikrai pasitaikys dalykų, kurie jus nustebins.

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas
Prieš gimdamas kūdikis būna saugioje aplinkoje. Vos gimus jo virškinimo sistemą užpuola milžiniški bakterijų kiekiai, ir jo virškinimo traktas turi su jais susitvarkyti.

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti (1)

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti
Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis.

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui (1)

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui
Santykiai tarp brolių ir sesių užsimezga ne tada, kai jie pirmą kartą akis į akį susitinka, bet jau tada, kai antrasis mažylis dar tik auga mamos pilvelyje. Kaip elgtis tėveliams, kad pirmagimis sklandžiai ir su džiaugsmu lauktų šeimos pagausėjimo?

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui (16)

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui
Yra tikinčiųjų, jog vardas labai svarbus žmogaus savijautai ir netgi gali lemti jo likimą, mat kiekvienas vardas turi energinį informacinį lauką ir kartu su vardu mes tai perimame. Daugelis tėvų rinkdami vaikui vardą kreipia dėmesį į jo reikšmę ir, jei ši neigiama, tokį iš sąrašo tiesiog išbraukia.

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės (2)

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės
Laukiatės mažylio ir svarstote, kokį vardą jam išrinkti? Skubame į pagalbą ir pateikiame 10 populiariausių vaikų vardų iš A raidės.

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų? (22)

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų?
Pastarosiomis dienomis socialiniame tinkle "Facebook" aptariama viena neįprasta kūdikio nuotrauka.

TOP 10 vasariškų vardų berniukui (6)

TOP 10 vasariškų vardų berniukui
Vaikeliui gimus vasarą, turbūt taip ir limpa koks gaivus, šiluma dvelkiantis vardas... Mergaitėms jų gausu (rašėme ČIA), bet yra ir berniukams!

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai (1)

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai
Jei tik gimęs kūdikis yra neramus, nuolat verkia, daugelis tėvų mano, kad jam – pilvo diegliai. Ši diagnozė tokia dažna, kad būsimi tėveliai dar iki mažylio gimimo nusiteikia, jog pirmieji trys mėnesiai gali būti nepaprastai sunkūs, tiek vaikui, tiek jiems patiems.

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje (19)

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje
Išrinkti vaikui vardą - ne juokų darbas. Juk tai bene pirmoji tėvų dovana savo vaikui, kuri jį lydės visą gyvenimą.