Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?

 (7)
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmadienis

Gimę pirmąją savaitės dieną vaikai yra pakankamai ramūs ir nemėgstantys naujovių. Tėvai turi būti kantrūs, siūlydami jiems paragauti naujo produkto ar vesdamiesi išbandyti naujos pramogos. Šie vaikai yra smalsūs, linksmi, draugiški, tik jiems reikia palikti laiko šiek tiek „apšilti". Pirmadienį gimusieji yra geri draugai, patikimi partneriai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kaip senovėje spėdavo apie nėštumą: 10 keisčiausių būdų
Įspūdinga: taip atrodo vos kelių dienų kūdikėliai

Mėgsta skaniai pavalgyti. Tiesa, tai, kas skanu jiems, nebūtinai sveika, todėl tėvams teks įdėti nemažai pastangų, kad vaikas augdamas maitintųsi sveikai.

Antradienis

Gimusieji šią dieną gali vadinti save laimės kūdikiais. Tai ryškios asmenybės, kurių charakteris akivaizdus nuo pirmų dienų. Jie ne visada priima kritiką, todėl kartais vietoj kritikos šiems vaikams reikia taikyti pagyrimų sistemą. Šios dienos vaikai yra judrūs, energingi.

Šie vaikai mėgsta pramogas, todėl tėvams neleis vakarus leisti prie televizoriaus. Išvykos į gamtą, bendri žaidimai tokią šeimą suvienija ir suteikia visiems daug smagių akimirkų.

Trečiadienis

Trečiadienį gimsta linksmi optimistai. Jie visada dėmesio centre. Labai gražus šių vaikų bruožas - empatija, mokėjimas įsijausti į kito kailį, užjausti, kai kažkas nesiseka. Šie vaikai nebijo bandyti tol, kol pasiekia tikslą. Jie lengvai prisitaiko prie pasikeitusių sąlygų. Mėgsta vaidmeninius žaidimus, taip pat kūrybinius užsiėmimus.

Ketvirtadienis

Ketvirtadieniais gimusieji yra užsispyrę ir atkaklūs. Jie komunikabilūs, optimistiškai žiūri į gyvenimą. Jeigu toks vaikas kažką sugalvoja pats, perkalbėti gali būti sunku. Tačiau tokie vaikai paperka aplinkinius savo šypsena ir charizma - pasakyti jiems „Ne" neretai sunku. Šie vaikai mėgsta įvairias veiklas, būrelius. Kartais nuotaika svyruoja - nuo liūdnos iki euforiškos. Užauga gerais šeimos žmonėmis.

Penktadienis

Tai sėkminga diena gimti. Šią dieną gimusiuosius sėkmė lydi nuo mažų dienų. Jie linksmi, nerūpestingi, mėgstantys smaližiauti. Penktadienį gimę vaikai turi daug draugų. Jie moka taupyti, tačiau švęsti ir linksmintis irgi moka. Šie vaikai prisiriša prie savo daiktų ir žaislų, jiems sunku atsisveikinti su jais, netgi jei išauga. Šeimos gerovė, šiluma ir jaukumas - tai, ko reikia „penktadieniukams".

Šeštadienis

Sumanūs ir išradingi vaikai. Darbštūs, atlieka darbą iki galo. Visuomet tikisi gauti daugiausiai, būti geriausiais. Šie vaikai mielai padeda tėvams namuose. Nesibijo darbų ir mėgsta skaityti knygas. Kol nemoka patys, mėgsta, kad jas jiems skaitytų tėvai. Gimusieji šeštadienį į gyvenimą žiūri rimtai. Jie renkasi „žemiškas" profesijas, kuriose jiems prireiks kantrybės ir sumanumo.

Sekmadienis

Gimę sekmadieniais nemėgsta skubėti. Jie kruopščiai planuoja, apmąsto prieš žengdami svarbų žingsnį. Jie visada pilni gerų norų, tačiau gali apie juos garsiai ir nepasakyti, ypač, jei yra intravertai. Yra sakoma, kad sekmadienį gimusieji yra labai laimingi. Taip ir yra. Jie suranda savo vietą gyvenime ir sėkmingai keliauja per gyvenimą.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?
Sakoma, kad metai, kuriais gimęs žmogus, jam suteikia tam tikrų charakterio savybių ir turi įtakos jo likimui. Jei jūsų šeimą jau aplankė geros naujienos, kad laukiatės, tikriausiai, norite pasmalsauti, kokios savybės pagal kinų horoskopą prognozuojamos jūsų mažyliui.

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai?
Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų
Nors kūdikio kraitelio paruošimas – labai malonus darbas, kurį daugelis tėvelių atlieka su didele meile, tačiau, pradėjus skaičiuoti išlaidas, daugelis labai išsigąsta. Kaip sutaupyti pinigų, tačiau tinkamai pasiruošti naujagimio gimimui?

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti
Net jeigu per nėštumą jūs ruošitės tapimui tėvais, skaitysite daug knygų ir eisite į kursus, gimus vaikui tikrai pasitaikys dalykų, kurie jus nustebins.

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas
Prieš gimdamas kūdikis būna saugioje aplinkoje. Vos gimus jo virškinimo sistemą užpuola milžiniški bakterijų kiekiai, ir jo virškinimo traktas turi su jais susitvarkyti.

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti (1)

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti
Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis.

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui (1)

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui
Santykiai tarp brolių ir sesių užsimezga ne tada, kai jie pirmą kartą akis į akį susitinka, bet jau tada, kai antrasis mažylis dar tik auga mamos pilvelyje. Kaip elgtis tėveliams, kad pirmagimis sklandžiai ir su džiaugsmu lauktų šeimos pagausėjimo?

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui (16)

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui
Yra tikinčiųjų, jog vardas labai svarbus žmogaus savijautai ir netgi gali lemti jo likimą, mat kiekvienas vardas turi energinį informacinį lauką ir kartu su vardu mes tai perimame. Daugelis tėvų rinkdami vaikui vardą kreipia dėmesį į jo reikšmę ir, jei ši neigiama, tokį iš sąrašo tiesiog išbraukia.

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės (2)

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės
Laukiatės mažylio ir svarstote, kokį vardą jam išrinkti? Skubame į pagalbą ir pateikiame 10 populiariausių vaikų vardų iš A raidės.

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų? (22)

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų?
Pastarosiomis dienomis socialiniame tinkle "Facebook" aptariama viena neįprasta kūdikio nuotrauka.

TOP 10 vasariškų vardų berniukui (6)

TOP 10 vasariškų vardų berniukui
Vaikeliui gimus vasarą, turbūt taip ir limpa koks gaivus, šiluma dvelkiantis vardas... Mergaitėms jų gausu (rašėme ČIA), bet yra ir berniukams!

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai (1)

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai
Jei tik gimęs kūdikis yra neramus, nuolat verkia, daugelis tėvų mano, kad jam – pilvo diegliai. Ši diagnozė tokia dažna, kad būsimi tėveliai dar iki mažylio gimimo nusiteikia, jog pirmieji trys mėnesiai gali būti nepaprastai sunkūs, tiek vaikui, tiek jiems patiems.

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje (19)

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje
Išrinkti vaikui vardą - ne juokų darbas. Juk tai bene pirmoji tėvų dovana savo vaikui, kuri jį lydės visą gyvenimą.

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų (25)

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų
Vaikams vardus tėvai parenka remdamiesi daug kuo – skambesiu, reikšme, tradicijomis, kartais vardą susapnuoja ar patiki jį išrinkti artimiesiems. Ir jei minčių visiškai pritrūksta, vasarą gimusius mažylius galima pavadinti... vasariškais vardais! Štai kelios idėjos – vasariškų mergaičių vardų dešimtukas.

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.