Mano palinkėjimas per anksti gimusiam mažyliui

 (1)
Lapkričio 17 -oji yra minima kaip Pasaulinė Neišnešiotų naujagimių diena. Ta proga prieš kurį laiką TavoVaikas.lt feisbuko bičiulių paprašėme parašyti po vieną palinkėjimą per anksti gimusiam mažyliui.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Štai kokius palinkėjimus ankstukams ir jų tėveliams surašė mūsų bičiuliai skaitytojai.

Kaip toj dainoj sakoma "Gimiau nei per anksti,nei per vėlai... Gimiau pačiu laiku“. Nesvarbu kada, svarbu, kad atėjot į šį pasaulį. Tad kovokit. Juk labai daug gražių dalykų, tokių kaip saulėtekis, nutinka anksti anksti ir yra nepakartojami bei išskirtiniai.

**

Tėveliams linkiu stiprybės, neprarasti vilties, kad ir kaip sunku bebūtų. O mažiesiems - didelio noro gyventi ir pažinti šį nuostabų pasaulį!

**

Mano brolis taip pat gimė anksti, o užaugo ohoho koks didelis. Todėl labai įstrigo mamos frazė: "Nesvarbu, kad gimė mažas, svarbu, kad didelis užaugo". Tad to ir palinkėčiau - augti dideliems ir sveikiems.

**

Mažieji stebuklėliai, aukite, stiprėkite ir būkite sveikučiai, nes esat didžiausias tėvelių širdies, sielos ir akių džiaugsmas. Jūs esat laimės žiburėliai, suteikiantys tėveliams tiek stiprybės, kantrybės ir jėgų, kurios padeda nepalūžti, kurios padeda nuversti kalnus ir perplaukti giliausias upes! ...dėl savo STEBUKLO... dėl savo DIDŽIAUSIO TURTO...

**

Su kiekviena diena būkite vis stipresni ir nesijauskite niekuo kitokie. Kovokite, juk ne veltui Dievulis jus išleido į šį pasaulį anksčiau, jis tikrai žino, kad tiek jūs, tiek jūsų tėveliai yra stiprūs!

**

Iš jūsų, mažyliai, suaugusieji gali mokytis užsispyrimo ir didelio noro pasiekti savo (šiuo atveju - gyventi). Gyvenkite ir džiuginkite aplinkinius savo pasiekimais. Esate kovotojai!

**

Svarbu ne gimti dideliems, o jais užaugti! Tad aukit dideli ir, svarbiausia, sveiki!

**

Mano dukrytė irgi ankstukė, tad puikiai suprantu šį jausmą. Vaikučiams linkiu tvirtai kabintis į gyvenimą ir vytis bendraamžius! O tėveliams - ištvermės ir kantrybės, po sunkių dienų ir nemigo naktų patirtas džiaugsmas nepakartojamas!

**

Stiprėkit, aukit ir nepaliaudami stebinkite savo stiprybe mus visus!

**

Ankstukai - puikus pavyzdys kaip nereikia prarasti vilties ir tikėjimo stebuklais! Šiems mažyliams linkiu nesibaigiančios stiprybės ir begalinės sveikatos, nors jūs ir trapūs, bet tikėkit, kad dabar dideli drabužėliai kažkada bus per maži.

**

Užaugti dideliems ir stipriems, būti Lietuvos garsintojais.

**

Tegul angelai sargai veda jus gyvenimo keliu laikydami tvirtai už rankyčių.

**

Kovokit ir nepasiduokit! Noras gyventi stipresnis už likimą!

**

Aukit didučiai ir stipručiai, Jūs - ypatingi!

**

Kovokit už savo gyvybę, mažiukai! Nes niekas kitas už jus nepakovos! Ugdykit tvirtą kovotojo dvasią ir jokios bėdos ar problemos gyvenime jūsų nepalenks, nes naštą sugebėsit ne tik pakelti, bet ir permesti per savo petį kaip rytų kovos menų specialistai!

**

Iš mažų žmonių linkiu užaugti dideliais!

**

Nieko gyvenime nenutinka veltui... Gyvenimas tik stipriausiems siunčia sunkiausius išbandymus. Jūs, mažieji stebuklėliai ir Jūsų tėveliai, esate tie stipruoliai, kurie, lydimi didelės meilės ir tikėjimo, kartu įveiksite viską! Tikiu Jumis! Todėl palinkėsiu tik vieno - NIEKADA nenustokite kovoti, tikėti ir mylėti! Jūs galite viską! JŪS - GYVENIMO ČEMPIONAI!

**

Daug meilės ir greičiau užaugti, kad patys galėtumėte apkabinti mamą.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui (1)

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui
Santykiai tarp brolių ir sesių užsimezga ne tada, kai jie pirmą kartą akis į akį susitinka, bet jau tada, kai antrasis mažylis dar tik auga mamos pilvelyje. Kaip elgtis tėveliams, kad pirmagimis sklandžiai ir su džiaugsmu lauktų šeimos pagausėjimo?

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui (16)

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui
Yra tikinčiųjų, jog vardas labai svarbus žmogaus savijautai ir netgi gali lemti jo likimą, mat kiekvienas vardas turi energinį informacinį lauką ir kartu su vardu mes tai perimame. Daugelis tėvų rinkdami vaikui vardą kreipia dėmesį į jo reikšmę ir, jei ši neigiama, tokį iš sąrašo tiesiog išbraukia.

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės (2)

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės
Laukiatės mažylio ir svarstote, kokį vardą jam išrinkti? Skubame į pagalbą ir pateikiame 10 populiariausių vaikų vardų iš A raidės.

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų? (22)

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų?
Pastarosiomis dienomis socialiniame tinkle "Facebook" aptariama viena neįprasta kūdikio nuotrauka.

TOP 10 vasariškų vardų berniukui (6)

TOP 10 vasariškų vardų berniukui
Vaikeliui gimus vasarą, turbūt taip ir limpa koks gaivus, šiluma dvelkiantis vardas... Mergaitėms jų gausu (rašėme ČIA), bet yra ir berniukams!

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai (1)

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai
Jei tik gimęs kūdikis yra neramus, nuolat verkia, daugelis tėvų mano, kad jam – pilvo diegliai. Ši diagnozė tokia dažna, kad būsimi tėveliai dar iki mažylio gimimo nusiteikia, jog pirmieji trys mėnesiai gali būti nepaprastai sunkūs, tiek vaikui, tiek jiems patiems.

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje (19)

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje
Išrinkti vaikui vardą - ne juokų darbas. Juk tai bene pirmoji tėvų dovana savo vaikui, kuri jį lydės visą gyvenimą.

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų (25)

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų
Vaikams vardus tėvai parenka remdamiesi daug kuo – skambesiu, reikšme, tradicijomis, kartais vardą susapnuoja ar patiki jį išrinkti artimiesiems. Ir jei minčių visiškai pritrūksta, vasarą gimusius mažylius galima pavadinti... vasariškais vardais! Štai kelios idėjos – vasariškų mergaičių vardų dešimtukas.

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams
Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas" surengtoje šeimų šventėje pristatyta anksčiau laiko gimusių kūdikių tėvams skirta, ilgai laukta edukacinė knyga „Ankstukas".

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui (143)

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui
Vieni labai atidžiai renka vardą savo vaikui – žiūri reikšmę, kreipia dėmesį net į skambesį ar derina prie pavardės, kiti nesivadovauja jokiais kriterijais, svarbu tik, kad, anot jų, būtų gražu. Klausiame mamų – kuo remdamiesi davėte savo vaikams vardus, ar kreipėte dėmesį į jų reikšmes? Kokio vardo niekada neduotumėte savo vaikui?

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis (6)

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis
Kovo 8 dieną Vaikų ligoninėje, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filiale pradeda veikti Donorinio motinos pieno bankas (www.pienobankas.lt).

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės (7)

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės
80 metų Suomijoje sėkmingai vykdoma Kūdikio kraitelio programa. Jos esmė - kiekviena nėščioji, nepriklausomai nuo šeimos pajamų, gauna dovanų kraitelį, kuriame – reikalingiausi daiktai naujagimiui bei pačiai šeimai.

Kaip gimusį vaiką užregistruoti neišėjus iš namų (4)

Kaip gimusį vaiką užregistruoti neišėjus iš namų
Lietuviai, susilaukę naujagimio, jį užregistruoti gali internetu, tačiau 90 proc. tėvų Lietuvoje tai daro lankydamiesi valstybinėse įstaigose.

Fotografė atskleidžia 3 gudrybes, kaip fotografuoti naujagimius (3)

Fotografė atskleidžia 3 gudrybes, kaip fotografuoti naujagimius
Naujagimius fotografuojanti Rūta Auškalnė dalijasi patarimais, kaip namų sąlygomis fotografuoti ką tik gimusius kūdikius.