Tėvų ir vaikų santykiai astrologės akimis vaikas - Svarstyklės

 (4)
Kokiomis savybėmis yra apdovanoti vaikai, gimę po Svarstyklių ženklu? Kaip jie sutaria su tėvais atsižvelgiant į tai, po kokiu Zodiako ženklu yra gimę jie?
Tėvų ir vaikų santykiai astrologės akimis <sup style="color: #ff0000;">vaikas - Svarstyklės</sup>
© Shutterstock nuotr.

Konsultuoja astrologė Rita Vainauskienė:

Jei jūsų vaikas Svarstyklės (rugsėjo 24 - spalio 23)

Vaikai - Svarstyklės taikūs ir visada siekia harmonijos ir teisingumo. Vargu ar jie atvirai ginčysis ar garsiai šaukdami įrodinės savo nuomonę - Svarstyklės mėgsta veikti, bet subtiliai, diplomatiškai ir taip meniškai, kad priešininkas veiks pagal jų taisykles. Tarsi svarstyklių lėkštės šis vaikas mėgsta lygybę ir bet kurioje konfliktinėje situacijoje bandys sutaikyti abi puses, pasiekti taikias derybas.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Lavija Šurnaitė - Kairienė: sužinojus apie nėštumą - džiaugsmas iki dangaus
12 močiutės patarimų, jei peršalote: kompresai, nuovirai, arbatėlės

Žavus ir mielas vaikas - Svarstyklės visada daro gerą įspūdį aplinkiniams ir tampa pavyzdžiu kitiems, nors kartais jo išsiauklėjimas būna tarsi parodomasis. Atsidurdamas pasirinkimo padėtyje, vaikas-Svarstyklės būna neryžtingas ir abejoja, jam sunku pasirinkti vieną, nes kiekviename variante jis mato savus privalumus. Jis nemėgsta imtis atsakomybės ir norėtų, kad sprendimus priimtų kas nors kitas.

Svarstyklių Tėvai turėtų padėti savo vaikui išsiugdyti pasitikėjimą savimi, išmokyti pasitelkus ištvermę ir griežtumą įveikti bėdas. Skatinkite jo savarankiškus sprendimus, gebėjimą pastovėti už save, bet vaikas turėtų vadovautis teisingumu ir meile. Mokykite savo vaiką tikėti savo jėgomis ir sugebėjimais, atsispirti bendrai psichozei, o išlaikyti savo nuomonę. Daugiau su juo bendraukite, kalbėkite, mokykite mąstyti, pasverti ir pasirinkti geriausią variantą. Stresinėse jam padėtyse naudinga vaiką vestis į parodą, muziejų, net parduotuvę, - kad save parodytų ir į kitus pažiūrėtų.

Vaikai - Svarstyklės turi puikų estetikos, harmonijos ir grožio jausmą, jie linksta meno, muzikos link. Daugelis iš jų turi meninius talentus, puikią klausą, mėgsta muziką ir šokius - visą kas subtilu ir elegantiška. Nepaisant jauno amžiaus, tarp vaikų - Svarstyklės daug mėgstančių madą, t.y. šiuolaikiškai rengtis, paisyti elgesio ir gyvensenos taisyklių. Jiems patinka gerai atrodyti ir būti apsuptiems gražių dalykų ir malonių žmonių.

Visada skatinkite savo vaiką užsiimti menu ar muzika, nes mažosios Svarstyklės meno srityje gali pasiekti itin gerų rezultatų.

Tėvai turėtų prisiminti, kad Svarstyklės - partnerystės ženklas, kad vaikui visada bus svarbūs draugai, partneriai, jis nemėgsta vienatvės ir save suranda bei įtvirtina per bendravimą. Svarstyklės turi poreikį būti su kitais žmonėmis, būti dalimi komandos, tačiau tuo pačiu metu jie visada turi vieną ar du geriausius draugus, su kuriais galima dalintis beveik viskuo. Su amžiumi vaikai Svarstyklės tampa puikiais  diplomatais ir nuostabiais strategais.

astrostudija.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Kai renkame vaikams vardus, turime paisyti svarbiausių taisyklių (69)

Kai renkame vaikams vardus, turime paisyti svarbiausių taisyklių
Vieni vardai „ateina" greitai, vos pažvelgus į gimusio mažylio akis, kitus tėvai nešiojasi širdyje daug metų, o būna ir taip, kad ilgą laiką „nelimpa" nė vienas... Ar renkant vardą svarbus tik jo skambesys?

Kokią akių spalvą paveldės jūsų vaikas? (12)

Kokią akių spalvą paveldės jūsų vaikas?
Tai, kokią akių spalvą paveldės vaikas, priklauso nuo įvairių veiksnių. Svarbiausia taisyklė: akių spalvą nulemia paveldėti tėvų genai.

Nustebsite, ką moka ir sugeba ką tik gimęs kūdikis (11)

Nustebsite, ką moka ir sugeba ką tik gimęs kūdikis
„O kas bus, jei man gimdymo namuose sukeis kūdikius ir aš neatpažinsiu savojo?“ – kartais nerimauja būsimosios mamos. Nuogąstauti neverta, tai neįmanoma. Šiandien beveik neabejojama, kad gimęs naujagimis... pažįsta savo mamą ir tėtį.

Renkame vaikui vardą: kurie vardai atneša laimę (50)

Renkame vaikui vardą: kurie vardai atneša laimę
Racionalistai, be abejonės, pasakys, kad vardas - tai tik skambus raidžių derinys. Nepaisant to, socialinė vardo reikšmė išties didelė - jis gali atskleisti žmogaus tautybę, kilmę ar net tikėjimą.

20 vardų, kurie primena geografinius vietovardžius (18)

20 vardų, kurie primena geografinius vietovardžius
Kai kurie vardai primena geografinius vietovardžius – miestus, upes ar šalis. Jūsų dėmesiui – 10 ir Lietuvoje sutinkamų tokių vardų.

Kodėl gimę kai kurie naujagimiai pageltonuoja? (1)

Kodėl gimę kai kurie naujagimiai pageltonuoja?
Apie 80 procentų naujagimių daugiau ar mažiau pageltonuoja. Ką svarbu žinoti apie naujagimių geltą, pasakoja dr. Eglė Markūnienė, šeimos klinikos "Sveika pradžia" gydytoja neonatologė.

Lietuvoje kuriamas pirmasis motinos pieno bankas

Lietuvoje kuriamas pirmasis motinos pieno bankas
Lietuvoje kuriamas pirmasis motinos pieno bankas. Iniciatyvą palaiko ir žinomos Lietuvos šeimos.

Paaiškėjo populiariausieji šių metų vaikų vardai (155)

Paaiškėjo populiariausieji šių metų vaikų vardai
Kokiais vardais gimusius vaikus dažniausiai pavadina šiandieniniai tėvai? Paaiškėjo 2016 metų pirmojo pusmečio populiariausiųjų vardų statistika.

Ar žinote, kuo kvepia ką tik gimęs vaikas (17)

Ar žinote, kuo kvepia ką tik gimęs vaikas
Įdomus tyrimas, kurio metu paaiškėjo, jog naujagimių skleidžiamas kvapas turi ypatingų galių.

Gimdamas vaikas patiria stresą, todėl ši procedūra po gimdymo jam labai svarbi

Gimdamas vaikas patiria stresą, todėl ši procedūra po gimdymo jam labai svarbi
Pirmosios akimirkos gimus kūdikiui yra ypatingos ir nepakartojamos. Vaikeliui tai pirmoji pažintis su šiuo pasauliu ir su artimiausiais jam žmonėmis.

Ką po gimdymo lietuvės daro su placenta? (44)

Ką po gimdymo lietuvės daro su placenta?
Po kai kurių garsenybių viešoje erdvėje nuskambėjusių pareiškimų apie placentos valgymą ir jos stebuklingą poveikį atgaunant jėgas po gimdymo, vis daugiau tėvelių domisi jos panaudojimu.

REKORDAS: gimė neįprastai daug sveriantis vaikas (1)

REKORDAS: gimė neįprastai daug sveriantis vaikas
Indijoje gimęs naujagimis gali būti įrašytas į rekordų knygą. Pranešama, kad mergaitė gimė sverdama 6,8 kg, ir tai yra didžiausias naujagimio svoris per paskutiniuosius 50 metų.

Kaip nesunkiai namuose pagaminti naujagimių regą lavinančią karuselę

Kaip nesunkiai namuose pagaminti naujagimių regą lavinančią karuselę
Trijų vaikų mama ir tinklaraštininkė Evelina pasakoja, kaip namuose savo rankomis sukurti mielą ir naudingą žaislą savo kūdikiui - pirmąją žaisliukų karuselę.

Patarimai, kaip namų sąlygomis meistriškai nufotografuoti naujagimį (2)

Patarimai, kaip namų sąlygomis meistriškai nufotografuoti naujagimį
Pradžių pradžia, naujos gyvybės atsiradimas – kas gali būti džiugesnio, šviesesnio? Gaila, kad tas laikas labai greitai praeina, įspūdžiai apsitrina, jaudulys aprimsta, o kartais taip norisi susigrąžinti bent akimirkai visus tuos pirmuosius išgyvenimus!

7 argumentai, kodėl gimusį vaiką reikia kuo dažniau glausti prie savęs (2)

7 argumentai, kodėl gimusį vaiką reikia kuo dažniau glausti prie savęs
Gal ne veltui gamta taip sutvarkė, kad žmogus pradeda kalbėti tik antrais gyvenimo metais. Pirmieji skirti tam, kad gimdytojai savo kūdikį išmoktų pažinti be žodžių.