Tėvų ir vaikų santykiai astrologės akimis vaikas - Svarstyklės

 (4)
Kokiomis savybėmis yra apdovanoti vaikai, gimę po Svarstyklių ženklu? Kaip jie sutaria su tėvais atsižvelgiant į tai, po kokiu Zodiako ženklu yra gimę jie?
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Konsultuoja astrologė Rita Vainauskienė:

Jei jūsų vaikas Svarstyklės (rugsėjo 24 - spalio 23)

Vaikai - Svarstyklės taikūs ir visada siekia harmonijos ir teisingumo. Vargu ar jie atvirai ginčysis ar garsiai šaukdami įrodinės savo nuomonę - Svarstyklės mėgsta veikti, bet subtiliai, diplomatiškai ir taip meniškai, kad priešininkas veiks pagal jų taisykles. Tarsi svarstyklių lėkštės šis vaikas mėgsta lygybę ir bet kurioje konfliktinėje situacijoje bandys sutaikyti abi puses, pasiekti taikias derybas.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Lavija Šurnaitė - Kairienė: sužinojus apie nėštumą - džiaugsmas iki dangaus
12 močiutės patarimų, jei peršalote: kompresai, nuovirai, arbatėlės

Žavus ir mielas vaikas - Svarstyklės visada daro gerą įspūdį aplinkiniams ir tampa pavyzdžiu kitiems, nors kartais jo išsiauklėjimas būna tarsi parodomasis. Atsidurdamas pasirinkimo padėtyje, vaikas-Svarstyklės būna neryžtingas ir abejoja, jam sunku pasirinkti vieną, nes kiekviename variante jis mato savus privalumus. Jis nemėgsta imtis atsakomybės ir norėtų, kad sprendimus priimtų kas nors kitas.

Svarstyklių Tėvai turėtų padėti savo vaikui išsiugdyti pasitikėjimą savimi, išmokyti pasitelkus ištvermę ir griežtumą įveikti bėdas. Skatinkite jo savarankiškus sprendimus, gebėjimą pastovėti už save, bet vaikas turėtų vadovautis teisingumu ir meile. Mokykite savo vaiką tikėti savo jėgomis ir sugebėjimais, atsispirti bendrai psichozei, o išlaikyti savo nuomonę. Daugiau su juo bendraukite, kalbėkite, mokykite mąstyti, pasverti ir pasirinkti geriausią variantą. Stresinėse jam padėtyse naudinga vaiką vestis į parodą, muziejų, net parduotuvę, - kad save parodytų ir į kitus pažiūrėtų.

Vaikai - Svarstyklės turi puikų estetikos, harmonijos ir grožio jausmą, jie linksta meno, muzikos link. Daugelis iš jų turi meninius talentus, puikią klausą, mėgsta muziką ir šokius - visą kas subtilu ir elegantiška. Nepaisant jauno amžiaus, tarp vaikų - Svarstyklės daug mėgstančių madą, t.y. šiuolaikiškai rengtis, paisyti elgesio ir gyvensenos taisyklių. Jiems patinka gerai atrodyti ir būti apsuptiems gražių dalykų ir malonių žmonių.

Visada skatinkite savo vaiką užsiimti menu ar muzika, nes mažosios Svarstyklės meno srityje gali pasiekti itin gerų rezultatų.

Tėvai turėtų prisiminti, kad Svarstyklės - partnerystės ženklas, kad vaikui visada bus svarbūs draugai, partneriai, jis nemėgsta vienatvės ir save suranda bei įtvirtina per bendravimą. Svarstyklės turi poreikį būti su kitais žmonėmis, būti dalimi komandos, tačiau tuo pačiu metu jie visada turi vieną ar du geriausius draugus, su kuriais galima dalintis beveik viskuo. Su amžiumi vaikai Svarstyklės tampa puikiais  diplomatais ir nuostabiais strategais.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti
Net jeigu per nėštumą jūs ruošitės tapimui tėvais, skaitysite daug knygų ir eisite į kursus, gimus vaikui tikrai pasitaikys dalykų, kurie jus nustebins.

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas
Prieš gimdamas kūdikis būna saugioje aplinkoje. Vos gimus jo virškinimo sistemą užpuola milžiniški bakterijų kiekiai, ir jo virškinimo traktas turi su jais susitvarkyti.

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti (1)

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti
Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis.

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui (1)

Kaip vaiką paruošti brolio arba sesės gimimui
Santykiai tarp brolių ir sesių užsimezga ne tada, kai jie pirmą kartą akis į akį susitinka, bet jau tada, kai antrasis mažylis dar tik auga mamos pilvelyje. Kaip elgtis tėveliams, kad pirmagimis sklandžiai ir su džiaugsmu lauktų šeimos pagausėjimo?

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui (16)

Kokio vardo geriau neduoti savo vaikui
Yra tikinčiųjų, jog vardas labai svarbus žmogaus savijautai ir netgi gali lemti jo likimą, mat kiekvienas vardas turi energinį informacinį lauką ir kartu su vardu mes tai perimame. Daugelis tėvų rinkdami vaikui vardą kreipia dėmesį į jo reikšmę ir, jei ši neigiama, tokį iš sąrašo tiesiog išbraukia.

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės (2)

TOP 10 vardų naujagimiams iš A raidės
Laukiatės mažylio ir svarstote, kokį vardą jam išrinkti? Skubame į pagalbą ir pateikiame 10 populiariausių vaikų vardų iš A raidės.

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų? (22)

Nuotrauka užminė mįslę: negi tikrai būna tokių tėvų?
Pastarosiomis dienomis socialiniame tinkle "Facebook" aptariama viena neįprasta kūdikio nuotrauka.

TOP 10 vasariškų vardų berniukui (6)

TOP 10 vasariškų vardų berniukui
Vaikeliui gimus vasarą, turbūt taip ir limpa koks gaivus, šiluma dvelkiantis vardas... Mergaitėms jų gausu (rašėme ČIA), bet yra ir berniukams!

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai (1)

Mamų patarimai: ką daryti, kai vaiką kamuoja pilvo diegliai
Jei tik gimęs kūdikis yra neramus, nuolat verkia, daugelis tėvų mano, kad jam – pilvo diegliai. Ši diagnozė tokia dažna, kad būsimi tėveliai dar iki mažylio gimimo nusiteikia, jog pirmieji trys mėnesiai gali būti nepaprastai sunkūs, tiek vaikui, tiek jiems patiems.

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje (19)

Tik 3 raidės: trumpiausi vaikų vardai Lietuvoje
Išrinkti vaikui vardą - ne juokų darbas. Juk tai bene pirmoji tėvų dovana savo vaikui, kuri jį lydės visą gyvenimą.

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų (25)

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų
Vaikams vardus tėvai parenka remdamiesi daug kuo – skambesiu, reikšme, tradicijomis, kartais vardą susapnuoja ar patiki jį išrinkti artimiesiems. Ir jei minčių visiškai pritrūksta, vasarą gimusius mažylius galima pavadinti... vasariškais vardais! Štai kelios idėjos – vasariškų mergaičių vardų dešimtukas.

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams
Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas" surengtoje šeimų šventėje pristatyta anksčiau laiko gimusių kūdikių tėvams skirta, ilgai laukta edukacinė knyga „Ankstukas".

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui (143)

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui
Vieni labai atidžiai renka vardą savo vaikui – žiūri reikšmę, kreipia dėmesį net į skambesį ar derina prie pavardės, kiti nesivadovauja jokiais kriterijais, svarbu tik, kad, anot jų, būtų gražu. Klausiame mamų – kuo remdamiesi davėte savo vaikams vardus, ar kreipėte dėmesį į jų reikšmes? Kokio vardo niekada neduotumėte savo vaikui?

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis (6)

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis
Kovo 8 dieną Vaikų ligoninėje, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filiale pradeda veikti Donorinio motinos pieno bankas (www.pienobankas.lt).