Tėvų ir vaikų santykiai astrologės akimis vaikas - Svarstyklės

 (4)
Kokiomis savybėmis yra apdovanoti vaikai, gimę po Svarstyklių ženklu? Kaip jie sutaria su tėvais atsižvelgiant į tai, po kokiu Zodiako ženklu yra gimę jie?
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Konsultuoja astrologė Rita Vainauskienė:

Jei jūsų vaikas Svarstyklės (rugsėjo 24 - spalio 23)

Vaikai - Svarstyklės taikūs ir visada siekia harmonijos ir teisingumo. Vargu ar jie atvirai ginčysis ar garsiai šaukdami įrodinės savo nuomonę - Svarstyklės mėgsta veikti, bet subtiliai, diplomatiškai ir taip meniškai, kad priešininkas veiks pagal jų taisykles. Tarsi svarstyklių lėkštės šis vaikas mėgsta lygybę ir bet kurioje konfliktinėje situacijoje bandys sutaikyti abi puses, pasiekti taikias derybas.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Lavija Šurnaitė - Kairienė: sužinojus apie nėštumą - džiaugsmas iki dangaus
12 močiutės patarimų, jei peršalote: kompresai, nuovirai, arbatėlės

Žavus ir mielas vaikas - Svarstyklės visada daro gerą įspūdį aplinkiniams ir tampa pavyzdžiu kitiems, nors kartais jo išsiauklėjimas būna tarsi parodomasis. Atsidurdamas pasirinkimo padėtyje, vaikas-Svarstyklės būna neryžtingas ir abejoja, jam sunku pasirinkti vieną, nes kiekviename variante jis mato savus privalumus. Jis nemėgsta imtis atsakomybės ir norėtų, kad sprendimus priimtų kas nors kitas.

Svarstyklių Tėvai turėtų padėti savo vaikui išsiugdyti pasitikėjimą savimi, išmokyti pasitelkus ištvermę ir griežtumą įveikti bėdas. Skatinkite jo savarankiškus sprendimus, gebėjimą pastovėti už save, bet vaikas turėtų vadovautis teisingumu ir meile. Mokykite savo vaiką tikėti savo jėgomis ir sugebėjimais, atsispirti bendrai psichozei, o išlaikyti savo nuomonę. Daugiau su juo bendraukite, kalbėkite, mokykite mąstyti, pasverti ir pasirinkti geriausią variantą. Stresinėse jam padėtyse naudinga vaiką vestis į parodą, muziejų, net parduotuvę, - kad save parodytų ir į kitus pažiūrėtų.

Vaikai - Svarstyklės turi puikų estetikos, harmonijos ir grožio jausmą, jie linksta meno, muzikos link. Daugelis iš jų turi meninius talentus, puikią klausą, mėgsta muziką ir šokius - visą kas subtilu ir elegantiška. Nepaisant jauno amžiaus, tarp vaikų - Svarstyklės daug mėgstančių madą, t.y. šiuolaikiškai rengtis, paisyti elgesio ir gyvensenos taisyklių. Jiems patinka gerai atrodyti ir būti apsuptiems gražių dalykų ir malonių žmonių.

Visada skatinkite savo vaiką užsiimti menu ar muzika, nes mažosios Svarstyklės meno srityje gali pasiekti itin gerų rezultatų.

Tėvai turėtų prisiminti, kad Svarstyklės - partnerystės ženklas, kad vaikui visada bus svarbūs draugai, partneriai, jis nemėgsta vienatvės ir save suranda bei įtvirtina per bendravimą. Svarstyklės turi poreikį būti su kitais žmonėmis, būti dalimi komandos, tačiau tuo pačiu metu jie visada turi vieną ar du geriausius draugus, su kuriais galima dalintis beveik viskuo. Su amžiumi vaikai Svarstyklės tampa puikiais  diplomatais ir nuostabiais strategais.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

Prof. A. Utkus: naujagimiai Lietuvoje tikrinami tik dėl 4 ligų, nors galima diagnozuoti 30

Prof. A. Utkus: naujagimiai Lietuvoje tikrinami tik dėl 4 ligų, nors galima diagnozuoti 30
Retų ligų gydytojai sieks, kad visuotinio naujagimių tikrinimo sąrašas būtų išplėstas.

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą

Kokių klaidų nedaryti renkant vaikui vardą
Vienas atsakingiausių būsimųjų tėvų darbų - išrinkti naujagimiui vardą. Jis turi ne tik patikti tėvams, bet ir tikti kūdikiui.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos
Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu

Kas penkta šeima paaugus vaikui būna nepatenkinta jo vardu
Iš tiesų netikėti rezultatai, kuriuos pateikia britų portalas tėvams „Mumsnet“.

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai

100-uoju Kauno rajono kūdikiu tapusią dukrytę tėvai Kamile pavadino neatsitiktinai
Kauno rajono savivaldybėje ši savaitė prasidėjo itin džiugiomis nuotaikomis. Šiais metais Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 100-asis Kauno rajono kūdikis – Kamilė Ulinskaitė.

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose

Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai Šalčininkuose
Šalčininkų rajono savivaldybė pateikia įdomiausią praėjusiųjų metų demografinę statistiką, kurioje – dažniausi ir rečiausi rajono naujagimiams suteikti vardai.

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus (3)

Kaip tėvai programuoja... savo vaikus
Nustatyta, kad didžiąja dalimi vaiko likimą, jo poelgius ir pasirinkimus nulemia tėvai. Vaikystėje matyti elgesio modeliai, girdėti žodžiai tarsi programuoja žmogaus ateitį.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti
Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?

Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį

Tyrimas: kaip vaiko vardas gali nulemti jo ateitį
Kas užkoduota varde? Daugiau, nei jums atrodo. Bent jau taip galima spręsti pagal vieno tyrimo rezultatus.

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai?
Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų

Kūdikio kraitelis: kaip sutaupyti pinigų
Nors kūdikio kraitelio paruošimas – labai malonus darbas, kurį daugelis tėvelių atlieka su didele meile, tačiau, pradėjus skaičiuoti išlaidas, daugelis labai išsigąsta. Kaip sutaupyti pinigų, tačiau tinkamai pasiruošti naujagimio gimimui?

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti

5 keisti naujagimio požymiai: kada iš tiesų verta sunerimti
Net jeigu per nėštumą jūs ruošitės tapimui tėvais, skaitysite daug knygų ir eisite į kursus, gimus vaikui tikrai pasitaikys dalykų, kurie jus nustebins.

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas

Kodėl mamos pienas kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas
Prieš gimdamas kūdikis būna saugioje aplinkoje. Vos gimus jo virškinimo sistemą užpuola milžiniški bakterijų kiekiai, ir jo virškinimo traktas turi su jais susitvarkyti.

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti (1)

Vaisiaus alkoholinis sindromas: ką svarbu žinoti
Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis.