Tėvų ir vaikų santykiai astrologės akimis vaikas - Svarstyklės

 (4)
Kokiomis savybėmis yra apdovanoti vaikai, gimę po Svarstyklių ženklu? Kaip jie sutaria su tėvais atsižvelgiant į tai, po kokiu Zodiako ženklu yra gimę jie?
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Konsultuoja astrologė Rita Vainauskienė:

Jei jūsų vaikas Svarstyklės (rugsėjo 24 - spalio 23)

Vaikai - Svarstyklės taikūs ir visada siekia harmonijos ir teisingumo. Vargu ar jie atvirai ginčysis ar garsiai šaukdami įrodinės savo nuomonę - Svarstyklės mėgsta veikti, bet subtiliai, diplomatiškai ir taip meniškai, kad priešininkas veiks pagal jų taisykles. Tarsi svarstyklių lėkštės šis vaikas mėgsta lygybę ir bet kurioje konfliktinėje situacijoje bandys sutaikyti abi puses, pasiekti taikias derybas.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Lavija Šurnaitė - Kairienė: sužinojus apie nėštumą - džiaugsmas iki dangaus
12 močiutės patarimų, jei peršalote: kompresai, nuovirai, arbatėlės

Žavus ir mielas vaikas - Svarstyklės visada daro gerą įspūdį aplinkiniams ir tampa pavyzdžiu kitiems, nors kartais jo išsiauklėjimas būna tarsi parodomasis. Atsidurdamas pasirinkimo padėtyje, vaikas-Svarstyklės būna neryžtingas ir abejoja, jam sunku pasirinkti vieną, nes kiekviename variante jis mato savus privalumus. Jis nemėgsta imtis atsakomybės ir norėtų, kad sprendimus priimtų kas nors kitas.

Svarstyklių Tėvai turėtų padėti savo vaikui išsiugdyti pasitikėjimą savimi, išmokyti pasitelkus ištvermę ir griežtumą įveikti bėdas. Skatinkite jo savarankiškus sprendimus, gebėjimą pastovėti už save, bet vaikas turėtų vadovautis teisingumu ir meile. Mokykite savo vaiką tikėti savo jėgomis ir sugebėjimais, atsispirti bendrai psichozei, o išlaikyti savo nuomonę. Daugiau su juo bendraukite, kalbėkite, mokykite mąstyti, pasverti ir pasirinkti geriausią variantą. Stresinėse jam padėtyse naudinga vaiką vestis į parodą, muziejų, net parduotuvę, - kad save parodytų ir į kitus pažiūrėtų.

Vaikai - Svarstyklės turi puikų estetikos, harmonijos ir grožio jausmą, jie linksta meno, muzikos link. Daugelis iš jų turi meninius talentus, puikią klausą, mėgsta muziką ir šokius - visą kas subtilu ir elegantiška. Nepaisant jauno amžiaus, tarp vaikų - Svarstyklės daug mėgstančių madą, t.y. šiuolaikiškai rengtis, paisyti elgesio ir gyvensenos taisyklių. Jiems patinka gerai atrodyti ir būti apsuptiems gražių dalykų ir malonių žmonių.

Visada skatinkite savo vaiką užsiimti menu ar muzika, nes mažosios Svarstyklės meno srityje gali pasiekti itin gerų rezultatų.

Tėvai turėtų prisiminti, kad Svarstyklės - partnerystės ženklas, kad vaikui visada bus svarbūs draugai, partneriai, jis nemėgsta vienatvės ir save suranda bei įtvirtina per bendravimą. Svarstyklės turi poreikį būti su kitais žmonėmis, būti dalimi komandos, tačiau tuo pačiu metu jie visada turi vieną ar du geriausius draugus, su kuriais galima dalintis beveik viskuo. Su amžiumi vaikai Svarstyklės tampa puikiais  diplomatais ir nuostabiais strategais.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujagimis

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų (24)

TOP 10 labiausiai vasariškų vardų
Vaikams vardus tėvai parenka remdamiesi daug kuo – skambesiu, reikšme, tradicijomis, kartais vardą susapnuoja ar patiki jį išrinkti artimiesiems. Ir jei minčių visiškai pritrūksta, vasarą gimusius mažylius galima pavadinti... vasariškais vardais! Štai kelios idėjos – vasariškų mergaičių vardų dešimtukas.

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?

Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams

Išleista pirmoji lietuviška knyga neišnešiotų kūdikių tėvams
Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas" surengtoje šeimų šventėje pristatyta anksčiau laiko gimusių kūdikių tėvams skirta, ilgai laukta edukacinė knyga „Ankstukas".

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui (143)

Mamos atvirauja: kokio vardo niekada neduočiau savo vaikui
Vieni labai atidžiai renka vardą savo vaikui – žiūri reikšmę, kreipia dėmesį net į skambesį ar derina prie pavardės, kiti nesivadovauja jokiais kriterijais, svarbu tik, kad, anot jų, būtų gražu. Klausiame mamų – kuo remdamiesi davėte savo vaikams vardus, ar kreipėte dėmesį į jų reikšmes? Kokio vardo niekada neduotumėte savo vaikui?

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis (6)

Vaikus žindančios moterys kviečiamos tapti motinos pieno banko donorėmis
Kovo 8 dieną Vaikų ligoninėje, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filiale pradeda veikti Donorinio motinos pieno bankas (www.pienobankas.lt).

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės (7)

Ko Suomijos gimdyvėms gali pavydėti lietuvės
80 metų Suomijoje sėkmingai vykdoma Kūdikio kraitelio programa. Jos esmė - kiekviena nėščioji, nepriklausomai nuo šeimos pajamų, gauna dovanų kraitelį, kuriame – reikalingiausi daiktai naujagimiui bei pačiai šeimai.

Kaip gimusį vaiką užregistruoti neišėjus iš namų (4)

Kaip gimusį vaiką užregistruoti neišėjus iš namų
Lietuviai, susilaukę naujagimio, jį užregistruoti gali internetu, tačiau 90 proc. tėvų Lietuvoje tai daro lankydamiesi valstybinėse įstaigose.

Fotografė atskleidžia 3 gudrybes, kaip fotografuoti naujagimius (3)

Fotografė atskleidžia 3 gudrybes, kaip fotografuoti naujagimius
Naujagimius fotografuojanti Rūta Auškalnė dalijasi patarimais, kaip namų sąlygomis fotografuoti ką tik gimusius kūdikius.

Paaiškėjo populiariausi 2016 metų berniukų ir mergaičių vardai (68)

Paaiškėjo populiariausi 2016 metų berniukų ir mergaičių vardai
VĮ "Registrų centras" pateikia populiariausius 2016 metų naujagimių vardus.

10 reikalingiausių daiktų kūdikio kraiteliui (9)

10 reikalingiausių daiktų kūdikio kraiteliui
Kūdikio atėjimui į šeimą ruošiamės ne tik psichologiškai – lankome kursus, skaitome straipsnius, tačiau, artėjant gimdymo dienai, vis daugiau laiko skiriame ir kraitelio paruošimui.

Kai renkame vaikams vardus, turime paisyti svarbiausių taisyklių (69)

Kai renkame vaikams vardus, turime paisyti svarbiausių taisyklių
Vieni vardai „ateina" greitai, vos pažvelgus į gimusio mažylio akis, kitus tėvai nešiojasi širdyje daug metų, o būna ir taip, kad ilgą laiką „nelimpa" nė vienas... Ar renkant vardą svarbus tik jo skambesys?

Kokią akių spalvą paveldės jūsų vaikas? (12)

Kokią akių spalvą paveldės jūsų vaikas?
Tai, kokią akių spalvą paveldės vaikas, priklauso nuo įvairių veiksnių. Svarbiausia taisyklė: akių spalvą nulemia paveldėti tėvų genai.

Nustebsite, ką moka ir sugeba ką tik gimęs kūdikis (11)

Nustebsite, ką moka ir sugeba ką tik gimęs kūdikis
„O kas bus, jei man gimdymo namuose sukeis kūdikius ir aš neatpažinsiu savojo?“ – kartais nerimauja būsimosios mamos. Nuogąstauti neverta, tai neįmanoma. Šiandien beveik neabejojama, kad gimęs naujagimis... pažįsta savo mamą ir tėtį.

Renkame vaikui vardą: kurie vardai atneša laimę (50)

Renkame vaikui vardą: kurie vardai atneša laimę
Racionalistai, be abejonės, pasakys, kad vardas - tai tik skambus raidžių derinys. Nepaisant to, socialinė vardo reikšmė išties didelė - jis gali atskleisti žmogaus tautybę, kilmę ar net tikėjimą.

20 vardų, kurie primena geografinius vietovardžius (18)

20 vardų, kurie primena geografinius vietovardžius
Kai kurie vardai primena geografinius vietovardžius – miestus, upes ar šalis. Jūsų dėmesiui – 10 ir Lietuvoje sutinkamų tokių vardų.