Ką apgamai pasako apie žmogaus charakterį bei likimą

Visi mes turime apgamų – vieni daugiau, kiti mažiau. O ar kada susimąstėme, kad jie gali mums perteikti tam tikrą informaciją? Apie mus pačius.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Apgamai turi ne ką mažesnę reikšmę žmogaus gyvenimui ir likimui nei rankos linijos. Beje, apgamai gali atsirasti, didėti, keisti išvaizdą. Ir visa tai – ne atsitiktinumas. Tai atspindi mūsų poelgius, išgyvenimus – taip kaip ir rankų linijos ar raukšlelės.

Bendrosios apgamų reikšmės

Jei apgamas...

Ant kaktos. Toks žmogus gali tapti valstybės tarnautoju, išmintingu politiku, diplomatu, jis gali būti lyderis, pasiekiantis savo tikslų. Žmonės, ant kaktos turintys apgamą, nešiojasi nemažą energijos užtaisą, vienas svarbiausių jiems dalykų – nešvaistyti tos energijos veltui ir neigraužti dėl smulkmenų. Jei apgamas tarp antakių, tai reiškia, kad jo turėtojas gali pranašauti ateitį. Tai – trečiosios akies vieta.

Ant skruostų ir po akimis. Švelnumas ir gerumas. Tai kilmingumo ženklas, be to, toks žmogus linkęs pasiaukoti.

Ant galvos, po plaukais. Jei apgamas priekinėje galvos dalyje, tai – žmogus filosofas, mąstytojas, gyvenantis savo susikurtame pasaulyje. Jei galinėje, greičiausiai tai nepatikli, vieniša asmenybė.

Ant ausų. Jų turėtojai paprastai labai mėgsta girtis. Ši savybė – tarsi savęs gynyba. Tokie žmonės gali nesilaikyti žodžio, jei jiems naudinga, – gali apgauti ar pasielgti nesąžiningai. Jei apgamas slepiasi pačioje ausyje, tai liudija silpną nervų sistemą. Apskritai tie, kurie turi apgamų ant ausų, tvirtai siekia tikslų, deda visas pastangas, kad kuo labiau pakeltų savo autoritetą.

Ant liežuvio. Žmonės su tokia reta žyme daug kalba ir beveik nemoka klausytis, jie impulsyvūs ir patys dėl to nukenčia.

Ant kaklo. Vyrai, kurių kaklą puošia apgamas, pasižymi intelektualumu, dvasiniu išsivystymu, bet jiems tai sunkiai sekasi realizuoti. Moterys su apgamu ant kaklo gali būti labai nepastovios. Neretai tokia moteris kartoja savo mamos likimą. Pavyzdžiui, jei mama buvo ištekėjusi vieną kartą, greičiausiai ir dukra tekės tik kartą.

Ant pečių. Tiesioginis karmos ženklas. Tokių apgamų turėtojai tarsi prislėgti problemų, neišsprestų ankstesniuose gyvenimuose, naštos. Tai stiprios smenybės, bet jiems pristinga ryžto. Beje, šie žmonės dažniausai nepripažįsta jokių autoritetų.

Ant krūtinės. Senovėje tokius apgamus laikė pavojingais ženklais. Jei moteris apgamą turi kairėje krūtinės pusėje, manoma, greičiausiai patirs nelaimingą meilę. Jei apgamas dešinėje, ji laikoma ištikima žmona ir gera mama. Jei vyras turi apgamą krūtinės srityje, jis, tikėtina, bus sąžiningas, neturės piktų kėslų.

Ant pilvo ir šonkaulių srityje. Čia esantys apgamai signalizuoja, kad jų savininkas gali būti isteriška asmenybė. Tokie žmonės ieško preteksto susipykti, ginčytis, konfliktuoti, jie dažnai būna nemėgstami aplinkinių. Tačiau vienumoje toks žmogus gali pratrūkti ašaromis, jį neretai apima gailestis sau ir pan. Taip po truputį vis labiau patiki, kad visas pasaulis susimokė prieš jį...

Ant vokų. Jausmai, o ne protas ima viršų. Tokie žmonės labai kritiški, mėgsta aptarti kitą už akių. Tačiau tai – svajingos asmenybės, sugebančios pakeisti požiūrį kelis kartus sper dieną. Jie lengvai pažeidžiami ir emocionalūs.

Ant nosies. Toks apgamas byloja apie lengvą charakterį ir humoro jausmą. Moterys, turinčios apgamą ant nosies, netgi gali būti laikomos lengvabūdėmis.

Ant smakro. Stipri valia ir sugebėjimas darbą ar reikalą padaryti iki galo.

Ant nugaros. Žmogus kelia didelius reikalavimus sau ir aplinkiniams. Manoma, kad apgamai ant nugaros gali liudyti apie kitų žmonių išdavystę. Visko gali būti, kad tokių apgamų savininkas praėjusiame gyvenime nukentėjo nuo artimojo išdavystės. Ir dabar jam reiktų būti atsargiam ir ne itin patikliam.

Ant rankų. Apgamai riešų vidinėse pusėse paprastai sufleruoja, kad žmogus labai pažeidžiamas. Jei moterų rankas puošia apgamai, greičiausiai jos laimingos santuokoje. Jei apgamas ant vyro dešinės rankos, jo energetika stipri ir teigiama. Net nebūtina būti fiziškai stipriam – daiktai ir žmonės ir taip paklūsta jo valiai. Tokie vyrai optimistiškai žiūri į gyvenimą, sugeba uždirbti pinigų ir būti savarankiški. Teigiama, kad du apgamai ant dešinės rankos – ištikimybės ženklas.

Ant alkūnių ir jų srityje. Tikėtina, kad toks žmogus „nepritaikytas" gyvenimui. Apskritai su apgamais ant alkūnių ir kelių reikia elgtis atsargiai, stengtis jokiu būdu nepažeisti. Jie pritraukia neigiamą energiją iš aplinkos. Tai gali būti negatyvios emocijos, skleidžiamos kitų žmonių, kieno nors nuoskaudos ar mintys. Įdomiausia, kad žmonės su apgamais ant alkūnių nesugeba kam nors kitam perduoti savo negatyvių emocijų, viską prisiima sau.

Ant išorinės pirštų pusės. Jei apgamas – ant dešinės rankos bevardžio piršto, prie pagrindo, asmeniniame gyvenime laukia nusivylimų. Tokiam žmogui tuokiantis patariama apgamą pridengti vestuviniu žiedu ir pasistengti jo niekad nenusiimti. Nevedusiems ir netekėjusioms rekomenduojama ant to piršto nešioti žiedą, kad neliktų vieniši visą gyvenimą. Žmonės, kurių pirštus puošia apgamai, nesunkiai pasiduoda nužiūrėjimui ar kitokiai neigiamai energijai. Yra ir teigiama pusė – šios asmenybės turi menininkų gyslelę, gali gražiai siuvinėti, megzti ir pan. Fokusininkai ir iliuzionistai neretai taip pat turi apgamų ant pirštų. Pvz., žymus JAV iliuzionistas, magas Deividas Koperfildas. Beje, egzistuoja manymas, kad prie tokių žmonių rankų pinigai kone patys lipte limpa. Dar sakoma, kad tokie žmonės gali turėti polinkį vogti...

Ant delnų. Apgamų šiose vietose pasitaiko labai retai. Toks žmogus valios pastangomis gali pakeisti savo gyvenimą. Beje, turintieji apgamų ant delnų neretai pasirenka atsiskyrėlišką gyvenimo būdą, jie principingai neigia visuomenės normas.

Ant klubų. Darydamas ką nors svarbaus žmogus dažnai blaškosi, kreipia dėmesį į ne tokias svarbias detales. Gali dažnai sapnuotis keisti sapnai. Manoma, tai gali būti sunkios karmos ženklas. Svarbu atpažinti nuovargio, nervinės įtampos ženklus ir nedelsiant leisti sau pailsėti. Didelę reikšmę tokiems žmonėms turi buvimas gamtoje, meno pajautimas. Kartais jie pasako kokią nors frazę, kuri ateityje išsipildo su stebinamu tikslumu. Galima lavinti šiuos sugebėjimus, be to, žmonės, turintys apgamų ant klubų, būna puikūs chirurgai, dėstytojai, šventikai.

Ant kelių. Šie žmonės – labai nekantrūs. Jei apgamų yra ant abiejų kelių, tai ši savybė išreikšta dar stipriau. Tokie žmonės nuolat skuba, lekia, bėga, net jei to visai ir nereikia. Pradėję kokį nors darbą jau mato galutinį rezultatą ir nelabai susitelkia į pačią proceso eigą. Jei šalia bus dėmesingas smulkmenoms partneris, reikalai eisis kur kas geriau. Greičiausiai praėjusiame gyvenime žmogus nuolat ko nors bijojo, gyveno įsitempęs, neramus.

Ant pėdų. Pėdose yra daugybė svarbių energinių taškų. Apgamas ant kulno gali byloti apie žmogaus gyvybingumą, sugebėjimą pritraukti teigiamą šildančią energiją. Beje, netgi egzistuoja spėjimas iš padų linijų ir raukšlių – padomantija. Kairės kojos linijos kalba apie praeities įvykius, dešinės – suteikia informacijos apie dabartį ir ateitį.

Sakoma, kuo didesnis ir ryškesnis apgamas, tuo labiau ir stipriau jis veikia likimą, tuo didesnis pasisekimas arba išgyvenimai bus skirti žmogui.

Parengta pagal užsienio spaudą

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis ir raida

Kai mušasi kūdikis, nepulkite kaltinti blogo auklėjimo – priežastis kita (15)

Kai mušasi kūdikis, nepulkite kaltinti blogo auklėjimo – priežastis kita
Kodėl tokie maži vaikai, dar neišaugę iš kūdikystės, ima muštis? Kaip tinkamai į tokį elgesį sureaguoti tėvams? Į šiuos ir kitus tėvams rūpimus klausimus atsako psichologė.

Kūdikio lavinimas: 45 žaidimų idėjos nuo gimimo iki vienerių metų

Kūdikio lavinimas: 45 žaidimų idėjos nuo gimimo iki vienerių metų
Senesnės kartos atstovai pasijuoks, kad „nereikia kūdikio paversti profesoriumi, kai paaugs, tada ir prasidės tikrasis ugdymas". Tačiau šiuolaikiniai tėveliai visai kitaip vertina kūdikio gebėjimus ir stengiasi jam suteikti kuo daugiau informacijos, žaidimų bei veiklų, kurios būtų ne tik smagios, bet ir naudingos vystymuisi. Ir tai pradeda daryti nuo pirmųjų mažylio mėnesių šiame pasaulyje.

Kūdikio ugdymas pagal mėnesius: reikalingiausi žaislai ir priemonės

Kūdikio ugdymas pagal mėnesius: reikalingiausi žaislai ir priemonės
Šiais laikais tėvai itin daug dėmesio skiria vaikų ugdymui ir daugelis puikiai supranta, kad tai nėra skaičių ar raidžių mokymas tuomet, kai jam sueina penkeri ar šešeri metai. Tikrasis ugdymas prasideda nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo mėnesių.

Ką apgamai pasako apie žmogaus charakterį bei likimą

Ką apgamai pasako apie žmogaus charakterį bei likimą
Visi mes turime apgamų – vieni daugiau, kiti mažiau. O ar kada susimąstėme, kad jie gali mums perteikti tam tikrą informaciją? Apie mus pačius.

Kokį vežimėlį rinktis: pataria konsultantas (5)

Kokį vežimėlį rinktis: pataria konsultantas
Išsirinkti kūdikiui vežimėlį yra ne juokų darbas: pasiūla yra milžiniška ir reikia apgalvoti įvairias smulkmenas, kad vėliau netektų gailėtis dėl nepigaus pirkinio.

Neramus kūdikis: kokias klaidas daro tėvai?

Neramus kūdikis: kokias klaidas daro tėvai?
Daugelis jaunų tėvelių įsivaizduoja, kad naujagimis tik valgys ir ramiai miegos, todėl visi rūpesčiai prasidės tik jam paaugus. Realybė kiek kitokia.

Ant nugaros miegodamas kūdikis gali uždusti: tiesa ar mitas (8)

Ant nugaros miegodamas kūdikis gali uždusti: tiesa ar mitas
Saugaus kūdikio miego taisyklių žinojimas neabejotinai gali padėti išvengti Staigios kūdikių mirties sindromo (SKMS).

10 vaikų priežiūros daiktų, kurie šiais laikais palengvina tėvų kasdienybę

10 vaikų priežiūros daiktų, kurie šiais laikais palengvina tėvų kasdienybę
Ar pastebėjote, kiek jaunos mamytės iš artimų moterų, kurios yra vyresnio amžiaus, sulaukia replikų: „geri dabar laikai auginti vaikus", „jums pasisekė, mes su kūdikiais vargome, o jums viskas kaip ant lėkštutės". Tiesos jų žodžiuose yra.

7 labiausiai jaunus tėvus erzinančios senamadiškos pastabos

7 labiausiai jaunus tėvus erzinančios senamadiškos pastabos
Britų leidinys „The Daily Mail" pateikia labiausiai jaunus tėvus erzinančių patarimų TOP septintuką, kurio pirmąją vietą stabiliai užima patarimas „leisti vaikui išsirėkti". Šiuolaikinės mamytės neleidžia vaikams verkti be saiko, todėl šį senamadišką patarimą geriau pasilaikyti sau.

Kaip lietuviai savo vaikus auklėjo žiloje senovėje (11)

Kaip lietuviai savo vaikus auklėjo žiloje senovėje
Apie vaikų auklėjimą teorijų yra įvairiausių – vieni teigia, kad vaikus reikia auklėti griežtai, kiti į juos žiūri atlaidžiai, treti sako, kad auklėti apskritai nereikia, svarbu tik būti šalia ir padėti jiems augti... Ir dažniausiai mamos pasikliauja ne teorijomis, o širdimi. O kaipgi anksčiau, prieš daug daug metų? Ar šiandieniniai vaikai pavydėtų anų dienų mažųjų vaikystės?

Psichologės patarimai apie vaikų miegą, kuriuos išgirsti turėtų visi tėvai (3)

Psichologės patarimai apie vaikų miegą, kuriuos išgirsti turėtų visi tėvai
Kūdikio miegas jo gyvenime užima didelę laiko dalį ir labai svarbią vietą.

Patarimai, kaip išsirinkti patikimą automobilinę kėdutę

Patarimai, kaip išsirinkti patikimą automobilinę kėdutę
Daugelis tėvelių sutiks, kad vienas rimčiausių ir atsakingiausių pirkinių vaikui – automobilinė kėdutė.

5 būdai, kaip atpratinti vaiką nuo čiulptuko: odontologės komentaras

5 būdai, kaip atpratinti vaiką nuo čiulptuko: odontologės komentaras
Sakoma, kad pripratimas – antras prigimimas, ir tai galioja ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams.

Vasara – palankus metas lavinti kūdikį: 7 idėjos

Vasara – palankus metas lavinti kūdikį: 7 idėjos
Jei jūsų mažylis jau sulaukė savo pirmojo pusmečio, tai reiškia, kad jis visai nebepanašus į bejėgę būtybę, kuri tik vartosi, mosikuoja rankytėmis ir apdovanoja jus savo šypsena.

Pirmosios maudynės: pataria gydytoja

Pirmosios maudynės: pataria gydytoja
Kad maudynės būtų malonios ir vaikas nebijotų vandens, pataria "Sveikos pradžios" gydytoja neonatologė dr. Eglė Markūnienė.