Ką apgamai pasako apie žmogaus charakterį bei likimą

Visi mes turime apgamų – vieni daugiau, kiti mažiau. O ar kada susimąstėme, kad jie gali mums perteikti tam tikrą informaciją? Apie mus pačius.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Apgamai turi ne ką mažesnę reikšmę žmogaus gyvenimui ir likimui nei rankos linijos. Beje, apgamai gali atsirasti, didėti, keisti išvaizdą. Ir visa tai – ne atsitiktinumas. Tai atspindi mūsų poelgius, išgyvenimus – taip kaip ir rankų linijos ar raukšlelės.

Bendrosios apgamų reikšmės

Jei apgamas...

Ant kaktos. Toks žmogus gali tapti valstybės tarnautoju, išmintingu politiku, diplomatu, jis gali būti lyderis, pasiekiantis savo tikslų. Žmonės, ant kaktos turintys apgamą, nešiojasi nemažą energijos užtaisą, vienas svarbiausių jiems dalykų – nešvaistyti tos energijos veltui ir neigraužti dėl smulkmenų. Jei apgamas tarp antakių, tai reiškia, kad jo turėtojas gali pranašauti ateitį. Tai – trečiosios akies vieta.

Ant skruostų ir po akimis. Švelnumas ir gerumas. Tai kilmingumo ženklas, be to, toks žmogus linkęs pasiaukoti.

Ant galvos, po plaukais. Jei apgamas priekinėje galvos dalyje, tai – žmogus filosofas, mąstytojas, gyvenantis savo susikurtame pasaulyje. Jei galinėje, greičiausiai tai nepatikli, vieniša asmenybė.

Ant ausų. Jų turėtojai paprastai labai mėgsta girtis. Ši savybė – tarsi savęs gynyba. Tokie žmonės gali nesilaikyti žodžio, jei jiems naudinga, – gali apgauti ar pasielgti nesąžiningai. Jei apgamas slepiasi pačioje ausyje, tai liudija silpną nervų sistemą. Apskritai tie, kurie turi apgamų ant ausų, tvirtai siekia tikslų, deda visas pastangas, kad kuo labiau pakeltų savo autoritetą.

Ant liežuvio. Žmonės su tokia reta žyme daug kalba ir beveik nemoka klausytis, jie impulsyvūs ir patys dėl to nukenčia.

Ant kaklo. Vyrai, kurių kaklą puošia apgamas, pasižymi intelektualumu, dvasiniu išsivystymu, bet jiems tai sunkiai sekasi realizuoti. Moterys su apgamu ant kaklo gali būti labai nepastovios. Neretai tokia moteris kartoja savo mamos likimą. Pavyzdžiui, jei mama buvo ištekėjusi vieną kartą, greičiausiai ir dukra tekės tik kartą.

Ant pečių. Tiesioginis karmos ženklas. Tokių apgamų turėtojai tarsi prislėgti problemų, neišsprestų ankstesniuose gyvenimuose, naštos. Tai stiprios smenybės, bet jiems pristinga ryžto. Beje, šie žmonės dažniausai nepripažįsta jokių autoritetų.

Ant krūtinės. Senovėje tokius apgamus laikė pavojingais ženklais. Jei moteris apgamą turi kairėje krūtinės pusėje, manoma, greičiausiai patirs nelaimingą meilę. Jei apgamas dešinėje, ji laikoma ištikima žmona ir gera mama. Jei vyras turi apgamą krūtinės srityje, jis, tikėtina, bus sąžiningas, neturės piktų kėslų.

Ant pilvo ir šonkaulių srityje. Čia esantys apgamai signalizuoja, kad jų savininkas gali būti isteriška asmenybė. Tokie žmonės ieško preteksto susipykti, ginčytis, konfliktuoti, jie dažnai būna nemėgstami aplinkinių. Tačiau vienumoje toks žmogus gali pratrūkti ašaromis, jį neretai apima gailestis sau ir pan. Taip po truputį vis labiau patiki, kad visas pasaulis susimokė prieš jį...

Ant vokų. Jausmai, o ne protas ima viršų. Tokie žmonės labai kritiški, mėgsta aptarti kitą už akių. Tačiau tai – svajingos asmenybės, sugebančios pakeisti požiūrį kelis kartus sper dieną. Jie lengvai pažeidžiami ir emocionalūs.

Ant nosies. Toks apgamas byloja apie lengvą charakterį ir humoro jausmą. Moterys, turinčios apgamą ant nosies, netgi gali būti laikomos lengvabūdėmis.

Ant smakro. Stipri valia ir sugebėjimas darbą ar reikalą padaryti iki galo.

Ant nugaros. Žmogus kelia didelius reikalavimus sau ir aplinkiniams. Manoma, kad apgamai ant nugaros gali liudyti apie kitų žmonių išdavystę. Visko gali būti, kad tokių apgamų savininkas praėjusiame gyvenime nukentėjo nuo artimojo išdavystės. Ir dabar jam reiktų būti atsargiam ir ne itin patikliam.

Ant rankų. Apgamai riešų vidinėse pusėse paprastai sufleruoja, kad žmogus labai pažeidžiamas. Jei moterų rankas puošia apgamai, greičiausiai jos laimingos santuokoje. Jei apgamas ant vyro dešinės rankos, jo energetika stipri ir teigiama. Net nebūtina būti fiziškai stipriam – daiktai ir žmonės ir taip paklūsta jo valiai. Tokie vyrai optimistiškai žiūri į gyvenimą, sugeba uždirbti pinigų ir būti savarankiški. Teigiama, kad du apgamai ant dešinės rankos – ištikimybės ženklas.

Ant alkūnių ir jų srityje. Tikėtina, kad toks žmogus „nepritaikytas" gyvenimui. Apskritai su apgamais ant alkūnių ir kelių reikia elgtis atsargiai, stengtis jokiu būdu nepažeisti. Jie pritraukia neigiamą energiją iš aplinkos. Tai gali būti negatyvios emocijos, skleidžiamos kitų žmonių, kieno nors nuoskaudos ar mintys. Įdomiausia, kad žmonės su apgamais ant alkūnių nesugeba kam nors kitam perduoti savo negatyvių emocijų, viską prisiima sau.

Ant išorinės pirštų pusės. Jei apgamas – ant dešinės rankos bevardžio piršto, prie pagrindo, asmeniniame gyvenime laukia nusivylimų. Tokiam žmogui tuokiantis patariama apgamą pridengti vestuviniu žiedu ir pasistengti jo niekad nenusiimti. Nevedusiems ir netekėjusioms rekomenduojama ant to piršto nešioti žiedą, kad neliktų vieniši visą gyvenimą. Žmonės, kurių pirštus puošia apgamai, nesunkiai pasiduoda nužiūrėjimui ar kitokiai neigiamai energijai. Yra ir teigiama pusė – šios asmenybės turi menininkų gyslelę, gali gražiai siuvinėti, megzti ir pan. Fokusininkai ir iliuzionistai neretai taip pat turi apgamų ant pirštų. Pvz., žymus JAV iliuzionistas, magas Deividas Koperfildas. Beje, egzistuoja manymas, kad prie tokių žmonių rankų pinigai kone patys lipte limpa. Dar sakoma, kad tokie žmonės gali turėti polinkį vogti...

Ant delnų. Apgamų šiose vietose pasitaiko labai retai. Toks žmogus valios pastangomis gali pakeisti savo gyvenimą. Beje, turintieji apgamų ant delnų neretai pasirenka atsiskyrėlišką gyvenimo būdą, jie principingai neigia visuomenės normas.

Ant klubų. Darydamas ką nors svarbaus žmogus dažnai blaškosi, kreipia dėmesį į ne tokias svarbias detales. Gali dažnai sapnuotis keisti sapnai. Manoma, tai gali būti sunkios karmos ženklas. Svarbu atpažinti nuovargio, nervinės įtampos ženklus ir nedelsiant leisti sau pailsėti. Didelę reikšmę tokiems žmonėms turi buvimas gamtoje, meno pajautimas. Kartais jie pasako kokią nors frazę, kuri ateityje išsipildo su stebinamu tikslumu. Galima lavinti šiuos sugebėjimus, be to, žmonės, turintys apgamų ant klubų, būna puikūs chirurgai, dėstytojai, šventikai.

Ant kelių. Šie žmonės – labai nekantrūs. Jei apgamų yra ant abiejų kelių, tai ši savybė išreikšta dar stipriau. Tokie žmonės nuolat skuba, lekia, bėga, net jei to visai ir nereikia. Pradėję kokį nors darbą jau mato galutinį rezultatą ir nelabai susitelkia į pačią proceso eigą. Jei šalia bus dėmesingas smulkmenoms partneris, reikalai eisis kur kas geriau. Greičiausiai praėjusiame gyvenime žmogus nuolat ko nors bijojo, gyveno įsitempęs, neramus.

Ant pėdų. Pėdose yra daugybė svarbių energinių taškų. Apgamas ant kulno gali byloti apie žmogaus gyvybingumą, sugebėjimą pritraukti teigiamą šildančią energiją. Beje, netgi egzistuoja spėjimas iš padų linijų ir raukšlių – padomantija. Kairės kojos linijos kalba apie praeities įvykius, dešinės – suteikia informacijos apie dabartį ir ateitį.

Sakoma, kuo didesnis ir ryškesnis apgamas, tuo labiau ir stipriau jis veikia likimą, tuo didesnis pasisekimas arba išgyvenimai bus skirti žmogui.

Parengta pagal užsienio spaudą

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis ir raida

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių
Jei dar tik laukiatės vaikelio, tikriausiai, jau girdėjote savo draugų pasakojimus ir gąsdinimus, kad pirmieji trys mėnesiai gali virsti tikru pragaru, nes kūdikiai nuolat verkia bei sunkiai užmiega. Štai keletas patarimų, kurie jums padės migdymo ritualą paversti malonesniu ir lengvesniu procesu.

Pirmieji vaiko žingsniai: gydytojos patarimai tėvams

Pirmieji vaiko žingsniai: gydytojos patarimai tėvams
Mažylis jau turėtų vaikščioti kaip vienmetis kaimynų vaikutis, bet neina arba eidamas nuolat parpuola. Kodėl? Kas lemia vaikščiojimo sutrikimus? Konsultuoja pediatrė neurologė Rūta Maciulevičienė.

Gali būti, kad šių kūdikio raminimo būdų jūs dar neišbandėte

Gali būti, kad šių kūdikio raminimo būdų jūs dar neišbandėte
Daugelis jaunų tėvelių, pasiklausę pasakojimų iš savo tėvų, mano, kad geriausias būdas raminti kūdikį – jį čiūčiuoti, supti. Taip, kartais šis metodas suveikia, tačiau šiais laikais siūloma daug kitų būdų, padedančių kūdikiui nusiraminti.

20 netikėtų faktų apie motinystę

20 netikėtų faktų apie motinystę
Kokiu garsu gali verkti mūsų kūdikiai, kurioje šalyje gimsta daugiausia dvynukų - šie ir kiti įdomieji faktai mūsų parengtoje apžvalgoje.

Kokia dovana vaikui yra geriausia

Kokia dovana vaikui yra geriausia
Nors dažnai girdime frazę, kad ne dovanos – švenčių esmė, tačiau vaikams jos išties labai svarbios.

Mamų patirtys: pasiteisinę ir nepasiteisinę žaislai vaikui

Mamų patirtys: pasiteisinę ir nepasiteisinę žaislai vaikui
Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, daugelis tėvelių suką galvą: o kokia dovana jų vaiką ar vaikus tikrai nustebins, bus naudinga ir jam patiks. Štai kelios mamos dalinasi savo patirtimi, kokie žaislai jų mažyliams patiko, o kas – nepasiteisino ir buvo visai nereikalinga.

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?
Sakoma, kad metai, kuriais gimęs žmogus, jam suteikia tam tikrų charakterio savybių ir turi įtakos jo likimui. Jei jūsų šeimą jau aplankė geros naujienos, kad laukiatės, tikriausiai, norite pasmalsauti, kokios savybės pagal kinų horoskopą prognozuojamos jūsų mažyliui.

Kaip vystosi vaiko kalba (1)

Kaip vystosi vaiko kalba
Pirmieji vaiko žodžiai džiugina kaip ir pirmi savarankiški žingsniai. Kada jie pasipils lyg iš gausybės rago? Kada garsai „sulips“ į žodį? Kokia yra kalbos raida? Straipsnio konsultantė - logopedė Rita Sviderskienė.

Vaikų neurologė – apie tris skirtingus kūdikių temperamentus (1)

Vaikų neurologė – apie tris skirtingus kūdikių temperamentus
Kodėl vienas kūdikis nuo pirmos dienos ramus, daug miega, gerai valgo, o kitas, ką čia slėpti, varo tėvus į neviltį nuolatiniu verksmu?

Kalėdų dovanos: 10 idėjų, kokius naudingus žaislus padovanoti kūdikiui (1)

Kalėdų dovanos: 10 idėjų, kokius naudingus žaislus padovanoti kūdikiui
Daugelis sutiks, kad dovanas išrinkti daug sunkiau kūdikiui, o ne paaugusiam vaikui, kuris savo norus pasako garsiai.

Pirmieji vaiko metai: svarbiausi raidos požymiai kiekvieną mėnesį

Pirmieji vaiko metai: svarbiausi raidos požymiai kiekvieną mėnesį
Nors pirmaisiais savo gyvenimo metais vaikas atrodo labai gležnas, o atsiranda ir manančių, kad šiuo periodu jis tik valgo bei miega, tačiau kūdikių raidos specialistai pataria atidžiai stebėti vaiko reakcijas, stimulus į aplinką, sudaryti jam tinkamas sąlygas vystytis tiek fiziškai, tiek emociškai.

Didysis 2018 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams (1)

Didysis 2018 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams
2018-aisiais žvaigždės pataria tėvams kuo labiau pasistengti suprasti savo mažuosius, skirti jiems dėmesio ir laiko. Verčiau atsisakyti nereikalingų priekaištų, o štai nuoširdaus rūpesčio per daug nebus. Tuomet ne tik pagerės vaikų ir tėvų santykiai, bet ir padidės mažųjų savivertė, jie ims labiau pasitikėti savimi ir kitais, gerbs suaugusiuosius.

10 lavinančių žaidimų idėjų kūdikiui be jokių žaislų

10 lavinančių žaidimų idėjų kūdikiui be jokių žaislų
Vaikų iki vienerių metų lavinimas ypatingas tuo, kad tam reikia minimalių priemonių ir galima išsiversti be investicijų į žaislus, tereikia žinoti, kas mažyliui naudinga bei turėti entuziazmo kartu su juo šiomis veiklomis užsiimti.

Mažylių maudymo atmintinė: ką reikėtų žinoti visoms mamytėms (1)

Mažylių maudymo atmintinė: ką reikėtų žinoti visoms mamytėms
Maudynės - labai svarbi mažylio dienotvarkės dalis. Žinoma, pirmųjų maudynių metu jauna mama gali susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais, tačiau žingsnelis po žingsnelio šis procesas taps lengvas ir sklandus.

Kai mušasi kūdikis, nepulkite kaltinti blogo auklėjimo – priežastis kita (15)

Kai mušasi kūdikis, nepulkite kaltinti blogo auklėjimo – priežastis kita
Kodėl tokie maži vaikai, dar neišaugę iš kūdikystės, ima muštis? Kaip tinkamai į tokį elgesį sureaguoti tėvams? Į šiuos ir kitus tėvams rūpimus klausimus atsako psichologė.