Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?

Sakoma, kad metai, kuriais gimęs žmogus, jam suteikia tam tikrų charakterio savybių ir turi įtakos jo likimui. Jei jūsų šeimą jau aplankė geros naujienos, kad laukiatės, tikriausiai, norite pasmalsauti, kokios savybės pagal kinų horoskopą prognozuojamos jūsų mažyliui.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Itin patikimi žmonės

Ne veltui sakoma, kad šuo – geriausias žmogaus draugas, ši savybė bene ryškiausiai atsispindės ir 2018-aisiais gimsiančių vaikų charakteryje. Džiaugsis aplinkiniai, kuriems teks gyvenimo kelyje susidurti su jūsų vaiku, nes jis visada žavės savo teisingumu, patikimumu ir ištikimybe. Iš jo nesulauksite labai netikėtų, šokiruojančių ar nuviliančių veiksmų. Tai draugas, kuriam bus galima patikėti visas paslaptis, išlieti širdį ir nereikės nerimauti, kad apie tai kažkas sužinos. Kitiems tokie nuoširdūs žmonės, kuriais galima besąlygiškai pasitikėti, kelia dideles simpatijas, todėl galėsite būti ramūs dėl savo vaiko socialinio gyvenimo. Jis bus sėkmingas.

Kovotojai už save ir kitus

Naujaisiais metais gimę vaikai – tikra kovotojų karta. Tiesa, jų kova visada paremta taisyklėmis ir teisingumu, jie – tiesos ieškotojai. Pagal kinų horoskopą, po šuns ženklu gimę žmonės visada užstoja nuskriaustuosius ir negali pro akis praleisti neteisybės. Tiesa, kartais būtent dėl to nukenčia ir patys, nes patiria daug streso ir išgyvenimų. Taigi, jei jūs dar apie darželinuką savo vaiką išgirsite iš auklėtojų, kad jis rūpinasi kitų vaikų interesais, gina nuskriaustuosius ir kišasi į visas konfliktines situacijas – nenustebkite.

Kovodamas už kitus, šuo nepamiršta ir savęs. Tai itin praverčia profesinėje srityje. Tikėtina, kad jūsų vaikas tiek mokykloje, tiek universitete, tiek vėliau darbinėje sferoje kovos už savo tikslus ir svajones. Tik viena sąlyga – jis tai darys sąžiningai ir be menkiausių apgavysčių ar kitų žmonių įskaudinimo. Dėl tokio ryžto, tvirtumo ir užsispyrimo, tikėtina, kad pasieks didelių karjeros aukštumų arba dirbs tokį darbą, kuris jam teiks didelį malonumą.

Dvipusės asmenybės

Kartais gali atrodyti, kad po šuns ženklu gimę žmonės visada viskuo patenkinti ir laimingi, tačiau jų viduje išties siaus didžiulės jausmų audros. Ši savybė 2018-aisiais gimusiems gali apsunkinti gyvenimą. Jiems dažnai bus sudėtinga suderinti savo išorinį ir vidinį veidus, todėl žmonės gali jų nesuprasti. Kartais, atvirkščiai, jie visiems atrodys niūrūs ir rimti, tačiau jų vidus tiesiog norės švelnumo. Siekdami, kad jūsų vaikui gyvenime ši savybė netrukdytų, o, atvirkščiai, pasitarnautų – nuo mažų dienų mokykite jį išlieti savo jausmus, daug su juo kalbėkitės, stenkitės būti kuo atviresni.

Žemės elementas – tvirto charakterio palydovas

2018-aisiais gimusiuosius globos Žemė, kas reiškia, kad šie žmonės bus stabilūs, tvirti, ramūs ir puikiai žinantys, ko nori iš gyvenimo. Tiesa, jų prioritetas bus dvasinės vertybės, tobulėjimas, mokslai, o ne materialinė gerovė. Dėl to jie kartais gali save nusiskriausti, tačiau visada išlieka sąžiningi prieš save. Tai pastebėsite nuo mažų dienų. Jūsų vaikui nerūpės brangūs žaislai, jis mieliau domėsis paprastais buitiniais daiktais, kurie žadins jo smalsumą. Dėl to galite jam pasiūlyti kuo daugiau lavinamųjų veiklų: pradedant makaronų vėrimu, o baigiant eksperimentais su vandeniu, smėliu ar miltais. Mažyliui paaugus, turėkite omenyje, kad labai svarbu jam suteikti kuo daugiau galimybių save atrasti, todėl leiskite vaiką į įvairius būrelius, kartu lankykite šeimų užsiėmimus.

Kaip bendrauti su 2018-aisiais gimusiu vaiku?

Pirmiausia – visada laikykitės savo pažado ir nemeluokite. Tai svarbu auklėjant visus vaikus, tačiau šuns metais gimusiam mažyliui bus itin reikšminga. Turėkite omenyje, kad toks mažylis jautriai reaguoja į bet kokią neteisybę, todėl melas jam gali sukelti didelį liūdesį, nusivylimą artimaisiais ir paskatinti užsisklęsti savyje. Šuns metais gimsiantys vaikai bus itin atviri naujai informacijai, potyriams, todėl pasirūpinkite, kad šis jų poreikis būtų patenkintas. Netingėkite šimtąjį kartą atsakyti į klausimą „kas čia" ar patys paieškoti informacijos apie dalykus, apie kuriuos net nenumanote, o mažylis klausia. Jūsų vaikui bus itin svarbu jausti jūsų pastangas ir kartu atrasti naujus dalykus.

Nors sakoma, kad šuo – stipriai prisirišęs prie namų, tačiau būtent 2018-aisiais gimę žmonės bus kitokie. Jie drąsiai, lengvai ir su dideliu pasimėgavimu norės pažinti pasaulį. Gali būti, kad šią jų savybę nulems būtent laikotarpis ir formuojamos vertybės. Tiesa, jie bus iš tų, kurie visada mielai grįš į savo namus, ilgėsis artimųjų ir niekada neišsižadės savo identiteto.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis ir raida

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių
Jei dar tik laukiatės vaikelio, tikriausiai, jau girdėjote savo draugų pasakojimus ir gąsdinimus, kad pirmieji trys mėnesiai gali virsti tikru pragaru, nes kūdikiai nuolat verkia bei sunkiai užmiega. Štai keletas patarimų, kurie jums padės migdymo ritualą paversti malonesniu ir lengvesniu procesu.

Pirmieji vaiko žingsniai: gydytojos patarimai tėvams

Pirmieji vaiko žingsniai: gydytojos patarimai tėvams
Mažylis jau turėtų vaikščioti kaip vienmetis kaimynų vaikutis, bet neina arba eidamas nuolat parpuola. Kodėl? Kas lemia vaikščiojimo sutrikimus? Konsultuoja pediatrė neurologė Rūta Maciulevičienė.

Gali būti, kad šių kūdikio raminimo būdų jūs dar neišbandėte

Gali būti, kad šių kūdikio raminimo būdų jūs dar neišbandėte
Daugelis jaunų tėvelių, pasiklausę pasakojimų iš savo tėvų, mano, kad geriausias būdas raminti kūdikį – jį čiūčiuoti, supti. Taip, kartais šis metodas suveikia, tačiau šiais laikais siūloma daug kitų būdų, padedančių kūdikiui nusiraminti.

20 netikėtų faktų apie motinystę

20 netikėtų faktų apie motinystę
Kokiu garsu gali verkti mūsų kūdikiai, kurioje šalyje gimsta daugiausia dvynukų - šie ir kiti įdomieji faktai mūsų parengtoje apžvalgoje.

Kokia dovana vaikui yra geriausia

Kokia dovana vaikui yra geriausia
Nors dažnai girdime frazę, kad ne dovanos – švenčių esmė, tačiau vaikams jos išties labai svarbios.

Mamų patirtys: pasiteisinę ir nepasiteisinę žaislai vaikui

Mamų patirtys: pasiteisinę ir nepasiteisinę žaislai vaikui
Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, daugelis tėvelių suką galvą: o kokia dovana jų vaiką ar vaikus tikrai nustebins, bus naudinga ir jam patiks. Štai kelios mamos dalinasi savo patirtimi, kokie žaislai jų mažyliams patiko, o kas – nepasiteisino ir buvo visai nereikalinga.

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?
Sakoma, kad metai, kuriais gimęs žmogus, jam suteikia tam tikrų charakterio savybių ir turi įtakos jo likimui. Jei jūsų šeimą jau aplankė geros naujienos, kad laukiatės, tikriausiai, norite pasmalsauti, kokios savybės pagal kinų horoskopą prognozuojamos jūsų mažyliui.

Kaip vystosi vaiko kalba (1)

Kaip vystosi vaiko kalba
Pirmieji vaiko žodžiai džiugina kaip ir pirmi savarankiški žingsniai. Kada jie pasipils lyg iš gausybės rago? Kada garsai „sulips“ į žodį? Kokia yra kalbos raida? Straipsnio konsultantė - logopedė Rita Sviderskienė.

Vaikų neurologė – apie tris skirtingus kūdikių temperamentus (1)

Vaikų neurologė – apie tris skirtingus kūdikių temperamentus
Kodėl vienas kūdikis nuo pirmos dienos ramus, daug miega, gerai valgo, o kitas, ką čia slėpti, varo tėvus į neviltį nuolatiniu verksmu?

Kalėdų dovanos: 10 idėjų, kokius naudingus žaislus padovanoti kūdikiui (1)

Kalėdų dovanos: 10 idėjų, kokius naudingus žaislus padovanoti kūdikiui
Daugelis sutiks, kad dovanas išrinkti daug sunkiau kūdikiui, o ne paaugusiam vaikui, kuris savo norus pasako garsiai.

Pirmieji vaiko metai: svarbiausi raidos požymiai kiekvieną mėnesį

Pirmieji vaiko metai: svarbiausi raidos požymiai kiekvieną mėnesį
Nors pirmaisiais savo gyvenimo metais vaikas atrodo labai gležnas, o atsiranda ir manančių, kad šiuo periodu jis tik valgo bei miega, tačiau kūdikių raidos specialistai pataria atidžiai stebėti vaiko reakcijas, stimulus į aplinką, sudaryti jam tinkamas sąlygas vystytis tiek fiziškai, tiek emociškai.

Didysis 2018 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams (1)

Didysis 2018 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams
2018-aisiais žvaigždės pataria tėvams kuo labiau pasistengti suprasti savo mažuosius, skirti jiems dėmesio ir laiko. Verčiau atsisakyti nereikalingų priekaištų, o štai nuoširdaus rūpesčio per daug nebus. Tuomet ne tik pagerės vaikų ir tėvų santykiai, bet ir padidės mažųjų savivertė, jie ims labiau pasitikėti savimi ir kitais, gerbs suaugusiuosius.

10 lavinančių žaidimų idėjų kūdikiui be jokių žaislų

10 lavinančių žaidimų idėjų kūdikiui be jokių žaislų
Vaikų iki vienerių metų lavinimas ypatingas tuo, kad tam reikia minimalių priemonių ir galima išsiversti be investicijų į žaislus, tereikia žinoti, kas mažyliui naudinga bei turėti entuziazmo kartu su juo šiomis veiklomis užsiimti.

Mažylių maudymo atmintinė: ką reikėtų žinoti visoms mamytėms (1)

Mažylių maudymo atmintinė: ką reikėtų žinoti visoms mamytėms
Maudynės - labai svarbi mažylio dienotvarkės dalis. Žinoma, pirmųjų maudynių metu jauna mama gali susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais, tačiau žingsnelis po žingsnelio šis procesas taps lengvas ir sklandus.

Kai mušasi kūdikis, nepulkite kaltinti blogo auklėjimo – priežastis kita (15)

Kai mušasi kūdikis, nepulkite kaltinti blogo auklėjimo – priežastis kita
Kodėl tokie maži vaikai, dar neišaugę iš kūdikystės, ima muštis? Kaip tinkamai į tokį elgesį sureaguoti tėvams? Į šiuos ir kitus tėvams rūpimus klausimus atsako psichologė.