Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?

Sakoma, kad metai, kuriais gimęs žmogus, jam suteikia tam tikrų charakterio savybių ir turi įtakos jo likimui. Jei jūsų šeimą jau aplankė geros naujienos, kad laukiatės, tikriausiai, norite pasmalsauti, kokios savybės pagal kinų horoskopą prognozuojamos jūsų mažyliui.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Itin patikimi žmonės

Ne veltui sakoma, kad šuo – geriausias žmogaus draugas, ši savybė bene ryškiausiai atsispindės ir 2018-aisiais gimsiančių vaikų charakteryje. Džiaugsis aplinkiniai, kuriems teks gyvenimo kelyje susidurti su jūsų vaiku, nes jis visada žavės savo teisingumu, patikimumu ir ištikimybe. Iš jo nesulauksite labai netikėtų, šokiruojančių ar nuviliančių veiksmų. Tai draugas, kuriam bus galima patikėti visas paslaptis, išlieti širdį ir nereikės nerimauti, kad apie tai kažkas sužinos. Kitiems tokie nuoširdūs žmonės, kuriais galima besąlygiškai pasitikėti, kelia dideles simpatijas, todėl galėsite būti ramūs dėl savo vaiko socialinio gyvenimo. Jis bus sėkmingas.

Kovotojai už save ir kitus

Naujaisiais metais gimę vaikai – tikra kovotojų karta. Tiesa, jų kova visada paremta taisyklėmis ir teisingumu, jie – tiesos ieškotojai. Pagal kinų horoskopą, po šuns ženklu gimę žmonės visada užstoja nuskriaustuosius ir negali pro akis praleisti neteisybės. Tiesa, kartais būtent dėl to nukenčia ir patys, nes patiria daug streso ir išgyvenimų. Taigi, jei jūs dar apie darželinuką savo vaiką išgirsite iš auklėtojų, kad jis rūpinasi kitų vaikų interesais, gina nuskriaustuosius ir kišasi į visas konfliktines situacijas – nenustebkite.

Kovodamas už kitus, šuo nepamiršta ir savęs. Tai itin praverčia profesinėje srityje. Tikėtina, kad jūsų vaikas tiek mokykloje, tiek universitete, tiek vėliau darbinėje sferoje kovos už savo tikslus ir svajones. Tik viena sąlyga – jis tai darys sąžiningai ir be menkiausių apgavysčių ar kitų žmonių įskaudinimo. Dėl tokio ryžto, tvirtumo ir užsispyrimo, tikėtina, kad pasieks didelių karjeros aukštumų arba dirbs tokį darbą, kuris jam teiks didelį malonumą.

Dvipusės asmenybės

Kartais gali atrodyti, kad po šuns ženklu gimę žmonės visada viskuo patenkinti ir laimingi, tačiau jų viduje išties siaus didžiulės jausmų audros. Ši savybė 2018-aisiais gimusiems gali apsunkinti gyvenimą. Jiems dažnai bus sudėtinga suderinti savo išorinį ir vidinį veidus, todėl žmonės gali jų nesuprasti. Kartais, atvirkščiai, jie visiems atrodys niūrūs ir rimti, tačiau jų vidus tiesiog norės švelnumo. Siekdami, kad jūsų vaikui gyvenime ši savybė netrukdytų, o, atvirkščiai, pasitarnautų – nuo mažų dienų mokykite jį išlieti savo jausmus, daug su juo kalbėkitės, stenkitės būti kuo atviresni.

Žemės elementas – tvirto charakterio palydovas

2018-aisiais gimusiuosius globos Žemė, kas reiškia, kad šie žmonės bus stabilūs, tvirti, ramūs ir puikiai žinantys, ko nori iš gyvenimo. Tiesa, jų prioritetas bus dvasinės vertybės, tobulėjimas, mokslai, o ne materialinė gerovė. Dėl to jie kartais gali save nusiskriausti, tačiau visada išlieka sąžiningi prieš save. Tai pastebėsite nuo mažų dienų. Jūsų vaikui nerūpės brangūs žaislai, jis mieliau domėsis paprastais buitiniais daiktais, kurie žadins jo smalsumą. Dėl to galite jam pasiūlyti kuo daugiau lavinamųjų veiklų: pradedant makaronų vėrimu, o baigiant eksperimentais su vandeniu, smėliu ar miltais. Mažyliui paaugus, turėkite omenyje, kad labai svarbu jam suteikti kuo daugiau galimybių save atrasti, todėl leiskite vaiką į įvairius būrelius, kartu lankykite šeimų užsiėmimus.

Kaip bendrauti su 2018-aisiais gimusiu vaiku?

Pirmiausia – visada laikykitės savo pažado ir nemeluokite. Tai svarbu auklėjant visus vaikus, tačiau šuns metais gimusiam mažyliui bus itin reikšminga. Turėkite omenyje, kad toks mažylis jautriai reaguoja į bet kokią neteisybę, todėl melas jam gali sukelti didelį liūdesį, nusivylimą artimaisiais ir paskatinti užsisklęsti savyje. Šuns metais gimsiantys vaikai bus itin atviri naujai informacijai, potyriams, todėl pasirūpinkite, kad šis jų poreikis būtų patenkintas. Netingėkite šimtąjį kartą atsakyti į klausimą „kas čia" ar patys paieškoti informacijos apie dalykus, apie kuriuos net nenumanote, o mažylis klausia. Jūsų vaikui bus itin svarbu jausti jūsų pastangas ir kartu atrasti naujus dalykus.

Nors sakoma, kad šuo – stipriai prisirišęs prie namų, tačiau būtent 2018-aisiais gimę žmonės bus kitokie. Jie drąsiai, lengvai ir su dideliu pasimėgavimu norės pažinti pasaulį. Gali būti, kad šią jų savybę nulems būtent laikotarpis ir formuojamos vertybės. Tiesa, jie bus iš tų, kurie visada mielai grįš į savo namus, ilgėsis artimųjų ir niekada neišsižadės savo identiteto.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis ir raida

Siūloma leisti pasinaudoti tėvystės atostogomis per vienerius metus nuo vaiko gimimo

Siūloma leisti pasinaudoti tėvystės atostogomis per vienerius metus nuo vaiko gimimo
Siūloma darbuotojams suteikti trisdešimt kalendorinių dienų nepertraukiamos trukmės tėvystės atostogas bet kuriuo laikotarpiu nuo vaiko gimimo, iki vaikui sukanka vieneri metai.

5 priežastys, dėl kurių užklumpa pilvo diegliai: kaip padėti vaikui

5 priežastys, dėl kurių užklumpa pilvo diegliai: kaip padėti vaikui
Reta gali pasigirti, kad motinystės džiaugsmo netemdė valandomis trunkantis kūdikio klyksmas. Kodėl kūdikius kankina pilvo diegliai? Apžvelgiame svarbiausias priežastis.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą
Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Čiulptukas: duoti ar neduoti jį šiandien vaikui (1)

Čiulptukas: duoti ar neduoti jį šiandien vaikui
„Jie ramina“, – sako vienos. „Jie kenkia“, – tvirtina antros. „Be jų neišsiversi“, – porina trečios. „Jie nereikalingi“, – yra įsitikinusios ketvirtos. Jie - tai čiulptukai, apie kuriuos šiandien diskutuojame su mamomis ir specialistėmis.

Mama Viktorija dvynius nuo žūties išgelbėjusius medikus vadina angelais

Mama Viktorija dvynius nuo žūties išgelbėjusius medikus vadina angelais
Kauno klinikose vykusiame susitikime – šeimos su dvynukais ir gydytojai, padėję jiems išvysti pasaulį.

Pirmas kūdikio mėnuo: svarbiausia informacija tėvams

Pirmas kūdikio mėnuo: svarbiausia informacija tėvams
Pirmą mėnesį naujagimis vidutiniškai priauga 600 – 1000 g, o paūgėja 3 – 4 cm. Ką dar svarbu žinoti apie vieno mėnesio mažylių raidą?

Prietarai apie vaikų auginimą, kurie privers jus nusišypsoti

Prietarai apie vaikų auginimą, kurie privers jus nusišypsoti
Prietarų apie vaikų auginimą įvairiose kultūrose yra pačių keisčiausių. Įdomu, kad šiais, internetinių galimybių laikais, jų ne tik nemažėja, bet atsiranda ir naujų. Įvairiuose tėvų forumuose bei pokalbių svetainėse galima rasti tokių „perliukų", kurių pavydėtų net patyręs mokslinės fantastikos rašytojas.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia
Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Astrologė: nuo ko priklauso vaiko likimas

<span style="color: #ff0000;">Astrologė:</span> nuo ko priklauso vaiko likimas
Įdomu, ar įmanoma sudaryti kūdikio horoskopą ir iš anksto numatyti jo likimą arba jį pakeisti? O gal galima sužinoti, kuo mažylis bus užaugęs? Konsultuoja astrologė Saulė Jonaitytė.

10 žaidimų, kurie suteikia naudos kūdikio raidai

10 žaidimų, kurie suteikia naudos kūdikio raidai
Šiomis dienomis vis daugiau kalbama apie kūdikių lavinimą. Vaikų raidos, ugdymo specialistai, psichologai vieningai sutaria, kad geriausias būdas savo mažyliam padėti sėkmingai atrasti šį pasaulį – žaidimai.

Kas labiausiai prajuokina kūdikius

Kas labiausiai prajuokina kūdikius
Kūdikių juokas toks nuoširdus ir užkrečiantis, kad prablaško net didžiausią paniurėlį. Tačiau, ar žinote, kas labiausiai prajuokina pačius mažiausius kūdikėlius?

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti
Naktinis kūdikio miegas labai svarbus ne tik pačiam kūdikiui, bet ir jo tėvams. Nuo to, kaip miegojo kūdikis, priklauso ir kaip pailsėjo jo tėvai.

Specialisto patarimai, kaip išsirinkti automobilinę kėdutę

Specialisto patarimai, kaip išsirinkti automobilinę kėdutę
Net ir nedidelė kelionė su vaiku be automobilinės kėdutės – labai pavojinga ir gali baigtis tragedija. Vaiką laikant ant rankų, jo taip pat neapsaugosite. Tokias keliones automobiliu draudžia ir Lietuvos įstatymai.

Griauname 10 mitų apie tai, kaip išsirinkti tikrai gerą vežimėlį vaikui

Griauname 10 mitų apie tai, kaip išsirinkti tikrai gerą vežimėlį vaikui
Neretai tėveliai, besilaukiantys pirmojo vaiko, pajuokauja, kad tikrai gero vežimėlio paieškos – tai lyg rinktis šeimos automobilį. Reikia praktiško, patikimo, saugaus, patogaus tiek kūdikiui, tiek jį vežiosiantiems suaugusiems, tačiau norisi ir gražaus, stilingo.

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia (3)

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia
Kas yra režimas ir ar jo reikia kūdikiui? Atsakymų į šiuos klausimus ieško psichologė Karolina Gurskienė.