TOP 10 vaizdelių su vaikais: lažinamės, kad kvatosite ir jūs

 (1)
Šis mūsų įrašas skirtas visiems, tačiau ypač tiks tiems, kurie šią minutę jaučiasi liūdni, nesuprasti, pavargę ar supykę. Pažiūrėjus mūsų rekomenduotus vaizdo įrašus, nuotaika turėtų iš karto pasitaisyti.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jūsų dėmesiui – 10 mielų vaizdo įrašų, kurie patalpinti internete. Neabejojame, kad kai kuriuos iš jų jau esate matę. Tačiau gerų emocijų, kaip ir gerų vaizdų, niekada nebus per daug.

1. Mažylė sako "Aš tave myliu"

Tėčio laikoma 8 savaičių mergaitė sako kažką panašaus į "Aš tave myliu". Jai taip sako tėtis, o mažylė stengiasi jį atkartoti. Ir jai tai pavyksta.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Dvi kaunietes imtis naujų iššūkių įkvėpė motinystė
Jei vyras nesidomi vaiku, priežastis gali būti labai netikėta

2. Ketvertuko juokas

Juokas yra dalykas rimtas. Ir dar labai užkrečiantis. Tuo įsitikinsite pažiūrėję štai šį vaizdo įrašą.

3. Kūdikis ir šuo

Į tokį duetą visada malonu žiūrėti. Šiame vaizdo įraše įamžinti du miegaliai - miegantis vaikelis ir iš miego "lūžtantis" šuniukas, kuris galų gale neištveria ir įsitaiso šalia mažiuko. Tiksliau, ant jo.

4. Dvynių maudynės

Užburiantis vaizdelis, kuriame masažo specialistė iš Prancūzijos maudo du naujagimius. Atrodo, kad jiems taip gera ir jauku, kaip ir mamos pilvelyje.

5. Vaiko emocijos

Šio vaiko veide pamatysite daugybę emocijų - nuo laimės, džiaugsmo iki gilaus liūdesio. Štai kokių galių turi mamos balsas!

6. Kūdikis ir popierius

Mažylius pralinksmina patys keisčiausi dalykai, pavyzdžiui, popieriaus plėšymas.

7. Dvynių pokalbis

Ir apie ką gi taip energingai kalbasi šie dvynukai? Kas kartą žiūrint šį įrašą pasidaro linksma, smagu ir... truputį pavydu. Juk ne kiekvienas iš mūsų turim dvynį, geriausią pokalbininką nuo mažų dienų.

8. Miegoti ar nemiegoti?

Miego lyg ir norisi, bet pasaulis toks įdomus, todėl gal nemiegoti? O gal miegoti?

9. Daina, kuri išbudina

Pamenate dar šią melodiją, kuri kadaise buvo užkariavusi daugelio širdis. Net ir tokių mažulyčių.

10. Tai bent žaidimas

Ne brangiausi žaislai ir daiktai patinka vaikams. Kartais jie susigalvoja tokios veiklos, kad belieka tik stebėtis jų išradingumu. Ne veltui sakoma, kad vaikai - mūsų mokytojai. Pasižiūrėkime ir pasidžiaukime kartu su jais.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vystymasis ir raida

Astrologė: nuo ko priklauso vaiko likimas

<span style="color: #ff0000;">Astrologė:</span> nuo ko priklauso vaiko likimas
Įdomu, ar įmanoma sudaryti kūdikio horoskopą ir iš anksto numatyti jo likimą arba jį pakeisti? O gal galima sužinoti, kuo mažylis bus užaugęs? Konsultuoja astrologė Saulė Jonaitytė.

10 žaidimų, kurie suteikia naudos kūdikio raidai

10 žaidimų, kurie suteikia naudos kūdikio raidai
Šiomis dienomis vis daugiau kalbama apie kūdikių lavinimą. Vaikų raidos, ugdymo specialistai, psichologai vieningai sutaria, kad geriausias būdas savo mažyliam padėti sėkmingai atrasti šį pasaulį – žaidimai.

Kas labiausiai prajuokina kūdikius

Kas labiausiai prajuokina kūdikius
Kūdikių juokas toks nuoširdus ir užkrečiantis, kad prablaško net didžiausią paniurėlį. Tačiau, ar žinote, kas labiausiai prajuokina pačius mažiausius kūdikėlius?

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti

Psichologė: kad kūdikis ramiai miegotų naktį, svarbu žinoti
Naktinis kūdikio miegas labai svarbus ne tik pačiam kūdikiui, bet ir jo tėvams. Nuo to, kaip miegojo kūdikis, priklauso ir kaip pailsėjo jo tėvai.

Specialisto patarimai, kaip išsirinkti automobilinę kėdutę

Specialisto patarimai, kaip išsirinkti automobilinę kėdutę
Net ir nedidelė kelionė su vaiku be automobilinės kėdutės – labai pavojinga ir gali baigtis tragedija. Vaiką laikant ant rankų, jo taip pat neapsaugosite. Tokias keliones automobiliu draudžia ir Lietuvos įstatymai.

Griauname 10 mitų apie tai, kaip išsirinkti tikrai gerą vežimėlį vaikui

Griauname 10 mitų apie tai, kaip išsirinkti tikrai gerą vežimėlį vaikui
Neretai tėveliai, besilaukiantys pirmojo vaiko, pajuokauja, kad tikrai gero vežimėlio paieškos – tai lyg rinktis šeimos automobilį. Reikia praktiško, patikimo, saugaus, patogaus tiek kūdikiui, tiek jį vežiosiantiems suaugusiems, tačiau norisi ir gražaus, stilingo.

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia (3)

Psichologė: reikia kūdikiui režimo ar nereikia
Kas yra režimas ir ar jo reikia kūdikiui? Atsakymų į šiuos klausimus ieško psichologė Karolina Gurskienė.

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių

Ramios naktys: patarimai, kaip migdyti kūdikį iki 3-jų mėnesių
Jei dar tik laukiatės vaikelio, tikriausiai, jau girdėjote savo draugų pasakojimus ir gąsdinimus, kad pirmieji trys mėnesiai gali virsti tikru pragaru, nes kūdikiai nuolat verkia bei sunkiai užmiega. Štai keletas patarimų, kurie jums padės migdymo ritualą paversti malonesniu ir lengvesniu procesu.

Pirmieji vaiko žingsniai: gydytojos patarimai tėvams

Pirmieji vaiko žingsniai: gydytojos patarimai tėvams
Mažylis jau turėtų vaikščioti kaip vienmetis kaimynų vaikutis, bet neina arba eidamas nuolat parpuola. Kodėl? Kas lemia vaikščiojimo sutrikimus? Konsultuoja pediatrė neurologė Rūta Maciulevičienė.

Gali būti, kad šių kūdikio raminimo būdų jūs dar neišbandėte

Gali būti, kad šių kūdikio raminimo būdų jūs dar neišbandėte
Daugelis jaunų tėvelių, pasiklausę pasakojimų iš savo tėvų, mano, kad geriausias būdas raminti kūdikį – jį čiūčiuoti, supti. Taip, kartais šis metodas suveikia, tačiau šiais laikais siūloma daug kitų būdų, padedančių kūdikiui nusiraminti.

20 netikėtų faktų apie motinystę

20 netikėtų faktų apie motinystę
Kokiu garsu gali verkti mūsų kūdikiai, kurioje šalyje gimsta daugiausia dvynukų - šie ir kiti įdomieji faktai mūsų parengtoje apžvalgoje.

Kokia dovana vaikui yra geriausia

Kokia dovana vaikui yra geriausia
Nors dažnai girdime frazę, kad ne dovanos – švenčių esmė, tačiau vaikams jos išties labai svarbios.

Mamų patirtys: pasiteisinę ir nepasiteisinę žaislai vaikui

Mamų patirtys: pasiteisinę ir nepasiteisinę žaislai vaikui
Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, daugelis tėvelių suką galvą: o kokia dovana jų vaiką ar vaikus tikrai nustebins, bus naudinga ir jam patiks. Štai kelios mamos dalinasi savo patirtimi, kokie žaislai jų mažyliams patiko, o kas – nepasiteisino ir buvo visai nereikalinga.

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?

Kuo ypatingi bus 2018 metais gimę vaikai?
Sakoma, kad metai, kuriais gimęs žmogus, jam suteikia tam tikrų charakterio savybių ir turi įtakos jo likimui. Jei jūsų šeimą jau aplankė geros naujienos, kad laukiatės, tikriausiai, norite pasmalsauti, kokios savybės pagal kinų horoskopą prognozuojamos jūsų mažyliui.

Kaip vystosi vaiko kalba (1)

Kaip vystosi vaiko kalba
Pirmieji vaiko žodžiai džiugina kaip ir pirmi savarankiški žingsniai. Kada jie pasipils lyg iš gausybės rago? Kada garsai „sulips“ į žodį? Kokia yra kalbos raida? Straipsnio konsultantė - logopedė Rita Sviderskienė.