Kaip suplanuoti vaiko lytį: būdai, kuriuos žinojo jau mūsų močiutės

 (9)
Kviečiame panagrinėti temą apie vaiko lyties planavimą. Kartu su gydytoja ginekologe Ingrida Kravčenkiene apžvelgiame būdus, kuriuos žinojo jau mūsų seneliai: kas yra tiesa, o kas - pramanai?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Šarminė ir rūgštinė terpė

Yra tokia prielaida, kad moteriškieji spermotozoidai būna aktyvesni šarminėje terpėje. Todėl norint mergaitės prieš mylintis siūloma moterims makštį pasiplauti sodos tirpalu (1 arb. šaukštelis sodos stiklinei virinto vandens). Soda sukelia šarminę reakciją.

Mūsų močiutės darydavo dar paprasčiau: žiupsnelį sodos arba kepamųjų miltelių prieš lytinį aktą užberdavo ant varpos galiuko.

Norint susilaukti berniuko, reikia elgtis priešingai ir apsiplauti actu, kuris paskatina rūgštinę terpę (1 arb. šaukštelis vynuogių acto stiklinei virinto vandens). Šis būdas sveikatai nekenkia, todėl jį galima bandyti. Tačiau moksliniais skaičiavimais jis nebuvo patvirtintas. Nesiūlyčiau naudoti šarminių tirpalų iš vaistinės, nes jie sukurti kitam reikalui ir gali pakenkti sveikatai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Moteriai reikia pailsėti nuo vaikų auginimo - tik kaip?
Nustebsite sužinoję, kas kaltas, jei nesiseka matematika

Norintiems berniuko - šuniuko poza

Nežinau, ar galėtų padėti poza. Čia labai daug lemia moters gimdos kaklelio ilgis ir jos padėtis. Bet gal ir galima bandyti. Besimylint misionieriaus, arba veidas į veidą, poza, spermijai turi nueiti ilgesnį kelią iki gimdos kaklelio. Galbūt vykstant rungtynėms vyriškąjį pradą turintys spermijai greičiau nuvargsta ir nugaišta, kol jį pasiekia.

Kadangi moteriškąjį pradą turintys spermijai atsparesni ir ilgiau išlieka gyvi, jie ir laimi. Tuomet didesnė tikimybė susilaukti mergaitės. Mylintis šuniuko poza, kai vyras moteriai iš nugaros, užpakaliukas, drauge ir gimdos kaklelis pasikelia bei spermijai nesuteka į užpakalinį gimdos skliautą, jie greičiau pasiekia tikslą. Taip atsiranda daugiau galimybių laimėti vyriškąjį pradą turintiems spermijams.

Gali būti dar vienas paaiškinimas. Šuniuko pozą labiau praktikuoja audringo temperamento žmonės, įsimylėjėliai, kurie mėgsta eksperimentuoti. Paprastai visos „audros" įvyksta per ovuliaciją, kai ir moteris dega noru pasimylėti. Ji atsiliepia į vyro norą eksperimentuoti. Moters organizmas per ovuliaciją išskiria daugiau gleivių.

Šios vyro spermijams padeda greičiau nutekėti, todėl daugiau galimybių pasiekti savo tikslą turi vyriškąjį pradą turintys spermijai. Apskritai didesnė pastojimo galimybė yra pastebėta po audringo meilės akto. Labai daug vadinamųjų meilės vaikų gimsta toms poroms, kurios būna tik užmezgusios santykius. Meilės, aistros vaikai dažniausiai būna berniukai. Misionieriaus poza labiau mylisi poros, galbūt gyvenančios ramų šeimynį gyvenimą. Joms nelabai rūpi ir moters ovuliacijos diena.

Tikimybė, kad gims berniukas, didesnė, jei vyras į moterį įsiskverbs kuo giliau

Šią teoriją turbūt sugalvojo vyrai. Atseit kuo giliau vyras įsiskverbs į moterį, tuo spermatozoidai galės grieičiau pasiekti gimdos kaklelį - savo kelią, kuriuo jie turi bėgti. Tačiau čia slypi pavojus. Jei vyras besimylint misionieriaus poza labai giliai įsiskverbs į moterį ir sperma subėgs į užpakalinį gimdos skliautą, kaip tik gali spermijams tekti įveikti kuo ilgesnį kelią. Tuomet didesnė tikimybė, kad išgyvens atsparesni moteriškąjį pradą turintys spermijai, kurie, kaip jau žinoma, lemia mergaitę. Mylintis šuniuko poza nerekomenduojama vyrui bandyti kuo giliau įsiskverbti į moterį, nes jai skaudės.

Mergaitės dažniau gimsta moteriškiems vyrams

Gali būti. Yra vadinamieji mačo tipo vyrai ir metroseksualai. Mačo tipo vyrai turi vyriškojo hormono - testosterono perteklių, jiems gaminasi daugiau spermos, jie daugiau ir aktyviau mylisi, turi begalę meilužių, apskritai į pasaulį paleidžia didesnį skaičių atžalų. Vertinant kūno poziciją lytinis aktas - apskritai vandalizmo, prievartos aktas prieš moterį, nors ji ir nori, ir sutinka mylėtis. Ir kuo vyras bus aršesnis, tuo lytinis aktas įvairesnis, išbandoma daugiau pozų. Gali būti, kad tuomet gimsta daugiau berniukų. Moteriški vyrai labiau įsiklauso į moters pageidavimus, yra švelnesni, jie dažniau mylisi misionieriaus poza, užtrunka meilės preliudija. Taigi didesnė tikimybė, kad besimylint su tokiu vyru laimės pasyvus moteriškasis pradas.

<span style="color: #ff0000;">Kaip suplanuoti vaiko lytį:</span> būdai, kuriuos žinojo jau mūsų močiutės
Į visus patarimus, kaip suplanuoti vaiko lytį, nereikėtų žiūrėti itin rimtai, tai labiau smagus "pasižaidimas", o ne mokslu patvirtinti metodai
© Vida Press

Nori mergaitės - nervink vyrą

Iš tiesų yra pastebėta, kad tiems vyrams, kurie dirba atsakingą protinį darbą, dažniau gimsta mergaitės. Pvz., mokslininkams, chirurgams, anestiozologams ir pan. Taip peršasi išvada, kad norint suplanuoti mergaitę vyrui reikia sukurti vadinamąsias ekstremalias sąlygas: neleisti išsimiegoti ir pan.

Speciali dieta

Kadangi vyro sperma atsinaujina kas tris mėnesius, norinčiai susilaukti berniuko moteriai patariama tris mėnesius vyrą maitinti maistu su kuo daugiau aštrių prieskonių, juodos duonos, vengti pieno, pieniškų produktų ir kiaušinių. Norint padidinti tikimybę moteriai prieš pat lytinį aktą patariama kaip tik gerti pieno, valgyti pieniškų produktų. Norint susilaukti dukters vyrui patariama duoti kuo daugiau pieniškų produktų, pieno, kiaušinių, saldumynų, vengti į maistą berti druskos ir pan. Jis turėtų atsisakyti kavos, stiprios arbatos, burokėlių, marinuotų daržovių, persikų ir pan. Šis būdas neturi jokio mokslinio pagrindo.

Išgėrusiam vyrui dažniau gimsta mergaitės

Su išgėrusiu vyru moteriai nepatarčiau planuoti vaikus. Kad nekiltų rizika vaikelio sveikatai, vyrui galima išgerti tik 40 ml stipraus gėrimo.

Vietoj pabaigos

Į viską reikėtų žvelgti su lengva humoro doze. Galime pabandyti, pakvailioti, tačiau nereikėtų graužtis tiems, kuriems nepavyko suplanuoti vaikelio lyties. Šiais laikais, kai tiek daug nevaisingų porų, apskritai reikia džiaugtis, kad jūsų porai pavyko susilaukti vaikelio. Kiekvienas vaikelis yra nepakartojama Dievo dovana. Palikime kai ką nuspręsti aukščiausiajai instancijai, kuri ten, aukštai. Ir su džiaugsmu priimkime Dievo dovaną - naują gyvybę.

Spalio mėn. „Tavo vaikas“ žurnale skaitykite:
Pojūčiai, arba kodėl bėgioja nuogas
Pirmas požymis, kad kūdikis turi jutimų bėdų, yra negebėjimas suformuoti maitinimosi ir miego ritmo.
Kada pritaps?
Vaiką prie darželio galima pratinti per prieraišumą prie auklėtojos.
Ligų kalendorius
Jame surašytos tos datos, kurių nelaukiame. Vis dėlto pravartu žinoti, kuriais mėnesiais ir metų laikais mūsų mažyliai daugiausia serga, o kuriais greičiausiai pasveiksta.
Šaltmiriai ir karštuoliai
Kodėl vaikas naktį nuspardo antklodę?
Kodėl „nesusergu“?
Apie menstruacijas po gimdymo. Kada jos turi atsirasti?

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

I nėštumo trimestras (0-13 sav.)

Pirmieji nemalonūs nėštumo pojūčiai, dėl kurių mamos gali sunerimti

Pirmieji nemalonūs nėštumo pojūčiai, dėl kurių mamos gali sunerimti
Kad ir kaip lauktumėte vaikelio, bus akimirkų, kai dvejosite - ar jis laiku, ar jūs jo norite ir laukiate. Tokios mintys itin apninka, kai prasideda nemalonūs nėštumo pojūčiai. Apie keletą iš jų.

Pirmieji nėštumo požymiai

Pirmieji nėštumo požymiai
Planuojant vaikelį, moteris tampa aidesnė savo kūnui. Nuovargis, jautri krūtinė, noras į lovą kristi vos grįžus po darbo – visa tai jai gali sufleruoti apie būsimą nėštumą. Kokie nėštumo pradžios požymiai yra patikimiausi?

Vyresnė ar jaunesnė: koks amžius idealus tapti mama (23)

Vyresnė ar jaunesnė: koks amžius idealus tapti mama
Tikriausiai, niekas jums nepasakys taisyklės, kada jums geriausias laikas tapti mama. Vienos vaikų susilaukia net nepilnametės, kitos – įkopusios į penktąją dešimtį. Tačiau kokie ankstyvo vaikų auginimo, o kokie brandžios motinystės privalumai ir trūkumai?

Apie nėštumą pranešė nuotrauka, kurią pamačius daugelis ėmė kvatoti

Apie nėštumą pranešė nuotrauka, kurią pamačius daugelis ėmė kvatoti
Socialiniai tinklai - puiki vieta pranešti draugams, giminaičiams ir tiesiog visiems kitiems apie nėštumą.

Žinutė apie laukiamą septintą vaikelį tirpdo internautų širdis (27)

Žinutė apie laukiamą septintą vaikelį tirpdo internautų širdis
Pranešti draugams ir giminaičiams apie būsimą vaikelį visada yra išskirtinis įvykis, lydimas jaudulio ir džiugesio.

Ar tikrai nėštumą galima diagnozuoti su dantų pasta (8)

Ar tikrai nėštumą galima diagnozuoti su dantų pasta
Tokių dalykų dar nebuvome girdėję. Pirma mintis - kažkas juokauja. Tačiau juk ne balandžio pirmoji. Pasirodo, yra daugybė moterų, kurios tiki, jog nėštumui nustatyti nereikia pirkti specialaus testo, užtenka turėti dantų pastos.

Pirmieji nėštumo požymiai, apie kuriuos galbūt nežinojote

Pirmieji nėštumo požymiai, apie kuriuos galbūt nežinojote
Vienos moterys nėštumą pajunta labai greitai, nes jį planuoja ir labai jo laukia. Kitas užklumpa patys dažniausi ir visiems žinomi simptomai – pykinimas, krūtinės tempimas, dingsta menstruacijos. Dar kitos – nė nesusimąsto, kad netrukus taps motinomis, nes jų organizmai siunčia mažiau populiarius „signalus".

Patarimai vyrui, kurio moteris laukiasi kūdikio (2)

Patarimai vyrui, kurio moteris laukiasi kūdikio
Neretai vaiko laukimą temdo įvairios baimės ir nerimas. Šalia moters esantis vyras gali padėti moteriai išmokti džiaugtis nėštumu. Keli patarimai vyrui.

Psichologė: kaip skirtingo amžiaus vaikams pranešti apie mamos nėštumą

Psichologė: kaip skirtingo amžiaus vaikams pranešti apie mamos nėštumą
Nėštumas, kai šeima jau turi vaikų, yra šiek tiek kitoks, negu pirmagimio laukimas. Tėvams kyla klausimas – kaip tinkamai apie nėštumą pranešti vyresniam vaikui? Pataria psichologė Karolina Gurskienė.

Nėštumas, kurio nelaukiau: ką man dabar daryti? (19)

Nėštumas, kurio nelaukiau: ką man dabar daryti?
Sužinojusi, kad neplanuotai pastojo, natūralu, kad moteris sutrinka. Ją aplanko įvairios mintys ir klausimas, kaip dabar pasielgti.

Naujagimiai šiukšliadėžėse: juos žudo ne tik motinos, bet ir mūsų abejingumas

Naujagimiai šiukšliadėžėse: juos žudo ne tik motinos, bet ir mūsų abejingumas
Jonavoje ligoninės tualete pagimdytas, nužudytas ir į šiukšliadėžę išmestas naujagimis. Vilniuje į maišelį įkištas ir po lova paslėptas kūdikis. O metai tik prasidėjo... Atrodo, protu nesuvokiamos istorijos. Ir visgi jos vyksta. Ir ne kažkur toli, o čia, šalia mūsų, dabar.

Būsimieji tėvai vaiko lytį gali sužinoti septintą nėštumo savaitę (6)

Būsimieji tėvai vaiko lytį gali sužinoti septintą nėštumo savaitę
Tėvams, nesitveriantiems noru sužinoti būsimo vaikelio lytį, nebereikės kankintis iki pusės nėštumo. Kraujo testas gali atskleisti vaisiaus lytį septintą nėštumo savaitę. Tai yra anksčiau, nei dauguma nėščių pacienčių pirmą kartą pasirodo pas savo gydytoją.

Lietuvės moterys atvirauja, kaip vyrui pranešė apie nėštumą (4)

Lietuvės moterys atvirauja, kaip vyrui pranešė apie nėštumą
Apie tai, kad vyras taps tėčiu, moterys dažnai planuoja pasakyti kaip nors neįprastai – padaryti staigmeną ir nustebinti, bet tą akimirką neretai užvaldo jaudulys, džiaugsmas, sumišęs su nerimu, ir visas planas išgaruoja iš galvos...

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus – kokiais tėvais jūs būsite (6)

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus – kokiais tėvais jūs būsite
Tikėti ar ne – jūsų asmeninis apsisprendimas. Mūsų manymu, tai labiau pasižaidimas, smagi pramoga, kurią gali išbandyti būsimais tėvais tapsiantis vyras ir moteris.

Vyras nieko nežinojo apie žmonos nėštumą ir jos ruošiamą staigmeną (6)

Vyras nieko nežinojo apie žmonos nėštumą ir jos ruošiamą staigmeną
Egzistuoja daug įdomių būdų, kaip pranešti apie nėštumą vyrui, savo tėvams ar draugams.