Spalvų testas būsimoms mamoms

Nupieškite ką tik širdis geidžia - peizažą, žmones, autoportretą, būsimą kūdikį ir tada atkreipkite dėmesį, kuri spalva dominuoja?
Spalvų testas būsimoms mamoms
© Shutterstock nuotr.

Geltona

Jei piešinys iš tolo šviečia geltoniu, reiškia, kad jaučiatės laisva, atitrūkusi nuo kasdienių rūpesčių. Geltonai piešiančios moterys džiaugiasi nėštumu ir optimizmu užkrečia visus aplinkinius.

Raudona

Tai kraujo, sveikatos, gyvenimo, energijos, jėgos ir valdžios spalva. Jūs aktyvi ir atvira pasauliui. Dėl nėštumo nesiruošiate atsisakyti įprasto gyvenimo ritmo ir mėgstamų užsiėmimų. Nieko nebijote ir dažnai pro pirštus žiūrite net į medikų rekomendacijas. Esate įsitikinusi, kad viskas bus gerai. Tačiau jei kas nors nutinka, kaltinate aplinkinius, bet ne save.

Oranžinė

Būsimos mamos, kurios piešia oranžinius piešinius, turi sukaupusios daug gerųjų „raudonųjų” ir „geltonų” nėščiųjų savybių.

Pastelinės – žydra, rausva, alyvinė

Žydrą paprastai renkasi nepriklausomos, savimi pasitikinčios moterys. Rausvą spalvą mėgsta ramesnės, moteriškos moterys. Alyvinė rodo silpnumą, švelnumą, vienatvės jausmą, nesaugumą. Jei mėgstate alyvinę, dažnai būnate pasinėrusi į savo vidinį pasaulį, neleidžiate aplinkiniams kartu su jumis išgyventi nėštumo.

Mėlyna

Mėlyna nėščioji - priešingybė raudonai. Dažnai būsimos mamos mėlyną spalvą renkasi todėl, kad joms trūksta ramybės.

Violetinė

Pastebėta, kad per nėštumą moterims ima patikti violetinė spalva. Manoma, kad tai lemia pasikeitę hormonai, padidėjęs jautrumas ir naujos baimės. Jei piešinyje vyrauja violetinė spalva, jūs nepasitikite medikų patarimais, vadovaujatės tik savo pačios pojūčiais. Jums reikia, kad paremtų aplinkiniai, ieškote žmogaus, kuriam galėtumėte išsipasakoti ir būti tikra, kad jus supras.

Žalia

Jei šiuo metu „alpstate” dėl įspūdingos žaliuojančių vejų žalumos, esate nėščioji, kuri klausote gydytojų nurodymų, vadovaujatės jų rekomendacijomis, skaitote daug specialiosios literatūros. Nėštumą suvokiate kaip ligą, manote esanti sunki ligonė, kuriai reikalingas ypatingas dėmesys ir begalinis rūpestis.

Juoda

Juoda yra nelaimės spalva ir nedera su būsima motinyste. Nėščiosios retai naudoja juodą spalvą. Vis dėlto jei pasirinkote juodą, tai reiškia, kad jūs labai bijote būsimų permainų, gimdyti. Juoda išduoda, kad nėštumas jums - didelis stresas, apvertęs gyvenimą aukštyn kojom. Pastebėta, kad dažnai juodą spalvą pirmais nėštumo mėnesiais renkasi moterys, kurios dar nėra tvirtai apsisprendusios išsaugoti nėštumą ar nutraukti.

Pilka

Pilka reiškia rutiną, nuobodulį, skurdą. Pastebėta, kad iki nėštumo daug dirbusi moteris, pastojusi ir išėjusi atostogų, renkasi pilką spalvą. Tai reiškia, kad būsimoji mama jaučiasi nereikalinga, nemato perspektyvos, o vaikučio gimimą suvokia tik kaip neišvengiamą pareigą. Kitas „pilkų” nėščiųjų tipas - tai moterys, kurios nesulaukia vyro dėmesio ir paramos (moralinės, finansinės), nepasitiki savo jėgomis. Pilka spalva - pirmas nuovargio požymis.

Ruda

Jei jūsų piešinys rudas, nėštumas jums nemalonus. Gal skundžiatės silpna sveikata, nesklandumais šeimoje, nuovargiu? Jau ir taip esate nekantri, nemėgstate laukti, o dabar tenka laukti devynis ilgus mėnesius!

Žurnalas
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

I nėštumo trimestras (0-13 sav.)

Lietuvės moterys atvirauja, kaip vyrui pranešė apie nėštumą (4)

Lietuvės moterys atvirauja, kaip vyrui pranešė apie nėštumą
Apie tai, kad vyras taps tėčiu, moterys dažnai planuoja pasakyti kaip nors neįprastai – padaryti staigmeną ir nustebinti, bet tą akimirką neretai užvaldo jaudulys, džiaugsmas, sumišęs su nerimu, ir visas planas išgaruoja iš galvos...

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus – kokiais tėvais jūs būsite (6)

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus – kokiais tėvais jūs būsite
Tikėti ar ne – jūsų asmeninis apsisprendimas. Mūsų manymu, tai labiau pasižaidimas, smagi pramoga, kurią gali išbandyti būsimais tėvais tapsiantis vyras ir moteris.

Vyras nieko nežinojo apie žmonos nėštumą ir jos ruošiamą staigmeną (6)

Vyras nieko nežinojo apie žmonos nėštumą ir jos ruošiamą staigmeną
Egzistuoja daug įdomių būdų, kaip pranešti apie nėštumą vyrui, savo tėvams ar draugams.

Kaip tinkamai paskelbti apie nėštumą socialiniuose tinkluose

Kaip tinkamai paskelbti apie nėštumą socialiniuose tinkluose
Perfrazavus vieną žinomą posakį, šiais laikais, jei žinia nepaskelbta jūsų Facebook profilyje, ji nepaskelbta visai.

Pagalba planuojant nėštumą: geriausios mobiliųjų programėlės

Pagalba planuojant nėštumą: geriausios mobiliųjų programėlės
Ruošiantis tėvystei praverčia visokia pagalba. Šiais laikais gali padėti ne tik patirties prikaupusios močiutės, bet ir išmanieji prietaisai bei jiems pritaikytos aplikacijos.

Pagalba patyrus persileidimą: svarbu žinoti (4)

Pagalba patyrus persileidimą: svarbu žinoti
Krizinio nėštumo centro specialistų parengta informacija apie persileidimus – ką svarbu žinoti moteriai, kuri patyrė persileidimą.

5 mitai apie paslaptingą moterų ligą – endometriozę

5 mitai apie paslaptingą moterų ligą – endometriozę
Endometriozė – klastinga liga, paliečianti daugiau nei 176 milijonus pasaulio moterų, tačiau neretai faktai apie ją pasirodo esantys visuomenėje įsisenėję mitai.

Kaip senovėje spėdavo, kas gims – berniukas ar mergaitė (9)

Kaip senovėje spėdavo, kas gims – berniukas ar mergaitė
Pradėjus laukti vaikelio, nuo senų senovės žmonės mėgo spėlioti, kas gims – berniukas ar mergaitė? Dar kai nebuvo ultragarso aparatų, žmonės tikėjo, kad kūdikio lytį pagal tam tikrus požymius galima nustatyti jam dar negimus.

Kuris Zodiako ženklas nėštumo metu pražysta, o kuriam tai tampa kančia (6)

Kuris Zodiako ženklas nėštumo metu <em>pražysta</em>, o kuriam tai tampa kančia
Laukiantis vaikelio, vienos moterys itin jautriai reaguoja į gyvenimo pokyčius, kitos išlieka tvirtos it uola. Tai lemia individualios moters savybės, tačiau įtakos tam turi ir moters Zodiako ženklas.

PAMATYKITE: kaip aplinkiniai reaguoja į žinią, kad laukiatės (2)

PAMATYKITE: kaip aplinkiniai reaguoja į žinią, kad laukiatės
Kviečiame nusišypsoti ir pažiūrėti, kaip reaguoja aplinkiniai, kai jūs pranešate apie būsimą vaikelį.

Dvi didžiausios nėščiųjų nuodėmės: žaloja save ir būsimą vaiką (7)

Dvi didžiausios nėščiųjų nuodėmės: žaloja save ir būsimą vaiką
Šiuolaikinė šeima vis rečiau elgiasi spontaniškai, tad vis dažniau pasaulį išvysta planuotas, lauktas kūdikis. Ruošdamiesi sutikti gandrus mama ir tėtis nevartoja alkoholio, nerūko, sveikai maitinasi.

Ko TIKRAI prireiks važiuojant gimdyti, o ko nepirkti ir sutaupyti (18)

Ko TIKRAI prireiks važiuojant gimdyti, o ko nepirkti ir sutaupyti
Užsukus į vaikiškų prekių parduotuvę bet kuriam pirmą kartą šeimos pagausėjimo laukiančiam žmogui gali susisukti galva. Visgi prekių gausą reikėtų priimti ne kaip iššūkį, o kaip išskirtinę šiuolaikinio žmogaus galimybę rinktis.

Nėštumas po 35-erių: daugiau pliusų ar rizikos? (35)

Nėštumas po 35-erių: daugiau pliusų ar rizikos?
Vyrauja nuomonė, kad šiais laikais moterys vaikų vėliau susilaukia dėl karjeros ar iš „savanaudiškų" paskatų - nori keliauti, realizuoti save, nenori įsipareigoti ar saugo jaunatvišką išvaizdą. Prie viso to prisideda ir vis ilgiau užsitęsiantis brendimo laikotarpis, kuris, psichologų teigimu, dabar paprastai baigiasi ne 16-18 gyvenimo metais, o beveik dešimtmečiu vėliau.

Dešimt pikantiškų faktų apie nėštumą

Dešimt pikantiškų faktų apie nėštumą
Kiek įsčiose būdami kūdikiai išgeria vaisiaus vandenų? Nuo kada mažasis žmogeliukas jau pasiruošęs gimimui? Ar kenkia vaisiui jo tėvelių seksas? Nuo kada kūdikis turi pirštų atspaudus? Dešimt įdomių faktų apie nėštumą ir kūdikio vystymąsi.

Būsimieji tėveliai turėtų nepamiršti pasirūpinti savo draudimu

Būsimieji tėveliai turėtų nepamiršti pasirūpinti savo draudimu
Vaikelio besilaukiantys ar jau auginantys mažamečius vaikus ir dirbantys tėvai dėl savo draustumo privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) gali jaustis ramūs, nes šios įmokos nuo jų darbo pajamų yra atskaičiuojamos kiekvieną mėnesį. Vis dėlto tais atvejais, kai mažylio besilaukianti šeima nedirba, iškyla daugybė klausimų.