Spalvų testas būsimoms mamoms

Nupieškite ką tik širdis geidžia - peizažą, žmones, autoportretą, būsimą kūdikį ir tada atkreipkite dėmesį, kuri spalva dominuoja?
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Geltona

Jei piešinys iš tolo šviečia geltoniu, reiškia, kad jaučiatės laisva, atitrūkusi nuo kasdienių rūpesčių. Geltonai piešiančios moterys džiaugiasi nėštumu ir optimizmu užkrečia visus aplinkinius.

Raudona

Tai kraujo, sveikatos, gyvenimo, energijos, jėgos ir valdžios spalva. Jūs aktyvi ir atvira pasauliui. Dėl nėštumo nesiruošiate atsisakyti įprasto gyvenimo ritmo ir mėgstamų užsiėmimų. Nieko nebijote ir dažnai pro pirštus žiūrite net į medikų rekomendacijas. Esate įsitikinusi, kad viskas bus gerai. Tačiau jei kas nors nutinka, kaltinate aplinkinius, bet ne save.

Oranžinė

Būsimos mamos, kurios piešia oranžinius piešinius, turi sukaupusios daug gerųjų „raudonųjų” ir „geltonų” nėščiųjų savybių.

Pastelinės – žydra, rausva, alyvinė

Žydrą paprastai renkasi nepriklausomos, savimi pasitikinčios moterys. Rausvą spalvą mėgsta ramesnės, moteriškos moterys. Alyvinė rodo silpnumą, švelnumą, vienatvės jausmą, nesaugumą. Jei mėgstate alyvinę, dažnai būnate pasinėrusi į savo vidinį pasaulį, neleidžiate aplinkiniams kartu su jumis išgyventi nėštumo.

Mėlyna

Mėlyna nėščioji - priešingybė raudonai. Dažnai būsimos mamos mėlyną spalvą renkasi todėl, kad joms trūksta ramybės.

Violetinė

Pastebėta, kad per nėštumą moterims ima patikti violetinė spalva. Manoma, kad tai lemia pasikeitę hormonai, padidėjęs jautrumas ir naujos baimės. Jei piešinyje vyrauja violetinė spalva, jūs nepasitikite medikų patarimais, vadovaujatės tik savo pačios pojūčiais. Jums reikia, kad paremtų aplinkiniai, ieškote žmogaus, kuriam galėtumėte išsipasakoti ir būti tikra, kad jus supras.

Žalia

Jei šiuo metu „alpstate” dėl įspūdingos žaliuojančių vejų žalumos, esate nėščioji, kuri klausote gydytojų nurodymų, vadovaujatės jų rekomendacijomis, skaitote daug specialiosios literatūros. Nėštumą suvokiate kaip ligą, manote esanti sunki ligonė, kuriai reikalingas ypatingas dėmesys ir begalinis rūpestis.

Juoda

Juoda yra nelaimės spalva ir nedera su būsima motinyste. Nėščiosios retai naudoja juodą spalvą. Vis dėlto jei pasirinkote juodą, tai reiškia, kad jūs labai bijote būsimų permainų, gimdyti. Juoda išduoda, kad nėštumas jums - didelis stresas, apvertęs gyvenimą aukštyn kojom. Pastebėta, kad dažnai juodą spalvą pirmais nėštumo mėnesiais renkasi moterys, kurios dar nėra tvirtai apsisprendusios išsaugoti nėštumą ar nutraukti.

Pilka

Pilka reiškia rutiną, nuobodulį, skurdą. Pastebėta, kad iki nėštumo daug dirbusi moteris, pastojusi ir išėjusi atostogų, renkasi pilką spalvą. Tai reiškia, kad būsimoji mama jaučiasi nereikalinga, nemato perspektyvos, o vaikučio gimimą suvokia tik kaip neišvengiamą pareigą. Kitas „pilkų” nėščiųjų tipas - tai moterys, kurios nesulaukia vyro dėmesio ir paramos (moralinės, finansinės), nepasitiki savo jėgomis. Pilka spalva - pirmas nuovargio požymis.

Ruda

Jei jūsų piešinys rudas, nėštumas jums nemalonus. Gal skundžiatės silpna sveikata, nesklandumais šeimoje, nuovargiu? Jau ir taip esate nekantri, nemėgstate laukti, o dabar tenka laukti devynis ilgus mėnesius!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

I nėštumo trimestras (0-13 sav.)

Pirmieji nėštumo požymiai, apie kuriuos galbūt nežinojote

Pirmieji nėštumo požymiai, apie kuriuos galbūt nežinojote
Vienos moterys nėštumą pajunta labai greitai, nes jį planuoja ir labai jo laukia. Kitas užklumpa patys dažniausi ir visiems žinomi simptomai – pykinimas, krūtinės tempimas, dingsta menstruacijos. Dar kitos – nė nesusimąsto, kad netrukus taps motinomis, nes jų organizmai siunčia mažiau populiarius „signalus".

Patarimai vyrui, kurio moteris laukiasi kūdikio (2)

Patarimai vyrui, kurio moteris laukiasi kūdikio
Neretai vaiko laukimą temdo įvairios baimės ir nerimas. Šalia moters esantis vyras gali padėti moteriai išmokti džiaugtis nėštumu. Keli patarimai vyrui.

Psichologė: kaip skirtingo amžiaus vaikams pranešti apie mamos nėštumą

Psichologė: kaip skirtingo amžiaus vaikams pranešti apie mamos nėštumą
Nėštumas, kai šeima jau turi vaikų, yra šiek tiek kitoks, negu pirmagimio laukimas. Tėvams kyla klausimas – kaip tinkamai apie nėštumą pranešti vyresniam vaikui? Pataria psichologė Karolina Gurskienė.

Nėštumas, kurio nelaukiau: ką man dabar daryti? (19)

Nėštumas, kurio nelaukiau: ką man dabar daryti?
Sužinojusi, kad neplanuotai pastojo, natūralu, kad moteris sutrinka. Ją aplanko įvairios mintys ir klausimas, kaip dabar pasielgti.

Naujagimiai šiukšliadėžėse: juos žudo ne tik motinos, bet ir mūsų abejingumas

Naujagimiai šiukšliadėžėse: juos žudo ne tik motinos, bet ir mūsų abejingumas
Jonavoje ligoninės tualete pagimdytas, nužudytas ir į šiukšliadėžę išmestas naujagimis. Vilniuje į maišelį įkištas ir po lova paslėptas kūdikis. O metai tik prasidėjo... Atrodo, protu nesuvokiamos istorijos. Ir visgi jos vyksta. Ir ne kažkur toli, o čia, šalia mūsų, dabar.

Būsimieji tėvai vaiko lytį gali sužinoti septintą nėštumo savaitę (6)

Būsimieji tėvai vaiko lytį gali sužinoti septintą nėštumo savaitę
Tėvams, nesitveriantiems noru sužinoti būsimo vaikelio lytį, nebereikės kankintis iki pusės nėštumo. Kraujo testas gali atskleisti vaisiaus lytį septintą nėštumo savaitę. Tai yra anksčiau, nei dauguma nėščių pacienčių pirmą kartą pasirodo pas savo gydytoją.

Lietuvės moterys atvirauja, kaip vyrui pranešė apie nėštumą (4)

Lietuvės moterys atvirauja, kaip vyrui pranešė apie nėštumą
Apie tai, kad vyras taps tėčiu, moterys dažnai planuoja pasakyti kaip nors neįprastai – padaryti staigmeną ir nustebinti, bet tą akimirką neretai užvaldo jaudulys, džiaugsmas, sumišęs su nerimu, ir visas planas išgaruoja iš galvos...

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus – kokiais tėvais jūs būsite (6)

Suderinamumas pagal Zodiako ženklus – kokiais tėvais jūs būsite
Tikėti ar ne – jūsų asmeninis apsisprendimas. Mūsų manymu, tai labiau pasižaidimas, smagi pramoga, kurią gali išbandyti būsimais tėvais tapsiantis vyras ir moteris.

Vyras nieko nežinojo apie žmonos nėštumą ir jos ruošiamą staigmeną (6)

Vyras nieko nežinojo apie žmonos nėštumą ir jos ruošiamą staigmeną
Egzistuoja daug įdomių būdų, kaip pranešti apie nėštumą vyrui, savo tėvams ar draugams.

Kaip tinkamai paskelbti apie nėštumą socialiniuose tinkluose

Kaip tinkamai paskelbti apie nėštumą socialiniuose tinkluose
Perfrazavus vieną žinomą posakį, šiais laikais, jei žinia nepaskelbta jūsų Facebook profilyje, ji nepaskelbta visai.

Pagalba planuojant nėštumą: geriausios mobiliųjų programėlės

Pagalba planuojant nėštumą: geriausios mobiliųjų programėlės
Ruošiantis tėvystei praverčia visokia pagalba. Šiais laikais gali padėti ne tik patirties prikaupusios močiutės, bet ir išmanieji prietaisai bei jiems pritaikytos aplikacijos.

Pagalba patyrus persileidimą: svarbu žinoti (4)

Pagalba patyrus persileidimą: svarbu žinoti
Krizinio nėštumo centro specialistų parengta informacija apie persileidimus – ką svarbu žinoti moteriai, kuri patyrė persileidimą.

5 mitai apie paslaptingą moterų ligą – endometriozę

5 mitai apie paslaptingą moterų ligą – endometriozę
Endometriozė – klastinga liga, paliečianti daugiau nei 176 milijonus pasaulio moterų, tačiau neretai faktai apie ją pasirodo esantys visuomenėje įsisenėję mitai.

Kaip senovėje spėdavo, kas gims – berniukas ar mergaitė (9)

Kaip senovėje spėdavo, kas gims – berniukas ar mergaitė
Pradėjus laukti vaikelio, nuo senų senovės žmonės mėgo spėlioti, kas gims – berniukas ar mergaitė? Dar kai nebuvo ultragarso aparatų, žmonės tikėjo, kad kūdikio lytį pagal tam tikrus požymius galima nustatyti jam dar negimus.

Kuris Zodiako ženklas nėštumo metu pražysta, o kuriam tai tampa kančia (6)

Kuris Zodiako ženklas nėštumo metu <em>pražysta</em>, o kuriam tai tampa kančia
Laukiantis vaikelio, vienos moterys itin jautriai reaguoja į gyvenimo pokyčius, kitos išlieka tvirtos it uola. Tai lemia individualios moters savybės, tačiau įtakos tam turi ir moters Zodiako ženklas.