10 stiliaus patarimų kiekvienai nėštukei

Slėpti tokį mielą pilvuką tikrai gaila! Kad nėštumo metu galėtumėte demonstruoti puikią figūrą, siūlome keletą patarimų apie nėščiųjų rūbus.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

10 patentuotų patarimų, kad nėštumas spinduliuotų grožį

Sluoksniuokite rūbus

Medvilniniai marškiniai ant berankovių marškinėlių – nesusagstyti, ant jų – švarkelis ar nertinis – irgi nesusagstytas. Šitaip būsite patogiai, spalvingai apsirengusi ir galėsite dėvėti turimus rūbus.

„Laikinai perkeltos kilpos“ metodas

Ar dar telpate į turimus rūbus? Iš bėdos...? Bet į būsimų mamų skyrių drabužių parduotuvėje dar lygi ir per anksti? Didysis klausimas, maždaug 16-ąją nėštumo savaitę iškylantis kas rytą: ką čia apsirengti. Kelnių pažemintais klubais nepaliksi nesusagstytų – dar nusmuks. Čia padės tik juostelė, kuria močiutės įsigudrindavo sujungti sagos kilpą ir sagą. Tada apsisiauskite kokiu laisvai plevenančiu rūbu – atrodys visai neblogai. Dar galima vilktis tiesaus, neliemenuoto kirpimo sukneles ir sijonus. Tačiau būkite atsargi: išryškės ne tik pilvukas, bet ir kiekvienas riebaliukas ant klubų.

Pritaikykite džinsus

Džinsai – geriausi merginų draugai! Nukirpus juosmenį per maždaug pustrečio centimetro ir prisiuvus tamprios elastinės juostos atkarpą, ši meilė tikrai tvers dar keletą artimiausių mėnesių.

Jokių dirželių ir raištelių

Marškiniai su raišteliais prie rankovių, ties talija ar ant klubų nelabai tinkami pūpsančiam pilvukui.

Laiminga ir be kišenių

Atsisveikinkite su marškiniais, džemperiais ir kelnėmis su uždėtomis kišenėmis. Jos išsipučia – o šito jums dabar mažiausiai reikia.

Nepirkite visų rūbų iš karto

Dažniausia klaida – pasidavus emocijoms vienu ypu prisipirkti per daug rūbų. Verčiau kas kelias savaites ramiai pagalvokite, ko Jums netrukus tikrai prireiks.

Verčiau vienu dydžiu didesni

Pamačiusi išties patinkantį rūbą pirkite jį vienu - dviem dydžiais didesnį. Sulig augančiu pilvuku mažėja tikimybė, kad vėlesniais nėštumo mėnesiais pamatysite kitą tokį šaunų rūbą.

Neeksperimentuokite!

Dabar ne metas stiliaus eksperimentams – dėvėkite tai, ką tikrai mėgstate.

Nebijokite puoštis

Laimė, šiandien nėščioms moterims nereikia slėptis į maišus panašiuose rūbuose – galima išdidžiai demonstruoti savo pilvuką. Todėl nereta renkasi ne vien specialius modelius nėščiosioms, bet ir itin gerai išsitempiančias kelnes ar sijonus iš džersio audinio. Kodėl gi ne! Juk labai ilgos kelnės visad atrodys elegantiškai. Jei jos apačioje dar ir su apsiuvais, koja optiškai keliais centimetrais pailgėja.

Rinkitės kokybę

Vargu ar kuri moteris turi visą spintą nėščiosios rūbų. Tad kiekvienas turimas bus dėvimas dažnai. Kad rūbas gerai išlaikytų formą ir per greit nenusidėvėtų – rinkitės kokybę.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

II nėštumo trimestras (14- 28 sav.)

Kaip iš pilvo formos atspėti, kas gims – mergaitė ar berniukas (9)

Kaip iš pilvo formos atspėti, kas gims – mergaitė ar berniukas
Vieni tėvai pasirenka nežinoti, kokios lyties vaikučio laukia, kiti, atvirkščiai, prašo gydytojų pasakyti.

Sūnus auginanti moteris nesuvaldė emocijų sužinojusi būsimo vaiko lytį (12)

Sūnus auginanti moteris nesuvaldė emocijų sužinojusi būsimo vaiko lytį
Du sūnus auginanti ir trečiojo besilaukianti tinklaraštininkė iš JAV surengė vakarėlį, kurio metu yra prapjaunamas tortas, ir tokiu netradiciniu būdu sužinoma būsimojo vaiko lytis.

Kaip be echoskopo pasakyti, gims berniukas ar mergaitė? (14)

Kaip be echoskopo pasakyti, gims berniukas ar mergaitė?
Ar įmanoma kažkaip pasakyti, kas gims – berniukas ar mergaitė? Pasaulyje vis labiau vadovaujamasi moksliniais paaiškinimais, tačiau yra viena gyvenimo sritis, kur net patys racionaliausi protai yra linkę pasiduoti trupučiui mitologijos. Tai – nėštumas.

Palydėjęs nėščią žmoną į ultragarso tyrimą, vyras apstulbo (14)

Palydėjęs nėščią žmoną į ultragarso tyrimą, vyras apstulbo
Kas gims – berniukas ar mergaitė? Šis klausimas dažniausiai lydi būsimus tėčius ir mamas, kai jie ateina į paskirtąjį ultragarso tyrimą.

Laukiuosi, bet nesidžiaugiu nėštumu: bijau, kad nemylėsiu savo vaiko (14)

Laukiuosi, bet nesidžiaugiu nėštumu: bijau, kad nemylėsiu savo vaiko
Vaikelio besilaukianti mūsų skaitytoja atsiuntė klausimą apie tai, kad ji nesidžiaugia nėštumu. Ketvirtą nėštumo mėnesį skaičiuojanti būsimoji mama sako, kad ją erzina vaikai, todėl ji abejoja, ar pamils savąjį.

30 labiausiai intriguojančių faktų apie nėštumą (6)

30 labiausiai intriguojančių faktų apie nėštumą
Užauginti savyje naują gyvybę – su niekuo nesulyginama patirtis. Tiesa, nėštumą dažnai lydi įprasti ir ne tokie įprasti simptomai, o kai kurie moters organizme tuo metu vykstantys procesai skamba tiesiog neįtikėtinai.

10 įdomiausių faktų apie placentą (1)

10 įdomiausių faktų apie placentą
Apvaisintam kiaušinėliui skverbiantis į gimdos ertmę, maždaug 7-10 parą, pradeda formuotis ląstelės, kurios vėliau dalijasi į vaisiaus organizmo užuomazgą ir būsimos placentos ląsteles.

Esu nėščia ir nesutariu su anyta, pas kurią gyvename: ką patars psichologė (32)

Esu nėščia ir nesutariu su anyta, pas kurią gyvename: ką patars psichologė
Psichologės atsakymas į būsimos mamos laišką, kuriame ji skundžiasi pablogėjusiais santykiais su vaikinu. Moteris nepatenkinta, kad jos išrinktasis klauso tik savo mamos ir sesers, o jos nuomonė nesvarbi.

Paaiškėjo, kokioms moterims didėja rizika susilaukti vaiko autisto (34)

Paaiškėjo, kokioms moterims didėja rizika susilaukti vaiko autisto
Naujo tyrimo rezultatai parodė, kad jeigu tarp dviejų nėštumų yra mažesnis negu 2 metų arba didesnis negu 6 metų skirtumas, vaikui padidėja autizmo rizika.

Ar tikrai pilvo forma išduoda būsimo vaiko lytį (12)

Ar tikrai pilvo forma išduoda būsimo vaiko lytį
Kokios lyties vaikučio laukiatės, sužinoti pavyks anksčiausiai antro nėštumo trimestro metu. Pasitaiko, kad lyties dėl tam tikrų aplinkybių nepasimato net iki gimdymo. Vis dėl to tarp būsimųjų mamų sklando mokslu nepatvirtintų metodų, kaip namų sąlygomis sužinoti vaiko lytį.

Berniukas ar mergaitė: kokie požymiai nėštumo metu byloja apie lytį? (16)

Berniukas ar mergaitė: kokie požymiai nėštumo metu byloja apie lytį?
Galbūt jūs negalite sužinoti būsimo kūdikio lyties arba nusprendėte laukti siurprizo, tačiau yra tam tikri požymiai, kurie prognozuoja kas jums gims. Pabandykite paspėlioti - tai bus smagi laiko leidimo forma laukiant didžiojo įvykio.

10 bene dažniausių nėštumo prietarų +apklausa (2)

10 bene dažniausių nėštumo prietarų <sup style="color: #ff0000;">+apklausa</sup>
Nėštumas ir gimdymas - ypatingas laikotarpis moters gyvenime, gal todėl jį lydi daugybė prietarų ir pamokymų. Skirtingose kultūrose yra skirtingų prietarų apie nėštumą. Lietuviai - ne išimtis

Kaip atspėti, kas gims: mergaitė ar berniukas? (11)

Kaip atspėti, kas gims: mergaitė ar berniukas?
Anksčiau, kai nebuvo modernių nėščiųjų tyrimo būdų, būsimo vaiko lytį spėdavo pagal pačius keisčiausius ženklus. Jūsų dėmesiui - bobučių pranašystės, kaip atspėti mažylio lytį dar moteriai besilaukiant.

Privalomasis sveikatos draudimas: ką turi žinoti būsimieji tėvai?

Privalomasis sveikatos draudimas: ką turi žinoti būsimieji tėvai?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) primena, kad tam tikrais atvejais gyventojai, norėdami nemokamai gauti sveikatos priežiūros paslaugas ir išvengti nesusipratimų gydymo įstaigose, turėtų atvykti į teritorinę ligonių kasą (TLK) ir pateikti reikiamus dokumentus dėl draustumo privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) patvirtinimo. Nepaisant to, kad žmogus gali būti draudžiamas PSD valstybės lėšomis, jis pats turėtų pasirūpinti deramu dokumentų sutvarkymu.

Esu nėščia ir labai nelaiminga: ką daryti? (14)

Esu nėščia ir labai nelaiminga: ką daryti?
Nepaisant to, kad ant žurnalų viršelių vaizduojamos tik iš laimės spindinčios būsimos mamytės, ne visoms moterims nėštumas yra itin smagi patirtis. Kūnas patiria didelius pokyčius, tad moteris gali jaustis ligota ar pavargusi.