Kaip namų sąlygomis sužinoti būsimo vaiko lytį? 6 lengvi būdai

 (12)
Šiuos būdus, kaip namuose sužinoti, kas gims - berniukas ar mergaitė - perskaitėme užsienio mamų forumuose, kai kuriuos iš jų galima pamatyti nufilmuotus socialiniuose tinkluose.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žinoti būsimo vaikučio lytį ar nežinoti, sprendžia būsimi tėvai. Vieni iš karto prašo gydytojo echoskopijos metu atskleisti, kas pilvelyje gyvena, kiti nori, kad tai būtų paslaptis ir lyties žinoti nenori.

Šiandien, kai kiekvienai nėščiajai atliekamas ultragarso tyrimas, ši galimybė yra įmanoma, tiesa, pasitaiko atvejų, kad medikai suklysta spėdami vaiko lytį ir vėliau teisinasi tuo, jog „ultragarsas tėra šešėlių mokslas".

TAIP PAT SKAITYKITE:
3 priežastys, nulemiančios, ar vaikas augs agresyviu
Tikra istorija: man sakė, kad vaikas mirs arba gims neįgaliu

Metodai, apie kuriuos papasakosime, yra naminiai, tai yra, juos galima atlikti namuose be jokių medicinos prietaisų ir įrenginių. Tiesa, jų patikimumo niekas nėra įrodęs, todėl primename, kad į juos reikia žiūrėti labiau kaip į žaidimą, laisvalaikio praleidimo būdą, o ne rimtą prognozę.

Visgi, jei esate smalsūs, jums nesvetimas humoro jausmas, tikime, kad išbandysite šiuos būdus ir vėliau pasidalinsite savo patirtimi su mumis - ar spėjimas ir galutinis rezultatas sutapo.

Soda

Į švarų indą įpilkite šiek tiek savo šlapimo. Tada į jį įdėkite du valgomuosius šaukštus sodos. Jeigu šlapimas pradeda burbuliuoti, putoti, stipriai šnypšti, tikėtina, kad gims berniukas. Jeigu reakcijos nėra arba ji labai nedidelė - soda šlapime nesukelia putojimo, burbuliavimo, šnypštimo, gims mergaitė.

Raudonasis kopūstas

Nusipirkite raudonąjį kopūstą ir supjaustykite jį. Užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite dešimčiai minučių. Nukoškite kopūstus ir skystį supilkite į atskirą indą. Tada į atskirą indelį įpilkite savo šlapimo ir sumaišykite jį su kopūsto skysčiu. Stebėkite, kokia spalva nusidažys skystis.

Jeigu nusidažė raudonai, rausvai - tikėtina, kad nešiojate berniuką, jeigu spalva violetinė (arba į mėlynumą) - greičiausiai gims mergaitė.

Žiedas ant siūlo

Tam reikia jūsų vestuvinio žiedo - užriškite jį ant siūlo ir palaikykite virš pilvo. Jeigu žiedas linguoja į šalis, tikėtina, jog laukiatės berniuko, jeigu žiedas sukasi ratu - spėjama, kad bus mergaitė.

Lyginis ir nelyginis skaičius

Kalbama, kad šis būdas atėjęs iš senovės Majų kultūros. Būsimo vaiko lytį galima spręsti pagal mamos amžių pastojimo laiku bei metus, kada vaikutis pradėtas. Jeigu ir mamos amžiaus, ir metų skaičius yra lyginis arba nelyginis, tada gims mergaitė. Jeigu mamos amžius ir pastojimo metai nesutampa - vienas yra lyginis, kitas - nelyginis, gims berniukas.

Mamos grožis ir vaiko lytis

Manoma, kad jei būsima mama pilve nešioja mergaitę, ši iš jos atima visą grožį - mamos oda būna spuoguota, atsiranda dėmių. Tuo tarpu jei gims berniukas, moteris savo išorinio grožio ir spindesio nėštumo metu nepraranda.

Kinų kalendorius

Kaip pasakoja legenda, būsimo vaiko lyties nustatymo lentelė buvo palaidota karališkame kape Kinijoje, o nuo tada, kai buvo surasta, naudojama spėjimui, kas gims - ji ar jis? Lentelė pagrįsta mamos amžiumi ir pastojimo mėnesiu. Apie ją TavoVaikas.lt portale jau rašėme ir jos pagrįstumu galite įsitikinti čia.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 6 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

II nėštumo trimestras (14- 28 sav.)

Kaip iš pilvo formos atspėti, kas gims – mergaitė ar berniukas (9)

Kaip iš pilvo formos atspėti, kas gims – mergaitė ar berniukas
Vieni tėvai pasirenka nežinoti, kokios lyties vaikučio laukia, kiti, atvirkščiai, prašo gydytojų pasakyti.

Sūnus auginanti moteris nesuvaldė emocijų sužinojusi būsimo vaiko lytį (12)

Sūnus auginanti moteris nesuvaldė emocijų sužinojusi būsimo vaiko lytį
Du sūnus auginanti ir trečiojo besilaukianti tinklaraštininkė iš JAV surengė vakarėlį, kurio metu yra prapjaunamas tortas, ir tokiu netradiciniu būdu sužinoma būsimojo vaiko lytis.

Kaip be echoskopo pasakyti, gims berniukas ar mergaitė? (14)

Kaip be echoskopo pasakyti, gims berniukas ar mergaitė?
Ar įmanoma kažkaip pasakyti, kas gims – berniukas ar mergaitė? Pasaulyje vis labiau vadovaujamasi moksliniais paaiškinimais, tačiau yra viena gyvenimo sritis, kur net patys racionaliausi protai yra linkę pasiduoti trupučiui mitologijos. Tai – nėštumas.

Palydėjęs nėščią žmoną į ultragarso tyrimą, vyras apstulbo (14)

Palydėjęs nėščią žmoną į ultragarso tyrimą, vyras apstulbo
Kas gims – berniukas ar mergaitė? Šis klausimas dažniausiai lydi būsimus tėčius ir mamas, kai jie ateina į paskirtąjį ultragarso tyrimą.

Laukiuosi, bet nesidžiaugiu nėštumu: bijau, kad nemylėsiu savo vaiko (14)

Laukiuosi, bet nesidžiaugiu nėštumu: bijau, kad nemylėsiu savo vaiko
Vaikelio besilaukianti mūsų skaitytoja atsiuntė klausimą apie tai, kad ji nesidžiaugia nėštumu. Ketvirtą nėštumo mėnesį skaičiuojanti būsimoji mama sako, kad ją erzina vaikai, todėl ji abejoja, ar pamils savąjį.

30 labiausiai intriguojančių faktų apie nėštumą (6)

30 labiausiai intriguojančių faktų apie nėštumą
Užauginti savyje naują gyvybę – su niekuo nesulyginama patirtis. Tiesa, nėštumą dažnai lydi įprasti ir ne tokie įprasti simptomai, o kai kurie moters organizme tuo metu vykstantys procesai skamba tiesiog neįtikėtinai.

10 įdomiausių faktų apie placentą (1)

10 įdomiausių faktų apie placentą
Apvaisintam kiaušinėliui skverbiantis į gimdos ertmę, maždaug 7-10 parą, pradeda formuotis ląstelės, kurios vėliau dalijasi į vaisiaus organizmo užuomazgą ir būsimos placentos ląsteles.

Esu nėščia ir nesutariu su anyta, pas kurią gyvename: ką patars psichologė (32)

Esu nėščia ir nesutariu su anyta, pas kurią gyvename: ką patars psichologė
Psichologės atsakymas į būsimos mamos laišką, kuriame ji skundžiasi pablogėjusiais santykiais su vaikinu. Moteris nepatenkinta, kad jos išrinktasis klauso tik savo mamos ir sesers, o jos nuomonė nesvarbi.

Paaiškėjo, kokioms moterims didėja rizika susilaukti vaiko autisto (34)

Paaiškėjo, kokioms moterims didėja rizika susilaukti vaiko autisto
Naujo tyrimo rezultatai parodė, kad jeigu tarp dviejų nėštumų yra mažesnis negu 2 metų arba didesnis negu 6 metų skirtumas, vaikui padidėja autizmo rizika.

Ar tikrai pilvo forma išduoda būsimo vaiko lytį (12)

Ar tikrai pilvo forma išduoda būsimo vaiko lytį
Kokios lyties vaikučio laukiatės, sužinoti pavyks anksčiausiai antro nėštumo trimestro metu. Pasitaiko, kad lyties dėl tam tikrų aplinkybių nepasimato net iki gimdymo. Vis dėl to tarp būsimųjų mamų sklando mokslu nepatvirtintų metodų, kaip namų sąlygomis sužinoti vaiko lytį.

Berniukas ar mergaitė: kokie požymiai nėštumo metu byloja apie lytį? (16)

Berniukas ar mergaitė: kokie požymiai nėštumo metu byloja apie lytį?
Galbūt jūs negalite sužinoti būsimo kūdikio lyties arba nusprendėte laukti siurprizo, tačiau yra tam tikri požymiai, kurie prognozuoja kas jums gims. Pabandykite paspėlioti - tai bus smagi laiko leidimo forma laukiant didžiojo įvykio.

10 bene dažniausių nėštumo prietarų +apklausa (2)

10 bene dažniausių nėštumo prietarų <sup style="color: #ff0000;">+apklausa</sup>
Nėštumas ir gimdymas - ypatingas laikotarpis moters gyvenime, gal todėl jį lydi daugybė prietarų ir pamokymų. Skirtingose kultūrose yra skirtingų prietarų apie nėštumą. Lietuviai - ne išimtis

Kaip atspėti, kas gims: mergaitė ar berniukas? (11)

Kaip atspėti, kas gims: mergaitė ar berniukas?
Anksčiau, kai nebuvo modernių nėščiųjų tyrimo būdų, būsimo vaiko lytį spėdavo pagal pačius keisčiausius ženklus. Jūsų dėmesiui - bobučių pranašystės, kaip atspėti mažylio lytį dar moteriai besilaukiant.

Privalomasis sveikatos draudimas: ką turi žinoti būsimieji tėvai?

Privalomasis sveikatos draudimas: ką turi žinoti būsimieji tėvai?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) primena, kad tam tikrais atvejais gyventojai, norėdami nemokamai gauti sveikatos priežiūros paslaugas ir išvengti nesusipratimų gydymo įstaigose, turėtų atvykti į teritorinę ligonių kasą (TLK) ir pateikti reikiamus dokumentus dėl draustumo privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) patvirtinimo. Nepaisant to, kad žmogus gali būti draudžiamas PSD valstybės lėšomis, jis pats turėtų pasirūpinti deramu dokumentų sutvarkymu.

Esu nėščia ir labai nelaiminga: ką daryti? (14)

Esu nėščia ir labai nelaiminga: ką daryti?
Nepaisant to, kad ant žurnalų viršelių vaizduojamos tik iš laimės spindinčios būsimos mamytės, ne visoms moterims nėštumas yra itin smagi patirtis. Kūnas patiria didelius pokyčius, tad moteris gali jaustis ligota ar pavargusi.