Beata: nemaniau, kad vietoj vežimėlio teks pirkti karstą

 (82)
Mums parašiusi Beata pasakoja liūdniausią savo gyvenimo įvykį, kuris sukrėtė šeimą ir paliko daug neatsakytų klausimų KODĖL? Prašome jūsų supratingumo komentuojant istoriją.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ilgai galvojau,  ar rašyt, ar ne, ir vis dėlto nutariau papasakoti savo istoriją. Esu labai laiminga antroje santuokoje, iš pirmos santuokos turiu 12 metų sūnų. Mano vyras iš pirmos santuokos turi dvi dukras.

Su vyru vis pasvajodavome apie bendrą vaikelį, kažkodėl vis įsivaizdavom, kad turėsim dukrytę. Svajojom, kaip ji atbėgs ryte pas mus, kaip išdykaus, kaip mes visur kartu ja keliausim.

Ilgai negalėjau pastoti, net praradau viltį, tačiau vieną dieną pajutau, kad esu ne viena. Nuėjau pas gydytoją, ji man patvirtino, kad nėštumui 6 savaitės.

Atėjau pasitikrinti vėl po 2 savaičių, viskas lyg ir būtų gerai, tik turiu aukštą kraujo spaudimą, kuris kamuoja mane jau 12 metų. Gydytoja sakė, kad nebus lengvas nėštumas su tokiu spaudimu, bet viskas įmanoma, prižiūrėjo mane ir kardiologai, ir ginekologai.

Aš dirbau, bet stengiausi nepersidirbti, laikas ėjo, pilvukas augo. Jautėm su vyru, kad bus dukrytė, labai jos laukėm, labai džiaugėmės.

Kai suėjo 19 savaičių, man pakilo didelis spaudimas, todėl gydytoja išsiuntė mane į Vilnių. Ten su vyru pralaukėm 8 valandas ir mane paleido namo - nerado priežasties, dėl ko guldyti reiktų, nors spaudimas buvo 240*120.

Mane paguldė Ukmergėje, personalas labai rūpinosi ir jaudinosi dėl manęs. Deja, spaudimas vėl kyla ir mane su greitąja išveža į Vilnių. Ten per mano maldavimą ir ašaras guldo į ligoninę, bet po savaitės paleidžia.

Namie pabuvau vos 2 savaites, vėl grįžtu į Vilnių, kadangi iš nosies ima nesustabdomai tekėti kraujas. LOR gydytojai man sutvarko nosį, tačiau aš praradau daug kraujo, prasidėjo mažakraujystė, teko perpilti man kraują. Trūko oro, galų gale ir nejaučiau kūdikio judesių.

2015 04 17 ryte ligoninėje pabudau geros nuotaikos, viskas atrodė kaip ir gerai, tik atėjusi gydytoja pasakė, kad reikia ruoštis operacijai - man ims vaiką. Tada buvau 24 savaitę nėščia. Pradėjau verkti ir rėkti, kad neatiduosiu mažytės, bet kitos išeities nebuvo. Taip 11.29 po cezario pjūvio operacijos man išėmė 500 g sveriančią mergytę.

Pamačiau ją po 2 parų, tokia gražutė, tokia mažytė, kovojanti už savo gyvybę. Pavadinome Saule.

Po savaites ją perkėlė į Vaikų ligoninę, lankiau, kalbėjau, maldavau, kad tik gyventų... Taip norėjosi atsigulti šalia ir laikyti glėbyje.

Deja, gegužės 17 dieną ryte sužinau, kad Saulytei infekcija ir jai nedaug liko gyventi. Padėjau ant jos ranką ir labai verkiau, nežinojau, ką sakyti...

Vakare 19 valandą ji iškeliavo. Norėjosi šaukti, rėkti, bet...

Po 2 dienų ją palaidojom, niekada nemaniau, kad vietoj vežimėlio teks pirkti karstelį...

Jau 3 mėnesiai kiekvieną dieną su vyru važiuojam ant kapelio palaistyti gėlių. Niekaip negaliu susitaikyti su netektimi, vis užduodu klausimą KODĖL?

Pykstu ir ant Dievo, ir ant gyvenimo, žinau, kad turiu būti stipri, turiu nuostabų vyrą ir sūnų, bet kaip susitaikyti, kai tavo svajonė miršta?..

Daug kas sako, kad dar turėsim kitų vaikų, bet aš nenoriu kito, noriu tik šios savo Saulės...

Beata

Jūsų gimdymo istorijų laukiame el. paštu tavovaikas@delfi.lt.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gimdymas

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete
Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Po komplikuoto nėštumo Evelinos gimdymas prasidėjo anksčiau laiko

Po komplikuoto nėštumo Evelinos gimdymas prasidėjo anksčiau laiko
Ačiū Evelinai už atsiųstą pasakojimą, jeigu norite pasidalinti ir jūs savo gimdymo istorija, visada laukiame el.p. portalas@tavovaikas.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama
Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip yra iš tiesų: ar vyrui vieta gimdyme? (10)

Kaip yra iš tiesų: ar vyrui vieta gimdyme?
Ar vyrui dalyvauti gimdyme, yra abiejų partnerių sutarimas. Net jei vyriškoji pusė labai entuziastingai nusiteikusi ir nori dalyvauti, labai svarbu, ką apie tai mano moteris.

Ką daryti pirmiausia, kai prasideda gimdymas

Ką daryti pirmiausia, kai prasideda gimdymas
Norite gimdyti be nuskausminamųjų? Neskubėkite vykti į ligoninę, kuo ilgiau likite namuose, ypač jei gimdysite pirmą kartą. Geriausia strategija norint gimdyti kuo natūraliau – judėjimas, vanduo, atsipalaidavimas ir kantrybė, o įgyvendinti šią strategiją geriausiai pavyksta namuose.

Kodėl moterys nebenori gimdyti vienos: psichologės komentaras

Kodėl moterys nebenori gimdyti vienos: psichologės komentaras
Kodėl mieliau gimdome su palydovu nei vienos? Kas yra geresnis gimdyvės padėjėjas - vyras, mama, anyta ar dula? Šiuos klausimus uždavėme psichologei.

Kada prireikia cezario pjūvio operacijos

Kada prireikia cezario pjūvio operacijos
Operacija, kai pjaunama pilvo siena, gimdos sienelė ir išimamas vaisius bei placenta, vadinama cezario pjūviu.

Gimdymo pradžia: kada reikia vykti į ligoninę (1)

Gimdymo pradžia: kada reikia vykti į ligoninę
Ką reikia žinoti apie gimdymo pradžią: kada metas vykti į ligoninę, o kada dar galima neskubėti?

Laura: nėštumas ir gimdymas yra ypatinga moters patirtis

Laura: nėštumas ir gimdymas yra ypatinga moters patirtis
Motinos dienai skirtas gimdymo istorijų konkursas „Gimties stebuklas“ tęsiasi. Laukiame pasakojimų elektroniniu paštu portalas@tavovaikas.lt ir šiandien publikuojame Lauros laišką.

Kristinos gimdymo istorija: nėštumo pradžia buvo kupina įtampos

Kristinos gimdymo istorija: nėštumo pradžia buvo kupina įtampos
Motinos dienai skirtas gimdymo istorijų konkursas tęsiasi. Laukiame pasakojimų el.p.portalas@tavovaikas.lt ir šiandien publikuojame Kristinos laišką.

Dovilės gimdymo istorija: skausmas turi prasmę

Dovilės gimdymo istorija: skausmas turi prasmę
Artėjančiai Motinos dienai skirtas gimdymo istorijų konkursas tęsiasi. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt ir mėnesio gale įdomiausios istorijos autorei padovanosime dovanėlę. Daugiau apie konkursą skaitykite ČIA.

Norvegiška Ernestos meilės ir gimdymo istorija

Norvegiška Ernestos meilės ir gimdymo istorija
Artėjančiai Motinos dienai skirtas gimdymo istorijų konkursas tęsiasi. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt ir baigiantis mėnesiui įdomiausios istorijos autorei padovanosime dovanėlę.

Į Lietuvą atvykstanti garsi gimdymo specialistė Cornelia Enning žino daug sklandaus gimdymo paslapčių (2)

Į Lietuvą atvykstanti garsi gimdymo specialistė Cornelia Enning žino daug sklandaus gimdymo paslapčių
Į Lietuvą atvykstanti garsiausia Europos pribuvėja Cornelia Enning įsitikinusi: „Gimdymas – tai visiškai natūralus procesas moteriškai prigimčiai, kurio nereikia bijoti".

Marta: gimdymui reikia ruoštis tiek psichologiškai, tiek fiziškai

Marta: gimdymui reikia ruoštis tiek psichologiškai, tiek fiziškai
Artėjančiai Motinos dienai skirtas gimdymo istorijų konkursas tęsiasi. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt ir kiekvieną mėnesį įdomiausios istorijos autorei padovanosime po dovanėlę.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose
Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.