Mano gimdymo istorija: Naujųjų metų dovana

 (4)
Viktorija sutikdama 2013 -uosius metus, gavo ypatingą dovaną. Jo vardas - Vėjas. Bet apie viską nuo pradžių.
© Shutterstock nuotr.

Norėčiau pasidalinti savo gimdymo istorija, kuri nutiko vos prieš septynis mėnesius. Man gruodžio 31 dieną buvo planuota cezario pjūvio operacija.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?
Kodėl pavojinga per karščius palikti automobilyje vaikus?

Į ligoninę su vyru atvykome gruodžio 30 dieną, buvo sekmadienis. Man atliko visus reikiamus tyrimus, visi buvo geri. Turėjau pasilikti nakvoti ligoninėje, nes kitą rytą man buvo numatyta operacija, bet mane taip slėgė ligoninės atmosfera, kad nusprendėme su vyru pasiprašyti pernakvoti namuose, pasižadėję 6 ryto jau būti palatoje. Gydytoja išleido.

Paskutinė naktis prieš gimdymą buvo nerami, vis varčiausi, prabusdavau.

Ne tik aš - ir vyras. Kaip gali ramiai miegoti, kai žinai, kad ryte laukia didžiausias stebuklas - pagaliau susitiksime su savo sūneliu. Jau seniai jį vadinome vardu - Vėjas.

Taigi, kaip ir žadėjome, 6 ryto jau buvome ligoninėje. Vėl tyrimai. Atėjusi gydytoja pranešė, kad operacija numatyta 9 valandą. Mane apėmė toks jaudulys ir kartu baimė, kad visas kūnas pradėjo drebėti... Niekaip negalėjau susivaldyti, širdis daužėsi it pašėlusi. Ir štai be keliolikos minučių devynios į palatą atvežė lovą su ratukais. Truputį nustebau, nes nesijaučiau esanti didelė ligonė, galėjau ir pati nueiti, bet liepė gultis ir pradėjo vežti į operacinę.

Nesąmoningai pradėjau verkti, matydama, kad vyras pasiliko, o taip norėjosi, kad nei akimirkai neatsitrauktų nuo manęs. Deja, į operacinę jam nebuvo galima.

Operacinėje viskas vyko labai greitai, vos mintyse spėjau pasakyti mažyliui, kad tuoj pasimatysim, 9.15, jis jau gimė. Vos man jį parodė, ašaros pradėjo upeliu tekėti, užliejo toks neapsakomas džiaugsmas, kurį sunku žodžiais nusakyti. O kai gydytoja pasakė, kad pagal Apgar jis gauna 10 balų ir pagyrė, kad yra labai gražus, buvau pati laimingiausia.

Atsidūrus palatoje, žiūrėjome vienas į kitą ir tylėjome.

„Ar matei, koks jis gražus", - paklausiau pirmoji. Abu buvo apėmusi euforija, ir šypsena nei minutei nedingo nuo veido. Buvome labai laimingi.

Tą naktį visi laukė Naujųjų 2013 metų ir palydėjo senuosius, 2012 metus, kurie išeidami mums įteikė brangiausią pasaulyje dovaną. 2013 metus sutikome jau trise, per langą matėm fejerverkus ir juokėmės, kad Vėjuko gimimo proga visas pasaulis džiaugiasi.

Tai buvo pats geriausias Naujųjų metų sutikimo vakaras.

Štai tokia lengva ir laiminga mano sūnelio gimimo istorija.

Būkit laimingos,

Viktorija

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gimdymas

Vyras gimdyme – už ar prieš? (65)

Vyras gimdyme – už ar prieš?
Štai ir vėl kasmėnesinis tradicinis mamų susibėgimas, o aš skubu užduoti joms klausimą. Ar vyras dalyvavo gimdyme? Ar padėjo? O gal labiau... trukdė?

Sandra: gimdyti važiavau nesitarusi ir likau iš tiesų nustebusi (4)

Sandra: gimdyti važiavau nesitarusi ir likau iš tiesų nustebusi
Tuo įsitikinusi (ir pati patyrusi) žavaus mažylio mama Sandra. Moteris pasakoja, kad, nors gimdymas būna komplikuotas, jis prisiminimuose gali išlikti kaip graži, šviesi diena. Ir didžiąją dalį lemia personalo dėmesys, atidumas ir kompetencija.

Kaip susijęs aštrus maistas ir gimdymas

Kaip susijęs aštrus maistas ir gimdymas
Aštrus maistas paskatina sąrėmius. Tokį patarimą būsimos mamos neretai išgirsta baigiantis nėštumui, kai numatytas gimdymo terminas praėjo, o vaikelis neskuba užgimti

Živilė: gimdyti Estijoje buvo geriau, ramiau ir maloniau, palyginti su Lietuva

Živilė: gimdyti Estijoje buvo geriau, ramiau ir maloniau, palyginti su Lietuva
Živilės ir Deivido šeima augina tris vaikus – du gimdė Lietuvoje, o trečią – Estijoje, Taline.

Kurios ligoninės Lietuvoje turi Naujagimiui palankios ligoninės vardą (26)

Kurios ligoninės Lietuvoje turi Naujagimiui palankios ligoninės vardą
Naujagimiui palankios ligoninės didelę reikšmę skiria sėkmingai žindymo pradžiai. Kokių reikalavimų turi būti laikomasi, norint gauti Naujagimiui palankios ligoninės vardą ir kodėl verta gimdyti būtent šiose gydymo įstaigose?

Akušerė: tai vienas keisčiausių gimdymų, kokį mačiau (6)

Akušerė: tai vienas keisčiausių gimdymų, kokį mačiau
Portale TavoVaikas.lt esame rašę apie daugelį tikrai keistų gimdymų: kuomet moteris pagimdo per labai trumpą laiką, kai gimdymo metu moteris patiria orgazmą ar gimę dvynukai turi skirtingą odos spalvą.

Kauno klinikos pakartotinai pripažintos Naujagimiams palankia ligonine

Kauno klinikos pakartotinai pripažintos Naujagimiams palankia ligonine
Žindymo skatinimo komitetas Kauno klinikas pakartotinai pripažino Naujagimiui palankia ligonine.

Eglė: antrą kartą gimdydama nenorėčiau cezario pjūvio operacijos (9)

Eglė: antrą kartą gimdydama nenorėčiau cezario pjūvio operacijos
Grafikos dizainerė Eglė (26 m.) ir verslininkas Karolis (29 m.) laukdami sūnaus Mykolo (4 m.) atsipalaiduoti negalėjo – tai vienas nesklandumas, tai kitas... Galiausiai – verdiktas: planinė cezario pjūvio operacija.

Ruošiamės į gimdymo namus: neužmirškite pasiimti šių daiktų

Ruošiamės į gimdymo namus: neužmirškite pasiimti šių daiktų
Ginekologijos ir akušerijos skyriaus darbuotojai kartais pajuokauja, kad kai kurie tėveliai į gimdymą atvyksta su tiek lagaminų ir rankinių, kad panašu, jog susiruošė į povestuvinę kelionę ar egzotišką kelių savaičių išvyką. Tiesa, jų laukia vienas svarbiausių įvykių gyvenime, tačiau begalės daiktų, kurių prisikrauna, tikrai neprireiks.

Kokio amžiaus geriausia gimdyti: lietuvių moterų apklausa (75)

Kokio amžiaus geriausia gimdyti: lietuvių moterų apklausa
Vieno atsakymo, žinoma, nerasime, o ir nereikia: kiekvienai tas metas individualus. Tik kartais moteris susimąsto, sutrinka: „Gal jau laikas? O gal dar palaukti?" Pasmalsaukime, kokia mamų nuomonė šiuo klausimu.

Kristinos įspūdžiai po gimdymo Norvegijoje: antrą norėčiau gimdyti tik čia (54)

Kristinos įspūdžiai po gimdymo Norvegijoje: antrą norėčiau gimdyti tik čia
Kurį laiką su vyru Evaldu gyvendama Norvegijoje Kristina Kaziulienė pastojo ir... labai nerimavo dėl tenykštės priežiūros.

Būna ir taip: gimdymas per Naujuosius metus (7)

Būna ir taip: gimdymas per Naujuosius metus
Kiekvienas Naujųjų metų sutikimas būna ypatingas, tačiau toks, kokį patyrė Irina, pasitaiko tik kartą gyvenime. Ir, toli gražu, ne visiems.

Birutės gimdymas: džiaugiuosi, kad klausiau gydytojo, o ne savo norų (8)

Birutės gimdymas: džiaugiuosi, kad klausiau gydytojo, o ne savo norų
Apie gražias ir šviesias nėštumo bei gimdymo istorijas kalbame nedaug – pasiliekame sau tyliai pasidžiaugti. Šį kartą – giedra istorija, be nuoskaudų, nemalonumų ir, aišku, su laiminga pabaiga. Netgi ne istorija – pamokos, kurių dar negimęs mažylis išmokė savo mamą.

Ar tikrai vėliau gimdančios moterys gyvena ilgiau? (13)

Ar tikrai vėliau gimdančios moterys gyvena ilgiau?
Tyrimas rodo, kad po 25-erių pirmą kartą gimdžiusioms moterims didesnė tikimybė sulaukti 90-ies nei jaunesnėms gimdžiusioms moterims.

Skaitytojos išpažintis: po gimdymo namo grįžau be sūnelio (90)

Skaitytojos išpažintis: po gimdymo namo grįžau be sūnelio
Uteniškiai Rūta ir Dainius (vardai pakeisti) su džiugesiu laukė gimsiančio vaikelio. Rūta visą nėštumą jautėsi gerai, problemų nebuvo, tad net nenumanė, kokį pragarą teks ištverti prasidėjus gimdymui.