Reklama

Atskleidė, kokias prekes vaikams tėvai dažniausiai perka internetu

Šeimai susilaukus kūdikio dažniausiai pasikeičia ne tik gyvenimo ritmas bet ir pirkimo įpročiai bei perkamų prekių krepšelis, kuris keičiasi vaikui augant. Labai didelę laiko dalį užima vaiko priežiūra ir auklėjimas, todėl ne visuomet lieka laisva minutė apsipirkti įprastinėse parduotuvėse.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dėl to nenuostabu, kad internete gausu elektroninių parduotuvių, kurių pagrindinis siūlomas produktas yra prekės vaikams. Internetinės parduotuvės suteikia galimybę skirti apsipirkimui laiko tuomet, kai jo atsiranda, o ne tuomet, kai dirba parduotuvė, todėl pasirinkus apsipirkimą internetu patogiausią laiką apsipirkti renkasi pirkėjas. Pristatymo į namus galimybė leidžia išvengti sudėtingos logistikos, kuomet mama keliauja apsipirkti su vaikais. Šiuo metu tik 38 proc. lietuvių apsiperka internete, todėl galimybės rinkai plėstis tikrai didelės.

Tai, kad lietuvių, apsiperkančių internete, krepšeliuose savo vietą randa prekės vaikams patvirtina ir specializuotos internetinės parduotuvės, prekiaujančiomis prekėmis ir žaislais vaikams, atstovas M. Meliešius. „Populiariausios ir perkamiausios šios grupės prekės yra „Lego“ konstruktoriai, įvairios dėlionės. Taip pat populiari vaikiška technika – automobilinės kėdutės, vežimėliai.“, - sakė b-a.eu atstovas M. Meliešius.

Atskleidė, kokias prekes vaikams tėvai dažniausiai perka internetu
© Vida Press

Vyrai dažniausiai perka prieš šventes

Tyrimų duomenimis, visose ES šalyse gerokai daugiau moterų negu vyrų atlieka vaikų priežiūros, namų ruošos ir maisto gaminimo darbus. 2016 m. duomenimis 92 proc. 25-49 metų amžiaus moterų kasdien rūpinosi savo jaunesniais nei 18 m. vaikais. Tuo tarpu vyrų, kurie kasdien skyrė dėmesį savo vaikams buvo tik 68 proc. Lietuvoje šie rodikliai panašūs – 92 proc. moterų ir 66 proc. vyrų. Žinant šią statistiką nenuostabu, kad internete prekes vaikams dažniausiai perka moterys.

„Pastebime, kad didžioji dalis pirkėjų, perkančių prekes vaikams, yra moterys. Vyrai aktyviau vaikiškomis prekėmis pradeda domėtis prieš šventes, pavyzdžiui Kalėdas. Šiuo laikotarpiu suaktyvėja užklausos dėl prekių ir įvairių dovanų vaikams užsakymai“, - pirkėjų įpročius atskleidė interneto parduotuvės b-a.eu atstovas M. Meliešius.

Žaislai vaikams – populiarėja išmanieji iš interaktyvūs žaislai

Augant vaikui keičiasi jo poreikiai. Vaikai mokosi žaisdami, todėl nemažai jaunų tėvų siekia užtikrinti kuo įvairiapusiškesnį atžalos lavinimą. Jeigu prisiminsime savo vaikystę, tai lavinančių žaislų pasirinkimas nebuvo itin didelis. Tačiau šiuo metu jų pasiūla yra didelė, todėl tereikia nuspręsti ir išsirinkti tinkamiausius savo vaikui.

„Visuomet populiarios yra „Lego“ konstruktorių serijos, kurios atnaujinamos kiekvieną sezoną. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja išmanieji ir interaktyvūs žaislai vaikams. Pastebime, kad prekyboje žaislais taip pat vyrauja sezoniškumas. Žaislų vaikams daugiausiai nuperkama prieš didžiąsias šventes.“, – apie prekybos žaislais tendencijas pasakojo M. Meliešius.

Lietuviams taip pat būdinga domėtis internetu parduodamų prekių, ypač skirtų vaikams, kokybe. Domimasi gamintojais, produkcijos kilmės šalimi, saugumu. „b-a.eu elektroninėje parduotuvėje prekiaujama žinomų ir garsių gamintojų žaislais ir kitomis prekėmis vaikams, todėl šios prekės yra sertifikuotos ir saugios naudoti“, – komentavo M. Meliešius.

Atskleidė, kokias prekes vaikams tėvai dažniausiai perka internetu
© Vida Press

Pirkti internetu pigiau ir patogiau

Viena iš priežasčių, kodėl planuojant savo šeimos biudžetą ieškoma būdų sutaupyti – papildomos išlaidos, kurios atsiranda gimus kūdikiui. Nemaža dalis tėvų šią problemą sprendžia planuodami išlaidas ir apsirūpindami būtinomis prekėmis gerokai iš anksto, įvairių akcijų metu. Kitas būdas taupyti – rinktis internetines parduotuves. Internetinėse parduotuvėse parduodamos prekės vaikams paprastai yra pigesnės už tas pačias prekes, kurias galima įsigyti įprastinėse parduotuvėse. Taip yra todėl, kad internetinės parduotuvės patiria mažesnius kaštus.

Kitas internetinės parduotuvės privalumas – didelė prekių pasiūla ir galimybė patogiai išsirinkti visas norimas prekes vienoje vietoje. Prie kiekvienos prekės pateikiami aprašymai leidžia palyginti skirtingų gamintojų siūlomas prekes tarpusavyje, taip pat galima ramiai ir neskubant pasidomėti atsiliepimais apie vieną ar kitą prekę. Internete pirkėjo neriboja laikas, todėl laiko apsipirkimui galima skirti tiek, kiek reikia, ir tuomet – kada jo yra.

Užsakymo nr.: PT_77356445

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Kaip užauginti pasitikintį savimi vaiką: patarimai tėvams

Savigarba ir pasitikėjimas – labai svarbios savybės ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų gyvenime. Kaip galime padėti išmintingai ugdyti savo vaiko savimonę ir savivertę?

Psichologė J.Baltuškienė: patenkinus vaiko poreikius, krizių galima išvengti

Skirtingais vaiko amžiaus tarpsniais formuojasi vis kitos savybės, atsiranda naujų poreikių, daugėja norų. Kaip jų neužslopinti, kad vaikas augtų pasitikintis savimi ir kitais, iniciatyvus ir savarankiškas, mokėtų atpažinti savo jausmus ir juos reikšti?

Teo ir Ieva pristato: nerealiai smagūs žaidimai su ledukais

Šilti orai lepina mus saulės šiluma ir malonia akims žaluma. Vis daugiau laiko praleidžiame lauke.

Kaip susikalbėti su vaikais? Knygų TOP 5

Kaip susikalbėti su vaikais? Ar svarbu tenkinti visus jų pageidavimus, kad mažieji galėtų jaustis laimingi ? Kokie iššūkiai kyla auginant paauglį ir kaip juos įveikti? Kaip išugdyti tarpusavio pagarbą ir pasitikėjimą?

Psichologė – apie vaikus ir nuogumą: ko turi nepamiršti tėvai

Augant mažyliui, tėvai susiduria su vis įvairesniais klausimais – vaikui ima rūpėti, kaip jis atrodo, kaip atrodo kiti, kaip jis rengiasi ir kas slepiasi po skirtingų lyčių rūbais.

5 patarimai, kaip užauginti genijų

Kiekvieno vaiko tėvai norėtų, kad užaugęs jis būtų protingas ir sumanus, kad jį lydėtų sėkmė asmeniniame bei profesiniame gyvenime. Kaip padėti vaikui tai pasiekti.

Kuriant gerus santykius su vaiku tėvams svarbu laikytis trijų pagrindinių taisyklių

Atrodo, kad gimus vaikui tas abipusis santykis tiesiog užgimsta savaime.

Ar tikrai paklusnus vaikas geriau už neklausantį tėvų: psichologės komentaras

Vienas vaikas auga paklusnus, kitas nelabai. Vieno elgesiu darželio auklėtojos ir mokytojai džiaugiasi, kito – nelabai. Ar vaiko paklusnumas yra prigimtinis ar įgytas? Konsultuoja psichologė psichoterapeutė Rūta Bačiulytė.

Psichologė – apie vaiko elgesį, kuris priverčia tėvus raudonuoti (1)

Skaitytojos atsiųstas klausimas inspiravo psichologę Daivą Čeponienę išsamiai pamąstyti, kur yra riba tarp nekaltos vaiko nuomonės išsakymo ir patyčių, kurios skaudina kitą.

Teo ir Ieva pristato: lavinantys užsiėmimai, kurie išmokys vaiką raidžių

Raidės - tai neatsiejama mūsų pasaulio dalis. Su jomis susiduriame kiekvieną dieną. Lygiai taip pat ir vaikai. Nors vieningos nuomonės, kada pradėti savo vaiką mokyti raidžių nėra, manau, yra labai svarbu nepraleisti momento, kai vaikas pradeda jomis domėtis.

Skatindami vaikus domėtis įvairiomis veiklomis, padėsime atsiskleisti jų gabumams

Šiandien, kai virtuali realybė taip vilioja, vaikų interesų spektras dažnai tik ja ir apsiriboja.

Neringa Čereškevičienė: visi vaikai iš prigimties talentingi

Daugeliui Lietuvos žmonių charizmatiškosios Neringos Čereškevičienės pristatinėti nereikia: ji jau daugiau nei du dešimtmečius gyvuojančio projekto vaikams ir ne vaikams „Telebimbam" įkūrėja ir siela.

Kodėl aš mokysiu savo dukrą drąsos, o ne tobulumo

Moteris nuo mažens moko būti geromis, mylinčiomis, kantriomis, dėmesingomis, mandagiomis, rūpestingomis, švelniomis ir mielomis.

Gabija Vitkevičiūtė: vaikams skaitome kiekvieną dieną

Mama, žurnalistė, komunikacijos specialistė, rašytoja Gabija Vitkevičiūtė yra iš tų moterų, kurias taip ir norisi apibūdinti: veikli. Ar veiklios moters dienoje užtenka laiko paskaityti knygą, skaityti su vaikais?

Kodėl mes taip dažnai supykstame ant savo vaikų

Pakalbėkime apie tai, kaip nepykti ant vaiko. Šis klausimas labai aktualus daugumai tėvų.