Reklama

Atskleidė, kokias prekes vaikams tėvai dažniausiai perka internetu

Šeimai susilaukus kūdikio dažniausiai pasikeičia ne tik gyvenimo ritmas bet ir pirkimo įpročiai bei perkamų prekių krepšelis, kuris keičiasi vaikui augant. Labai didelę laiko dalį užima vaiko priežiūra ir auklėjimas, todėl ne visuomet lieka laisva minutė apsipirkti įprastinėse parduotuvėse.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dėl to nenuostabu, kad internete gausu elektroninių parduotuvių, kurių pagrindinis siūlomas produktas yra prekės vaikams. Internetinės parduotuvės suteikia galimybę skirti apsipirkimui laiko tuomet, kai jo atsiranda, o ne tuomet, kai dirba parduotuvė, todėl pasirinkus apsipirkimą internetu patogiausią laiką apsipirkti renkasi pirkėjas. Pristatymo į namus galimybė leidžia išvengti sudėtingos logistikos, kuomet mama keliauja apsipirkti su vaikais. Šiuo metu tik 38 proc. lietuvių apsiperka internete, todėl galimybės rinkai plėstis tikrai didelės.

Tai, kad lietuvių, apsiperkančių internete, krepšeliuose savo vietą randa prekės vaikams patvirtina ir specializuotos internetinės parduotuvės, prekiaujančiomis prekėmis ir žaislais vaikams, atstovas M. Meliešius. „Populiariausios ir perkamiausios šios grupės prekės yra „Lego“ konstruktoriai, įvairios dėlionės. Taip pat populiari vaikiška technika – automobilinės kėdutės, vežimėliai.“, - sakė b-a.eu atstovas M. Meliešius.

Atskleidė, kokias prekes vaikams tėvai dažniausiai perka internetu
© Vida Press

Vyrai dažniausiai perka prieš šventes

Tyrimų duomenimis, visose ES šalyse gerokai daugiau moterų negu vyrų atlieka vaikų priežiūros, namų ruošos ir maisto gaminimo darbus. 2016 m. duomenimis 92 proc. 25-49 metų amžiaus moterų kasdien rūpinosi savo jaunesniais nei 18 m. vaikais. Tuo tarpu vyrų, kurie kasdien skyrė dėmesį savo vaikams buvo tik 68 proc. Lietuvoje šie rodikliai panašūs – 92 proc. moterų ir 66 proc. vyrų. Žinant šią statistiką nenuostabu, kad internete prekes vaikams dažniausiai perka moterys.

„Pastebime, kad didžioji dalis pirkėjų, perkančių prekes vaikams, yra moterys. Vyrai aktyviau vaikiškomis prekėmis pradeda domėtis prieš šventes, pavyzdžiui Kalėdas. Šiuo laikotarpiu suaktyvėja užklausos dėl prekių ir įvairių dovanų vaikams užsakymai“, - pirkėjų įpročius atskleidė interneto parduotuvės b-a.eu atstovas M. Meliešius.

Žaislai vaikams – populiarėja išmanieji iš interaktyvūs žaislai

Augant vaikui keičiasi jo poreikiai. Vaikai mokosi žaisdami, todėl nemažai jaunų tėvų siekia užtikrinti kuo įvairiapusiškesnį atžalos lavinimą. Jeigu prisiminsime savo vaikystę, tai lavinančių žaislų pasirinkimas nebuvo itin didelis. Tačiau šiuo metu jų pasiūla yra didelė, todėl tereikia nuspręsti ir išsirinkti tinkamiausius savo vaikui.

„Visuomet populiarios yra „Lego“ konstruktorių serijos, kurios atnaujinamos kiekvieną sezoną. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja išmanieji ir interaktyvūs žaislai vaikams. Pastebime, kad prekyboje žaislais taip pat vyrauja sezoniškumas. Žaislų vaikams daugiausiai nuperkama prieš didžiąsias šventes.“, – apie prekybos žaislais tendencijas pasakojo M. Meliešius.

Lietuviams taip pat būdinga domėtis internetu parduodamų prekių, ypač skirtų vaikams, kokybe. Domimasi gamintojais, produkcijos kilmės šalimi, saugumu. „b-a.eu elektroninėje parduotuvėje prekiaujama žinomų ir garsių gamintojų žaislais ir kitomis prekėmis vaikams, todėl šios prekės yra sertifikuotos ir saugios naudoti“, – komentavo M. Meliešius.

Atskleidė, kokias prekes vaikams tėvai dažniausiai perka internetu
© Vida Press

Pirkti internetu pigiau ir patogiau

Viena iš priežasčių, kodėl planuojant savo šeimos biudžetą ieškoma būdų sutaupyti – papildomos išlaidos, kurios atsiranda gimus kūdikiui. Nemaža dalis tėvų šią problemą sprendžia planuodami išlaidas ir apsirūpindami būtinomis prekėmis gerokai iš anksto, įvairių akcijų metu. Kitas būdas taupyti – rinktis internetines parduotuves. Internetinėse parduotuvėse parduodamos prekės vaikams paprastai yra pigesnės už tas pačias prekes, kurias galima įsigyti įprastinėse parduotuvėse. Taip yra todėl, kad internetinės parduotuvės patiria mažesnius kaštus.

Kitas internetinės parduotuvės privalumas – didelė prekių pasiūla ir galimybė patogiai išsirinkti visas norimas prekes vienoje vietoje. Prie kiekvienos prekės pateikiami aprašymai leidžia palyginti skirtingų gamintojų siūlomas prekes tarpusavyje, taip pat galima ramiai ir neskubant pasidomėti atsiliepimais apie vieną ar kitą prekę. Internete pirkėjo neriboja laikas, todėl laiko apsipirkimui galima skirti tiek, kiek reikia, ir tuomet – kada jo yra.

Užsakymo nr.: PT_77356445

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Jeigu jaučiate, kad santykiai su vaiku nelabai geri, pasinaudokite šiais patarimais

Tėvų dėmesys ir vaiko tokio, koks jis yra, priėmimas yra pamatas, ant kurio kuriasi vaiko savivertė, jo tikėjimas savo jėgomis ir net jo būsimo gyvenimo sėkmė.

Teo ir Ieva pristato: 3 lavinančios ir linksmos piešimo idėjos su vaikais

TavoVaikas.lt džiaugiasi galėdamas pristatyti naują savo bičiulę – Ievą, tinklaraščio „Ciao_Teo“ autorę, kuri nuo šiol su mumis kas savaitę dalinsis vaiko lavinimo idėjomis.

Kaip ugdyti vaiko atsakingumo jausmą: efektyvūs patarimai tėvams

Yra žodžių, kurie savo svoriu gali prislėgti, o ypač – mažus pečius.

Kaip mažas vaikas pažįsta pasaulį

„Turėtų būti ne iškeliami reikalavimai ir programos, bet paprastai aprašoma vaiko prigimtis. Auklėjimo požiūriai turi savaime išryškėti iš besiformuojančios asmenybės esybės, charakterio esmės“. (Rudolf Steiner)

Atskleidė, kokias prekes vaikams tėvai dažniausiai perka internetu

Šeimai susilaukus kūdikio dažniausiai pasikeičia ne tik gyvenimo ritmas bet ir pirkimo įpročiai bei perkamų prekių krepšelis, kuris keičiasi vaikui augant. Labai didelę laiko dalį užima vaiko priežiūra ir auklėjimas, todėl ne visuomet lieka laisva minutė apsipirkti įprastinėse parduotuvėse.

MAMŲ MUGĖ šiemet paruošė daugybę staigmenų tėvams

Po savaitės „Gariūnų“ verslo parke prasidės tradicinė „Mamų mugė“. Šįkart daugiatūkstantines minias po vienu stogu sukviečiantis renginys bus šiek tiek kitoks. Atsinaujinęs, gerokai ilgesnis, kupinas dovanų ir staigmenų. Kodėl?

Kas nutinka, jei šeimoje tėtis yra itin valdingas ir griežtas

Kaip suprasti, kad vaiko tėtis yra pernelyg valdingas ir kaip tai gali paveikti ilgalaikius vaiko bei tėvo santykius?

Du vaiko amžiaus tarpsniai, kada tėvams sunkiausia rasti kalbą su vaiku

Kalbant apie vaikų amžiaus krizes, ryškiausios yra trejų metų ir paauglystės krizės.

Pavargusi mama: padėkite, baigiu išprotėti nuo savo vaikų (1)

Tris vaikus auginanti mama nerimauja dėl netinkamo jaunesniųjų sūnų elgesio. Pasak jos, išbandyta daug kas: ir ignoruoti, ir gražiai aiškinti, ir pabarti. Kol kas viskas be rezultatų.

Psichologas Vytis Valantinas: ikimokyklinio amžiaus vaikų draugystės ir barniai – kaip tinkamai reaguoti tėvams

Psichologinės pagalbos vaikui ir šeimai kabineto klinikinis psichologas Vytis Valantinas savo straipsnyje apžvelgia ikimokyklinio amžiaus vaikų draugystes ir konfliktus bei pataria, kaip į tai reaguoti tėvams.

Kodėl vaikams svarbu išmokti bendradarbiauti

„Aš", „mano", „man"... – tokius nuolat savo vaikų kartojamus pareiškimus dažnai vertiname kaip savarankiškumo bei besiformuojančios individualios asmenybės apraiškas.

Labai paprastas, bet smagus eksperimentas su vaikais

Dviejų vaikučių mama Inga, kurianti tinklaraštį „Mamos diena“ dalijasi smagiu eksperimentu, kurį galima atlikti su vaikais.

Lietuvės patirtis Belgijoje: nuo 2,5 metų – į mokyklą! (3)

Tinklaraščio „Mandriu“ autorė Morta pasakoja savo įspūdžius apie pustrečių metų dukrytės Elijos išleidimą į vaikų darželį (tiksliau – mokyklėlę) Belgijoje.

Dizainerės patarimai, kaip pritaikyti namus padidėjus šeimai

Neretu atveju įsigyjantys būstą žmonės galvoja apie šiandienius poreikius. Vis tik dažnai atsitinka taip, kad gimstant pirmagimiui nėra galimybių greitu metu išsikelti į erdvesnį būstą.

Artėjantį pavasarį lietuviškas vaikų mados ženklas OXOX kviečia pasitikti kūrybingai

Lietuviškas vaikų mados ženklas OXOX jau gyvena pavasariniais planais ir svajonėmis ir pristato šiltajam sezonui skirtą įvairiaspalvę kolekciją, dedikuotą Misteriui Kūrybingumui.