Reklama

Atskleidė, kokias prekes vaikams tėvai dažniausiai perka internetu

Šeimai susilaukus kūdikio dažniausiai pasikeičia ne tik gyvenimo ritmas bet ir pirkimo įpročiai bei perkamų prekių krepšelis, kuris keičiasi vaikui augant. Labai didelę laiko dalį užima vaiko priežiūra ir auklėjimas, todėl ne visuomet lieka laisva minutė apsipirkti įprastinėse parduotuvėse.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dėl to nenuostabu, kad internete gausu elektroninių parduotuvių, kurių pagrindinis siūlomas produktas yra prekės vaikams. Internetinės parduotuvės suteikia galimybę skirti apsipirkimui laiko tuomet, kai jo atsiranda, o ne tuomet, kai dirba parduotuvė, todėl pasirinkus apsipirkimą internetu patogiausią laiką apsipirkti renkasi pirkėjas. Pristatymo į namus galimybė leidžia išvengti sudėtingos logistikos, kuomet mama keliauja apsipirkti su vaikais. Šiuo metu tik 38 proc. lietuvių apsiperka internete, todėl galimybės rinkai plėstis tikrai didelės.

Tai, kad lietuvių, apsiperkančių internete, krepšeliuose savo vietą randa prekės vaikams patvirtina ir specializuotos internetinės parduotuvės, prekiaujančiomis prekėmis ir žaislais vaikams, atstovas M. Meliešius. „Populiariausios ir perkamiausios šios grupės prekės yra „Lego“ konstruktoriai, įvairios dėlionės. Taip pat populiari vaikiška technika – automobilinės kėdutės, vežimėliai.“, - sakė b-a.eu atstovas M. Meliešius.

Atskleidė, kokias prekes vaikams tėvai dažniausiai perka internetu
© Vida Press

Vyrai dažniausiai perka prieš šventes

Tyrimų duomenimis, visose ES šalyse gerokai daugiau moterų negu vyrų atlieka vaikų priežiūros, namų ruošos ir maisto gaminimo darbus. 2016 m. duomenimis 92 proc. 25-49 metų amžiaus moterų kasdien rūpinosi savo jaunesniais nei 18 m. vaikais. Tuo tarpu vyrų, kurie kasdien skyrė dėmesį savo vaikams buvo tik 68 proc. Lietuvoje šie rodikliai panašūs – 92 proc. moterų ir 66 proc. vyrų. Žinant šią statistiką nenuostabu, kad internete prekes vaikams dažniausiai perka moterys.

„Pastebime, kad didžioji dalis pirkėjų, perkančių prekes vaikams, yra moterys. Vyrai aktyviau vaikiškomis prekėmis pradeda domėtis prieš šventes, pavyzdžiui Kalėdas. Šiuo laikotarpiu suaktyvėja užklausos dėl prekių ir įvairių dovanų vaikams užsakymai“, - pirkėjų įpročius atskleidė interneto parduotuvės b-a.eu atstovas M. Meliešius.

Žaislai vaikams – populiarėja išmanieji iš interaktyvūs žaislai

Augant vaikui keičiasi jo poreikiai. Vaikai mokosi žaisdami, todėl nemažai jaunų tėvų siekia užtikrinti kuo įvairiapusiškesnį atžalos lavinimą. Jeigu prisiminsime savo vaikystę, tai lavinančių žaislų pasirinkimas nebuvo itin didelis. Tačiau šiuo metu jų pasiūla yra didelė, todėl tereikia nuspręsti ir išsirinkti tinkamiausius savo vaikui.

„Visuomet populiarios yra „Lego“ konstruktorių serijos, kurios atnaujinamos kiekvieną sezoną. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja išmanieji ir interaktyvūs žaislai vaikams. Pastebime, kad prekyboje žaislais taip pat vyrauja sezoniškumas. Žaislų vaikams daugiausiai nuperkama prieš didžiąsias šventes.“, – apie prekybos žaislais tendencijas pasakojo M. Meliešius.

Lietuviams taip pat būdinga domėtis internetu parduodamų prekių, ypač skirtų vaikams, kokybe. Domimasi gamintojais, produkcijos kilmės šalimi, saugumu. „b-a.eu elektroninėje parduotuvėje prekiaujama žinomų ir garsių gamintojų žaislais ir kitomis prekėmis vaikams, todėl šios prekės yra sertifikuotos ir saugios naudoti“, – komentavo M. Meliešius.

Atskleidė, kokias prekes vaikams tėvai dažniausiai perka internetu
© Vida Press

Pirkti internetu pigiau ir patogiau

Viena iš priežasčių, kodėl planuojant savo šeimos biudžetą ieškoma būdų sutaupyti – papildomos išlaidos, kurios atsiranda gimus kūdikiui. Nemaža dalis tėvų šią problemą sprendžia planuodami išlaidas ir apsirūpindami būtinomis prekėmis gerokai iš anksto, įvairių akcijų metu. Kitas būdas taupyti – rinktis internetines parduotuves. Internetinėse parduotuvėse parduodamos prekės vaikams paprastai yra pigesnės už tas pačias prekes, kurias galima įsigyti įprastinėse parduotuvėse. Taip yra todėl, kad internetinės parduotuvės patiria mažesnius kaštus.

Kitas internetinės parduotuvės privalumas – didelė prekių pasiūla ir galimybė patogiai išsirinkti visas norimas prekes vienoje vietoje. Prie kiekvienos prekės pateikiami aprašymai leidžia palyginti skirtingų gamintojų siūlomas prekes tarpusavyje, taip pat galima ramiai ir neskubant pasidomėti atsiliepimais apie vieną ar kitą prekę. Internete pirkėjo neriboja laikas, todėl laiko apsipirkimui galima skirti tiek, kiek reikia, ir tuomet – kada jo yra.

Užsakymo nr.: PT_77356445

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: netradicinė tapyba patiks įvairaus amžiaus vaikams

Vaikui kūryba – ne šiaip žaidimas ar pramoga, bet ir svarbus mokomasis procesas.

Stebuklingi žodžiai, kurių vaikui reikia kaip oro

Kasdienėje rutinoje kartais užmirštame sakyti savo vaikams paprastus, bet jiems labai svarbius, kone stebuklingus, žodžius.

Vaikas turi nematomą draugą: psichologės patarimai tėvams

Vaikas užsidaro kambaryje ir su kažkuo kalbasi. Pradeda verkti, kai automobilyje prisėdate šalia, nes... prispaudėte draugą. Kodėl vaikas susikūrė nematomą bičiulį? Kaip reaguoti? Konsultuoja psichologė psichoterapeutė Rūta Bačiulytė.

Kaimo vaikai „įlindę“ į kompiuterius, nes jiems trūksta gyvo bendravimo

Kad miesto vaikai vasaromis vyksta stovyklauti į kaimą, rodos, yra įprasta, tačiau, kad kaimo vaikams tai pasirodys neįprasta, to nesitikėjome, – taip pasakoja penktus metus iš eilės į stovyklas kaimo vaikus kviečianti teatro „Teatriukas“ įkūrėja ir stovyklos vadovė Dalia Mikoliūnaitė.

Teo ir Ieva pristato: 3 smagūs žaidimai su tualetinio popieriaus ritinėliais

Orui pasitaisius ne į gerąją pusę, skubame su jumis pasidalinti itin paprastais užsiėmimais su vaikais namuose. Juk antradienis gali būti ir linksmadienis!

Teo ir Ieva pristato: citrinų ugnikalnis, kuris nustebins net visko mačiusius (1)

Nuo pat pirmųjų savo gyvenimo dienų mažylis tyrinėja jį supantį pasaulį. Jam viskas nauja, nepažinta, viskas domina ir vilioja, o kartais gal ir baugina.

Kaip pagirti vaiką, kad tai duotų naudos, o nebūtų tušti žodžiai

Mes vis dar per dažnai kritikuojame savo vaikus ir per retai juos giriame. Tokias išvadas daro šiuolaikinių tėvų auklėjimo metodus nagrinėjantys psichologai. Tačiau girti irgi reikia mokėti, antraip tai tebus tušti žodžiai.

Privačius darželius Vilniuje lankančioms šeimoms – svarbi naujiena

100 eurų kompensacija už privačius darželius Vilniuje bus mokama visus metus, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

Reta liga sergančiai Rusnei padėti kviečia kitokių vaikų ir jų tėvų diskriminavimą mažinanti akcija „NeKiti“

Šalia Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos esančiame parke įvyko Gyvybės šventė 2018, subūrusi per anksti gimusius vaikus auginančias šeimas iš įvairių Lietuvos miestų ir Kauno klinikų darbuotojus, kurie kasdien kovoja už per anksti gimusių naujagimių gyvybes ir jų sveikatą.

Jei vaikas sako mamai ar tėčiui „Nemyliu tavęs!“, jis iš tiesų nori pasakyti visai ką kitą

„Aš tavęs nekenčiu", „Tu bloga", „Aš tavęs nemyliu" – turbūt tokius žodžius išgirdus kiekvienai mamai širdis apsilietų krauju. Minčių kyla įvairių – „Kas negerai vaikui ar man?"

Lietuvio sukurtas stalo žaidimas vaikams atsidūrė pasaulio geriausiųjų trejetuke

Lietuvoje sukurtas stalo žaidimas „Emojito" - geriausių pasaulio stalo žaidimų vaikams trejetuke!

Trys smagūs žaidimai vaikams lauke

Kad pasivaikščiojimas lauke nebūtų nuobodus, galima pažaisti. Vaikutis čiupinėdamas, vartydamas rankytėse įvairių formų daiktus lavina smulkiąją motoriką, o dėliodamas miško radinius į krūveles - dar ir mąstymą.

8 žingsniai, kaip surengti geriausią gimtadienį vaikui

Koks yra geras vaiko gimtadienis? Toks, iš kurio svečiai nenori išeiti, ilgai prisimena ir tėvų paklausti, kaip norėtų švęsti savąjį sako: „Taip, kaip draugas“. Taigi, kokie yra gero gimtadienio komponentai?

Psichologė prašo tėvų: leiskite vaikui pykti, liūdėti ir bijoti

Kai vaikui rieda ašaros kaip pupos, dažnai pasakome: neverk! Kai pyksta, sakome: „nepyk". Ar gerai elgiamės tramdydami vaiko jausmus?

Visą dieną būnu su vaiku ir jis nemoka nė trupučio pabūti vienas: pataria psichologė

Visą dieną su vaiku praleidžianti mama klausia, kaip rasti nors minutėlę laiko sau? Vaikas neleidžia jai nė dešimt minučių ramiai pabūti.