Kokio bruožo Žuvims pavydi kiti Zodiako ženklai

 (20)
Tėvai, auginantys vaiką, kuris gimė po Žuvų ženklu, patvirtins - tai jautrios ir lakią vaizduotę turinčios asmenybės. Šie vaikai nuo gimimo yra apdovanoti daugeliu talentų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Fantazuotojai

Šio Zodiako ženklo vaikai mėgsta fantazuoti, dažnai gyvena savo fantazijų pasaulyje, kuriame stebuklinga lazdelė įgyvendina jų norus. Nenustebkite, kad jūsų namuose vieną dieną atgis lėlės ir pliušiniai meškinai. O prie stalo pasodintam meškinui bus paprašyta įpilti jo mėgstamiausios burokėlių sriubos. Juk jūsų namuose auga po Žuvų ženklu gimęs mažylis! Žemiški ir kasdieniai darbai jam dažnai neįdomūs, todėl jis randa būdą nuo jų pabėgti. Žuvys nuo gimimo yra apdovanotos talentais, tačiau ne visada ir ne visus juos panaudoja. Artistiškumas, lyriškumas, poetiškumas, polinkis į meną ir kūrybą - šio Zodiako ženklo talentų sąrašas yra ilgas.

Dažnai pravirksta - nepamirškite padrąsinti

Neretai mažieji Žuviukai vaikystėje būna nedrąsūs, jautrūs, gali pravirkti, atrodo, dėl smulkmenos. Gerai, jei tarp vaikų ir tėvų yra stiprus ryšys, kai vaikas gali pasipasakoti, kas slegia jo širdį ir pečius. Žuvys yra prieraišios, moka atjausti. Matydami tokį Žuvų jautrumą, nepamirškite padrąsinti savo vaiko. Skatinkite jo empatiją ir išsikalbėjimą, užduodami klausimus apie tai, kaip jis jaučiasi ir kalbėdami apie savuosius jausmus. „Tau dabar liūdna, nes reikia eiti miegoti, suprantu tave", „Supykai, nes brolis sugriovė tavo bokštą" - nepamirškite atspindėti visai mažų vaikų jausmų, kurie dar nemoka žodžiais išreikšti to, ką jaučia.

Kokie būreliai tinkamiausi?

Sunku surasti Žuvis, kurios vienaip ar kitaip nebūtų susijusios su menu ar neturėtų pomėgio kuriai nors meno sričiai. Todėl visai paaiškinama, kodėl vaikystėje daug Žuvų lanko šios srities būrelius - muziką, dailę šokius. Žuvims patinka tokie būreliai. Renkantis profesiją, Žuvys neretai teikia pirmenybę kūrybiškoms, meniškoms profesijoms. Juos dažnai galima sutikti scenoje. Būna, kad šio ženklo atstovai susidomi medicina, ir tampa puikūs šios srities profesionalai.

Svarbusis bruožas, kurį turi ne visi

Žuvims būdingas labai svarbus ir gyvenime vėliau praversiantis bruožas - empatija. Žuvys moka atjausti kitą, nesunkiai įsijaučia į kito žmogaus jausmus. Tuo pačiu, tai kartais pereina į melancholiją ir perdėtą jautrumą. Net paprasčiausias animacinis filmukas jį gali taip sujaudinti, kad vaiko mintys dar ilgai suksis apie jį. Dėl to Žuvims visada reikia emocinės tėvų paramos, supratimo, kad jie yra šalia, prireikus visada išklausys. Ir atvirkščiai, įtampa namuose ir blogi santykiai su tėvais visapusiškai neigiamai veikia vaiką, jo raidą ir vystymąsi. Todėl, tėveliai, būkite atidūs ir padėkite stiprėti jautriai Žuvų sielai.

Ramūs ir taikūs

Šio ženklo vaikai apdovanoti įgimtu taikumu ir draugiškumu. Jie nesivelia į konfliktus, nemėgsta barnių, smurto, triukšmo. Jie iš prigimties yra labai gabūs. Šiam vaikui augti ideali rami, tyli ir darni aplinka. Žuvys nepakenčia ginčo, ypač, jei į jį įsivelia jo mylimi tėveliai. Naudinga turėti naminių gyvūnų. Jie puikiai išauklėti, nuo ankstyvo amžiaus moka savimi užsiimti, kita vertus, gali jaustis nesaugūs, tad jiems reikia daug tėvų meilės ir dėmesio, mainais sulauksite iš jų daug dėmesio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Artėjantį pavasarį lietuviškas vaikų mados ženklas OXOX kviečia pasitikti kūrybingai

Lietuviškas vaikų mados ženklas OXOX jau gyvena pavasariniais planais ir svajonėmis ir pristato šiltajam sezonui skirtą įvairiaspalvę kolekciją, dedikuotą Misteriui Kūrybingumui.

Patyrusių mamų gudrybės, kaip išmokyti vaiką tvarkytis nuo mažų dienų

Labai dažnai tėvai skundžiasi tuo, kad jų vaikai nemėgsta tvarkytis ir tą daro tik tėvams pakėlus balsą. Kaip išmokyti vaiką tvarkytis nuo mažų dienų? Keli naudingi patarimai.

Kaip užauginti vaiką optimistą: 5 esminiai patarimai tėvams

Optimizmas - savybė, kurią tėvai gali padėti ugdyti savo vaikams. Nuolat girdėdamas „Nelipk", „Nebandyk", „Tau nepavyks", „Nevykėlis", vaikas tikrai neugdo savyje optimistui būdingų savybių. Taigi, penki trumpi ir aiškūs patarimai, jei norite užauginti optimistą.

Vaikas nenori miegoti savo kambaryje ir kasnakt ateina į tėvų lovą: psichologės komentaras

Savo kambaryje užmigdytas, vaikas naktį ateina į tėvų lovą. Mamai jis sako, kad bijosi, tačiau ji abejoja, ar tai negali būti tiesiog įprotis miegoti su tėvais. Ką sunerimusiai mamai patars psichologė?

Kodėl tėvai Lietuvoje taiko fizines bausmes vaikams: specialistų įžvalgos (1)

Vos vienerius metus iš 100-mečio, kurį mini Lietuva, gyvename su nuostata, kad negalima mušti vaikų.

KALBA VAIKAI. Kad pasakė, tai pasakė...

TAVO VAIKO feisbuko paskyroje rengėme konkursą, kurio metu paprašėme mūsų bičiulių pasidalinti įdomiomis savo vaikų kalbomis. Juk niekam ne paslaptis, kad mažieji kartais pažeria tokių perliukų, kokių suaugusysis sunkiai sugalvos.

Vaikų darželis Ukmergės rajone, kuriame vaikai nespraudžiami į rėmus (1)

Žurnalo TAVO VAIKAS kūrybinė grupė svečiavosi Ukmergės rajone įsikūrusiame neeiliniame vaikų darželyje.

Edukologė – apie vaiko adaptaciją darželyje

Per kiek laiko vaikas apsipranta darželyje ir kaip jam galėtų padėti tėvai?

Edukologė pataria, kaip ugdyti vaikų savarankiškumą

Kai trimetis vieną rytą ištaria „aš pats", atsisakydamas pagalbos rengiantis, užlieja pasididžiavimo banga. Štai ir atėjo akimirka, kai mums, tėvams, teks padėti puoselėti pirmuosius savarankiškumo daigus, palaikyti, skatinti ir apsišarvuoti begaline kantrybe.

Neverskite vaiko per prievartą daryti šių dalykų (1)

Jei manote, kad vaiką auklėti reikia kiek galima griežčiau, turėkite galvoje, kad visgi esama dalykų, kurių iš vaikų reikalauti negalima.

Dr. Monika Skerytė-Kazlauskienė: laikas nustoti brėžti ribas savo vaikams

Kas geriau „braižo ribas" – pasaulis ar tėvai?

Aktualu tėvams: sergančio vaiko slauga ir išmokos

Pastaruoju metu smarkiai išaugus sergamumui gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, ne viena savivaldybė paskelbė gripo epidemiją mieste, o kai kurios ugdymo įstaigos uždarytos karantinui.

Edukologė: kokį žaislą pirkti vaikui, kad jis neatsibostų per dieną

VšĮ „Pilni namai“ edukologė Greta Kacinauskaitė - Ivanauskienė svarsto, kokius žaislus verta pirkti vaikui, kad jie neatsibostų per vieną dieną.

Kokią katę rinktis, jei namuose auga vaikas

Daugelis vaikų svajoja namuose auginti gyvūną. Jeigu rimtai svarstote turėti katę, jūsų dėmesiui – 5 populiarių kačių veislių apžvalga. Ar jos tinka šeimoms su vaikais?

5 lietuvės mamos instagrame, kurios dalijasi vaiko lavinimo idėjomis

Ką veikti su vaikui grįžus po darbo namo? Kaip jį užimti, kai suserga? Ką įdomaus nuveikus artimiausią savaitgalį?