Kokio bruožo Žuvims pavydi kiti Zodiako ženklai

 (20)
Tėvai, auginantys vaiką, kuris gimė po Žuvų ženklu, patvirtins - tai jautrios ir lakią vaizduotę turinčios asmenybės. Šie vaikai nuo gimimo yra apdovanoti daugeliu talentų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Fantazuotojai

Šio Zodiako ženklo vaikai mėgsta fantazuoti, dažnai gyvena savo fantazijų pasaulyje, kuriame stebuklinga lazdelė įgyvendina jų norus. Nenustebkite, kad jūsų namuose vieną dieną atgis lėlės ir pliušiniai meškinai. O prie stalo pasodintam meškinui bus paprašyta įpilti jo mėgstamiausios burokėlių sriubos. Juk jūsų namuose auga po Žuvų ženklu gimęs mažylis! Žemiški ir kasdieniai darbai jam dažnai neįdomūs, todėl jis randa būdą nuo jų pabėgti. Žuvys nuo gimimo yra apdovanotos talentais, tačiau ne visada ir ne visus juos panaudoja. Artistiškumas, lyriškumas, poetiškumas, polinkis į meną ir kūrybą - šio Zodiako ženklo talentų sąrašas yra ilgas.

Dažnai pravirksta - nepamirškite padrąsinti

Neretai mažieji Žuviukai vaikystėje būna nedrąsūs, jautrūs, gali pravirkti, atrodo, dėl smulkmenos. Gerai, jei tarp vaikų ir tėvų yra stiprus ryšys, kai vaikas gali pasipasakoti, kas slegia jo širdį ir pečius. Žuvys yra prieraišios, moka atjausti. Matydami tokį Žuvų jautrumą, nepamirškite padrąsinti savo vaiko. Skatinkite jo empatiją ir išsikalbėjimą, užduodami klausimus apie tai, kaip jis jaučiasi ir kalbėdami apie savuosius jausmus. „Tau dabar liūdna, nes reikia eiti miegoti, suprantu tave", „Supykai, nes brolis sugriovė tavo bokštą" - nepamirškite atspindėti visai mažų vaikų jausmų, kurie dar nemoka žodžiais išreikšti to, ką jaučia.

Kokie būreliai tinkamiausi?

Sunku surasti Žuvis, kurios vienaip ar kitaip nebūtų susijusios su menu ar neturėtų pomėgio kuriai nors meno sričiai. Todėl visai paaiškinama, kodėl vaikystėje daug Žuvų lanko šios srities būrelius - muziką, dailę šokius. Žuvims patinka tokie būreliai. Renkantis profesiją, Žuvys neretai teikia pirmenybę kūrybiškoms, meniškoms profesijoms. Juos dažnai galima sutikti scenoje. Būna, kad šio ženklo atstovai susidomi medicina, ir tampa puikūs šios srities profesionalai.

Svarbusis bruožas, kurį turi ne visi

Žuvims būdingas labai svarbus ir gyvenime vėliau praversiantis bruožas - empatija. Žuvys moka atjausti kitą, nesunkiai įsijaučia į kito žmogaus jausmus. Tuo pačiu, tai kartais pereina į melancholiją ir perdėtą jautrumą. Net paprasčiausias animacinis filmukas jį gali taip sujaudinti, kad vaiko mintys dar ilgai suksis apie jį. Dėl to Žuvims visada reikia emocinės tėvų paramos, supratimo, kad jie yra šalia, prireikus visada išklausys. Ir atvirkščiai, įtampa namuose ir blogi santykiai su tėvais visapusiškai neigiamai veikia vaiką, jo raidą ir vystymąsi. Todėl, tėveliai, būkite atidūs ir padėkite stiprėti jautriai Žuvų sielai.

Ramūs ir taikūs

Šio ženklo vaikai apdovanoti įgimtu taikumu ir draugiškumu. Jie nesivelia į konfliktus, nemėgsta barnių, smurto, triukšmo. Jie iš prigimties yra labai gabūs. Šiam vaikui augti ideali rami, tyli ir darni aplinka. Žuvys nepakenčia ginčo, ypač, jei į jį įsivelia jo mylimi tėveliai. Naudinga turėti naminių gyvūnų. Jie puikiai išauklėti, nuo ankstyvo amžiaus moka savimi užsiimti, kita vertus, gali jaustis nesaugūs, tad jiems reikia daug tėvų meilės ir dėmesio, mainais sulauksite iš jų daug dėmesio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Kuris geriau vaikui – valstybinis ar privatus darželis: mamų diskusija

Kaip rinktis vaikų darželį? Kokius privalumus, palyginti su valstybiniais darželiais, turi privatūs?

Ką turi mokėti 5-6 metų vaikai: psichologės komentaras

Penkerių metų sūnų auginanti mama sunerimusi dėl jo pažintinių gebėjimų ir klausia specialisto patarimo.

Psichologė: technologijos vaikus atitraukė nuo gyvo žaidimo

Liūdna ir pikta darosi, kai girdi vaiką sakant: „Jis blogas. Jis tik žaidžia per dienas. Labai negražu būti tinginiu“.

Kaip užauginti pasitikintį savimi vaiką: patarimai tėvams

Savigarba ir pasitikėjimas – labai svarbios savybės ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų gyvenime. Kaip galime padėti išmintingai ugdyti savo vaiko savimonę ir savivertę?

Psichologė J.Baltuškienė: patenkinus vaiko poreikius, krizių galima išvengti

Skirtingais vaiko amžiaus tarpsniais formuojasi vis kitos savybės, atsiranda naujų poreikių, daugėja norų. Kaip jų neužslopinti, kad vaikas augtų pasitikintis savimi ir kitais, iniciatyvus ir savarankiškas, mokėtų atpažinti savo jausmus ir juos reikšti?

Teo ir Ieva pristato: nerealiai smagūs žaidimai su ledukais

Šilti orai lepina mus saulės šiluma ir malonia akims žaluma. Vis daugiau laiko praleidžiame lauke.

Kaip susikalbėti su vaikais? Knygų TOP 5

Kaip susikalbėti su vaikais? Ar svarbu tenkinti visus jų pageidavimus, kad mažieji galėtų jaustis laimingi ? Kokie iššūkiai kyla auginant paauglį ir kaip juos įveikti? Kaip išugdyti tarpusavio pagarbą ir pasitikėjimą?

Psichologė – apie vaikus ir nuogumą: ko turi nepamiršti tėvai

Augant mažyliui, tėvai susiduria su vis įvairesniais klausimais – vaikui ima rūpėti, kaip jis atrodo, kaip atrodo kiti, kaip jis rengiasi ir kas slepiasi po skirtingų lyčių rūbais.

Taisyklės, kurias privalo žinoti tėvai prieš gimstant antram vaikui (2)

Dvejų metų berniukui mama ir tėtis dažnai pasakojo, kad greitai turės sesę. O mažylis džiugiai glostė ir bučiavo vis didėjantį mamos pilvą. Laukė sesės. Tačiau nuo pirmų jos gyvenimo dienų prasidėjo didysis maištas ir bėdos: nemiga, nervinis kosulys...

5 patarimai, kaip užauginti genijų

Kiekvieno vaiko tėvai norėtų, kad užaugęs jis būtų protingas ir sumanus, kad jį lydėtų sėkmė asmeniniame bei profesiniame gyvenime. Kaip padėti vaikui tai pasiekti.

Kuriant gerus santykius su vaiku tėvams svarbu laikytis trijų pagrindinių taisyklių

Atrodo, kad gimus vaikui tas abipusis santykis tiesiog užgimsta savaime.

Ar tikrai paklusnus vaikas geriau už neklausantį tėvų: psichologės komentaras

Vienas vaikas auga paklusnus, kitas nelabai. Vieno elgesiu darželio auklėtojos ir mokytojai džiaugiasi, kito – nelabai. Ar vaiko paklusnumas yra prigimtinis ar įgytas? Konsultuoja psichologė psichoterapeutė Rūta Bačiulytė.

Psichologė – apie vaiko elgesį, kuris priverčia tėvus raudonuoti (1)

Skaitytojos atsiųstas klausimas inspiravo psichologę Daivą Čeponienę išsamiai pamąstyti, kur yra riba tarp nekaltos vaiko nuomonės išsakymo ir patyčių, kurios skaudina kitą.

Teo ir Ieva pristato: lavinantys užsiėmimai, kurie išmokys vaiką raidžių

Raidės - tai neatsiejama mūsų pasaulio dalis. Su jomis susiduriame kiekvieną dieną. Lygiai taip pat ir vaikai. Nors vieningos nuomonės, kada pradėti savo vaiką mokyti raidžių nėra, manau, yra labai svarbu nepraleisti momento, kai vaikas pradeda jomis domėtis.

Skatindami vaikus domėtis įvairiomis veiklomis, padėsime atsiskleisti jų gabumams

Šiandien, kai virtuali realybė taip vilioja, vaikų interesų spektras dažnai tik ja ir apsiriboja.