Teo ir Ieva pristato: dar nematyti kiaušinių marginimo būdai ir kitos Velykų staigmenos

 (2)
Prasidėjus didžiajai savaitei, pasiruošimas Velykoms įgauna pagreitį. O vis dažniau pasirodanti saulė, neleidžia nustoti šypsotis. Kvepia pavasariu.
© Asmeninio albumo nuotrauka

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Mintyse dėlioju paskutinius štrichus mūsų šeimos jau trečiosioms Velykoms. O besiruošiant gražiausiai pavasario šventei, kartu su Teo išbandėme ne tik įdomius ir labai paprastus kiaušinių dažymo būdus, kurie tinkami net ir dvimečiams virtuvės padėjėjams, bet ir pagaminome atvirukus savo artimiesiems.

Taigi, dalinamės naujai išbandytais kiaušinių dažymo receptais.

Kiaušinių marginimas su skutimosi putomis

Tereikia į pasirinktą dubenį pripurkšti skutimosi putų, pripilti/priberti maistinių dažų, sudėti kiaušinius, juos apvolioti ir išėmus iš indo palikti džiūti keliasdešimt minučių. Po to, atsargiai nuvalyti. O visų smagiausia tai, kad visame procese gali dalyvauti ir vaikai.

Kiaušinių marginimas su popieriniais rankšluosčiais ir dažais

Na, o antrasis kiaušinių marginimo būdas toks: Kiaušinius suvyniojame į popierinius rankšluosčius ir užlašiname maistinių dažų. Paliekame kiaušinius "pagulėti" ilgesniam laikui. Rezultatais likome patenkinti abu.

Štai tokie dar nebandyti, kitokie kiaušinių marginimo būdai, kurie patiks ir vaikams.

Smagieji atvirukai

O tokius atvirukus, kuriuos pagaminome, būtų smagu gauti tikrai kiekvienam. Beje jų gaminimo procesas, yra labai malonus vaikams. Teo ypač patinka jo rankučių antspaudai.

Įsivaizduokit, kaip bus smagu rasti tokį atviruką prisiminimų dėžutėje po keliolikos metų... Juk vaikų rankutės taip greitai auga.

Na ir niekaip negalim nepasidalinti, linksmu Velykiniu žaidimu - "Surask zuikio uodegą". Mūsų variantas – lavinamasis užsiėmimas, kurio metu reikia rasti ir prilipinti reikiamos spalvos uodegą.

Bet Velykų dieną, kai bus daugiau žmonių, galima tiesiog nusipiešti didelį zuikį ir užrištomis akimis bandyti prisegti zuikio uodegą. Gera juoko dozė garantuota.

Gražių, jaukių ir šiltų Jums ateinančių šv. Velykų!

Tinklaraštis „Ciao_Teo“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

KALBA VAIKAI: kad pasakė, tai pasakė!..

Vaikai neretai pasako tokių dalykų, kokių suaugusieji ir norėdami nesugalvoja. Jūsų dėmesiui - 4 metų Ryčio linksmosios kalbelės.

Svarbi savybė, kurią turi visi maži vaikai, bet vėliau ją neretai išmuša tėvai

Smalsumas įgimtas – konstatavo mokslininkai ir netruko pridėti, kad tai viena svarbiausių intelekto vystymosi sąlygų.

Kodėl vaikams kartais naudinga panuobodžiauti

Net mažų vaikų dienotvarkės būna tokios įtemptos, kad, regis, laiko nuobodžiavimui nebelieka. Šokių, sporto ar muzikos būreliai ir pamokos - svarbūs ir naudingi vaikų raidai, tačiau retkarčiais panuobodžiauti taip pat būtina.

Vaikas nuliūsta ir pravirksta dėl kiekvienos smulkmenos: pataria psichologė

Jautrų sūnų auginanti mama klausia specialisto patarimo, kaip didinti jo savivertę. Moteris mano, kad sūnaus jautrumas priklauso nuo to, kad jos nėštumas buvo be galo sunkus, nuolat lydimas ašarų.

Teo ir Ieva pristato: linksmiausi lauko žaidimai

Kai pagaliau ateina pavasaris, norisi juo kuo daugiau džiaugtis! Lauko žaidimų ir linksmybių sezonas - ATIDARYTAS!

Teo ir Ieva pristato: žaislai, kurie nekainuoja nė cento, o dovanoja glėbį džiaugsmo (1)

Paprasta kartotinė dėžė vieniems - paprasta dėžė, kitiems - visas atradimų pasaulis!

Ko labiausiai trūksta šiuolaikiniam vaikui? Ne, tai ne išmanusis telefonas ir ne brangus žaislas...

„Neturiu ką veikti“, – sako vaikas kaip tik tuo metu, kai norėtųsi po darbo šiek tiek atsipūsti. Arba kaip tik tada, kai galva visiškai tuščia ir nežinia, ką jam pasiūlyti. Kodėl vaikas pats nesusigalvoja veiklos ir nuobodžiauja? Galbūt jam tiesiog trūksta tėvų dėmesio?

17 smagių žaidimų su vaikais namuose, kuriems tiks tai, ką turite po ranka

Kelios idėjos, ką daryti su vaiku namuose, kai jis skundžiasi, jog yra nuobodu. Šiems užsiėmimams dažniausiai neprireiks jokių papildomų žaislų, o tik to, ką rasite namuose.

Kai vaikas pasielgia netinkamai, jokiu būdu nedarykite vienos klaidos (1)

Neretai pykdami vaikai, atrodo, peržengia ribą, nes mažais kumštukais ima mušti mamą ar spiria tėčiui. Ką daryti tokiais atvejais, teiraujamės psichologės psichoterapeutės Rūtos Bačiulytės.

Psichologė: nelaimingiausi yra tie vaikai, kuriems tėvai nenustatė ribų

Pykstame mes visi. Tačiau pykstantį vaiką kartais sunku suprasti, tarsi to daryti jis neturėtų teisės. Su psichologe psichoterapeute Rūta Bačiulyte aptariame 3 mitus apie vaikų pyktį.

Svarbi vaikų auklėjimo formulė, kurią pamiršta daugelis tėvų

Gimė vaikas. Ką tik iškeptiems tėvams – nauja misija: užauginti pasauliui naują žmogų. Kad augtų sveikas, protingas, laimingas, sėkmingas, patenkintas savimi ir pasauliu.

Teo ir Ieva pristato: 5 žaidimai su vaiku, kurie lavina vaizduotę, kūrybiškumą ir smulkiąją motoriką

Pasibaigus Velykų karštinei, mes su Teo grįžtame, pristatydami kelis įdomius užsiėmimus, kaip kūrybiškai galima panaudoti namuose turimo konstruktoriaus kaladėles.

Viens, du trys – ir nereikalinga kojinė virsta mielu zuikučiu

Dviejų vaikučių mama Inga, feisbuke kurianti tinklaraštį „Mamos diena“, dalijasi labai smagia idėja, kaip su vaikais per penkias minutes pasigaminti smagų zuikutį iš nereikalingos kojinės.

5 smagūs užsiėmimai, lavinantys mažylių rankų miklumą ir motoriką

Kokie žaidimai padeda lavinti mažų vaikų motoriką ir rankyčių miklumą? Štai 5 smagūs užsiėmimai, kurie suteiks mažyliui ne tik džiaugsmo, bet ir naudingų įgūdžių.

Žavi velykinė namų puošmena – per 5 minutes

TAVO VAIKO žurnalo dizainerė Rima pasidalijo labai smagia velykine namų dekoracijos idėja, kurią galima pasigaminti vos per kelias minutes ir visai neišleidžiant papildomai pinigų.