Teo ir Ieva pristato: dar nematyti kiaušinių marginimo būdai ir kitos Velykų staigmenos

 (2)
Prasidėjus didžiajai savaitei, pasiruošimas Velykoms įgauna pagreitį. O vis dažniau pasirodanti saulė, neleidžia nustoti šypsotis. Kvepia pavasariu.
© Asmeninio albumo nuotrauka

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Mintyse dėlioju paskutinius štrichus mūsų šeimos jau trečiosioms Velykoms. O besiruošiant gražiausiai pavasario šventei, kartu su Teo išbandėme ne tik įdomius ir labai paprastus kiaušinių dažymo būdus, kurie tinkami net ir dvimečiams virtuvės padėjėjams, bet ir pagaminome atvirukus savo artimiesiems.

Taigi, dalinamės naujai išbandytais kiaušinių dažymo receptais.

Kiaušinių marginimas su skutimosi putomis

Tereikia į pasirinktą dubenį pripurkšti skutimosi putų, pripilti/priberti maistinių dažų, sudėti kiaušinius, juos apvolioti ir išėmus iš indo palikti džiūti keliasdešimt minučių. Po to, atsargiai nuvalyti. O visų smagiausia tai, kad visame procese gali dalyvauti ir vaikai.

Kiaušinių marginimas su popieriniais rankšluosčiais ir dažais

Na, o antrasis kiaušinių marginimo būdas toks: Kiaušinius suvyniojame į popierinius rankšluosčius ir užlašiname maistinių dažų. Paliekame kiaušinius "pagulėti" ilgesniam laikui. Rezultatais likome patenkinti abu.

Štai tokie dar nebandyti, kitokie kiaušinių marginimo būdai, kurie patiks ir vaikams.

Smagieji atvirukai

O tokius atvirukus, kuriuos pagaminome, būtų smagu gauti tikrai kiekvienam. Beje jų gaminimo procesas, yra labai malonus vaikams. Teo ypač patinka jo rankučių antspaudai.

Įsivaizduokit, kaip bus smagu rasti tokį atviruką prisiminimų dėžutėje po keliolikos metų... Juk vaikų rankutės taip greitai auga.

Na ir niekaip negalim nepasidalinti, linksmu Velykiniu žaidimu - "Surask zuikio uodegą". Mūsų variantas – lavinamasis užsiėmimas, kurio metu reikia rasti ir prilipinti reikiamos spalvos uodegą.

Bet Velykų dieną, kai bus daugiau žmonių, galima tiesiog nusipiešti didelį zuikį ir užrištomis akimis bandyti prisegti zuikio uodegą. Gera juoko dozė garantuota.

Gražių, jaukių ir šiltų Jums ateinančių šv. Velykų!

Tinklaraštis „Ciao_Teo“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: netradicinė tapyba patiks įvairaus amžiaus vaikams

Vaikui kūryba – ne šiaip žaidimas ar pramoga, bet ir svarbus mokomasis procesas.

Stebuklingi žodžiai, kurių vaikui reikia kaip oro

Kasdienėje rutinoje kartais užmirštame sakyti savo vaikams paprastus, bet jiems labai svarbius, kone stebuklingus, žodžius.

Vaikas turi nematomą draugą: psichologės patarimai tėvams

Vaikas užsidaro kambaryje ir su kažkuo kalbasi. Pradeda verkti, kai automobilyje prisėdate šalia, nes... prispaudėte draugą. Kodėl vaikas susikūrė nematomą bičiulį? Kaip reaguoti? Konsultuoja psichologė psichoterapeutė Rūta Bačiulytė.

Kaimo vaikai „įlindę“ į kompiuterius, nes jiems trūksta gyvo bendravimo

Kad miesto vaikai vasaromis vyksta stovyklauti į kaimą, rodos, yra įprasta, tačiau, kad kaimo vaikams tai pasirodys neįprasta, to nesitikėjome, – taip pasakoja penktus metus iš eilės į stovyklas kaimo vaikus kviečianti teatro „Teatriukas“ įkūrėja ir stovyklos vadovė Dalia Mikoliūnaitė.

Teo ir Ieva pristato: 3 smagūs žaidimai su tualetinio popieriaus ritinėliais

Orui pasitaisius ne į gerąją pusę, skubame su jumis pasidalinti itin paprastais užsiėmimais su vaikais namuose. Juk antradienis gali būti ir linksmadienis!

Teo ir Ieva pristato: citrinų ugnikalnis, kuris nustebins net visko mačiusius (1)

Nuo pat pirmųjų savo gyvenimo dienų mažylis tyrinėja jį supantį pasaulį. Jam viskas nauja, nepažinta, viskas domina ir vilioja, o kartais gal ir baugina.

Kaip pagirti vaiką, kad tai duotų naudos, o nebūtų tušti žodžiai

Mes vis dar per dažnai kritikuojame savo vaikus ir per retai juos giriame. Tokias išvadas daro šiuolaikinių tėvų auklėjimo metodus nagrinėjantys psichologai. Tačiau girti irgi reikia mokėti, antraip tai tebus tušti žodžiai.

Privačius darželius Vilniuje lankančioms šeimoms – svarbi naujiena

100 eurų kompensacija už privačius darželius Vilniuje bus mokama visus metus, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

Reta liga sergančiai Rusnei padėti kviečia kitokių vaikų ir jų tėvų diskriminavimą mažinanti akcija „NeKiti“

Šalia Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos esančiame parke įvyko Gyvybės šventė 2018, subūrusi per anksti gimusius vaikus auginančias šeimas iš įvairių Lietuvos miestų ir Kauno klinikų darbuotojus, kurie kasdien kovoja už per anksti gimusių naujagimių gyvybes ir jų sveikatą.

Jei vaikas sako mamai ar tėčiui „Nemyliu tavęs!“, jis iš tiesų nori pasakyti visai ką kitą

„Aš tavęs nekenčiu", „Tu bloga", „Aš tavęs nemyliu" – turbūt tokius žodžius išgirdus kiekvienai mamai širdis apsilietų krauju. Minčių kyla įvairių – „Kas negerai vaikui ar man?"

Lietuvio sukurtas stalo žaidimas vaikams atsidūrė pasaulio geriausiųjų trejetuke

Lietuvoje sukurtas stalo žaidimas „Emojito" - geriausių pasaulio stalo žaidimų vaikams trejetuke!

Trys smagūs žaidimai vaikams lauke

Kad pasivaikščiojimas lauke nebūtų nuobodus, galima pažaisti. Vaikutis čiupinėdamas, vartydamas rankytėse įvairių formų daiktus lavina smulkiąją motoriką, o dėliodamas miško radinius į krūveles - dar ir mąstymą.

8 žingsniai, kaip surengti geriausią gimtadienį vaikui

Koks yra geras vaiko gimtadienis? Toks, iš kurio svečiai nenori išeiti, ilgai prisimena ir tėvų paklausti, kaip norėtų švęsti savąjį sako: „Taip, kaip draugas“. Taigi, kokie yra gero gimtadienio komponentai?

Psichologė prašo tėvų: leiskite vaikui pykti, liūdėti ir bijoti

Kai vaikui rieda ašaros kaip pupos, dažnai pasakome: neverk! Kai pyksta, sakome: „nepyk". Ar gerai elgiamės tramdydami vaiko jausmus?

Visą dieną būnu su vaiku ir jis nemoka nė trupučio pabūti vienas: pataria psichologė

Visą dieną su vaiku praleidžianti mama klausia, kaip rasti nors minutėlę laiko sau? Vaikas neleidžia jai nė dešimt minučių ramiai pabūti.