Nufilmavo, kaip kūdikiui uždėjus akinius, jis pirmą kartą aiškiai pamato mamą <sup style="color: #ff0000;">(VIDEO)</sup>
Kai mažam kūdikiui akių ligų gydytojai diagnozuoja vieną ar kitą regos sutrikimą, kuriam koreguoti būtini akiniai, tėvai ne juokais sunerimsta: kaip tokiam mažulėliui pritaikyti tinkamus akinius ir, svarbiausia, kaip jis į juos sureaguos.
TAVO VAIKO premjeroje – lietuviškai dubliuotas filmas ŠUNS TIKSLAS
Filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį.
Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.
Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip
Rekordinio svorio naujagimį moteris pagimdė pati
Sūnaus susilaukusi mama sako, kad visada svajojo apie „drūtą“ vaiką, tačiau, kad naujagimis bus tokio didelio svorio, nesitikėjo.
Sužinoję, kas yra šios dvi mergaitės, aplinkiniai neslepia nuostabos
Mažylės Kalani ir Jarani sulaukia tikrai nemažai dėmesio – daug kas nori pamatyti dailiąsias dvynes. Taip, jos žavios, mielos, tačiau aplinkinių ir žiniasklaidos dėmesio susilaukė dėl vienos ypatingos priežasties.
Sausio mėnesio pabaigoje prekyboje pasirodantis vasario mėnesio žurnalas TAVO VAIKAS (2017, Nr.2) yra ypatingas. Prieš dvidešimt penkerius metus pasirodęs tuomet pirmasis periodinis leidinys tėvams lyderio poziciją išlaiko ir šiandien. Apie 25 metų žurnalo jubiliejų, jo įkūrimo istoriją bei šiandieną pasakoja vyriausioji redaktorė.
Žurnalas TAVO VAIKAS švenčia 25-erių metų gimtadienį
Tai yra gražiausios žindymo nuotraukos, kokias tik esate matę
Žindymas yra geriausia pradžia naujagimiui – tai ir maistas, ir vaistas. Neabejojama ir teigiama žindymo nauda pagimdžiusiai moteriai.
Kaip originaliai nustebinti mylimą žmogų: dovanų idėjos JAM ir JAI
Pamažu artėjanti Valentino diena kai kuriems sukelia nemenką galvos skausmą – kuo nustebinti savo mylimą žmogų?
Atsikąskite gabalėlį meilės... Ne, tai ne kokio nors prabangaus šokolado reklama, nors tekste yra kalbama ir apie jį. Apie asmeniškai skirtą būtent jam ar jai. Pamažu artėjant vienai romantiškiausių metų švenčių – Valentino dienai, pats laikas pagalvoti, kuo nustebinsite savo mylimą žmogų.
Kaip nustebinti mylimą žmogų artėjant Valentino dienai
Išdrįso parodyti, kaip iš tiesų atrodo moters kūnas po gimdymo
Žinomos moterys, susilaukusios vaikų, neretai jau kelios dienos po gimdymo atrodo taip tobulai, kad kyla klausimas, kaip joms tai pavyksta?
Motinos pieno lašą padėjo po mikroskopu: vaizdas nustebino
Vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas pro mikroskopą matomas motinos pieno lašas, sužavėjo daugelį internautų. Socialinių tinklų dalyviai aktyviai dalijasi juo ir komentuoja.
Neįtikėtina gimdymo istorija, kuri nutinka tikrai labai retai: moteris pagimdė keturis kūdikius per vienuolika mėnesių. Ir tai nebuvo ketvertukas!
Kaip per 11 mėnesių susilaukti 4 kūdikių: vienos šeimos patirtis
Į gimdyklą atėjo pasipuošęs kostiumu dėl vienos svarbios priežasties
Smagi istorija šiandien sklando socialiniuose tinkluose: vienas amerikietis į sesers gimdymą ligoninėje atėjo itin kruopščiai pasipuošęs. Ir priežastis – labai rimta!
Nekasdienė dvynių gimimo istorija
Kai gimdymo terminas numatomas metų pabaigoje – lauk netikėtumų.
Turbūt nedaug atsirastų mergaičių, kurios vaikystėje bent trumpai nebūtų svajoję tapti balerinomis. Ir nedaug berniukų, nenorėjusių būti išradėjais. Tokie du svajotojai ir susitinka prancūzų animatorių sukurtame nuotaikingame filme „Balerina", kuris į kino centrus „Forum Cinemas" atkeliaus su TAVO VAIKO premjera sausio 8 d.!
Žurnalo ir portalo TAVO VAIKAS premjeroje – animacinis nuotykių filmas BALERINA
Šis nėštumas ir gimdymas šokiravo net medikus
Magnetinio rezonanso tyrimo nuotraukoje buvo užfiksuotas neįprastas reiškinys – kūdikio kojos amniono maiše už motinos gimdos. Toks unikalus nėštumas bei gimdymas įeis į medicinos istoriją.
Per anksti gimusius vaikučius ligoninėje aplankė ypatingas svečias
Šias šventes ne namučiuose pasitinkančius mažiausius ankstukus ir jų šeimas, Lietuvos Vyriausiasis Kalėdų Senelis Kalėda aplankė Vaikų ligoninės Naujagimių ir Naujagimių intensyvios terapijos skyriuje.
Autizmą turinti mergaitė įstabiai sudainavo „Hallelujah“. Ši dainos „Hallelujah" versija neabejotinai sužavėtų patį Leonardą Coheną.
Jautru iki ašarų: autistės mergaitės daina sujaudino milijonus
Autizmą turintis vaikas sutiko Kalėdų senelį: jaudinanti pamoka mums visiems
Kalėdų Senelis jautriai sureagavo į autizmą turinčio berniuko prisipažinimą ir pasakė jam, kad dėl to nesikrimstų – jis yra vertingas ir mylimas toks, koks yra.
TAVO VAIKO premjeroje – animacinė komedija DAINUOK
Kaip atrodytų dainų konkursas, jei jis vyktų gyvūnų pasaulyje?
Šiais metais netrūko įdomių ir įsimintinų gimdymų. Šįkart į vieną vietą surinkome 5 išskirtines gimdymo istorijas, kurios mus stebino 2016 metais.
5 gimdymai, kurie šiemet labiausiai nustebino ir šokiravo pasaulį
Jauna mama perspėja kitus tėvus: nelaimė tyko ten, kur jos nesitiki
Naujai „iškepta" mamytė Molly Landis patyrė rimtų nudegimų virtuvėje, tačiau yra dėkinga likimui, nes viskas galėjo baigtis kur kas blogiau.
Austėja Landsbergienė tapo naujos TV laidos vedėja
Interaktyviai kuriama televizija „Laisvės TV" paskelbė naują laidą ir naują TV veidą.
Jei kada esate susidūrę su vaiko springimu, puikiai žinote, kaip tai yra baisu. Labai gaila, kad kai kurie atvejai baigiasi tragiškai ir tik po jų dar kartą visi susimąstome, ar tinkamai nuo pavojų saugome savo vaikus.
Šventė baigėsi tragedija: gedinti šeima perspėja visus tėvus
3 idėjos tiems, kurie vertina ypatingas kalėdines dovanas
Turbūt visi pamename Kalėdų šventes vaikystėje - paslaptingus stebuklus ir malonų dovanų laukimą. Metams bėgant vis labiau atrandame ne tik gavimo, bet dovanojimo džiaugsmą. Gera, kai Kalėdinės dovanos yra pilnos meilės, gražių emocijų bei rūpesčio.
Gimdyvė apstulbo pamačiusi, kas jai gimė
Likimas visada yra kupinas siurprizų. Be jų neapsieina ir retas nėštumas ar gimdymas.
Pirmą kartą organizuojama konferencija „Laimingos šeimos akademija" vyks Vilniuje lapkričio 25 dieną „Litexpo“ vyksiančioje parodoje „Vaikų šalis".
Tėvai kviečiami į „Laimingos šeimos akademiją“
Kova pralaimėta: mirė mergaitė, kurios nuotrauka pravirkdė milijonus
Nuotrauka, kuri sukrėtė milijonus. Joje mylintis tėtis pasidalino akimirka, kuri užfiksavo su vėžiu kovojančią keturmetę dukterį. Tada medikai sakė, kad mergaitei liko gyventi kelios savaitės.
Nėščioji užmigo su telefonu lovoje ir šiandien nori įspėti visus
Ši būsimosios mamos Melanie istorija šiomis dienomis be galo populiari socialiniuose tinkluose. Moteris tvirtina, kad netyčia užmigusi su mobiliuoju telefonu, ji patyrė antro laipsnio rankos nudegimą.
Kiekvieno vaiko gimimas yra stebuklas jo tėvams ir artimiesiems, tačiau kartais susiklosčiusios nėštumo ir gimdymo aplinkybės yra tokios neeilinės, kuomet net ir šio žodžio pasidaro per mažai.
Sensacija tapęs nėštumas ir gimdymas: sunku patikėti, bet tai tiesa
Dėl laikrodžių persukimo gimdymo namuose nutiko keista istorija
Apie laikrodžių persukimo naudą ir žalą diskusijos netyla jau daug metų įvairiose pasaulio šalyse. Tačiau šįkart apie tai nekalbėsime. Mūsų dėmesio centre – nekasdienė dvynukų gimimo istorija, kurioje žiemos laiko įvedimas suvaidino ypatingą vaidmenį.
Kad galėtų miegoti vienoje lovoje su 4 vaikais, šeima kai ką sugalvojo
Vienas iš kūdikių ir mažų vaikų migdymo būdų - gulėti vienoje lovoje. Tačiau tėvai neretai sako, kad tokiu atveju naktį prastai išsimiega, nes visiems lovoje neužtenka vietos.
„Vaiko lytis nesvarbu, kad tik gimtų sveikas“, – taip neretai sako būsimieji tėvai, paklausti, berniuko ar mergaitės norėtų. Tačiau šios istorijos herojė atvira – ji nuoširdžiai nori berniuko.
14 dukterų auginanti šeima tikisi susilaukti berniuko
Autizmą turinčius vaikus kviečia apsipirkti specialiu laiku
Lankytis dideliame prekybos centre su vaiku, kuriam diagnozuotas autizmas, kartais tampa tikru iššūkiu. Tai suprasdamas, vienas prekybos centras sugalvojo išeitį.
Dėl skausmo apkaltino akmenis inkstuose, bet ligoninėje paaiškėjo tikroji tiesa
Kai trijų vaikų mamai suskaudo pilvą, ji dėl to apkaltino akmenis inkstuose. Tačiau po apžiūros ligoninėje istorija pakrypo netikėta linkme.
Nors daugelis moterų linkusios neatvirauti apie patirtus persileidimus, viena žinoma amerikietė nusprendė savo pavyzdžiu parodyti tokioje pačioje situacijoje atsidūrusioms moterims, kad jos nėra vienos tokios.
Moteris paviešino savo persileidimo nuotrauką dėl vieno kilnaus tikslo
Gydytojas pasiūlė abortą, po 20 metų moteris paviešino jautrią nuotrauką
Ultragarso tyrimą darantis gydytojas nėščiai moteriai iš karto pasiūlė abortą. Kodėl – sužinosite perskaitę šią neeilinę istoriją.
Neįtikėtina gimdymo istorija: šis kūdikis gimė du kartus
Šios mergaitės istorija – tikras stebuklas. Nes tikrąją ta žodžio prasme ji gimė du kartus.
Besišypsantis į fotoaparatą kūdikis – sakysite, kas čia nuostabaus. Tačiau istorija, kurią slepia ši šypsena, iš tiesų yra ypatinga!
Pamatykite ir jūs: neišnešiotukės šypsena pakerėjo internetą
Parduotuvėje šoką patyrusi mama: ko tas vyras norėjo iš mano vaiko?
Atrodytų, kad apsipirkti su mažu vaiku parduotuvėje yra visiškai saugu ir savaime suprantama. Tačiau viena mama patyrė, kad pavojų aplink apstu.
Apie tai, ką padarė ši dviejų vaikų mama, svajoja daug moterų po gimdymo
Dviejų vaikų mama asmenukėse įamžino vienerius svorio metimo metus – jos pasiektas rezultatas priverčia aiktelėti.
Tikėtina, kad esate matę nemažai žavingų ir jautrių gimdymo nuotraukų, tačiau ši, ko gero, bus įspūdingiausia iš visų anksčiau matytų.
Nuotrauka iš gimdymo, kuri atima žadą
Šokiravo skelbimas internete: parduodamas kūdikis
Aiškėja daugiau detalių mįslingoje istorijoje apie interneto svetainėje parduodamą kūdikį.
OHO! Tai bent šukuoseną turi šis mažylis!
Devynių savaičių kūdikiai paprastai negali pasigirti vešlia šukuosena. Aišku, išskyrus Juniorą.
Pastaruoju metu vis labiau ryškėja atotrūkis tarp stipriai pasikeitusių vaikų poreikių bei mokymosi ypatumų ir tėvų suvokimo bei turimų žinių.
Kodėl šiuolaikiniai vaikai – tikras iššūkis tėvams?
Po gimdymo gauta sąskaita nemaloniai nustebino: ir už tai reikia mokėti?!
Įdomus atvejis, kurį paviešino „Reddit“ vartotojas: ligoninė įtraukė į kaštus ir paprašė susimokėti už tai, kas turėtų būti nemokama – naujagimio palaikymą ant tėvų rankų iš karto po jo gimimo.
Naujagimių nuotrauka internete sukėlė tikrą šaršalą
Socialiniai tinklai yra iš tiesų galingas ginklas, galintis atkreipti valdžios žmonių dėmesį į daugelį aktualių problemų.
Spalio mėnesio žurnalą TAVO VAIKAS pristato redaktorė Gitana Šeštokienė.
Unikalus lietuvės mokslinis tyrimas: kompiuteris ir vaiko smegenys
Vaikai kviečiami į Tarptautinį Vilniaus dokumentinių filmų festivalį
Susidoroti su iššūkiais ir nepasiduoti vaikus labiausiai uždega tikros bendraamžių istorijos. Jų žiūrėti kviečia 13-asis Tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis, pirmą kartą į repertuarą įtraukęs trumpametražių dokumentinių filmų programas vaikams.
Taip pasielgti galėjo tik mylinti mama: pamatykite patys
Ypatingą motinišką meilę spinduliuojanti nuotrauka šiomis dienomis tapo socialinių tinklų sensacija. Žmonės sveikina ir žavisi jauna mama, kuri vardan savo kūdikėlio pasiryžo neeiliniam poelgiui.
Dvynukus žindanti mama, kuri vienu metu dar ir atlieka darbus kompiuteriu – ši nuotrauka prieš kurį laiką apskriejo visus socialinius tinklus. Menininkė, paviešinusi šią savo šeimos albumo nuotrauką, įžiebė amžiną diskusiją – ar įmanoma suderinti motinystę ir karjerą?
Drąsi nuotrauka feisbuke įplieskė amžiną diskusiją
Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas
Ši nuotrauka pastarąją savaitę buvo viena labiausiai aptarinėjamų žiniasklaidoje. Automobilyje nuo narkotikų apsvaigusius suaugusiuosius bei galinėje sėdynėje sėdintį vaiką nufotografavo policijos pareigūnai.
Kaip miegantis kūdikis tapo interneto žvaigžde
Paprastai jauni tėvai girdi patarimą naudotis proga ir ilsėtis, kai tik jų kūdikiai užmiega. Tačiau fotografė Laura Izumikawa elgiasi atvirkščiai – ji laukia nesulaukia, kad jos dukrytė užmigtų ir ji galėtų imtis darbo.
Kai pagalvoji, kad medvilnės plantacijose, kurios užima vos 2,5 proc. visoje planetoje esančios dirbamos žemės, sunaudojama daugiau nei ketvirtadalis visų pasaulio pesticidų, per kūną nueina šiurpas. Juk medvilnė – vis dar populiariausia gaminių sudėtis.
Svarbu žinoti: kuo ypatinga organinė medvilnė
Mirštančiai mamai nėščioji įteikė ypatingą dovaną
Jautri iki ašarų istorija, kuri baigiantis vasarai internete apskriejo kone visą žemės rutulį.
Žurnalo ir portalo TAVO VAIKAS premjeroje – PITO DRAKONAS
Drakonai gali būti visai mieli ir švelnūs. Tokie kaip Eliotas – pagrindinis filmo „Pito drakonas" herojus, kuris į Lietuvos kino teatrus atkeliaus su TAVO VAIKO premjera rugsėjo 4 d.!
Kai naujagimis gimsta, sverdamas 3 kilogramus, nesistebi niekas. Juk taip ir turi būti. O jei tiek sveriantis mažylis yra vienas iš trynukų?..
Gimę trynukai kaip reikiant nustebino medikus
Išgirdę diagnozę, kad jų dukrytė nevaikščios, tėvai šį tą sugalvojo
Mažoji Evelina buvo vos keturių mėnesių, kai jos tėvai išgirdo negailestingą diagnozę: „Jūsų dukrytei – vėžys“.
Vagyste iš parduotuvės apkaltintas vežimėlyje sėdintis kūdikis
Keista istorija nutiko viename Vokietijos mieste: į parduotuvę su vežimėliu atvažiavusi jauna mama nepastebėjo, kaip jos mažylis prie kasų kažką pasiėmė į rankas. Mama netrukus buvo sulaikyta už vagystę.
Dainininkė Katažina Zvonkuvienė (36 m.), kaip reta šiais laikais, nuoširdi ir tikra. Tokia ji buvo iki nėštumo, tokia yra ir besilaukdama.
Katažina Zvonkuvienė: mano planus stipriai keičia nėštumas