Parduotuvėje šoką patyrusi mama: ko tas vyras norėjo iš mano vaiko?
Atrodytų, kad apsipirkti su mažu vaiku parduotuvėje yra visiškai saugu ir savaime suprantama. Tačiau viena mama patyrė, kad pavojų aplink apstu.
Apie tai, ką padarė ši dviejų vaikų mama, svajoja daug moterų po gimdymo
Dviejų vaikų mama asmenukėse įamžino vienerius svorio metimo metus – jos pasiektas rezultatas priverčia aiktelėti.
Tikėtina, kad esate matę nemažai žavingų ir jautrių gimdymo nuotraukų, tačiau ši, ko gero, bus įspūdingiausia iš visų anksčiau matytų.
Nuotrauka iš gimdymo, kuri atima žadą
Šokiravo skelbimas internete: parduodamas kūdikis
Aiškėja daugiau detalių mįslingoje istorijoje apie interneto svetainėje parduodamą kūdikį.
OHO! Tai bent šukuoseną turi šis mažylis!
Devynių savaičių kūdikiai paprastai negali pasigirti vešlia šukuosena. Aišku, išskyrus Juniorą.
Pastaruoju metu vis labiau ryškėja atotrūkis tarp stipriai pasikeitusių vaikų poreikių bei mokymosi ypatumų ir tėvų suvokimo bei turimų žinių.
Kodėl šiuolaikiniai vaikai – tikras iššūkis tėvams?
Po gimdymo gauta sąskaita nemaloniai nustebino: ir už tai reikia mokėti?!
Įdomus atvejis, kurį paviešino „Reddit“ vartotojas: ligoninė įtraukė į kaštus ir paprašė susimokėti už tai, kas turėtų būti nemokama – naujagimio palaikymą ant tėvų rankų iš karto po jo gimimo.
Naujagimių nuotrauka internete sukėlė tikrą šaršalą
Socialiniai tinklai yra iš tiesų galingas ginklas, galintis atkreipti valdžios žmonių dėmesį į daugelį aktualių problemų.
Spalio mėnesio žurnalą TAVO VAIKAS pristato redaktorė Gitana Šeštokienė.
Unikalus lietuvės mokslinis tyrimas: kompiuteris ir vaiko smegenys
Vaikai kviečiami į Tarptautinį Vilniaus dokumentinių filmų festivalį
Susidoroti su iššūkiais ir nepasiduoti vaikus labiausiai uždega tikros bendraamžių istorijos. Jų žiūrėti kviečia 13-asis Tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis, pirmą kartą į repertuarą įtraukęs trumpametražių dokumentinių filmų programas vaikams.
Taip pasielgti galėjo tik mylinti mama: pamatykite patys
Ypatingą motinišką meilę spinduliuojanti nuotrauka šiomis dienomis tapo socialinių tinklų sensacija. Žmonės sveikina ir žavisi jauna mama, kuri vardan savo kūdikėlio pasiryžo neeiliniam poelgiui.
Dvynukus žindanti mama, kuri vienu metu dar ir atlieka darbus kompiuteriu – ši nuotrauka prieš kurį laiką apskriejo visus socialinius tinklus. Menininkė, paviešinusi šią savo šeimos albumo nuotrauką, įžiebė amžiną diskusiją – ar įmanoma suderinti motinystę ir karjerą?
Drąsi nuotrauka feisbuke įplieskė amžiną diskusiją
Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas
Ši nuotrauka pastarąją savaitę buvo viena labiausiai aptarinėjamų žiniasklaidoje. Automobilyje nuo narkotikų apsvaigusius suaugusiuosius bei galinėje sėdynėje sėdintį vaiką nufotografavo policijos pareigūnai.
Kaip miegantis kūdikis tapo interneto žvaigžde
Paprastai jauni tėvai girdi patarimą naudotis proga ir ilsėtis, kai tik jų kūdikiai užmiega. Tačiau fotografė Laura Izumikawa elgiasi atvirkščiai – ji laukia nesulaukia, kad jos dukrytė užmigtų ir ji galėtų imtis darbo.
Kai pagalvoji, kad medvilnės plantacijose, kurios užima vos 2,5 proc. visoje planetoje esančios dirbamos žemės, sunaudojama daugiau nei ketvirtadalis visų pasaulio pesticidų, per kūną nueina šiurpas. Juk medvilnė – vis dar populiariausia gaminių sudėtis.
Svarbu žinoti: kuo ypatinga organinė medvilnė
Mirštančiai mamai nėščioji įteikė ypatingą dovaną
Jautri iki ašarų istorija, kuri baigiantis vasarai internete apskriejo kone visą žemės rutulį.
Žurnalo ir portalo TAVO VAIKAS premjeroje – PITO DRAKONAS
Drakonai gali būti visai mieli ir švelnūs. Tokie kaip Eliotas – pagrindinis filmo „Pito drakonas" herojus, kuris į Lietuvos kino teatrus atkeliaus su TAVO VAIKO premjera rugsėjo 4 d.!
Kai naujagimis gimsta, sverdamas 3 kilogramus, nesistebi niekas. Juk taip ir turi būti. O jei tiek sveriantis mažylis yra vienas iš trynukų?..
Gimę trynukai kaip reikiant nustebino medikus
Išgirdę diagnozę, kad jų dukrytė nevaikščios, tėvai šį tą sugalvojo
Mažoji Evelina buvo vos keturių mėnesių, kai jos tėvai išgirdo negailestingą diagnozę: „Jūsų dukrytei – vėžys“.
Vagyste iš parduotuvės apkaltintas vežimėlyje sėdintis kūdikis
Keista istorija nutiko viename Vokietijos mieste: į parduotuvę su vežimėliu atvažiavusi jauna mama nepastebėjo, kaip jos mažylis prie kasų kažką pasiėmė į rankas. Mama netrukus buvo sulaikyta už vagystę.
Dainininkė Katažina Zvonkuvienė (36 m.), kaip reta šiais laikais, nuoširdi ir tikra. Tokia ji buvo iki nėštumo, tokia yra ir besilaukdama.
Katažina Zvonkuvienė: mano planus stipriai keičia nėštumas
Kai namuose įsisiautėjo gaisras, šis šuo pasielgė kaip ištikimas šeimos narys
Apie šunų ištikimybę ir atsidavimą sklando daugybė istorijų. Viena tokių šiomis dienomis dalijasi ir socialinių tinklų dalyviai.
Autistę dukterį auginanti mama feisbuke paprašė pagalbos: reakcija pribloškė
Žmonės, kurie susivienija, kad padėtų į bėdą patekusiam žmogui, yra didžiulė jėga. Internetas – puiki priemonė ieškoti pagalbos ir ją surasti.
Nuolatinis priminimas "Nepalikite vienų mažų vaikų be priežiūros" nėra tik tušti žodžiai. Tai iš tiesų pavojinga jų sveikatai ir gyvybei.
6 metų berniukas mirtinai sumušė naujagimę seserį
Šokiruojanti nuotrauka: delne laiko 11 nėštumo savaičių negimusį kūdikį
Įspėjame, kad nuotrauka gali jus sutrikdyti, todėl iš anksto prašome jautrių žmonių pagalvoti, ar norite tai pamatyti.
Rekordiškai greitas gimdymas: pagimdė prie ligoninės durų
Paprastai pirmasis gimdymas trunka apie 10 valandų, tai lemia lėtai besiveriantis gimdos kaklelis. Manoma, kad 1 cm jis prasiveria maždaug per valandą, o gimdymas prasideda, kai jis atsivėręs 10 cm.
Tapus tėvais, laukia ne vienas atsakingas sprendimas. Vardo išrinkimas kūdikiui – vienas iš jų, juk tai dovana vaikui visam gyvenimui.
Šis vardas drąsiai gali varžytis kvailiausio vardo rinkimuose
Gimdymo namuose bandyta pavogti naujagimį
Nekasdienis įvykis nutiko Hamburge (Vokietija). Šią savaitę išplatintame oficialiame spaudos pranešime rašoma, kad užfiksuotas bandymas gimdymo namuose pagrobti naujagimį.
Nuėjo pragarišką kelią, kad po gimdymo atrodytų taip FOTO
Vienintelis kartas gyvenime, kai moteris džiaugiasi augančiu svoriu - nėštumas. Kaip smagu neskaičiuoti kiekvieno centimetro aplink taliją, žinant, kad tai ženklas, jog vaikas auga, ir jam nieko netrūksta.
Daugybė autoritariškų tėvų bei motinų stengiasi išlaikyti psichologinę savo vaikų priklausomybę, net ir šiems suaugus.
Psichologiniai žaidimai: kodėl tarp tėvų ir vaikų susiklosto dramatiškos situacijos
Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
Marijus Mikutavičius, neseniai tapęs tėčiu, svečiuojasi naujame, rugpjūčio mėnesio, TAVO VAIKO žurnale, kur atsako į ne visai jam įprastus klausimus.
Kaip šiandien gyvena ypatingos dvynės, kurios gimė susikibusios rankomis
Viena nuotrauka iš gimdymo namų prieš kelerius metus apskriejo kone visą pasaulį. Tąkart po cezario pjūvio gimusios dvynės pasaulį išvydo susikibusios rankomis.
Neeilinis rekordas dvynių pasaulyje: viena jauna amerikietė motina per dvejus metus pastojo ir išnešiojo tris poras dvynių.
Šią jauną mamą visi sveikina, bet kažin ar kas norėtų apsikeisti su ja vietomis
Prieš atlikdama abortą, nėščia moteris parašė laišką kūdikiui
Susilaukti kūdikio – tai tikras stebuklas, tačiau tuo pat metu ir apsisprendimas visam gyvenimui. Nes po vaiko gimimo niekas nebebus taip pat, kaip buvo anksčiau.
Pagimdytam ketvertukui išrinko labai neįprastus vardus
Gimus dvynukams ar trynukams, daugelis tėvų nori jiems suteikti vardus, kurie derėtų tarpusavyje. Viena kinų šeima šiuo atžvilgiu pasielgė labai netradiciškai.
Daug moterų nuolat nerimauja, kad jos yra netikusios mamos. Turint omenyje iš pažiūros nesibaigiantį privalomų taisyklių sąrašą, išties nesunku pasijusti niekam tikusia.
20 bjauriausių mamų prisipažinimų: nesame tobulos
Socialinių tinklų sensacija tapo gimdyvės nuotrauka
Susilaukus vaikelio, natūraliai norisi dalintis savo džiaugsmu. Dar iš gimdymo namų mes rašome SMS žinutes seneliams ir pirmąsias naujagimio nuotraukas publikuojame socialiniuose tinkluose.
Praktiški patarimai, kaip atostogaujant su vaikais nepavargti
Kad po atostogų užsienyje su mažaisiais sugrįžtumėte iš tikrųjų pailsėję, pravers su vaikais jau ne pirmą kartą keliaujančiųjų patarimai. O psichologas rekomenduoja iš anksto ruošti vaikus su atostogomis svečioje šalyje susijusiems pokyčiams, mat, pasirodo, mažieji nėra linkę be kovos keisti savo kasdienes rutinas.
Savaiminiu persileidimu baigiasi net iki 20 procentų visų nėštumų. Kai kurie jų įvyksta anksti, moteriai taip ir nesužinojus, kad ji laukiasi, o kai kurie būna skaudūs ir nutinka tada, kai pora apsidžiaugia nėštumu, praneša apie jį artimiesiems ir nekantriai laukia gimsiančio vaiko.
Įsižiūrėkite į šią nuotrauką: ji slepia graudžią paslaptį
Socialinius tinklus pravirkdė tėčio ir sūnaus nuotrauka
Arkanzaso valstijoje (JAV) gyvenančio Josho Marshallo vardą šiomis dienomis sužinojo daugelis socialinių tinklų lankytojų. Šio tėčio poelgis sugraudino ne vieną.
Perspėjame – nekartokite to namuose patys: jauno tėčio iššūkis <sup style="color: #ff0000;">(VIDEO)</sup>
Humoro jausmą turintis jaunas tėtis susigalvojo sau iššūkį – apsimauti kelnes nenaudojant rankų. Kaip manote, ar tai jam pavyks?
Socialiniuose tinkluose ši besišypsančio mažylio nuotrauka ėmė plisti prieš gerą savaitę. Ne vienam ją mačiusiam išriedėjo ašara – tą patvirtina ir komentarai po nuotrauka.
Socialinių tinklų sensacija tapo nuotrauka, kurioje yra viena tragiška detalė
Sukritikuota, kad nemoka auginti vaikų, dainininkė rėžė, ką galvoja
Šiais laikais, kai socialiniai tinklai yra tapę mūsų kasdienybės dalimi, reikia gerai pagalvoti, prieš atviraujant juose viena ar kita tema.
Gimdyvė patyrė šoką: medikai gimdoje nerado vaiko
Kad ir kaip keistai skambėtų ši antraštė, ji labai taikliai apibūdina kuriozišką situaciją, kuri nutiko vienai britei gimdymo metu.
Vaizdo įrašas, kuris šiomis dienomis žaibiškai išpopuliarėjo socialiniuose tinkluose, yra kiekvienos mamos ir kiekvieno tėčio košmaras – liūtas zoologijos sode puola mažą vaiką.
Nufilmavo, kaip liūtas zoologijos sode puola vaiką
Labdaros akcijos dalyviai: gera dalintis ir būti suprastiems
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Šnipiškių seniūnija ir asociacija „Šnipiškių bendruomenės centras“ pakvietė Šnipiškiečius ir miesto žmones į jau tradicija tapusį labdaros - paramos renginių ciklą, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai.
Pritrenkianti reakcija gimdyvės, kuri vietoj mergaitės pagimdė berniuką <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Įsivaizduokite, kaip jūs jaustumėtės, jei vieną rytą atsibudę pamatytumėte, kad jūsų duktė tapo berniuku? Arba atvirkščiai?
Neįprastas nusikaltimas Saudo Arabijoje: ką tik jaunu tėčiu tapęs vyras ryžosi neįprastam nusikaltimui ir į susitikimą su ginekologu atsinešė ginklą.
Po sėkmingai pasibaigusio žmonos gimdymo, vyras atėjo nušauti ginekologo
Jaunas tėtis įrodė, kad ir jis gali <em>žindyti</em> kūdikį <sup style="color: #ff0000;">(VIDEO)</sup>
Kai mama išėjo į darbą, tėtis sugalvojo, kad ir jis gali pažindyti vaiką. Toks smagus vaizdo įrašas šiomis dienomis žaibiškai plinta socialiniuose tinkluose. Komentarai, kurie jį palydi, dažniausiai prasideda nuo "Cha,cha,cha...".
Gąsdinančiu lieknumu stebinusi nėščia gražuolė – vėl dėmesio centre
Dviejų vienodų nėštumų nebūna. Taip pat nevienodai moterys jaučiasi ir atgauna buvusias kūno formas po gimdymo.
Taip žurnalui „Tavo vaikas“ (birželio mėn.) prisipažino žurnalistas, TV laidų vedėjas Kristupas Krivickas.
Kristupas Krivickas: savo vaikams esu <em>draugelis</em>
<span style="color: #ff0000;">NEĮTIKĖTINA:</span> nufilmavo cezario pjūvio operaciją, kokios pasaulis dar nematęs
Natūralus cezario pjūvis – taip apibūdinama cezario pjūvio operacija, kuomet naujagimis vienu mostu neištraukiamas iš mamos gimdos, o jam leidžiama išlįsti pamažu, tarsi natūralaus gimdymo metu.
Gimdymą tiesiogiai transliavo feisbuke: gimė sūnus
Feisbuke jau kuris laikas veikia naujovė „Facebook Live“ - tiesioginės vaizdo transliacijos. Vakar tuo pasinaudojęs vyras tiesiogiai transliavo žmonos gimdymą.
Sekso pilnas televizorius, žurnalai ir internetas. Atrodo, kad mylisi visi normalūs žmonės ir būtinai tiek kartų, kiek rekomenduoja žurnalai, televizorius ir internetas. Antraip bus blogai. Ar lytinė abstinencija gali baigtis blogai?
Andrius Kaluginas: kai moteris ir vyras ilgai nesimyli, pasekmės gali būti graudžios
Užburiantis vaizdas: gimęs penketukas pozuoja fotografei
Profesionaliose fotografų nuotraukose įamžinti naujagimiai visada spinduliuoja ypatingą šilumą ir jaukumą. Kai jų - net penki broliai ir seserys – fotosesija tampa ilgai neužmirštamu įvykiu ir reginiu.
Gimė vaikas, turintis 31 pirštą
Retas atvejis Kinijoje: gimė mažylis, turintis ne 20 kojų ir rankų pirštų, o 31.
Kalifornijoje gyvenanti mama Sandra Zoleigh jau metus prižiūri savo mažylės Gios instagramo profilį "Tiny Miss Fashion".
Internautai nerimsta: kas tai – mamos meilė ar dergimasis iš vaiko?
Supermamytė, kuri kaskart derina savo ir dukros aprangą bei makiažą
Mažylė ir daug dėmesio išvaizdai skirianti mama - socialinių tinklų žvaigždės, "Instagram" pasivadinusios Tiny Mis Fashion. Jų soc. tinklo paskyra išgarsėjo stilingais mažylės aprangos deriniais, o netrukus mama ėmė demonstruoti ir saviškius, pritaikytus prie mažosios.
Gimė neįprastai daug sveriantis naujagimis
Įprastai naujagimiai sveria 2,5 - 4 kilogramus. Tik būdami trijų mėnesių, jie sveria 6 kilogramus.
Neskubėkite stebėtis ir pasmerkti. Šiuos žodžius ištarė be galo savo vaiką mylinti moteris.
Viltį praradusi motina palinkėjo mirties savo vaikui