Vilniuje rengiamoje gėlių parodoje laukiami ir vaikai
Rugsėjo 29, 30 ir spalio 1 dienomis Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto fojė (Studentų g. 39, Vilnius) jau septintąjį kartą rengiama edukacinė kambarinių augalų parodaAugalų labirintai".
Įkurti pramogų parką neįgaliems vaikams paskatino asmeninė patirtis
Graži iniciatyva, gimusi iš asmeninės patirties: pamatęs, kad augančiai neįgaliai dukteriai sunku surasti vaikiškų pramogų viešose vietose, tėtis įkūrė specializuotą pramogų parką neįgaliems vaikams.
Tai, kad mamos pienas pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kūdikiui yra ir maistas, ir vaistas, žino, ko gero, kiekviena besilaukianti ar jau pagimdžiusi moteris. Nuotrauka, kuria šiomis dienomis dalijasi socialinių tinklų dalyviai, įrodo, kad motinos meilė savo kūdikiui ir noras išsaugoti jam mamos pieną yra beribiai.
Nuotrauka, iškalbingesnė už 1000 žodžių: žindyti yra svarbu
TAVO VAIKO premjeroje – animacinė komedija EMODŽI FILMAS
Ar kada susimąstėte, kas vyksta jūsų išmaniojo telefono viduje? Dabar mąstyti nebereikės – galėsite pamatyti savo akimis! Rugpjūčio 13 d. (sekmadienį) su TAVO VAIKO premjera į Lietuvos kino teatrus atkeliauja emocijų kupinas „Emodži filmas". Pamatykite pirmieji!
Būrelių ir užimtumo mugėje - ir edukaciniai seminarai tėvams
Rugsėjo 3 d. Vilniuje, o rugsėjo 10 d. Kaune vyks unikalus projektas ir pirmoji Lietuvoje būrelių bei užimtumo mugė „Z vaikai“. Čia vyksiantys edukaciniai seminarai tėvams, kūrybinės dirbtuvės, meninės veiklos, o taip pat ir įėjimas į renginį yra nemokami.
Liepkalnis – Vilniaus miesto kalnas, kuris iki šiol buvo geriau žinomas žiemos sporto mėgėjams. Tačiau jau šią vasarą čia apstu pramogų visai šeimai: nuo pripučiamų pilių patiems mažiausiems iki elektrinių dviračių ar kalnų paspirtukų suaugusiems ar vyresniems vaikams.
7 pramogos šeimoms su vaikais Vilniuje, apie kurias anksčiau galėjome tik pasvajoti
Šiuos mažylių veidus žino visas pasaulis: o kaip jie atrodo šiandien
Kai kurių vaikų veidus mes nuolat matome ekrane, ant mėgstamų produktų pakuočių ar žurnalų viršeliuose. O juk kaip smagu pamatyti, kas išauga iš šių žvaigždučių.
Gedinti motina perspėja: niekada neleiskite svetimiems bučiuoti jūsų vaiko
Jei esate aktyvus socialinių tinklų dalyvis, ko gero, jau pastebėjote šią tragišką vienos šeimos istoriją, kuria aktyviai dalijasi feisbuko lankytojai.
Kiečiausias lenktyninis automobilis Žaibas Makvynas grįžta! Pasiruoškite naujiems ir... dar greitesniems nuotykiams lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Ratai 3", kuris į Lietuvos kino teatrus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera liepos 23 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!
TAVO VAIKO premjeroje – animacinė komedija RATAI 3
Kai kūnu po gimdymo nepatenkinta moteris viešai pasiskundė, sulaukė netikėto savo vyro komentaro
Dviejų vaikų mama Laura Mazza, rašanti tinklaraštį „Mum on the Run", per trejus metus buvo nėščia du kartus.
Vilius ir Violeta Tarasovai Palangoje jungiasi prie gražios iniciatyvos
Ypatinga paroda nuo liepos 11 dienos kviečia palangiškius atrasti neišnešiotų kūdikių genialumą.
Šiandieninėje aplinkoje mūsų oda nuolat patenka į jai nepalankią aplinką. Klimato pokyčiai, gyvenimo būdas, dietos ir kiti šiuolaikinio gyvenimo veiksniai turi įtako tam, kad daugėja žmonių su jautria oda.
Priemonė, skirta saugiai mėgautis saule
Įspūdinga asmenukė iš gimdymo drebina internetą
Tikriausiai, absoliuti dauguma gimdžiusių moterų sutiks, kad ilgas valandas besitęsiantis gimdymas būna skausmingas ir įtemptas, todėl tai ne pats tinkamiausias laikas darytis smagias asmenukes.
Pamačiusi, kas jai gimė, gimdyvė ėmė balsu šaukti
Daugelis tėvų nėštumo metu sprendžia dilemą: sužinoti būsimojo vaiko lytį iki gimdymo ar geriau nežinoti? Daugeliu atveju tėvai pageidauja žinoti, kas gims.
Aktorių Roko Petrausko (29 m.) ir Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės (32 m.) šeimoje jau beveik metai krykštauja sūnelis Džiugas. Ilgai lauktas vaikas menininkų gyvenimą pripildė džiaugsmo... ir tvarkos.
Aktorius Rokas Petrauskas: „Būti tėvais – labai geras jausmas“
TAVO VAIKAS kviečia į šeimos savaitgalį kine su animacine komedija BJAURUSIS AŠ 3
Geltonieji pakalikai sugrįžta į kino ekranus su naujais jų boso Gru nuotykiais! Birželio 23-25 d. visuose kino centruose „Forum Cinemas“ – TAVO VAIKO šeimos savaitgalis su išankstiniais animacinės komedijos BJAURUSIS AŠ 3 seansais.
Kokia jūs mama pagal Zodiaką?
Ką jūsų gimimo mėnuo gali atskleisti apie jūsų motiniškus gebėjimus. Daugelis iš mūsų įpratę atsižvelgti į tai, ką mums sako žvaigždės: kai kurie net nepradeda dienos, neperskaitę naujausių prognozių. Kiti susipažinę su nauju žmogumi iškart klausia jo Zodiako ženklo. Ir net tokioje subtilioje ir sudėtingoje sferoje kaip vaikų auklėjimas, pasirodo, daug kas priklauso nuo to, po kokiu ženklu gimėte. Bet ar tai priimti rimtai, ar pažiūrėti su humoru – Jūsų pasirinkimas.
Šįmet mažiesiems skirta laida "Teletabiai" švęstų dvidešimtmetį, tačiau ji jau seniai apleido ekranus. Bet ir šiandien spalvotieji teletabiai pažįstami visiems, beje, ne tik jie, bet ir žavingoji teletabių saulytė. Ar bent įsivaizduojate, kaip ji galėtų atrodyti dabar?
„Teletabių“ saulytės sugrįžimas – nustebsite, kaip ji atrodo šiandien
Pinigus šeimai siūlo mokėti už kiekvieną vaiką
Nuo 2018 metų mėnesinę išmoką vaikui gaus visi vaikai, nevertinant šeimos pajamų.
ŠEIMŲ ŠVENTĖ kviečia pasinerti į nemokamų linksmybių jūrą
Birželio 3 dieną Lietuvos šeimos tradiciškai kviečiamos į didžiausią Šeimų šventę „Viena šeima - viena širdim!".
Ar pastebėjote, kad tiek mažasis princas George'as, tiek princesė Charlotte tuos pačius drabužėlius vilki vėl ir vėl. Jei kitų garsenybių mažyliai nuolat demonstruoja naujus apdarus ir dabartines tendencijas, karališkosios poros atžalų drabužėliai dažnai atrodo kažkur jau matyti. Kodėl?
4 priežastys, kodėl Kate Middleton mažylius George'ą ir Charlotte visuomet rengia taip pat
Po 17 nevaisingumo metų susilaukė šešetuko
JAV Virdžinijos universitetinėje ligoninėje - neeilinis gimdymas. Čia pirmąkart sėkmingai gimė šešetukas, kuris pamažu stiprėja ir laukia dienos, kai su tėvais galės važiuoti namo.
Vilniečiai dalyvavo renginyje "Mes už šeimą"
Gegužės 14-ąją, švenčiant Tarptautinę šeimos dieną, Vilniuje vyko eisena bei renginys „MES už ŠEIMĄ".
Šį socialinį eksperimentą socialiniuose tinkluose paskutinėmis dienomis peržiūrėjo milijonai žmonių.
Vaiko pagrobimas iš žaidimų aikštelės: socialinis eksperimentas
Tiek būsimų mamų vienoje vietoje pamatyti galima tik kartą per metus
Šiandien Vilniaus Rotušėje vyko būsimų mamyčių šventė. Kiekviena dalyvė gavo skulptoriaus Vaido Ramoškos sukurtą mažąjį Vilniaus angelą, kurį pašventino kunigas Ričardas Doveika.
Nepatikėsite, kas viena kitai yra šios dvi mergaitės
Jeigu reiktų išrinkti daugiausiai dėmesio sulaukiančius dvynius, Ilinojuje (JAV) gyvenančios dvynės seserys Kalani ir Jarani galėtų pretenduoti į aukštą vietą. Mergaitės, nors yra dvynės, yra skirtingos odos spalvos ir dėl to sulaukia neeilinio dėmesio.
Jeigu esate atidus portalo TavoVaikas.lt skaitytojas, ko gero, pamenate istoriją apie vyrą, kurio nufotografuota mylima žmona tapo socialinių tinklų sensacija. Nėščios ir miegančios moters nuotrauka slėpė liūdną paslaptį - pora pasiryžo susilaukti vaikelio žinodama, kad jis netrukus mirs.
Mirčiai pasmerktą vaiką ryžosi gimdyti dėl kilnios priežasties
Būsima mamytė Serena Williams mados pokylyje nepasikuklino
Pasaulinio garso tenisininkė Serena Williams nuo karjeros pradžios garsėja ekstravagantišku stiliumi. Ką tik praūžusiame Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų instituto vakare būsima mamytė dar kartelį pademonstravo įsimintiną įvaizdį.
Garsios besilaukiančios moterys – apie svarbiausią gyvenimo įvykį
Būsimų mamų šventėje šiemet – ypač daug besilaukiančių garsių moterų. „Šie metai kaip niekad derlingi", – šypsosi renginio, kuris vyks gegužės 9 d. 15 val. Vilniaus Rotušėje, organizatoriai.
Visame pasaulyje garsi fotomenininkė ir vaikų teisių ambasadorė Anne Geddes pirmą kartą Lietuvoje eksponuoja savo parodą.
Pasaulinio garso fotomenininkė Lietuvoje pristato jautriausią savo parodą
Renkama 2017 Metų šeima
Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2017 Metų šeimos“ rinkimus. Kaip ir kasmet, šiais metais bus išrinkta šeima, galinti tapti sektinu pavyzdžiu visoms Lietuvos šeimoms.
Gydytojai sunerimę – kūdikio svoris didėja rekordiniu greičiu
Aštuonių mėnesių kūdikio svoris yra toks, kiek sveria 4 ar 5 metų sulaukę vaikai. Tačiau medikai kol kas bejėgiai padėti mažylei – nutukimo priežastis neaiški.
Žurnalas TAVO VAIKAS kviečia savo skaitytojus prisidėti prie kilnaus tikslo. Iki gegužės 1 dienos prenumeruojant žurnalą metams, dalis pinigų skiriama „Mamų unijai“.
TAVO VAIKAS savo skaitytojus kviečia pasidalinti gerumu
5 nerealūs vaikų mados <em>instagramai</em>, kuriuos verta sekti
Mažylių mados ir kasdieniam įkvėpimui - 5 populiarūs Instagram profiliai. Čia jaunos mamos dalijasi ne tik stilinga mažųjų apranga, bet ir žaviais gyvenimo momentais.
Spartės vaikų globos ir įvaikinimo procesai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas įstatymų pataisas, kurios padės užtikrinti rizikos šeimose augančių vaikų saugumą, padidins tėvų ir institucijų atsakomybę, paspartins vaikų globos ir įvaikinimo procesus.
Kai viskas aplink atgimsta, pradeda žydėti, turite taip jaustis ir pati. Švytėti kartu su gamta tiesiog privalote, nes jūs moteris, jūs mama...
Pavasario grožio naujienos
Išsiskyrusi pora dėl savo sūnaus daro tai, ką ne visi galėtų
Skyrybos dažniausiai yra sudėtingas dalykas, tačiau dar sudėtingesnis jis yra poros vaikams.
Tėvai Vilniuje kviečiami į nemokamus užsiėmimus apie vaikų auklėjimą
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamas ir (ar) tėčius, auginančius įvairaus amžiaus vaikus registruotis į nemokamus užsiėmimus tėvų grupėse.
Didžiojoje Britanijoje šią šeimą žino visi – Sue ir Noelis Radfordai šiuo metu augina devyniolika vaikų ir ką tik paviešino naujieną, kad laukiasi dvidešimtojo.
Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris
Tokios močiutės jūs dar nematėte: švęs 50, o atrodo kaip 25
49 metų Žaklina yra dviejų anūkių močiutė, tačiau jei nežinotume šio fakto, akivaizdu, kad tuo nebūtų lengva patikėti.
Tėvystės atostogų išėjęs kaunietis pradėjo siūti tiulio sijonus
Audrius Kasiukevičius (34 m.), 1 m. 8 mėn. Sofijos tėtis, išėjęs tėvystės atostogų pradėjo siūti tiulio sijonus ir verti karolius, bet svarbiausia, atrado tikrąjį ryšį su dukra.
Jeigu paklaustume tėčių, koks sunkiausias darbas yra auginant dukrytes, ne vienas atsakytų, jog tai yra... kasų pynimas, o ir apskritai – mergaičių plaukų priežiūra.
Lietuvos tėčius mokė pinti kasas dukrytėms
Greta esančiose gimdyklose gimė berniukas ir mergaitė. Paaiškėjo, kad juos kai kas sieja
Linksma istorija nutiko vienuose Pietų Karolinos (JAV) gimdymo namuose. Čia šalia esančiose gimdymo palatose 18 valandų skirtumu gimė du vaikai - berniukas ir mergaitė.
Pasaulinės dulų savaitės proga šeimos kviečiamos į nemokamas paskaitas ir susitikimus
Kaip ir kasmet, kovo 22 – 28 d. minima Pasaulinė dulų savaitė. Šią savaitę įvairiuose Lietuvos miestuose dulos organizuoja renginius, paskaitas, susitikimus būsimoms mamoms, jau susilaukusioms šeimoms ir visiems besidomintiems.
Tiek apie genijus, tiek apie anksčiau laiko gimusius sakoma – „aplenkęs laiką".
Unikalioje parodoje neišnešiotukai įkūnijo per anksti gimusius pasaulio genijus
Kaip šiandien gyvena šeima, pirmagimio susilaukusi rekordiškai vėlai
Prieš nepilnus metus, kai septyniasdešimtmetė indė Daljinder Kaur pagimdė savo pirmagimį, apie tai rašė viso pasaulio žiniasklaida. Šiandien moteris davė išskirtinį interviu apie tai, kaip vėlyva motinystė pakeitė šeimos gyvenimą.
Susipažinkite: ją vadina linksmiausiu kūdikiu
Kai gimsta kūdikis, tėvams dar tenka palaukti mėnesį - kitą, kol jis ima sąmoningai šypsotis bei juoktis kalbinamas ar juokinamas.
Kūdikių ir vaikų marškinėliai su smagiais užrašais seniai nebe naujiena vaikiškų prekių rinkoje.
Socialiniuose tinkluose mamos dalijasi ypatingais marškinėliais aprengtų vaikų nuotraukomis
Ištyrę baseinų vandenį, apstulbo: mes maudomės šlapime
Kad ir kaip skambėtų nepatraukliai, tai tiesa, kurią ką tik patvirtino ir mokslininkai: net ir žinodami, jog tai nehigieniška, daug žmonių šlapinasi viešuosiuose baseinuose.
Motina paviešino širdį draskančią savo sūnaus nuotrauką
Motina, paskelbusi savo dešimtmečio sūnaus nuotrauką, sako: „Taip, žinau, kad žmonės mane gali pasmerkti. Tačiau aš turiu tuo pasidalinti“.
Antanas Juknevičius apie mažėlio sūnaus gimimą sako atvirai: „Tai jau ketvirtas kartas, bet, tiesą sakant, apsižliumbiau kaip ir kitais kartais".
4 vaikų tėtis Antanas Juknevičius gimstant sūnui nesulaikė ašarų
Nėščios moters nuotrauka slepia tragišką paslaptį
Socialinių tinklų sensacija šiomis dienomis tapo viena besiilsinčios nėščiosios nuotrauka. Vyras, kuris nufotografavo žmoną, paviešino liūdną jos istoriją. Jo mylimoji laukiasi kūdikio, kuriam nelemta gyventi.
Esamus ir būsimus tėvus kviečia nemokamos paskaitos Vilniuje
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.
Filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį.
TAVO VAIKO premjeroje – lietuviškai dubliuotas filmas ŠUNS TIKSLAS
Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip
Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.
Įspūdingos mamos ir dviejų jos dukterų nuotraukos
Fotografuoti savo vaikus mėgsta daugelis tėvų, tačiau kaip padaryti, kad fotosesijos nebūtų nuobodžios? Viena kūrybinga tinklaraštininkė sugalvojo šį tą įdomaus.
Mažylės Kalani ir Jarani sulaukia tikrai nemažai dėmesio – daug kas nori pamatyti dailiąsias dvynes. Taip, jos žavios, mielos, tačiau aplinkinių ir žiniasklaidos dėmesio susilaukė dėl vienos ypatingos priežasties.
Sužinoję, kas yra šios dvi mergaitės, aplinkiniai neslepia nuostabos
Žurnalas TAVO VAIKAS švenčia 25-erių metų gimtadienį
Sausio mėnesio pabaigoje prekyboje pasirodantis vasario mėnesio žurnalas TAVO VAIKAS (2017, Nr.2) yra ypatingas. Prieš dvidešimt penkerius metus pasirodęs tuomet pirmasis periodinis leidinys tėvams lyderio poziciją išlaiko ir šiandien. Apie 25 metų žurnalo jubiliejų, jo įkūrimo istoriją bei šiandieną pasakoja vyriausioji redaktorė.
Valentino dienos dovana, kuri iš tiesų maloniai nustebins
Šiandieninis gyvenimo tempas – išties intensyvus. Skubame praktiškai visur: darbe, po darbo, kelyje, atostogaudami ir netgi asmeniniuose santykiuose. Tuo tarpu dviejų žmonių ryšį, meilę, ar ši tikra, visiškai be jokios skubos patikrina laikas.
Vienintelis kartas gyvenime, kai moteris džiaugiasi augančiu svoriu - nėštumas. Kaip smagu neskaičiuoti kiekvieno centimetro aplink taliją, žinant, kad tai ženklas, jog vaikas auga, ir jam nieko netrūksta.
Nuėjo pragarišką kelią, kad po gimdymo atrodytų taip FOTO