Po 17 nevaisingumo metų susilaukė šešetuko
JAV Virdžinijos universitetinėje ligoninėje - neeilinis gimdymas. Čia pirmąkart sėkmingai gimė šešetukas, kuris pamažu stiprėja ir laukia dienos, kai su tėvais galės važiuoti namo.
Rūkančio mažylio nuotrauka šokiravo pasaulį: kaip jam sekasi šiandien
Pamenate 2 metų vaiką, kuris buvo užkietėjęs rūkalius ir per dieną surūkydavo po keliasdešimt cigarečių? Šiandien mažylio gyvenimas gerokai pasikeitęs. Laimė, į gerąją pusę.
Gegužės 14-ąją, švenčiant Tarptautinę šeimos dieną, Vilniuje vyko eisena bei renginys „MES už ŠEIMĄ".
Vilniečiai dalyvavo renginyje "Mes už šeimą"
Vaiko pagrobimas iš žaidimų aikštelės: socialinis eksperimentas
Šį socialinį eksperimentą socialiniuose tinkluose paskutinėmis dienomis peržiūrėjo milijonai žmonių.
Moteris įsidėjo spiralę nuo nėštumo ir...
Šis straipsnio pavadinimas gali turėti du tęsinius: „... ir buvo rami, kad saugiai kontroliuoja nėštumo planavimą“ arba „... ir tada nutiko kai kas labai netikėto“. Kaip manote, kuris variantas jai nutiko? Taip, jūs atspėjote.
Jeigu reiktų išrinkti daugiausiai dėmesio sulaukiančius dvynius, Ilinojuje (JAV) gyvenančios dvynės seserys Kalani ir Jarani galėtų pretenduoti į aukštą vietą. Mergaitės, nors yra dvynės, yra skirtingos odos spalvos ir dėl to sulaukia neeilinio dėmesio.
Nepatikėsite, kas viena kitai yra šios dvi mergaitės
Mirčiai pasmerktą vaiką ryžosi gimdyti dėl kilnios priežasties
Jeigu esate atidus portalo TavoVaikas.lt skaitytojas, ko gero, pamenate istoriją apie vyrą, kurio nufotografuota mylima žmona tapo socialinių tinklų sensacija. Nėščios ir miegančios moters nuotrauka slėpė liūdną paslaptį - pora pasiryžo susilaukti vaikelio žinodama, kad jis netrukus mirs.
Nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.
Būsimų mamų šventėje šiemet – ypač daug besilaukiančių garsių moterų. „Šie metai kaip niekad derlingi", – šypsosi renginio, kuris vyks gegužės 9 d. 15 val. Vilniaus Rotušėje, organizatoriai.
Garsios besilaukiančios moterys – apie svarbiausią gyvenimo įvykį
Pasaulinio garso fotomenininkė Lietuvoje pristato jautriausią savo parodą
Visame pasaulyje garsi fotomenininkė ir vaikų teisių ambasadorė Anne Geddes pirmą kartą Lietuvoje eksponuoja savo parodą.
Teatro festivalis „Labas!" kviečia į spektaklius pačius mažiausius vaikus
Balandžio 23 - 29 d. Vilniuje, Anykščiuose ir Troškūnuose vyks trečiasis tarptautinis teatro festivalis „Labas!". Tai – Lietuvos ir Airijos teatrų bendrai organizuojamas festivalis Lietuvoje, kuris išskirtinai dėmesį skiria patiems mažiausiems - kūdikiams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams.
Aštuonių mėnesių kūdikio svoris yra toks, kiek sveria 4 ar 5 metų sulaukę vaikai. Tačiau medikai kol kas bejėgiai padėti mažylei – nutukimo priežastis neaiški.
Gydytojai sunerimę – kūdikio svoris didėja rekordiniu greičiu
TAVO VAIKAS savo skaitytojus kviečia pasidalinti gerumu
Žurnalas TAVO VAIKAS kviečia savo skaitytojus prisidėti prie kilnaus tikslo. Iki gegužės 1 dienos prenumeruojant žurnalą metams, dalis pinigų skiriama „Mamų unijai“.
Moteris palygino savo abiejų nėštumų pilvus: skirtumas milžiniškas
Du dvynius berniukus auginanti vlogerė Natalie Bennett šiuo metu laukiasi dukrytės. Ji nusprendė palyginti savo abiejų nėštumų pilvus.
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas įstatymų pataisas, kurios padės užtikrinti rizikos šeimose augančių vaikų saugumą, padidins tėvų ir institucijų atsakomybę, paspartins vaikų globos ir įvaikinimo procesus.
Spartės vaikų globos ir įvaikinimo procesai
Pavasario grožio naujienos
Kai viskas aplink atgimsta, pradeda žydėti, turite taip jaustis ir pati. Švytėti kartu su gamta tiesiog privalote, nes jūs moteris, jūs mama...
TAVO VAIKAS kviečia pamatyti lietuviškai dubliuotą animacinę komediją PONAS KŪDIKIS
„Madagaskaro" animacinių herojų kūrėjas režisierius Tomas McGrathas vėl kviečia juoktis kine!
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamas ir (ar) tėčius, auginančius įvairaus amžiaus vaikus registruotis į nemokamus užsiėmimus tėvų grupėse.
Tėvai Vilniuje kviečiami į nemokamus užsiėmimus apie vaikų auklėjimą
Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris
Didžiojoje Britanijoje šią šeimą žino visi – Sue ir Noelis Radfordai šiuo metu augina devyniolika vaikų ir ką tik paviešino naujieną, kad laukiasi dvidešimtojo.
Konferencijoje „Atsakinga tėvystė“ žinių apie vaikus semiasi smalsūs ir rūpestingi tėvai <sup style="color: #ff0000;">FOTO, VIDEO</sup>
Šiandien Vilniuje prasidėjusioje dviejų dienų konferencijoje „Atsakinga tėvystėtėčiai ir mamos rinkosi dėl savo vaikų.
Audrius Kasiukevičius (34 m.), 1 m. 8 mėn. Sofijos tėtis, išėjęs tėvystės atostogų pradėjo siūti tiulio sijonus ir verti karolius, bet svarbiausia, atrado tikrąjį ryšį su dukra.
Tėvystės atostogų išėjęs kaunietis pradėjo siūti tiulio sijonus
Lietuvos tėčius mokė pinti kasas dukrytėms
Jeigu paklaustume tėčių, koks sunkiausias darbas yra auginant dukrytes, ne vienas atsakytų, jog tai yra... kasų pynimas, o ir apskritai – mergaičių plaukų priežiūra.
Vilniuje vykstanti MAMŲ MUGĖ pažėrė naujovių
Dažnai mamai apsilankyti tradicinėje didžiausioje Baltijos šalyse kelias dienas trunkančioje vaikiškų bei nėščiųjų prekių komiso ir labdaros mugėje tapo kone privalomu dalyku. Juk vaikams skirti daiktai šiandien kainuoja pasiutusiai daug, tuo tarpu čia, „Mamų mugėje", už simbolinį mokestį galima įsigyti visko, ko iš tiesų reikia.
Kaip ir kasmet, kovo 22 – 28 d. minima Pasaulinė dulų savaitė. Šią savaitę įvairiuose Lietuvos miestuose dulos organizuoja renginius, paskaitas, susitikimus būsimoms mamoms, jau susilaukusioms šeimoms ir visiems besidomintiems.
Pasaulinės dulų savaitės proga šeimos kviečiamos į nemokamas paskaitas ir susitikimus
Unikalioje parodoje neišnešiotukai įkūnijo per anksti gimusius pasaulio genijus
Tiek apie genijus, tiek apie anksčiau laiko gimusius sakoma – „aplenkęs laiką".
Kovo 23-26 vyks MAMŲ MUGĖ: kodėl joje iš tiesų verta dalyvauti
Pavasarį vyksta tradicinė „Mamų mugė", kur už simbolinę kainą galima įsigyti reikalingų vaikiškų drabužių, žaislų, daiktų bei kitokios įrangos.
Kai gimsta kūdikis, tėvams dar tenka palaukti mėnesį - kitą, kol jis ima sąmoningai šypsotis bei juoktis kalbinamas ar juokinamas.
Susipažinkite: ją vadina linksmiausiu kūdikiu
Socialiniuose tinkluose mamos dalijasi ypatingais marškinėliais aprengtų vaikų nuotraukomis
Kūdikių ir vaikų marškinėliai su smagiais užrašais seniai nebe naujiena vaikiškų prekių rinkoje.
Vilniuje atidaryta paroda kviečia pasinerti į virtualią realybę
Šiandien, kovo 1 dieną, Vilniaus „Akropolyje" duris atvėrė virtualios realybės paroda, kurioje iki birželio pirmos dienos lankytojai galės išbandyti skirtingas virtualios realybės patirtis.
Motina, paskelbusi savo dešimtmečio sūnaus nuotrauką, sako: „Taip, žinau, kad žmonės mane gali pasmerkti. Tačiau aš turiu tuo pasidalinti“.
Motina paviešino širdį draskančią savo sūnaus nuotrauką
4 vaikų tėtis Antanas Juknevičius gimstant sūnui nesulaikė ašarų
Antanas Juknevičius apie mažėlio sūnaus gimimą sako atvirai: „Tai jau ketvirtas kartas, bet, tiesą sakant, apsižliumbiau kaip ir kitais kartais".
Ką Vilniaus knygų mugėje šiemet veiks vaikai
Kaip ir kasmet, Vilniaus knygų mugėje „Vaikų literatūros salėje“ vaikams veiklos netrūks. Čia lauks ne tik Lietuvos ir užsienio leidėjų knygos, bet ir pasakos bei spektakliai.
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.
Esamus ir būsimus tėvus kviečia nemokamos paskaitos Vilniuje
TAVO VAIKO premjeroje – lietuviškai dubliuotas filmas ŠUNS TIKSLAS
Filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį.
Ultragarso nuotrauka nėščiąją nuliūdino: svajonė žlugo
Kalbėti apie patirtą persileidimą išdrįsta ne kiekviena moteris. Nors tai ir dažna problema tarp vaisingo amžiaus moterų, daugelis jų linkusios šį liūdną faktą kuo greičiau pamiršti.
Fotografuoti savo vaikus mėgsta daugelis tėvų, tačiau kaip padaryti, kad fotosesijos nebūtų nuobodžios? Viena kūrybinga tinklaraštininkė sugalvojo šį tą įdomaus.
Įspūdingos mamos ir dviejų jos dukterų nuotraukos
Sužinoję, kas yra šios dvi mergaitės, aplinkiniai neslepia nuostabos
Mažylės Kalani ir Jarani sulaukia tikrai nemažai dėmesio – daug kas nori pamatyti dailiąsias dvynes. Taip, jos žavios, mielos, tačiau aplinkinių ir žiniasklaidos dėmesio susilaukė dėl vienos ypatingos priežasties.
Iš gimdymo namų pavogtas vaikas surastas po 18 metų
Neįtikėtina istorija, kuri šiomis dienomis apskriejo pasaulio žiniasklaidą iš JAV: gimdymo namuose pavogtas naujagimis surastas po 18 metų.
Šiandieninis gyvenimo tempas – išties intensyvus. Skubame praktiškai visur: darbe, po darbo, kelyje, atostogaudami ir netgi asmeniniuose santykiuose. Tuo tarpu dviejų žmonių ryšį, meilę, ar ši tikra, visiškai be jokios skubos patikrina laikas.
Valentino dienos dovana, kuri iš tiesų maloniai nustebins
Kaip originaliai nustebinti mylimą žmogų: dovanų idėjos JAM ir JAI
Pamažu artėjanti Valentino diena kai kuriems sukelia nemenką galvos skausmą – kuo nustebinti savo mylimą žmogų?
IŠBANDYTA: senas arbatinukas akimirksniu ima blizgėti
Tinklaraštį rašančios mamos Zitos pasidalijimas, kaip greitai ir nebrangiai išvalyti apkalkėjusį arbatinuką.
Didžiosios Britanijos karališkoji šeima – princas Williamas (34) ir jo žmona Kembridžo hercogienė Kate Middleton (35) – daug dėmesio skiria vaikų auklėjimui.
Auginti vaikus Kate Middleton padeda viena knyga
Motinos pieno lašą padėjo po mikroskopu: vaizdas nustebino
Vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas pro mikroskopą matomas motinos pieno lašas, sužavėjo daugelį internautų. Socialinių tinklų dalyviai aktyviai dalijasi juo ir komentuoja.
Natūralu kaip mamos apkabinimas
Douglas Naturals" – tai pirmoji natūralios kosmetikos linija iš „Douglas". Svarbiausia sudedamoji dalis – 100% natūralus argano aliejus, išgautas rankų būdu UNESCO saugomame rezervate Maroke.
Įrengiant vaiko kambarį, svarbiausias prioritetas – mažylių saugumas. Visgi kartais net ir pačioms akyliausioms šeimoms nutinka nenumatytų situacijų.
Nufilmavo, kaip vaikas gelbsti brolį, ant kurio užvirto komoda
Nekasdienė dvynių gimimo istorija
Kai gimdymo terminas numatomas metų pabaigoje – lauk netikėtumų.
<span style="color: #ff0000;">STEBUKLAS:</span> pastoti negalėjusią moterį likimas apdovanojo penkiagubai
Šį neeilinį gimdymą iš tiesų galima pavadinti tikru stebuklu: vaikų iki tol negalėjusi turėti moteris pagimdė iš karto penkis sveikutėlius vaikus.
Įamžinti gimdymą ir pasikviesti į šį svarbų gyvenimo įvykį profesionalų fotografą ryžtasi ne kiekviena šeima.
Įspūdingiausios 2016 metų nuotraukos iš gimdymo
Per anksti gimusius vaikučius ligoninėje aplankė ypatingas svečias
Šias šventes ne namučiuose pasitinkančius mažiausius ankstukus ir jų šeimas, Lietuvos Vyriausiasis Kalėdų Senelis Kalėda aplankė Vaikų ligoninės Naujagimių ir Naujagimių intensyvios terapijos skyriuje.
Aktorė Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė: dukros vardą susapnavau
Aktorė Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė (28 m.) su vyru režisieriumi Mykolu (35 m.) augina dviejų mėnesių dukrytę Gilę. Trumpam atidėjusi darbus, žavi moteris mėgaujasi kiekviena motinystės akimirka ir laukia pirmųjų didžiųjų metų švenčių jau trise.
Socialiniuose tinkluose žmonės praleidžia vis daugiau laiko. Todėl jau nieko nestebina, kai nuotrauka ar parašyta istorija feisbuke sulaukia didžiulio ažiotažo ir žaibiškai paplinta po visą virtualų pasaulį.
5 įsimintiniausios istorijos, kurios 2016 metais sudrebino feisbuką
TAVO VAIKO premjeroje – animacinė komedija DAINUOK
Kaip atrodytų dainų konkursas, jei jis vyktų gyvūnų pasaulyje?
Sukūrė nėščią ir krūtimi maitinančią lėles
Vaikus auginanti mama nusprendė, kad tobulos išvaizdos lėlių, kokios šiandien siūlomos vaikams prekybos centruose, savo vaikams ji neduos. Ir kai ką sugalvojo.
Poilsio ir pramogų kompleksas „Vilnius Grand Resort” kartu su onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais ir jų šeimomis besirūpinančiu fondu „Mamų unija“ antrą kartą organizuoja Kalėdinę labdaros mugę.
Kalėdinėje labdaros mugėje pildomos sunkiai sergančių vaikų svajonės
Austėja Landsbergienė tapo naujos TV laidos vedėja
Interaktyviai kuriama televizija „Laisvės TV" paskelbė naują laidą ir naują TV veidą.
Ko laiškuose Kalėdų seneliui prašo lietuvių vaikai?
Tėvams nerimaujant, kad išmaniosios technologijos uzurpuoja vaikų laiką, specialistai tikina, jog toks įsitikinimas yra perdėtas. Kaip bebūtų neįprasta tai girdėti, tačiau kokybiški, socialinės tematikos aktualijas atspindintys klasikiniai žaidimai dominuoja Lietuvos vaikų kalėdinių norų sąrašuose, ir prieš šventes išgraibstomi greičiausiai.
Pats metas tai padaryti, juolab kad įsisukus į prieššventinį šurmulį laikas bėga nepaprastai greit. Galima ir nespėti.
Ar jau paprašėte Kalėdų Senelio dovanų savo artimiesiems?
Gimdyvė apstulbo pamačiusi, kas jai gimė
Likimas visada yra kupinas siurprizų. Be jų neapsieina ir retas nėštumas ar gimdymas.
Gruodžio mėnesio TAVO VAIKO žurnalas kviečia dalintis gerumu
Belaukiant didžiųjų metų švenčių kviečia gruodžio mėnesio (nr. 12) žurnalas „Tavo vaikas", kurio puslapių skaičius šįkart rekordinis – net 140!
Popierinės nuotraukos iš socialinio tinklo – skamba keistai? Visiškai ne. Juk pastaruoju metu daugelis žmonių, atrodo, pamiršo, kas yra tikra nuotrauka. Pats metas tai prisiminti.
Patogus būdas išsaugoti gražiausias nuotraukas iš socialinių tinklų