Kalėdinėje labdaros mugėje pildomos sunkiai sergančių vaikų svajonės
Poilsio ir pramogų kompleksas „Vilnius Grand Resort” kartu su onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais ir jų šeimomis besirūpinančiu fondu „Mamų unija“ antrą kartą organizuoja Kalėdinę labdaros mugę.
3 idėjos tiems, kurie vertina ypatingas kalėdines dovanas
Turbūt visi pamename Kalėdų šventes vaikystėje - paslaptingus stebuklus ir malonų dovanų laukimą. Metams bėgant vis labiau atrandame ne tik gavimo, bet dovanojimo džiaugsmą. Gera, kai Kalėdinės dovanos yra pilnos meilės, gražių emocijų bei rūpesčio.
Tėvams nerimaujant, kad išmaniosios technologijos uzurpuoja vaikų laiką, specialistai tikina, jog toks įsitikinimas yra perdėtas. Kaip bebūtų neįprasta tai girdėti, tačiau kokybiški, socialinės tematikos aktualijas atspindintys klasikiniai žaidimai dominuoja Lietuvos vaikų kalėdinių norų sąrašuose, ir prieš šventes išgraibstomi greičiausiai.
Ko laiškuose Kalėdų seneliui prašo lietuvių vaikai?
Ar jau paprašėte Kalėdų Senelio dovanų savo artimiesiems?
Pats metas tai padaryti, juolab kad įsisukus į prieššventinį šurmulį laikas bėga nepaprastai greit. Galima ir nespėti.
Kova pralaimėta: mirė mergaitė, kurios nuotrauka pravirkdė milijonus
Nuotrauka, kuri sukrėtė milijonus. Joje mylintis tėtis pasidalino akimirka, kuri užfiksavo su vėžiu kovojančią keturmetę dukterį. Tada medikai sakė, kad mergaitei liko gyventi kelios savaitės.
Belaukiant didžiųjų metų švenčių kviečia gruodžio mėnesio (nr. 12) žurnalas „Tavo vaikas", kurio puslapių skaičius šįkart rekordinis – net 140!
Gruodžio mėnesio TAVO VAIKO žurnalas kviečia dalintis gerumu
Patogus būdas išsaugoti gražiausias nuotraukas iš socialinių tinklų
Popierinės nuotraukos iš socialinio tinklo – skamba keistai? Visiškai ne. Juk pastaruoju metu daugelis žmonių, atrodo, pamiršo, kas yra tikra nuotrauka. Pats metas tai prisiminti.
Dėl laikrodžių persukimo gimdymo namuose nutiko keista istorija
Apie laikrodžių persukimo naudą ir žalą diskusijos netyla jau daug metų įvairiose pasaulio šalyse. Tačiau šįkart apie tai nekalbėsime. Mūsų dėmesio centre – nekasdienė dvynukų gimimo istorija, kurioje žiemos laiko įvedimas suvaidino ypatingą vaidmenį.
Tavovaikas.lt interneto portalas šį rudenį tapo populiariausias tėvų interneto portalas. Tai patvirtina tarptautinės interneto rinkos tyrimų bendrovės „Gemius Baltic" duomenys.
TAVO VAIKAS – populiariausias interneto portalas tėvams
Nuotraukos atgimsta kitu formatu (puikios dovanų idėjos)
Šiandien savo gyvenimo nebeįsivaizduojame be išmaniųjų technologijų bei socialinių tinklų, į kuriuos kasdien keliame dešimtis svarbių TOS akimirkos kadrų.
Autizmą turinčius vaikus kviečia apsipirkti specialiu laiku
Lankytis dideliame prekybos centre su vaiku, kuriam diagnozuotas autizmas, kartais tampa tikru iššūkiu. Tai suprasdamas, vienas prekybos centras sugalvojo išeitį.
Jeigu esate aktyvūs socialinių tinklų dalyviai, ko gero, šį vaizdo įrašą būsite pastebėję. Nuo paskelbimo dienos prieš dvi savaites, juo pasidalinta daugiau kaip milijoną kartų.
Be rankų gimusi mažylė sujaudino milijonus
Per anksti gimę neišnešiotukai – tikri superherojai
Lapkričio 17 visame pasaulyje minima kaip Neišnešiotų naujagimių diena. Siekiama atkreipti dėmesį į per anksti laiko gimusius vaikus bei problemas, su kuriomis susiduria jų tėvai.
Kaip be rūpesčių pasiruošti šventiniam karnavalui
Netrukus darželiuose ir mokyklose prasidės kalėdiniai vaidinimai. Atrodo, dar ne tuoj, tačiau dažniausiai tas laikas ištirpsta nepastebimai ir staiga suprantate, kad iki pasirodymo liko vos kelios dienos, o karnavalinio kostiumo rūpestis vis dar kabo virš jūsų galvos.
Ultragarso tyrimą darantis gydytojas nėščiai moteriai iš karto pasiūlė abortą. Kodėl – sužinosite perskaitę šią neeilinę istoriją.
Gydytojas pasiūlė abortą, po 20 metų moteris paviešino jautrią nuotrauką
Žavioji aktorė pasidalijo intymia žindymo nuotrauka
Antro vaikelio neseniai susilaukusi aktorė Olivia Wilde pasidalijo be galo miela nuotrauka, kurioje žindo savo naujagimę dukrytę.
Pamatykite ir jūs: neišnešiotukės šypsena pakerėjo internetą
Besišypsantis į fotoaparatą kūdikis – sakysite, kas čia nuostabaus. Tačiau istorija, kurią slepia ši šypsena, iš tiesų yra ypatinga!
Atrodytų, kad apsipirkti su mažu vaiku parduotuvėje yra visiškai saugu ir savaime suprantama. Tačiau viena mama patyrė, kad pavojų aplink apstu.
Parduotuvėje šoką patyrusi mama: ko tas vyras norėjo iš mano vaiko?
Gražu iki ašarų: vaiko ir šuns iš prieglaudos draugystė
Šios nuotraukos iš tiesų priverčia nusišypsoti ir patikėti žmonių gerumu. Na, o paimtas iš šunų prieglaudos keturkojis savo šeimininkams atsilygina besąlygine meile.
Nuotrauka iš gimdymo, kuri atima žadą
Tikėtina, kad esate matę nemažai žavingų ir jautrių gimdymo nuotraukų, tačiau ši, ko gero, bus įspūdingiausia iš visų anksčiau matytų.
Aiškėja daugiau detalių mįslingoje istorijoje apie interneto svetainėje parduodamą kūdikį.
Šokiravo skelbimas internete: parduodamas kūdikis
Apie bites ir tyreles
Bičių dūzgimas suteikia mūsų sodams gyvybę, jų medus saldina mūsų gyvenimus, bičių nuodai, kaip ir kiti bičių produktai, jau nuo seniausių laikų vartojami liaudies medicinoje, žvakės, pagamintos iš bičių vaško, mūsų vakarus padaro jaukesnius, o bičių pikis naudingas mūsų imuninei sistemai.
Kodėl šiuolaikiniai vaikai – tikras iššūkis tėvams?
Pastaruoju metu vis labiau ryškėja atotrūkis tarp stipriai pasikeitusių vaikų poreikių bei mokymosi ypatumų ir tėvų suvokimo bei turimų žinių.
Įdomus atvejis, kurį paviešino „Reddit“ vartotojas: ligoninė įtraukė į kaštus ir paprašė susimokėti už tai, kas turėtų būti nemokama – naujagimio palaikymą ant tėvų rankų iš karto po jo gimimo.
Po gimdymo gauta sąskaita nemaloniai nustebino: ir už tai reikia mokėti?!
Pagimdžiusios žmonos placentą suvalgęs vyras išgarsėjo akimirksniu
Ar žinote, ko reikia, kad naktį užmigę ryte atsikeltumėte išgarsėję ir sulauktumėte kvietimo dalyvauti populiariausioje TV laidoje?
Unikalus lietuvės mokslinis tyrimas: kompiuteris ir vaiko smegenys
Spalio mėnesio žurnalą TAVO VAIKAS pristato redaktorė Gitana Šeštokienė.
Susidoroti su iššūkiais ir nepasiduoti vaikus labiausiai uždega tikros bendraamžių istorijos. Jų žiūrėti kviečia 13-asis Tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis, pirmą kartą į repertuarą įtraukęs trumpametražių dokumentinių filmų programas vaikams.
Vaikai kviečiami į Tarptautinį Vilniaus dokumentinių filmų festivalį
Vilniuje prasidėjo MAMŲ MUGĖ: pirmieji įspūdžiai <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Rugsėjo 22 -25 dienomis Vilniuje VP Gariūnai vyksta 10-oji Mamų mugė.
Drąsi nuotrauka feisbuke įplieskė amžiną diskusiją
Dvynukus žindanti mama, kuri vienu metu dar ir atlieka darbus kompiuteriu – ši nuotrauka prieš kurį laiką apskriejo visus socialinius tinklus. Menininkė, paviešinusi šią savo šeimos albumo nuotrauką, įžiebė amžiną diskusiją – ar įmanoma suderinti motinystę ir karjerą?
Ši nuotrauka pastarąją savaitę buvo viena labiausiai aptarinėjamų žiniasklaidoje. Automobilyje nuo narkotikų apsvaigusius suaugusiuosius bei galinėje sėdynėje sėdintį vaiką nufotografavo policijos pareigūnai.
Paaiškėjo kraupioje nuotraukoje įamžinto berniuko likimas
Tėvai dėjo dukters nuotraukas į feisbuką ir buvo paduoti į teismą
Neeilinė istorija, šiomis dienomis apskriejusi Austrijos žiniasklaidą: aštuoniolikmetė mergina reikalauja, kad tėvai iš socialinių tinklų pašalintų jos mažos nuotraukas.
Svarbu žinoti: kuo ypatinga organinė medvilnė
Kai pagalvoji, kad medvilnės plantacijose, kurios užima vos 2,5 proc. visoje planetoje esančios dirbamos žemės, sunaudojama daugiau nei ketvirtadalis visų pasaulio pesticidų, per kūną nueina šiurpas. Juk medvilnė – vis dar populiariausia gaminių sudėtis.
Jautri iki ašarų istorija, kuri baigiantis vasarai internete apskriejo kone visą žemės rutulį.
Mirštančiai mamai nėščioji įteikė ypatingą dovaną
Mama pamiršo telefoną kūdikio vežimėlyje, o tada nutiko nelaimė
Saulė įkaitino vaikiškame vežimėlyje paliktą mobilųjį telefoną, ir jis nudegino kūdikio koją. Štai tokia iš pirmo žvilgsnio neįprasta istorija nutiko vienai jaunai mamai.
Gimę trynukai kaip reikiant nustebino medikus
Kai naujagimis gimsta, sverdamas 3 kilogramus, nesistebi niekas. Juk taip ir turi būti. O jei tiek sveriantis mažylis yra vienas iš trynukų?..
Mažoji Evelina buvo vos keturių mėnesių, kai jos tėvai išgirdo negailestingą diagnozę: „Jūsų dukrytei – vėžys“.
Išgirdę diagnozę, kad jų dukrytė nevaikščios, tėvai šį tą sugalvojo
Atvirai papasakojo ir parodė, kaip atrodo kūnas po cezario pjūvio
Jauna mama Raye Lee papasakojo apie jai atliktą cezario pjūvį, siekdama išsklaidyti mitus, jog ši procedūra nesudėtinga.
Katažina Zvonkuvienė: mano planus stipriai keičia nėštumas
Dainininkė Katažina Zvonkuvienė (36 m.), kaip reta šiais laikais, nuoširdi ir tikra. Tokia ji buvo iki nėštumo, tokia yra ir besilaukdama.
Apie šunų ištikimybę ir atsidavimą sklando daugybė istorijų. Viena tokių šiomis dienomis dalijasi ir socialinių tinklų dalyviai.
Kai namuose įsisiautėjo gaisras, šis šuo pasielgė kaip ištikimas šeimos narys
Parodė, kokie skirtingi gali būti du tos pačios moters nėštumai
Tai, kad moteris nėštumo metu priauga daug svorio, dar negarantuoja, kad naujagimis bus didesnio svorio. Arba dvynukus nešiojančios moters pilvas nebūtinai didesnis už vieno vaikelio besilaukiančios moters pilvą.
6 metų berniukas mirtinai sumušė naujagimę seserį
Nuolatinis priminimas "Nepalikite vienų mažų vaikų be priežiūros" nėra tik tušti žodžiai. Tai iš tiesų pavojinga jų sveikatai ir gyvybei.
Įspėjame, kad nuotrauka gali jus sutrikdyti, todėl iš anksto prašome jautrių žmonių pagalvoti, ar norite tai pamatyti.
Šokiruojanti nuotrauka: delne laiko 11 nėštumo savaičių negimusį kūdikį
Ši nuotrauka slepia vieną paslaptį: išsiskyręs tėtis siunčia ypatingą žinutę
Aštuoni besišypsantys žmonės ant sofos. 2 vyrai, moteris ir 5 vaikai. Visi atsipalaidavę, gerai nusiteikę. Matosi, kad tai geri draugai, kurie mėgaujasi vienas kito draugija.
Šis vardas drąsiai gali varžytis kvailiausio vardo rinkimuose
Tapus tėvais, laukia ne vienas atsakingas sprendimas. Vardo išrinkimas kūdikiui – vienas iš jų, juk tai dovana vaikui visam gyvenimui.
Nekasdienis įvykis nutiko Hamburge (Vokietija). Šią savaitę išplatintame oficialiame spaudos pranešime rašoma, kad užfiksuotas bandymas gimdymo namuose pagrobti naujagimį.
Gimdymo namuose bandyta pavogti naujagimį
Tėvai prarado vaiką, nes mėgo žaisti <span style="color: #ff0000;"><em>Pokemon Go</em></span>
Pastabus kaimynas, pamatęs, kad namuose be priežiūros paliktas dvimetis vaikas, iškvietė policiją. Pasirodė, kad mažylio tėvai išėjo gaudyti pokemonų ir paliko jį vieną.
Psichologiniai žaidimai: kodėl tarp tėvų ir vaikų susiklosto dramatiškos situacijos
Daugybė autoritariškų tėvų bei motinų stengiasi išlaikyti psichologinę savo vaikų priklausomybę, net ir šiems suaugus.
Marijus Mikutavičius, neseniai tapęs tėčiu, svečiuojasi naujame, rugpjūčio mėnesio, TAVO VAIKO žurnale, kur atsako į ne visai jam įprastus klausimus.
Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį
Žurnalo ir portalo TAVO VAIKAS premjeroje – SLAPTAS AUGINTINIŲ GYVENIMAS
Patiko „Bjaurusis Aš" su geltonaisiais pakalikais? Šio animacinio hito kūrėjai pristato naują savo šedevrą mažiems ir dideliems – filmą „Slaptas augintinių gyvenimas", kuris į Lietuvos kino teatrus atkeliaus su TAVO VAIKO premjera liepos 31 d.!
Šią jauną mamą visi sveikina, bet kažin ar kas norėtų apsikeisti su ja vietomis
Neeilinis rekordas dvynių pasaulyje: viena jauna amerikietė motina per dvejus metus pastojo ir išnešiojo tris poras dvynių.
Susilaukti kūdikio – tai tikras stebuklas, tačiau tuo pat metu ir apsisprendimas visam gyvenimui. Nes po vaiko gimimo niekas nebebus taip pat, kaip buvo anksčiau.
Prieš atlikdama abortą, nėščia moteris parašė laišką kūdikiui
Priežastis, kodėl iš šios motinos atėmė vaikus, šokiruoja
Mažame kaimelyje gyvenanti Evelin neteko abiejų vaikų po to, kai socialinių tarnybų atstovai, išmatavę jos intelekto koeficientą, nusprendė, kad jis per mažas būti mama ir auginti vaikus.
20 bjauriausių mamų prisipažinimų: nesame tobulos
Daug moterų nuolat nerimauja, kad jos yra netikusios mamos. Turint omenyje iš pažiūros nesibaigiantį privalomų taisyklių sąrašą, išties nesunku pasijusti niekam tikusia.
Susilaukus vaikelio, natūraliai norisi dalintis savo džiaugsmu. Dar iš gimdymo namų mes rašome SMS žinutes seneliams ir pirmąsias naujagimio nuotraukas publikuojame socialiniuose tinkluose.
Socialinių tinklų sensacija tapo gimdyvės nuotrauka
Galerija: įspūdingiausi tortai, kuriais neįmanoma nesižavėti
Švenčiant vaiko gimtadienį, vienas svarbiausių šventės akcentų yra tortas.
Įsižiūrėkite į šią nuotrauką: ji slepia graudžią paslaptį
Savaiminiu persileidimu baigiasi net iki 20 procentų visų nėštumų. Kai kurie jų įvyksta anksti, moteriai taip ir nesužinojus, kad ji laukiasi, o kai kurie būna skaudūs ir nutinka tada, kai pora apsidžiaugia nėštumu, praneša apie jį artimiesiems ir nekantriai laukia gimsiančio vaiko.
Arkanzaso valstijoje (JAV) gyvenančio Josho Marshallo vardą šiomis dienomis sužinojo daugelis socialinių tinklų lankytojų. Šio tėčio poelgis sugraudino ne vieną.
Socialinius tinklus pravirkdė tėčio ir sūnaus nuotrauka
Antro vaikelio belaukianti vedybų planuotoja Viktorija Prokofjeva: gimus Anai mano skaitymai baigėsi
Lietuvoje siaučia naujas mados virusas – sudarinėti šeimos literatūrinį meniu. Projekte dalyvauja daug garsių Lietuvos žmonių, jie dalijasi, ką skaito pusryčiams, pietums ir vakarienei. Žurnalas „Tavo vaikas" naujausiame numeryje (nr. 7) taip pat klausia: „Ką skaito jūsų vaikai?"
Socialinių tinklų sensacija tapo nuotrauka, kurioje yra viena tragiška detalė
Socialiniuose tinkluose ši besišypsančio mažylio nuotrauka ėmė plisti prieš gerą savaitę. Ne vienam ją mačiusiam išriedėjo ašara – tą patvirtina ir komentarai po nuotrauka.
Šiais laikais, kai socialiniai tinklai yra tapę mūsų kasdienybės dalimi, reikia gerai pagalvoti, prieš atviraujant juose viena ar kita tema.
Sukritikuota, kad nemoka auginti vaikų, dainininkė rėžė, ką galvoja