21 vaiko susilaukusi šeima: dar ne pabaiga!

 (16)
Susilaukti šiais laikais 21 vaiko ir juos visus užauginti - tai prilygsta žygdarbiui. Arba beprotybei, pasakytų skeptikas. Tačiau ką tik 21 -ojo naujagimio susilaukusi pora savęs nei didvyriais, nei bepročiais nelaiko. "Dievas duoda, mes imam", - sako jie.
21 vaiko susilaukusi šeima: dar ne pabaiga!
© Shutterstock nuotr.

21 -ojo vaiko susilaukė būdama 43 -ejų metų

Leonora Nameni ir jos vyras Janošas Nameni yra įrašyti į Ukrainos rekordų knygą. Neseniai šeima susilaukė 21 -ojo vaikučio. Tai didžiausias kiekis vaikų, kurį pagimdė ir išaugino šeima šiuolaikinėje Ukrainoje.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kas nutinka, kai vaikai mato tėvus nuogus?
Kokios žinomos šeimos Lietuvoje yra daugiavaikės?

Daugiavaikės šeimos tėtis žiniasklaidai yra sakęs, kad tai gal būti ne paskutinis vaikas. "Kiek Dievas duos mums vaikų, tiek ir turėsim", - tvirtina Janošas.

Černovicų rajone gyvenanti šeima yra visos šalies pasididžiavimas. Neseniai mamai Leonorai buvo įteiktas motinos - didvyrės apdovanojimas.

Vyriausieji vaikai sukūrė savo šeimas

Keturi vyriausieji šeimos vaikai jau sukūrę savo šeimas ir gyvena atskirai. Septyniolika vaikų dar auga tėvų namuose. Vietos gimdymo namuose, kur Leonora pagimdė 21 -ąjį vaikutį, prieš tai gimė ir šios moters vaikaitis. Vyriausioji Leonoros ir Janošo duktė jau susilaukė savojo vaikučio.


Šioje nuotraukoje šeima prieš kelerius metus. Jiems priklausantį daugiausiai vaikų turinčios šeimos rekordą jie ką tik patys pagerino vėl - gimė dvidešimt pirmas vaikutis.

Daugiavaikė šeima gyvena kaime, pačių pasistatytame name. Spaudoje minima, kad jie yra labai religingi žmonės. Vyras dirba apsaugininku, o Leonora rūpinasi šeima. Paklausta, ar nesunku išmaitinti tiek burnų, moteris sako, kad virtuvėje jai padeda vyresniosios dukterys, o ji jau priprato gaminti visko dideliais kiekiais.

Beje, daugiavaikių šeimoje iki 21 -ojo vaikučio gimimo buvo lygybė: 10 berniukų ir 10 mergaičių. Dabar gimė vėl berniukas. Tai gal tėtis iš tiesų sakė tiesą, kad dar ne pabaiga?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Kalėdinėje labdaros mugėje pildomos sunkiai sergančių vaikų svajonės

Poilsio ir pramogų kompleksas „Vilnius Grand Resort” kartu su onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais ir jų šeimomis besirūpinančiu fondu „Mamų unija“ antrą kartą organizuoja Kalėdinę labdaros mugę.

Austėja Landsbergienė tapo naujos TV laidos vedėja (418)

Interaktyviai kuriama televizija „Laisvės TV" paskelbė naują laidą ir naują TV veidą.

Šventė baigėsi tragedija: gedinti šeima perspėja visus tėvus (28)

Jei kada esate susidūrę su vaiko springimu, puikiai žinote, kaip tai yra baisu. Labai gaila, kad kai kurie atvejai baigiasi tragiškai ir tik po jų dar kartą visi susimąstome, ar tinkamai nuo pavojų saugome savo vaikus.

3 idėjos tiems, kurie vertina ypatingas kalėdines dovanas

Turbūt visi pamename Kalėdų šventes vaikystėje - paslaptingus stebuklus ir malonų dovanų laukimą. Metams bėgant vis labiau atrandame ne tik gavimo, bet dovanojimo džiaugsmą. Gera, kai Kalėdinės dovanos yra pilnos meilės, gražių emocijų bei rūpesčio.

Ko laiškuose Kalėdų seneliui prašo lietuvių vaikai?

Tėvams nerimaujant, kad išmaniosios technologijos uzurpuoja vaikų laiką, specialistai tikina, jog toks įsitikinimas yra perdėtas. Kaip bebūtų neįprasta tai girdėti, tačiau kokybiški, socialinės tematikos aktualijas atspindintys klasikiniai žaidimai dominuoja Lietuvos vaikų kalėdinių norų sąrašuose, ir prieš šventes išgraibstomi greičiausiai.

Ar jau paprašėte Kalėdų Senelio dovanų savo artimiesiems?

Pats metas tai padaryti, juolab kad įsisukus į prieššventinį šurmulį laikas bėga nepaprastai greit. Galima ir nespėti.

Gimdyvė apstulbo pamačiusi, kas jai gimė (54)

Likimas visada yra kupinas siurprizų. Be jų neapsieina ir retas nėštumas ar gimdymas.

Tėvai kviečiami į „Laimingos šeimos akademiją“

Pirmą kartą organizuojama konferencija „Laimingos šeimos akademija" vyks Vilniuje lapkričio 25 dieną „Litexpo“ vyksiančioje parodoje „Vaikų šalis".

Kova pralaimėta: mirė mergaitė, kurios nuotrauka pravirkdė milijonus (38)

Nuotrauka, kuri sukrėtė milijonus. Joje mylintis tėtis pasidalino akimirka, kuri užfiksavo su vėžiu kovojančią keturmetę dukterį. Tada medikai sakė, kad mergaitei liko gyventi kelios savaitės.

Gruodžio mėnesio TAVO VAIKO žurnalas kviečia dalintis gerumu

Belaukiant didžiųjų metų švenčių kviečia gruodžio mėnesio (nr. 12) žurnalas „Tavo vaikas", kurio puslapių skaičius šįkart rekordinis – net 140!

Patogus būdas išsaugoti gražiausias nuotraukas iš socialinių tinklų

Popierinės nuotraukos iš socialinio tinklo – skamba keistai? Visiškai ne. Juk pastaruoju metu daugelis žmonių, atrodo, pamiršo, kas yra tikra nuotrauka. Pats metas tai prisiminti.

Nėščioji užmigo su telefonu lovoje ir šiandien nori įspėti visus (58)

Ši būsimosios mamos Melanie istorija šiomis dienomis be galo populiari socialiniuose tinkluose. Moteris tvirtina, kad netyčia užmigusi su mobiliuoju telefonu, ji patyrė antro laipsnio rankos nudegimą.

Sensacija tapęs nėštumas ir gimdymas: sunku patikėti, bet tai tiesa (5)

Kiekvieno vaiko gimimas yra stebuklas jo tėvams ir artimiesiems, tačiau kartais susiklosčiusios nėštumo ir gimdymo aplinkybės yra tokios neeilinės, kuomet net ir šio žodžio pasidaro per mažai.

Dėl laikrodžių persukimo gimdymo namuose nutiko keista istorija (23)

Apie laikrodžių persukimo naudą ir žalą diskusijos netyla jau daug metų įvairiose pasaulio šalyse. Tačiau šįkart apie tai nekalbėsime. Mūsų dėmesio centre – nekasdienė dvynukų gimimo istorija, kurioje žiemos laiko įvedimas suvaidino ypatingą vaidmenį.

TAVO VAIKAS – populiariausias interneto portalas tėvams

Tavovaikas.lt interneto portalas šį rudenį tapo populiariausias tėvų interneto portalas. Tai patvirtina tarptautinės interneto rinkos tyrimų bendrovės „Gemius Baltic" duomenys.