21 vaiko susilaukusi šeima: dar ne pabaiga!

 (16)
Susilaukti šiais laikais 21 vaiko ir juos visus užauginti - tai prilygsta žygdarbiui. Arba beprotybei, pasakytų skeptikas. Tačiau ką tik 21 -ojo naujagimio susilaukusi pora savęs nei didvyriais, nei bepročiais nelaiko. "Dievas duoda, mes imam", - sako jie.
© Shutterstock nuotr.

21 -ojo vaiko susilaukė būdama 43 -ejų metų

Leonora Nameni ir jos vyras Janošas Nameni yra įrašyti į Ukrainos rekordų knygą. Neseniai šeima susilaukė 21 -ojo vaikučio. Tai didžiausias kiekis vaikų, kurį pagimdė ir išaugino šeima šiuolaikinėje Ukrainoje.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kas nutinka, kai vaikai mato tėvus nuogus?
Kokios žinomos šeimos Lietuvoje yra daugiavaikės?

Daugiavaikės šeimos tėtis žiniasklaidai yra sakęs, kad tai gal būti ne paskutinis vaikas. "Kiek Dievas duos mums vaikų, tiek ir turėsim", - tvirtina Janošas.

Černovicų rajone gyvenanti šeima yra visos šalies pasididžiavimas. Neseniai mamai Leonorai buvo įteiktas motinos - didvyrės apdovanojimas.

Vyriausieji vaikai sukūrė savo šeimas

Keturi vyriausieji šeimos vaikai jau sukūrę savo šeimas ir gyvena atskirai. Septyniolika vaikų dar auga tėvų namuose. Vietos gimdymo namuose, kur Leonora pagimdė 21 -ąjį vaikutį, prieš tai gimė ir šios moters vaikaitis. Vyriausioji Leonoros ir Janošo duktė jau susilaukė savojo vaikučio.


Šioje nuotraukoje šeima prieš kelerius metus. Jiems priklausantį daugiausiai vaikų turinčios šeimos rekordą jie ką tik patys pagerino vėl - gimė dvidešimt pirmas vaikutis.

Daugiavaikė šeima gyvena kaime, pačių pasistatytame name. Spaudoje minima, kad jie yra labai religingi žmonės. Vyras dirba apsaugininku, o Leonora rūpinasi šeima. Paklausta, ar nesunku išmaitinti tiek burnų, moteris sako, kad virtuvėje jai padeda vyresniosios dukterys, o ji jau priprato gaminti visko dideliais kiekiais.

Beje, daugiavaikių šeimoje iki 21 -ojo vaikučio gimimo buvo lygybė: 10 berniukų ir 10 mergaičių. Dabar gimė vėl berniukas. Tai gal tėtis iš tiesų sakė tiesą, kad dar ne pabaiga?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Tėvystės atostogų išėjęs kaunietis pradėjo siūti tiulio sijonus (2)

Audrius Kasiukevičius (34 m.), 1 m. 8 mėn. Sofijos tėtis, išėjęs tėvystės atostogų pradėjo siūti tiulio sijonus ir verti karolius, bet svarbiausia, atrado tikrąjį ryšį su dukra.

Lietuvos tėčius mokė pinti kasas dukrytėms

Jeigu paklaustume tėčių, koks sunkiausias darbas yra auginant dukrytes, ne vienas atsakytų, jog tai yra... kasų pynimas, o ir apskritai – mergaičių plaukų priežiūra.

Greta esančiose gimdyklose gimė berniukas ir mergaitė. Paaiškėjo, kad juos kai kas sieja (24)

Linksma istorija nutiko vienuose Pietų Karolinos (JAV) gimdymo namuose. Čia šalia esančiose gimdymo palatose 18 valandų skirtumu gimė du vaikai - berniukas ir mergaitė.

Vilniuje prasideda MAMŲ MUGĖ (FOTO) (8)

Pavasarį ir vasarą vykstanti MAMŲ MUGĖ - vienas laukiamiausių jaunų šeimų renginių. Čia galima ne tik parduoti nebenaudojamus vaiko daiktus, bet ir taupiai apsipirkti.

Vilniuje vykstanti MAMŲ MUGĖ pažėrė naujovių (2)

Dažnai mamai apsilankyti tradicinėje didžiausioje Baltijos šalyse kelias dienas trunkančioje vaikiškų bei nėščiųjų prekių komiso ir labdaros mugėje tapo kone privalomu dalyku. Juk vaikams skirti daiktai šiandien kainuoja pasiutusiai daug, tuo tarpu čia, „Mamų mugėje", už simbolinį mokestį galima įsigyti visko, ko iš tiesų reikia.

Pasaulinės dulų savaitės proga šeimos kviečiamos į nemokamas paskaitas ir susitikimus

Kaip ir kasmet, kovo 22 – 28 d. minima Pasaulinė dulų savaitė. Šią savaitę įvairiuose Lietuvos miestuose dulos organizuoja renginius, paskaitas, susitikimus būsimoms mamoms, jau susilaukusioms šeimoms ir visiems besidomintiems.

Unikalioje parodoje neišnešiotukai įkūnijo per anksti gimusius pasaulio genijus

Tiek apie genijus, tiek apie anksčiau laiko gimusius sakoma – „aplenkęs laiką".

Kaip šiandien gyvena šeima, pirmagimio susilaukusi rekordiškai vėlai (69)

Prieš nepilnus metus, kai septyniasdešimtmetė indė Daljinder Kaur pagimdė savo pirmagimį, apie tai rašė viso pasaulio žiniasklaida. Šiandien moteris davė išskirtinį interviu apie tai, kaip vėlyva motinystė pakeitė šeimos gyvenimą.

Milžiniško dėmesio sulaukęs profesorius, į kurio tiesioginį interviu įsiveržė vaikai, davė pirmąjį interviu (18)

Vaizdo įrašas, kuriame profesorius duoda interviu BBC ir tiesioginiame eteryje į jo kambarį įeina abu vaiku, pamatė milijonai internautų visame pasaulyje.

Kovo 23-26 vyks MAMŲ MUGĖ: kodėl joje iš tiesų verta dalyvauti (2)

Pavasarį vyksta tradicinė „Mamų mugė", kur už simbolinę kainą galima įsigyti reikalingų vaikiškų drabužių, žaislų, daiktų bei kitokios įrangos.

Susipažinkite: ją vadina linksmiausiu kūdikiu (15)

Kai gimsta kūdikis, tėvams dar tenka palaukti mėnesį - kitą, kol jis ima sąmoningai šypsotis bei juoktis kalbinamas ar juokinamas.

Socialiniuose tinkluose mamos dalijasi ypatingais marškinėliais aprengtų vaikų nuotraukomis (1)

Kūdikių ir vaikų marškinėliai su smagiais užrašais seniai nebe naujiena vaikiškų prekių rinkoje.

Ištyrę baseinų vandenį, apstulbo: mes maudomės šlapime (31)

Kad ir kaip skambėtų nepatraukliai, tai tiesa, kurią ką tik patvirtino ir mokslininkai: net ir žinodami, jog tai nehigieniška, daug žmonių šlapinasi viešuosiuose baseinuose.

Vaikus globojančios ir įsivaikinusios šeimos nuo šiol problemas spręs kartu

Lietuvos vaikų teisių apsaugos sistema yra pertvarkoma, siekiama atsisakyti institucinės globos, todėl vis daugiau mūsų šalies gyventojų pasiryžta tapti globėjais ir įtėviais.

Vilniuje atidaryta paroda kviečia pasinerti į virtualią realybę (2)

Šiandien, kovo 1 dieną, Vilniaus „Akropolyje" duris atvėrė virtualios realybės paroda, kurioje iki birželio pirmos dienos lankytojai galės išbandyti 10 skirtingų virtualios realybės patirčių.