21 vaiko susilaukusi šeima: dar ne pabaiga!

 (16)
Susilaukti šiais laikais 21 vaiko ir juos visus užauginti - tai prilygsta žygdarbiui. Arba beprotybei, pasakytų skeptikas. Tačiau ką tik 21 -ojo naujagimio susilaukusi pora savęs nei didvyriais, nei bepročiais nelaiko. "Dievas duoda, mes imam", - sako jie.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

21 -ojo vaiko susilaukė būdama 43 -ejų metų

Leonora Nameni ir jos vyras Janošas Nameni yra įrašyti į Ukrainos rekordų knygą. Neseniai šeima susilaukė 21 -ojo vaikučio. Tai didžiausias kiekis vaikų, kurį pagimdė ir išaugino šeima šiuolaikinėje Ukrainoje.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kas nutinka, kai vaikai mato tėvus nuogus?
Kokios žinomos šeimos Lietuvoje yra daugiavaikės?

Daugiavaikės šeimos tėtis žiniasklaidai yra sakęs, kad tai gal būti ne paskutinis vaikas. "Kiek Dievas duos mums vaikų, tiek ir turėsim", - tvirtina Janošas.

Černovicų rajone gyvenanti šeima yra visos šalies pasididžiavimas. Neseniai mamai Leonorai buvo įteiktas motinos - didvyrės apdovanojimas.

Vyriausieji vaikai sukūrė savo šeimas

Keturi vyriausieji šeimos vaikai jau sukūrę savo šeimas ir gyvena atskirai. Septyniolika vaikų dar auga tėvų namuose. Vietos gimdymo namuose, kur Leonora pagimdė 21 -ąjį vaikutį, prieš tai gimė ir šios moters vaikaitis. Vyriausioji Leonoros ir Janošo duktė jau susilaukė savojo vaikučio.


Šioje nuotraukoje šeima prieš kelerius metus. Jiems priklausantį daugiausiai vaikų turinčios šeimos rekordą jie ką tik patys pagerino vėl - gimė dvidešimt pirmas vaikutis.

Daugiavaikė šeima gyvena kaime, pačių pasistatytame name. Spaudoje minima, kad jie yra labai religingi žmonės. Vyras dirba apsaugininku, o Leonora rūpinasi šeima. Paklausta, ar nesunku išmaitinti tiek burnų, moteris sako, kad virtuvėje jai padeda vyresniosios dukterys, o ji jau priprato gaminti visko dideliais kiekiais.

Beje, daugiavaikių šeimoje iki 21 -ojo vaikučio gimimo buvo lygybė: 10 berniukų ir 10 mergaičių. Dabar gimė vėl berniukas. Tai gal tėtis iš tiesų sakė tiesą, kad dar ne pabaiga?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip (2)

Per nėštumą ir gimdymą moters organizme vyksta pokyčiai kurie turi įtakos jos fiziologijai. Būtent todėl skausmingas seksas po gimdymo – dažnas reiškinys.

Lietuvoje naujagimiams palankių ligoninių padaugėjo dvigubai skelbiame sąrašą

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad mūsų šalyje daugėja naujagimiams palankių ligoninių. Iki šiol jų buvo 8, o dabar patvirtinta net 16.

Vaikas nuėjo į tualetą, po minutės tėtis išvydo kai ką neįprasto (4)

Pavargę vaikai gali užmigti visur - prie pietų stalo, supdamiesi ant supamojo arkliuko ar važinėdami vaikštynėje.

Piešimas lavina ne tik vaiko kūrybiškumą

Anot meno terapeutų, piešimas yra svarbus procesas bet kuriame vaikų amžiuje ir tėvai gali paskatinti mažuosius menininkus imtis popieriaus bei spalvų. Juo labiau kad dabar puiki proga dalyvauti ir smagiame konkurse – „Mano herojus 2017“.

Spektaklio kūrėjai kviečia tėvus rūpintis vaikų psichine sveikata nuo mažų dienų

Startuoja sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos globojamas meno ir kultūros projektas – spektaklis „Arbatinukai", kuriame nemokamai kviečiami dalyvauti mažiausieji žiūrovai su savo tėveliais.

Nuotrauka iš gimdymo atėmė žadą ne vienam

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti miela ką tik gimusio žmogučio nuotrauka, tačiau pažvelgus į antrą planą gali kilti mintis, kad gal kiek per mažai laiko praėjo nuo mažylio gimimo, kad jis pasirodytų socialinėje žiniasklaidoje.

TAVO VAIKO premjeroje – animacinė žaislų pasaka MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS

Tiesiai iš žaislų lentynų į kino sales atvyksta mėgstamiausi mažųjų princesių herojai! Sekmadienį, spalio 1 d. per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – ryškiaspalvė lietuviškai dubliuota animacija: MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS. Pamatykite pirmieji!

Skaudi nelaimė trynukų šeimoje: rytą du broliukai tiesiog nepabudo (8)

Šiandien žiniasklaidoje daug dėmesio skiriama tragiškam įvykiui nedideliame Bridžento mieste Pietų Velse. Čia augo penkių mėnesių trynukai broliai, iš kurių du vieną rytą tiesiog nebeprabudo.

Parodos „Esu mama!“ organizatoriai: vaiko žindymas nėra nieko gėdingo ir visai nesvarbu, ką sako etiketo žinovas

Pirmą kartą organizuojamoje parodoje​ ​„Esu​ ​Mama!"​ didelis​ dėmesys​ ​bus skiriamas nepasiturinčioms​ ​šeimoms,​ ​maitinančioms mamoms​ ​ir​ ​beglobiams​ ​vaikams.

Vilniuje vykstanti „Mamų mugė" – draugiška šeimai ir aplinkai

Šį savaitgalį „Gariūnų" verslo parke šurmuliuoja tradicinė „Mamų mugė". Tai vienas laukiamiausių vaikus auginančių šeimų renginių, kuris vyksta jau 12-ą kartą.

Pirmą kartą „Mamų mugės" duris pravėrusi Beata Nicholson buvo nustebinta (8)

Kiek kainuoja naujos ir kokybiškos vaikiškos prekės, žino kiekviena mažylius auginanti šeima. Rūbai, kuriuos vaikas greitai išauga, žaislai, kurių namuose neretai prisikaupia dėžės, gerokai patuština šeimų pinigines. Galbūt todėl du kartus per metus Vilniuje vykstanti „Mamų mugė" visada sulaukia milžiniško jaunų tėvų dėmesio ir tampa vienu laukiamiausiu sezono įvykiu.

Parodoje „Esu Mama!" – dėmesys būsimiems ir esamiems tėveliams

Jau šį savaitgalį Kauno „Žalgirio" arenoje pirmą kartą vyks paroda „Esu mama", kuri į bendrą erdvę sukvies visus būsimus ir esamus tėvelius su jų mažyliais.

Sugrįžtanti MAMŲ MUGĖ kviečia šeimas gyventi ekologiškai ir taupiai

Išaugti drabužėliai, pabodę žaislai, per mažos kėdutės – ką su jais daryti? Šis klausimas nuolatos persekioja daugelį tėvelių, auginančių mažamečius vaikus.

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras (35)

Psichologės Karolinos Gurskienės pamąstymai apie intymų poros gyvenimą susilaukus vaikų: pagerėja jis, pablogėja ar išlieka toks pat?

Mamų sostine norintis tapti Kaunas kviečia į parodą būsimiems ir esamiems tėvams

Kaunas kviečia visus į pirmąją Lietuvoje tokio dydžio bei koncepto parodą „Esu Mama!"