21 vaiko susilaukusi šeima: dar ne pabaiga!

 (16)
Susilaukti šiais laikais 21 vaiko ir juos visus užauginti - tai prilygsta žygdarbiui. Arba beprotybei, pasakytų skeptikas. Tačiau ką tik 21 -ojo naujagimio susilaukusi pora savęs nei didvyriais, nei bepročiais nelaiko. "Dievas duoda, mes imam", - sako jie.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

21 -ojo vaiko susilaukė būdama 43 -ejų metų

Leonora Nameni ir jos vyras Janošas Nameni yra įrašyti į Ukrainos rekordų knygą. Neseniai šeima susilaukė 21 -ojo vaikučio. Tai didžiausias kiekis vaikų, kurį pagimdė ir išaugino šeima šiuolaikinėje Ukrainoje.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kas nutinka, kai vaikai mato tėvus nuogus?
Kokios žinomos šeimos Lietuvoje yra daugiavaikės?

Daugiavaikės šeimos tėtis žiniasklaidai yra sakęs, kad tai gal būti ne paskutinis vaikas. "Kiek Dievas duos mums vaikų, tiek ir turėsim", - tvirtina Janošas.

Černovicų rajone gyvenanti šeima yra visos šalies pasididžiavimas. Neseniai mamai Leonorai buvo įteiktas motinos - didvyrės apdovanojimas.

Vyriausieji vaikai sukūrė savo šeimas

Keturi vyriausieji šeimos vaikai jau sukūrę savo šeimas ir gyvena atskirai. Septyniolika vaikų dar auga tėvų namuose. Vietos gimdymo namuose, kur Leonora pagimdė 21 -ąjį vaikutį, prieš tai gimė ir šios moters vaikaitis. Vyriausioji Leonoros ir Janošo duktė jau susilaukė savojo vaikučio.


Šioje nuotraukoje šeima prieš kelerius metus. Jiems priklausantį daugiausiai vaikų turinčios šeimos rekordą jie ką tik patys pagerino vėl - gimė dvidešimt pirmas vaikutis.

Daugiavaikė šeima gyvena kaime, pačių pasistatytame name. Spaudoje minima, kad jie yra labai religingi žmonės. Vyras dirba apsaugininku, o Leonora rūpinasi šeima. Paklausta, ar nesunku išmaitinti tiek burnų, moteris sako, kad virtuvėje jai padeda vyresniosios dukterys, o ji jau priprato gaminti visko dideliais kiekiais.

Beje, daugiavaikių šeimoje iki 21 -ojo vaikučio gimimo buvo lygybė: 10 berniukų ir 10 mergaičių. Dabar gimė vėl berniukas. Tai gal tėtis iš tiesų sakė tiesą, kad dar ne pabaiga?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Pamačiusi, kas jai gimė, gimdyvė ėmė balsu šaukti (16)

Daugelis tėvų nėštumo metu sprendžia dilemą: sužinoti būsimojo vaiko lytį iki gimdymo ar geriau nežinoti? Daugeliu atveju tėvai pageidauja žinoti, kas gims.

Aktorius Rokas Petrauskas: „Būti tėvais – labai geras jausmas“

Aktorių Roko Petrausko (29 m.) ir Indrės Mickevičiūtės-Petrauskienės (32 m.) šeimoje jau beveik metai krykštauja sūnelis Džiugas. Ilgai lauktas vaikas menininkų gyvenimą pripildė džiaugsmo... ir tvarkos.

TAVO VAIKAS kviečia į šeimos savaitgalį kine su animacine komedija BJAURUSIS AŠ 3

Geltonieji pakalikai sugrįžta į kino ekranus su naujais jų boso Gru nuotykiais! Birželio 23-25 d. visuose kino centruose „Forum Cinemas“ – TAVO VAIKO šeimos savaitgalis su išankstiniais animacinės komedijos BJAURUSIS AŠ 3 seansais.

Abejingų neliks: jie turėjo gimti dviese, bet...

Paprašyta vienu žodžiu apibūdinti gyvenimą su 5 mėnesių trynukėmis ir beveik 5-erių sūnumi, Karae Coursey iš Pensilvanijos (JAV) reziumavo dviem žodžiais: „organizuotas chaosas“. Vos metus žvilgsnį į nuotraukas, kurias ji skelbia savo paskyroje „Instagram“ svetainėje, peršasi dar du žodžiai: „žavu ir miela“

Gydytojai leido 12 metų mergaitei priimti gimdymą (11)

Jacee Dellapena nekantriai laukia dienos, kada jos naujagimis broliukas paaugs ir ji galės jam papasakoti istoriją, kaip jis gimė.

Kokia jūs mama pagal Zodiaką? (8)

Ką jūsų gimimo mėnuo gali atskleisti apie jūsų motiniškus gebėjimus. Daugelis iš mūsų įpratę atsižvelgti į tai, ką mums sako žvaigždės: kai kurie net nepradeda dienos, neperskaitę naujausių prognozių. Kiti susipažinę su nauju žmogumi iškart klausia jo Zodiako ženklo. Ir net tokioje subtilioje ir sudėtingoje sferoje kaip vaikų auklėjimas, pasirodo, daug kas priklauso nuo to, po kokiu ženklu gimėte. Bet ar tai priimti rimtai, ar pažiūrėti su humoru – Jūsų pasirinkimas.

„Teletabių“ saulytės sugrįžimas – nustebsite, kaip ji atrodo šiandien (2)

Šįmet mažiesiems skirta laida "Teletabiai" švęstų dvidešimtmetį, tačiau ji jau seniai apleido ekranus. Bet ir šiandien spalvotieji teletabiai pažįstami visiems, beje, ne tik jie, bet ir žavingoji teletabių saulytė. Ar bent įsivaizduojate, kaip ji galėtų atrodyti dabar?

Pinigus šeimai siūlo mokėti už kiekvieną vaiką (40)

Nuo 2018 metų mėnesinę išmoką vaikui gaus visi vaikai, nevertinant šeimos pajamų.

6 garsios moterys, kurios greitai taps mamomis - laukiama net 2-jų dvynukų porų! (2)

Kasmet mamomis tampa daugybė moterų, o tarp jų ir visas šūsnis garsenybių. Kokios įžymybės šįmet pagausins savo šeimas ir ant rankų sūpuos mažylius?

Mirė vaikas, kurio tėvai neleido jo gydyti antibiotikais (139)

Skaudus vaiko mirties atvejis Italijoje. Šalyje įsiplieskė didžiulės diskusijos po to, kai čia mirė 7 metų vaikas, kurio tėvai buvo nusprendę neleisti jo gydyti antibiotikais.

ŠEIMŲ ŠVENTĖ kviečia pasinerti į nemokamų linksmybių jūrą (1)

Birželio 3 dieną Lietuvos šeimos tradiciškai kviečiamos į didžiausią Šeimų šventę „Viena šeima - viena širdim!".

4 priežastys, kodėl Kate Middleton mažylius George'ą ir Charlotte visuomet rengia taip pat (15)

Ar pastebėjote, kad tiek mažasis princas George'as, tiek princesė Charlotte tuos pačius drabužėlius vilki vėl ir vėl. Jei kitų garsenybių mažyliai nuolat demonstruoja naujus apdarus ir dabartines tendencijas, karališkosios poros atžalų drabužėliai dažnai atrodo kažkur jau matyti. Kodėl?

Po 17 nevaisingumo metų susilaukė šešetuko

JAV Virdžinijos universitetinėje ligoninėje - neeilinis gimdymas. Čia pirmąkart sėkmingai gimė šešetukas, kuris pamažu stiprėja ir laukia dienos, kai su tėvais galės važiuoti namo.

Guoda Pečiulytė-Špokienė atvira: „Motinystė daugiaspalvė" (1)

Žurnalistų Guodos Pečiulytės-Špokienės (32 m.) ir Edvardo Špoko (39 m.) sūnui Teodorui – dar tik trys mėnesiai, bet jis daug naujų spalvų įnešė į jų gyvenimą.

Rūkančio mažylio nuotrauka šokiravo pasaulį: kaip jam sekasi šiandien (10)

Pamenate 2 metų vaiką, kuris buvo užkietėjęs rūkalius ir per dieną surūkydavo po keliasdešimt cigarečių? Šiandien mažylio gyvenimas gerokai pasikeitęs. Laimė, į gerąją pusę.