Reklama

3 Philips naujienos Jūsų namams

Philips pristato tris naujienas, kurios kiekvienai šeimai palengvins namų ruošą.
© Reklamos užsakovų nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dulkių siurblys - robotas Philips SmartPro Active leis Jums mėgautis nepriekaištinga švara be jokių pastangų!

Dulkių siurblys - robotas „Philips SmartPro Active" palengvins varginančią buitį ir už Jus pasirūpins namų švara. Šis robotas, kuriame įdiegta išmanioji „Smart Detection" technologija ir trijų pakopų valymo sistema, užtikrins veiksmingą dulkių surinkimą ir optimalią namų valymo strategiją. Keturi pagrindiniai prietaiso valymo režimai padės atrasti geriausią sprendimą priklausomai nuo to, kokią namų vietą norite išvalyti, ir kiek ji užteršta. Atlikęs darbą arba pradėjus sekti baterijai, kurios pakanka beveik dviems valandoms, „Philips" robotas pats grįžta į specialią įkrovimo stotelę, kur pakraunama baterija ir prietaisas paruošiamas tolesniam naudojimui. Siurblio valymo periodiškumą galima programuoti. Be to, roboto veiksmus galima kontroliuoti pasitelkiant „virtualios sienos" ir nuotolinio valdymo funkcijas.

3 Philips naujienos Jūsų namams

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite adresu: www.philips.lt.

Viena sistema – visiems audiniams

Nauja, itin patogi ir elegantiška lyginimo sistema „Philips Perfect Care Elite Silence" – tai lengviausias lygintuvas su sparčiausiai veikiančiu ir galingiausiu garų generatoriumi *! Ši lyginimo sistema išsiskiria „OptimalTEMP" technologija, užtikrinančia optimalią temperatūrą visiems audiniams, stipriu garų srautu, tyliu veikimu ir nepriekaištingomis lyginimo savybėmis, kurias įvertino tekstilės pramonės ekspertai. Šį lygintuvą galima naudoti 2 valandas nepapildant vandens bakelio. „Easy De-CalcPlus" technologija neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms ant lygintuvo dalių. Palikus lygintuvą ilgesniam laikui, jis automatiškai išsijungia, taip užtikrindamas saugų naudojimą ir mažesnes energijos sąnaudas!

3 Philips naujienos Jūsų namams

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite adresu: www.philips.lt

* Lygintuvo svoris ir garų srauto greitis (IEC60311 standartas), lyginant su populiariausiais rinkoje garų generatoriais; bandymai atlikti 2014 m. gruodžio mėn.

 
 A energijos vartojimo efektyvumo klasė!

Naujasis siurblys „Philips Performer Expert" išsiskiria taupiu elektros energijos vartojimu ir itin patikimu veikimu. Perversmą sukėlusi „AurflowMax" technologija maksimaliai padidina siurbimo galią, o „TriActiveMax" antgalis padeda veiksmingiau surinkti dulkes. „Philips Performer Expert" yra apdovanotas Europos alergijos tyrimų fondo (European Centre for Allergy Research Foundation) kokybės ženklu.

3 Philips naujienos Jūsų namams

Nuo 2015.03.23 iki 2015.08.31 šiam bei kitiems A arba B energijos vartojimo efektyvumo klasės „Philips" siurbliams taikomas 60 dienų bandomasis laikotarpis, per kurį turėsite progą patys įsitikinti šių prietaisų ekonomišku ir nepriekaištingu veikimu, kuris pateisins Jūsų lūkesčius!

Norėdami sužinoti daugiau apie šią akciją ir jos taisykles, apsilankykite adresu: www.philips.lt ar parduotuvėse.

Užsakymo nr.: PT_68028042

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!