Reklama

3 Philips naujienos Jūsų namams

Philips pristato tris naujienas, kurios kiekvienai šeimai palengvins namų ruošą.
© Reklamos užsakovų nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dulkių siurblys - robotas Philips SmartPro Active leis Jums mėgautis nepriekaištinga švara be jokių pastangų!

Dulkių siurblys - robotas „Philips SmartPro Active" palengvins varginančią buitį ir už Jus pasirūpins namų švara. Šis robotas, kuriame įdiegta išmanioji „Smart Detection" technologija ir trijų pakopų valymo sistema, užtikrins veiksmingą dulkių surinkimą ir optimalią namų valymo strategiją. Keturi pagrindiniai prietaiso valymo režimai padės atrasti geriausią sprendimą priklausomai nuo to, kokią namų vietą norite išvalyti, ir kiek ji užteršta. Atlikęs darbą arba pradėjus sekti baterijai, kurios pakanka beveik dviems valandoms, „Philips" robotas pats grįžta į specialią įkrovimo stotelę, kur pakraunama baterija ir prietaisas paruošiamas tolesniam naudojimui. Siurblio valymo periodiškumą galima programuoti. Be to, roboto veiksmus galima kontroliuoti pasitelkiant „virtualios sienos" ir nuotolinio valdymo funkcijas.

3 Philips naujienos Jūsų namams

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite adresu: www.philips.lt.

Viena sistema – visiems audiniams

Nauja, itin patogi ir elegantiška lyginimo sistema „Philips Perfect Care Elite Silence" – tai lengviausias lygintuvas su sparčiausiai veikiančiu ir galingiausiu garų generatoriumi *! Ši lyginimo sistema išsiskiria „OptimalTEMP" technologija, užtikrinančia optimalią temperatūrą visiems audiniams, stipriu garų srautu, tyliu veikimu ir nepriekaištingomis lyginimo savybėmis, kurias įvertino tekstilės pramonės ekspertai. Šį lygintuvą galima naudoti 2 valandas nepapildant vandens bakelio. „Easy De-CalcPlus" technologija neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms ant lygintuvo dalių. Palikus lygintuvą ilgesniam laikui, jis automatiškai išsijungia, taip užtikrindamas saugų naudojimą ir mažesnes energijos sąnaudas!

3 Philips naujienos Jūsų namams

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite adresu: www.philips.lt

* Lygintuvo svoris ir garų srauto greitis (IEC60311 standartas), lyginant su populiariausiais rinkoje garų generatoriais; bandymai atlikti 2014 m. gruodžio mėn.

 
 A energijos vartojimo efektyvumo klasė!

Naujasis siurblys „Philips Performer Expert" išsiskiria taupiu elektros energijos vartojimu ir itin patikimu veikimu. Perversmą sukėlusi „AurflowMax" technologija maksimaliai padidina siurbimo galią, o „TriActiveMax" antgalis padeda veiksmingiau surinkti dulkes. „Philips Performer Expert" yra apdovanotas Europos alergijos tyrimų fondo (European Centre for Allergy Research Foundation) kokybės ženklu.

3 Philips naujienos Jūsų namams

Nuo 2015.03.23 iki 2015.08.31 šiam bei kitiems A arba B energijos vartojimo efektyvumo klasės „Philips" siurbliams taikomas 60 dienų bandomasis laikotarpis, per kurį turėsite progą patys įsitikinti šių prietaisų ekonomišku ir nepriekaištingu veikimu, kuris pateisins Jūsų lūkesčius!

Norėdami sužinoti daugiau apie šią akciją ir jos taisykles, apsilankykite adresu: www.philips.lt ar parduotuvėse.

Užsakymo nr.: PT_68028042

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.