6 metų berniukas mirtinai sumušė naujagimę seserį

 (63)
Nuolatinis priminimas "Nepalikite vienų mažų vaikų be priežiūros" nėra tik tušti žodžiai. Tai iš tiesų pavojinga jų sveikatai ir gyvybei.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiomis dienomis pasaulio žiniasklaidoje aptarinėjamas skaudus atvejis, kai mirė naujagimė mergaitė, kurią mirtinai sumušė šešerių metukų brolis. Nelaimė įvyko Floridoje (JAV) 62-erių metų Kathleen Steele šeimoje.

Moteriai pateikti kaltinimai dėl to, kad ji be priežiūros užrakintame automobilyje paliko tris mažamečius vaikus: 6 metų, 3 metų ir 13 dienų naujagimę. Kathleen prireikė į mobiliųjų telefonų taisyklą, todėl ji vaikus paliko automobilyje.

Kaip per ketvirtadienį vykusią spaudos konferenciją, surengtą dėl šio tragiško įvykio, sakė policijos apygardos šerifas Bobas Gulatieri, naujagimė mirė šį pirmadienį. Jos mirties priežastis - daugybiniai sumušimai bei kaukolės lūžiai.

Kol motina buvo telefonų remonto dirbtuvėse, naujagimė pradėjo verkti. Šešiametis brolis pradėjo ją raminti, tačiau nepavyko. Tada supykęs berniukas ėmė ją mušti, manydamas, kad taip pavyks "susitvarkyti". Kaip sakė pareigūnas, berniukas vėliau visus savo veiksmus parodė su lėle. „Tai buvo vienas siaubingiausių mano kada nors matytų dalykų“, - konferencijoje sakė šerifas.

Grįžusi į automobilį motina nieko blogo nepastebėjo, nors sūnus ir sakė, kad „kažkas negerai“ su seserimi. Važiuodami jie dar kartą sustojo prie kitos taisyklos, ir tik kai grįžo namo, motina išsikvietė šalia gyvenusią slaugytoją. Ši suprato, kad mergaitė miršta, ir tuoj pat paskambinusi 911 iškvietė pagalbos tarnybą.

Tyrėjai, atliekantys šio įvykio analizę, neabejoja, kad tai yra motinos, o ne mažojo berniuko klaida ir atsakomybė.

6 metų berniukas mirtinai sumušė naujagimę seserį
Kathleen Steele
© AP / Scanpix

Kathleen Steele yra žinoma iš vienos realybės šou laidos, kuri vadinosi "Man 55 metai, ir aš esu nėščia". Tuo metu ji laukėsi dabar šešiamečio sūnaus. Dar vėliau susilaukė dabar trejų sūnaus ir visai neseniai – naujagimės. Paskutinius du kartus jai Niujorke buvo atliktos pagalbinio apvaisinimo procedūros, kurioms panaudota jos mirusio vyro sperma. Sutuoktinis sirgo vėžiu, mirė 2011 metais, tačiau prieš tai buvo užšaldyta jo sperma.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.