6 metų berniukas mirtinai sumušė naujagimę seserį

 (63)
Nuolatinis priminimas "Nepalikite vienų mažų vaikų be priežiūros" nėra tik tušti žodžiai. Tai iš tiesų pavojinga jų sveikatai ir gyvybei.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiomis dienomis pasaulio žiniasklaidoje aptarinėjamas skaudus atvejis, kai mirė naujagimė mergaitė, kurią mirtinai sumušė šešerių metukų brolis. Nelaimė įvyko Floridoje (JAV) 62-erių metų Kathleen Steele šeimoje.

Moteriai pateikti kaltinimai dėl to, kad ji be priežiūros užrakintame automobilyje paliko tris mažamečius vaikus: 6 metų, 3 metų ir 13 dienų naujagimę. Kathleen prireikė į mobiliųjų telefonų taisyklą, todėl ji vaikus paliko automobilyje.

Kaip per ketvirtadienį vykusią spaudos konferenciją, surengtą dėl šio tragiško įvykio, sakė policijos apygardos šerifas Bobas Gulatieri, naujagimė mirė šį pirmadienį. Jos mirties priežastis - daugybiniai sumušimai bei kaukolės lūžiai.

Kol motina buvo telefonų remonto dirbtuvėse, naujagimė pradėjo verkti. Šešiametis brolis pradėjo ją raminti, tačiau nepavyko. Tada supykęs berniukas ėmė ją mušti, manydamas, kad taip pavyks "susitvarkyti". Kaip sakė pareigūnas, berniukas vėliau visus savo veiksmus parodė su lėle. „Tai buvo vienas siaubingiausių mano kada nors matytų dalykų“, - konferencijoje sakė šerifas.

Grįžusi į automobilį motina nieko blogo nepastebėjo, nors sūnus ir sakė, kad „kažkas negerai“ su seserimi. Važiuodami jie dar kartą sustojo prie kitos taisyklos, ir tik kai grįžo namo, motina išsikvietė šalia gyvenusią slaugytoją. Ši suprato, kad mergaitė miršta, ir tuoj pat paskambinusi 911 iškvietė pagalbos tarnybą.

Tyrėjai, atliekantys šio įvykio analizę, neabejoja, kad tai yra motinos, o ne mažojo berniuko klaida ir atsakomybė.

6 metų berniukas mirtinai sumušė naujagimę seserį
Kathleen Steele
© AP / Scanpix

Kathleen Steele yra žinoma iš vienos realybės šou laidos, kuri vadinosi "Man 55 metai, ir aš esu nėščia". Tuo metu ji laukėsi dabar šešiamečio sūnaus. Dar vėliau susilaukė dabar trejų sūnaus ir visai neseniai – naujagimės. Paskutinius du kartus jai Niujorke buvo atliktos pagalbinio apvaisinimo procedūros, kurioms panaudota jos mirusio vyro sperma. Sutuoktinis sirgo vėžiu, mirė 2011 metais, tačiau prieš tai buvo užšaldyta jo sperma.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.

Daugiavaikėms kauniečių šeimoms – viešasis transportas už simbolinį mokestį

Tris ir daugiau vaikų auginančių šeimų atžalos Kauno mieste autobusais ir troleibusais važinėsis praktiškai nemokamai.