8 metų mergaitei namuose teko priimti žaibišką mamos gimdymą

 (3)
Dažniausiai gimdymo istorijos pasakoja apie ilgus ir užsitęsusius gimdymus. Neretai prireikia ir skatinamųjų, kad gimdymo veikla būtų pagreitinta. Tačiau itin retais atvejais gimdymas vystoti žaibiškai, ir moteris pagimdo namuose, net nespėjusi nuvykti į ligoninę. Apie tokį atvejį, šią savaitė nutikusį vienai šeimai, norime jums papasakoti.
© Shutterstock nuotr.

Šią savaitę nekasdienis gimdymas užfiksuotas Floridoje (JAV). Tampos mieste gyvenančiai Krystle Garcia (29) netikėtai prasidėjo gimdymas. Ir jis netruko taip ilgai, kaip rašoma vadovėliuose - jis vyko žaibiškai. Tuo metu namuose buvusi aštuonmetė moters dukrytė Jazmine tapo vienintele mamos pagalbininke ir pribuvėja.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kiek normalu per nėštumą priaugti svorio?
Šokiruojantis tyrimas apie nenorinčius turėti vaikų

Mergaitė iš karto paskambino pagalbos telefonu 911, tačiau ekipažui nespėjus atvykti, naujagimis jau buvo gimęs, o mamai padėjo nesutrikusi mergaitė.

Tuo metu, kai mergaitė skambino pagalbos telefonu, atsiliepė operatorė Emily Hall. Ji suprato, kad mergaitė nejuokauja ir reikalas rimtas. Kol ekipažas buvo pakeliui į Krystle namus, telefonistė davė nurodymus mergaitei, ką ji turi daryti.

Užfiksuota, jog pokalbis su mergaite truko 8 minutes. Operatorė paprašė aštuonmetės mergaitės išimti rankšluosčių, antklodę, į kurią galėtų suvynioti naujagimį ir kitų netikėtam gimdymui reikalingų daiktų. Visai netrukus gimė nekantrusis Jazmine broliukas, kurį šeima pavadino Joseph James Snyder.

Atvykę greitosios pagalbos darbuotojai išgabeno visus į ligoninę, pranešama, kad mamos ir naujagimio būklė gera.

Kaip vėliau pasakojo gimdyvė, pirmasis jos gimdymas truko net 20 valandų, todėl prasidėjus sąrėmiams ji neskubėjo į ligoninę. Moteris nė nesapnavo, kad gimdymo veikla gali būti tokia greita. Krystle Garcia labai didžiuojasi savo dukryte, kuri ekstremalioje situacijoje elgėsi tikrai didvyriškai. Pasak dviejų vaikų mamos, mergaitė iki šiol bijojo kraujo, todėl mama labai nuogąstavo, kaip ji sureaguos į prasidėjusį gimdymą. „Ji elgėsi labai ramiai, nors situacija buvo ekstremali", - sakė Krystle.

Na, o pagalbos tarnybos operatorė kitą dieną po šio įvykio aplankė mamą su abiem vaikais ligoninėje. Ji padėkojo aštuonmetei mergaitei už jos drąsą ir pavadino „mažąja didvyre".

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Esamus ir būsimus tėvus kviečia nemokamos paskaitos Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

TAVO VAIKO premjeroje – lietuviškai dubliuotas filmas ŠUNS TIKSLAS

Filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip (78)

Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.

Rekordinio svorio naujagimį moteris pagimdė pati (22)

Sūnaus susilaukusi mama sako, kad visada svajojo apie „drūtą“ vaiką, tačiau, kad naujagimis bus tokio didelio svorio, nesitikėjo.

Ultragarso nuotrauka nėščiąją nuliūdino: svajonė žlugo (2)

Kalbėti apie patirtą persileidimą išdrįsta ne kiekviena moteris. Nors tai ir dažna problema tarp vaisingo amžiaus moterų, daugelis jų linkusios šį liūdną faktą kuo greičiau pamiršti.

Įspūdingos mamos ir dviejų jos dukterų nuotraukos (3)

Fotografuoti savo vaikus mėgsta daugelis tėvų, tačiau kaip padaryti, kad fotosesijos nebūtų nuobodžios? Viena kūrybinga tinklaraštininkė sugalvojo šį tą įdomaus.

Sužinoję, kas yra šios dvi mergaitės, aplinkiniai neslepia nuostabos (10)

Mažylės Kalani ir Jarani sulaukia tikrai nemažai dėmesio – daug kas nori pamatyti dailiąsias dvynes. Taip, jos žavios, mielos, tačiau aplinkinių ir žiniasklaidos dėmesio susilaukė dėl vienos ypatingos priežasties.

Žurnalas TAVO VAIKAS švenčia 25-erių metų gimtadienį

Sausio mėnesio pabaigoje prekyboje pasirodantis vasario mėnesio žurnalas TAVO VAIKAS (2017, Nr.2) yra ypatingas. Prieš dvidešimt penkerius metus pasirodęs tuomet pirmasis periodinis leidinys tėvams lyderio poziciją išlaiko ir šiandien. Apie 25 metų žurnalo jubiliejų, jo įkūrimo istoriją bei šiandieną pasakoja vyriausioji redaktorė.

Tai yra gražiausios žindymo nuotraukos, kokias tik esate matę (22)

Žindymas yra geriausia pradžia naujagimiui – tai ir maistas, ir vaistas. Neabejojama ir teigiama žindymo nauda pagimdžiusiai moteriai.

Iš gimdymo namų pavogtas vaikas surastas po 18 metų (11)

Neįtikėtina istorija, kuri šiomis dienomis apskriejo pasaulio žiniasklaidą iš JAV: gimdymo namuose pavogtas naujagimis surastas po 18 metų.

Valentino dienos dovana, kuri iš tiesų maloniai nustebins

Šiandieninis gyvenimo tempas – išties intensyvus. Skubame praktiškai visur: darbe, po darbo, kelyje, atostogaudami ir netgi asmeniniuose santykiuose. Tuo tarpu dviejų žmonių ryšį, meilę, ar ši tikra, visiškai be jokios skubos patikrina laikas.

Kaip originaliai nustebinti mylimą žmogų: dovanų idėjos JAM ir JAI

Pamažu artėjanti Valentino diena kai kuriems sukelia nemenką galvos skausmą – kuo nustebinti savo mylimą žmogų?

Kaip nustebinti mylimą žmogų artėjant Valentino dienai

Atsikąskite gabalėlį meilės... Ne, tai ne kokio nors prabangaus šokolado reklama, nors tekste yra kalbama ir apie jį. Apie asmeniškai skirtą būtent jam ar jai. Pamažu artėjant vienai romantiškiausių metų švenčių – Valentino dienai, pats laikas pagalvoti, kuo nustebinsite savo mylimą žmogų.

Išdrįso parodyti, kaip iš tiesų atrodo moters kūnas po gimdymo (24)

Žinomos moterys, susilaukusios vaikų, neretai jau kelios dienos po gimdymo atrodo taip tobulai, kad kyla klausimas, kaip joms tai pavyksta?

IŠBANDYTA: senas arbatinukas akimirksniu ima blizgėti (41)

Tinklaraštį rašančios mamos Zitos pasidalijimas, kaip greitai ir nebrangiai išvalyti apkalkėjusį arbatinuką.