Artėjančio savaitgalio renginiai šeimoms

Įsibėgėjant pirmajam pavasario mėnesiui norisi kuo daugiau laiko praleisti su mažaisiais parke, mėgaujantis pirmaisiais šiltesniais saulės spinduliais. O jei užklups lietus ar vėjas bus per daug žvarbus – siūlome apsilankyti nuotaikingame spektaklyje ar nukeliauti į kvapą gniaužiantį cirko artistų pasirodymą.
© DELFI / Kiril Čachovskij

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Nepakartojama, labai gerai pasaulyje žinoma cirko komanda iš Kanados vėl atvyksta į Lietuvą ir žada čia pristatyti jau spėjusią pelnyti daug simpatijų programą - „Cirque du Soleil" - Quidam šou. Šis šou apibūdinamas kaip pats spalvingiausias, „išlipantis" iš fantazijos ribų, kuomet per keletą sekundžių keisis scenos, nuotaikos, personažai, kostiumai, muzika, o akimirką norėsis sustabdyti, nes bus sunku patikėti visu tuo, kas vyksta! Kiekvienas „Cirque du Soleil" pasirodymas - tai lyg maža pasaka. Šį kartą bus pasakojama mergaitės Zojos istorija. Ji, pamiršta užsiėmusių tėvų, leidžiasi į savo vaizduotės kuriamas keliones. Žmonės kalba, jog šis šou šiek tiek primena Alisą stebuklų šalyje. Pasirodymus bus galima išvysti Vilniaus „Siemens" arenoje, kovo 19, 20 ir 21 dienomis.

Mėgstančius šokti kviečiame šeštadienį, kovo 21 d., apsilankyti Vilniaus Menų spaustuvėje, šokio spektaklyje (vaikams iki 3 metų) „Mozaika". Spektaklio kūrėjai iškelia tokius klausimus: „Kaip atrodo mažo vaiko aplinkinis pasaulis? Jis apvalus geltonas ar kampuotas mėlynas? O gal pailgas žalias, tuščiaviduris, bet minkštas?". Į šiuos klausimus bus mėginama atsakyti spektaklio metu. Mažieji žiūrovai tikrai nenuobodžiaus, kadangi judesiai bei visas veiksmas bus kaitaliojamas labai dažnai, o visa tai lydės specialiai šiam spektakliui sukurta muzika, kurią gali suprasti tokio amžiaus vaikai.

Šiek tiek ūgtelėjusius ir jau daug daugiau suprantančius įvairias formas, spalvas ir pasaulį, kviečiame šeštadienį apsilankyti Vilniuje, Valstybiniame jaunimo teatre, spektaklyje „Pingvinai ir kiaušinis". Vaikai turės galimybę stebėti pasakojimą apie du pingvinus, sekti jų pažinties ir net meilės istoriją. Spektaklio režisierė Ramunė Kudzmanaitė sako: „Tėvai vis dar nežino, kaip savo atžaloms pasakyti, iš kur atsiranda vaikai." Ji tikisi, jog šis spektaklis padės atsakyti į daugelį mažųjų užduodamų klausimų ir ragins tėvelius rimtai kalbėtis su savo vaikais apie jų problemas bei atsakyti į visus, net ir nepatogius klausimus.

O jei sekmadienį skirti legendoms? Kovo 22 d. legendiniai Keistuoliai kviečia į legendinio spektaklio „Smaragdo miesto burtininkas" naują pastatymą „Geltonų plytų kelias". Spektaklyje žiūrovus pasitiks naujos spalvos, kiti aktoriai, bet gerai žinomos ir nepamirštamos dainelės, nenuginčijamos tiesos. Kaip sako Keistuoliai - „Svarbiausia - įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose!" O mes visi labai gerai žinome - „Tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėt."

Sekmadienis Klaipėdoje numatomas šiek tiek šaltokas, tad bus puiki proga apsilankyti operoje vaikams „Makaronų opera". Įspūdingi kostiumai bei scenografija nukels žiūrovus į Makaronų karalystę, kur visi susipažins su Spagečių karaliumi bei karaliene, Lazanija, Ravioliu ir net Vermičelonių mafija! Pasakojime susipins melas ir tiesa, meilė ir išdavystė, karas ir taika. Skambės daug smagios muzikos, dainų, bus daug šokių ir, be abejo, makaronų (renginio organizatorius - Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras)!

Pirmadienį, kovo 23 d., Vilniaus kongresų rūmuose bei antradienį, kovo 24 d., Klaipėdos kultūros centre Žvejų rūmai, vaikai turės galimybę susitikti su populiaraus multi-serialo „SmeŠARiki" herojais. Kroša, Ežiukas, Niusa, Barašas, Kar-Karyčius pakvies visus pasinerti į neįtikėtinų nuotykių pasaulį bei pažinti, kas yra tikroji, didžioji draugystė. Žiūrovai bus neatsiejama spektaklio dalis, kuriame netruks linksmos muzikos, žaidimų, dainų ir šokių.

Renginiai vaikams, spektakliai mamoms, krepšinio ar futbolo rungtynės tėčiams - tiek daug linksmybių visai šeimai vienoje vietoje dar niekada nebuvo! O jas visas galima rasti renginių portale Kur.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.