Artėjančio savaitgalio renginiai

Prieš sugrįžtant į mokyklas ir darželius, leiskime savo mažiesiems pasidžiaugti paskutinio vasaros mėnesio malonumais.
Tėtis su vaiku
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ir ne tik tais, kuriuos teikia kompiuterio ar televizoriaus ekranas, bet tėvelių dėmesiu ir buvimu drauge. O tai padaryti galėsite apsilankę www.kur.lt rekomenduojamuose renginiuose.

Kas nori linksmo užsiėmimo ir greito rezultato? Siūlome išbandyti aitvarų gamybą - tai puiki pramoga tiek mažam, tiek dideliam. Aitvarą galima pagražinti savo piešiniais, taip pat užrašyti slapčiausią savo svajonę ar norą. O smagiai praleistą laiką vainikuoti žada aitvarų leidimo ceremonija. Kadangi į renginio kainą įskaičiuotos visos gamybai reikalingos priemonės, niekuo rūpintis nereikia - tik atvažiuokite ir mėgaukitės dar viena džiugia vaikystės akimirka.


Raganiukės teatras kviečia į premjerą - spektaklį vaikams - „Mažojo dinozauriuko istorija". Spektaklis skirtas vaikams nuo 3 metų, todėl čia galėsite drąsiai rinktis su savo mažiausiais bei supažindinti juos su teatru ir pasakiškomis būtybėmis. Jeigu atvyksite likus 30 minučių iki spektaklio pradžios, susipažinsite su pačia Raganiuke, kuri ves edukacinį užsiėmimą vaikams apie vyksiantį spektaklį. Taigi jau šio šeštadienio popietę skirkite lobių atradimams ir nuotykiams su Mažuoju dinozauriuku.

Renginio organizatorius „Vaiduokliai" siūlo fantastišką pramogą mieste - orientacinį žaidimą „Miesto labirintai". Žaidime dalyvauti galės visa šeima arba dar geriau - net kelios draugų šeimos, nes žaidimo metu dalyvaujanti kompanija suskirstoma į komandas po 4-6 asmenis. Tai aktyvus, azartiškas žaidimas mieste, kuris privers pasukti galvą, skatins kūrybiškumą, reakciją bei įžvalgumą. Spręsite mįsles, ieškosite paslėptų užduočių, būsite gryname ore ir dar geriau pažinsite savo miestą. Įspūdžiai išliks dar ilgai po žaidimo!

Ar dar yra nesusipažinusių su Troliais Mumiais? Šių pasakiškų būtybių, garsėjančių savo nuoširdumu, meilumu bei mokančių gerumo ir amžinųjų vertybių, nuotykius galite stebėti didžiuosiuose ekranuose Pasakos kino teatre. Animacinis filmukas „Troliai Mumiai Rivjeroje" praskaidrins dieną tiek vaikučiams, tiek jų tėveliams - skoningas humoras bei paaštrinti veikėjų charakteriai leis pasijuokti iš mūsų kasdienybės situacijų bei pažvelgti į gyvenimą Trolių Mumių akimis.

Daugiau renginių sau ir savo mažiesiems rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt. Pramogos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje - atraskite naujus pomėgius, prisiminkite pamirštas erdves, ieškokite laimės žiupsnelių savo kasdienybėje!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.