Artėjant savaitgaliui: renginiai šeimoms su vaikais

Prasidėjus paskutiniam pavasario mėnesiui ir kultūrinių renginių sezonui artėjant į pabaigą, norime paraginti paskutines pavasario dienas praleisti šiltose teatrų salėse, stebint edukacinius spektaklius skirtus ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nustebinkite savo mažuosius pakviesdami ketvirtadienio vakarą praleisti cirke. Gegužės 7 d., šalia Vilniaus prekybos ir pramogų centro „Akropolis", kuriam laikui įsikūrė Didysis Baltijos cirkas. Pasiruošę naujam,  2015 metų sezonui, artistai žada padovanoti daugybę spalvingų, magiškų akimirkų visiems, kurie užsuks pasigėrėti jų triukais. Cirko trupė ne bet kokia - tarptautinė. Iš įvairių pasaulio kampelių surinkti artistai bei gyvūnai yra gastroliavę ir pasirodę geriausių Europos cirkų arenose pagaliau  stebins ir Lietuvos publiką. Ypatingas svečias - liūtas Alex iš „Madagaskaro"!

Ankstyvą šeštadienio, gegužės 6 d., rytą kviečiame pradėti muzikiniame spektaklyje vaikams „Kari ir Bakterija". Spektaklis - edukacinis, šmaikščiai ir linksmai mokantis vaikučius valytis savo dantukus. O tie, kurie nemėgsta to daryti išvys, kas gali atsitikti, kuomet valgoma labai daug saldumynų ir visiškai nesirūpinama dantukais. Spektaklis bus tikrai labai naudingas tiek tėveliams, tiek vaikams. Jį išvysti galėsite Vilniaus kameriniame teatre.

„Išeik į kiemą" - miuziklas, kurį būtina pamatyti visai šeimai. Jaunimo miuziklo teatro aktorių pristatomas edukacinis miuziklas sukurtas V. V. Landsbergio pasakos „Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo" motyvais. Šiuo miuziklu jaunieji aktoriai siekia atkreipti visų, ypač jaunųjų žiūrovų, dėmesį į opias gamtos užterštumo problemas, su kuriomis susiduria kiekvieną dieną net savo kieme. „Išeik į kiemą" idėja - ugdyti ir skatinti atsakomybę už savo padarytus ar nepadarytus veiksmus, kadangi kiekvienas iš mūsų esame atsakingas už pasaulį, kuriame gyvename. Neatsitiktinai pasirinkta ir miuziklo vieta - tai Vilniaus skate-parkas, „Kablys". Ši vieta sutraukia daug jaunimo, o miuzikle rampos tampa dekoracijomis. Miuziklas skirtas 7-16 metų jauniesiems žiūrovams ir juos lydintiems šeimos nariams.

Sekmadienį Klaipėdos kultūros centre „Žvejų rūmai" bus rodoma smagi pjesė-pasaka vaikams „Nutikimai smaližių šalyje". Labai saldi, linksma, nuotaikinga ir, žinoma, pamokanti pasaka apie Smaližijos šalies karalių Medlaižį, jo dukrą princesę Meilutę ir visą būrį spalvingų gyventojų. Visus juos, taip saldžiai gyvenant, užpuola baisi liga - saldligės epidemija. Yra tik vienas vaistas, kuris gali padėti. Koks? Sužinosite apsilankę spektaklyje!

Dar vienas smagus spektaklis sekmadienį bus rodomas Vilniaus mažajame teatre. Sektaklis „Dostojevskis vaikams (nuo 9 iki 99 metų)" sukurtas pagal labai gerai visiems žinomo rusų rašytojo Fiodoro Dostojevskio romanus: „Vargo žmonės", „Netočka Nezvanovna", „Jaunuolis", „Broliai Karamazovai" bei pačio rašytojo rašytą dienoraštį. Šiuos visus kūrinius vienija vaikai bei aktualios ir šiandienos jaunimui temos - atsakomybė, mylimi žmonės, meilė, neapykanta, ambicijos. Spektaklio režisierius Paulius Ignatavičius mokyklinio amžiaus moksleiviams skirtą spektaklį laiko didžiule atsakomybe ir kūrybos malonumu: „Spektaklyje žaisime atvirą teatrą. Atsisakėme netgi scenos - viskas vyks čia pat prie žiūrovo." Nepraleiskite progos pamatyti ir sudalyvauti kitokiame spektaklyje.

Ne tik cirkas, spektakliai, koncertai, bet ir kiti, įvairūs renginiai Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje - visų jų tvarkaraštį galite rasti tik vienoje vietoje, renginių portale Kur.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nauja iniciatyva kviečia tėvus ir vaikus leisti laiką kokybiškai

Vilniuje esanti studija „Vilkės namai" pradeda projektą "Mama ir vaikas", kurio tikslas – skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą ir veiklas kartu.

Mažoji kovotoja: mergaitė gimė 400 gramų svorio ir 21,8 cm ūgio

Jaudinanti istorija iš Indijos: per anksti gimusios ankstukės, kuri septynis mėnesius praleido ligoninėje, tėvai pagaliau gali atsikvėpti - pavojus dukrytės gyvybei nebegresia.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Išradinga tinklaraštininkė Inga pristato: kavos aparatas už 4 eurus (3)

Dviejų vaikučių mama Inga, daugiau kaip prieš pusmetį sukūrusi tinklaraštį „Mamos diena“ pasidalijo labai smagiu būdu, kaip namuose išsivirti kavos su puta, naudojant „kavos aparatą“ už 4 eurus.

Neįprasta reklama žurnale: nusišlapink ir sužinok, ar esi nėščia

Šiomis dienomis žiniasklaidoje mirgėte mirga pranešimų apie neįprastą reklamą viename Švedijos žurnale.

Kviečia megzti trispalves kojines visiems 2018 metų kūdikiams

Šiandien startuoja projektas "Sveikas, mažyli - Lietuvai 100!", kurio metu visi norintys raginami megzti trispalves kojinaites 2018 metais gimsiantiems mažyliams.

Dvynius pagimdžiusi 70 metų moteris nepyksta pavadinta močiute

2008 metais Omkari Singh tapo vyriausia moterimi pasaulyje, pagimdžiusia dvynius. Kai jai gimė berniukas ir mergaitė, Omkari buvo 70 metų.

Vilnius atsisveikina su šventine nuotaika: renginiuose laukiamos šeimos su vaikais

Šeštadienį, sausio 6 d., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami minėti žiemos švenčių pabaigtuves ir pagal seną paprotį švęsti Trijų karalių dieną.

Sumanios mamos triukas, kad vaikas miegotų visą naktį (3)

Socialiniame tinkle pasidalinusi savo miegančios dukrytės nuotrauka, Laura Gerson sulaukė ir nepažįstamų tėvų padėkų. Jos triukas paprastas, tad išbandyti jį verta visų nemiegiukų tėvams.

Dvynukai per Naujuosius metus iškrėtė tėvams pokštą (2)

Gimdyti metų sandūroje - išskirtinis įvykis. Be staigmenų tokiu laiku vargu ar įmanoma apsieiti.

Mokslininkai apie motinos pieną: jį galima lyginti su simfoniniu orkestru

Nuo garo variklio iki saulės energija varomo automobilio. Nuo kambarį užimančio kompiuterio iki išmaniojo laikrodžio. Nuo mamos pieno iki... mamos pieno.

Psichologės patarimai, kurie padės nebijoti gimdymo (12)

Artėjant gimdymo dienai ne viena moteris ima jausti didelę baimę - o kaip viskas bus?

Atviras pokalbis su mamomis: nėštumas – labiau džiaugsmas ar kančia

Vienos nėštukės patiria kone euforiją – jos gerai jaučiasi, nekamuoja pykinimas, tad drąsiai gali vaikelio laukimą vadinti džiaugsmingu, kitoms taip paprasta nebūna: pykina, gresia persileidimas arba tiesiog... galvoje sumaištis.

Išskirtinis Stano interviu: „Gyvenimas dėl savęs ar vis dėlto trys vaikai?" (6)

Dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis–Stano (36 m.) su žmona augina tris vaikus.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga muzikinė pasaka KOKO

Mes visi esame dalis to, kas buvo prieš mus. Su tokia nuostata į Lietuvos kino teatrus atkeliauja vaizdinga ir jaudinanti muzikinė animacinė pasaka KOKO: sausio 2, 3 ir 4 d. pasinaudokite proga šį filmą pamatyti pirmieji – per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas".