Atvelykio savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais

Šylant orams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje organizuojama vis daugiau renginių, kurie skatina daugiau laiko praleisti gryname ore ir geriau pažinti ar iš naujo susipažinti su savo miestu.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Artėjantį savaitgalį smagiai laiką su visa šeima galėsite praleisti pasirinkę vieną iš kelių organizuojamų ekskursijų ar žvarbesnę popietę pasižiūrėti linksmą spektaklį.

Savaitgalį kviečiame praleisti turiningai ir artimiau susipažinti su Vilniumi. Šeštadienį, balandžio 11 d., kviečiame keliauti į ekskursiją „Valdovų rūmai ir senasis valdovų kelias". Ekskursija prasidės nuo Rotušės aikštės, toliau bus keliaujama Didžiąja ir Pilies gatvėmis iki pat Valdovų rūmų muziejaus. Ekskursija pasibaigs keliaujant Senuoju Lietuvos valdovų keliu. Ekskursijos metu išgirsite daug pasakojimų apie viduramžių Vilnių, jo gyventojus, svečius, rengiamas šventes. Susipažinsite su istorine architektūra bei archeologiniais radiniais. Smalsiesiems tai bus geriausiai praleistas šeštadienis!

Kaune šeštadienį, J. Gruodžio memorialiniame muziejuje, skambės dainos, liaudiška muzika ir daug juoko! Visi vaikai, jų tėvai, seneliai ir draugai kviečiami užsukti į renginį „Vaikučių velykėlės". Čia visi susirinkusieji galės ridenti savo atsineštus margučius, spalvinti ir kitaip puošti butaforinius kiaušinius, šokti liaudines ratelius, dainuoti, žaisti ir visaip kaip kitaip linksmintis.

O klaipėdiečiai šeštadienį kviečiami praleisti Kultūros fabrike, kur bus rodomas jautrus ir šiltas šokio spektaklis „Baltoji lopšinė". Spektaklyje sutiksite keturis veikėjus: mažąjį Zuikutį, močiutę Karvę, kaimyną Antį ir mamą Zuikę. Spektaklis žavi savo paprasta, minimalizuota ir estetiškai švaria scenografija bei nuo spalvotų blizgučių apvalytais herojų kostiumais. Šokio teatro „Padi Dapi Fish" kūrybinė komanda puoselėja vieną sėkmingiausių savo tradicijų - vaikiškai auditorijai skirtus spektaklius.

Smalsiuosius ir sekmadienį, balandžio 12 d., kviesime praleisti dar vienoje ekskursijoje po vilnių - „Vilniaus kiemeliai". Klaidžiojant po Vilniaus senamiestį užsuksite ir susipažinsite su įdomiausiais kiemeliais. Vieni puošnūs ir erdvūs, kiti skurdesnis ir siauri - bet kiekvienas jų savotiškas ir turintis savo paslaptį bei istoriją. Ekskursijos metu sužinosite kaip gyveno paprasti miestiečiai, pirkliai ir amatininkai, išgirsite daug įdomių pasakojimų bei paslapčių.

Na o visus svajoklius kviečiame sekmadienį praleisti Vilniaus Keistuolių teatre, kur galėsite išvysti miuziklą, skirtą visai šeimai, „Juozapas ir jo svajonių apsiaustas". Šis miuziklas ne bet koks. Tai spalvingas pasakojimas, šiuolaikiškai ir intriguojančiai pateikiantis Biblinę istoriją apie Juozapą. Miuzikle nėra Biblijos sentimentalumo, o pasaulis parodomas toks, koks yra, tik paliekama teisė svajoti. Juk svajonės niekuomet nepasensta ir neatsibosta!

Šiokiadienių bei savaitgalio renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, vaikams, mamoms, tėčiams ir seneliams - tiek daug linksmybių visai šeimai vienoje vietoje dar niekada nebuvo! O jas visas galima rasti renginių portale Kur.lt.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

9 neįtikėtini faktai apie motinos pieną (1)

Motinos pienas, nors gausiai tyrinėjamas mokslininkų, vis dar turi paslapčių. Pavyzdžiui, kodėl berniuką maitinančios motinos piene yra 25 proc. daugiau kalorijų nei maitinančios mergaitę? Kodėl pieno sudėtis kinta keičiantis maitinimo laikui?

Viešumoje žindžiusi ir piktos reakcijos sulaukusi mama pasielgė netikėtai (32)

Žindymas viešai – dažnai aptarinėjama tema, kuria diskutuoti mėgsta vaikų susilaukusios mamos.

Rimantas Kėvalas: „Žinokite, kad vaikai nesirgti negali, ir tai - ne pasaulio pabaiga“ (2)

„Kodėl mano vaikas serga?", - tokį klausimą Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas, vaikų ligų gydytojas, prof. dr. Rimantas Kėvalas išgirsta be galo dažnai.

Gimdymas su nuskausminimu ar be: įdomiausi mamų argumentai (13)

Kalbant šia tema mamų nuomonės išsiskiria kardinaliai: vienos pasisako tik už, kitos – prieš bet kokią intervenciją, o trečios lieka neutralios – nelygu, kokia situacija. Paskaitykime mamų nuomones ir argumentus!

Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną Kauno Rotušė nušvis purpurine spalva

Šiandien, lapkričio 17 d., visas pasaulis mini pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną. Kaune šios dienos minėjimus jau 5 metus iš eilės organizuoja asociacija „Padedu augti", kuri visus kauniečius bei miesto svečius kviečia pasigrožėti 5-tąjį kartą purpurine spalva sužibsiančia Kauno Rotuše bei prisidėti prie palaikymo akcijos.

Miuziklas „Kakės Makės gimtadienis" sužavėjo pirmuosius mažuosius gerbėjus

Sekmadienį sostinės „Siemens" arenoje įvyko pirmasis miuziklo „Kakės Makės gimtadienis" parodymas. Visi bilietai į premjerą Vilniuje buvo parduoti.

10 mėnesių kūdikis sveria 28 kilogramus: gydytojai baiminasi dėl jo gyvybės (4)

10 mėnesių berniukas iš Meksikos Luis Manuel Gonzales, kaip ir visi jo bendraamžiai, mokosi tarti pirmuosius žodžius ir aktyviai domisi jį supančiu pasauliu. Tačiau Luis tai padaryti yra sunkiau, negu kitiems kūdikiams, mat jis sveria neįtikėtinai daug - net 28 kilogramus.

Įvardijo populiariausią mergaitės vardą visame pasaulyje (20)

Vardų mados egzistuoja visame pasaulyje, Lietuva - ne išimtis. Paskelbtasis populiariausias mergaitės vardas visame pasaulyje yra gana populiarus ir mūsų šalyje.

Istorinėje Aleksandro Vasiljevo parodoje - vaikų aprangos ir gyvenimo būdo įdomybės

Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje pristatyta paroda „Vaikų pasaulis. XVIII–XX a.“, kurioje kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas kviečia pamatyti niekada anksčiau Lietuvos publikai nerodytus įvairių laikotarpių vaikiškus drabužius, aksesuarus, žaislus bei namų apyvokos daiktus.

Alkoholio poveikis būsimo vaiko sveikatai

Alkoholis (etanolis, etilo alkoholis) yra legaliai vartojama medžiaga, kuri priklauso teratogenams. Teratogenas – bet koks egzogeninis veiksnys (cheminis, biologinis ar fizinis), kuris, veikdamas embrioną ir vaisių, sutrikdo normalią raidą ir lemia anomalijų atsiradimą.

9,5 min. atgauti pusiausvyrą po bemiegės nakties

Mama, mes tave suprantame. Nuovargis - baisus dalykas, o toks nuovargis, kurį patiria mama, yra didesnis nei bet kuris kitas.

Būsimi ir esami tėvai kviečiami į nemokamas paskaitas Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Jei vaikas gimė 2017 metais, jo stipriosios savybės bus šios

Jeigu mažylis gimė tarp 2017 metų sausio 28 dienos ir 2018 metų vasario 15, jį pagal kinų kalendorių globoja Ugninis raudonas Gaidys.

Kviečiame į nemokamas paskaitas būsimoms mamytėms

Kūdikio, ypač pirmojo, besilaukiančioms mamoms kyla begalė klausimų apie nėščiųjų mitybą, higieną, taip pat, kaip pasiruošti sklandžiam gimdymui bei prižiūrėti naujagimį.

Kaip gimdo karališkose šeimose ir kokias tradicijas sulaužė princesė Diana bei Kate Middleton (2)

Nuo civilizacijos pradžios karališkasis pasaulis visada buvo ypatingas, išaukštintas, kupinas paslapčių ir net, kaip buvo manoma, dieviškosios galios. Taigi nieko keisto, kad vaiko gimimas karališkoje šeimoje visais laikais buvo ypatingas įvykis.