Atvelykio savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais

Šylant orams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje organizuojama vis daugiau renginių, kurie skatina daugiau laiko praleisti gryname ore ir geriau pažinti ar iš naujo susipažinti su savo miestu.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Artėjantį savaitgalį smagiai laiką su visa šeima galėsite praleisti pasirinkę vieną iš kelių organizuojamų ekskursijų ar žvarbesnę popietę pasižiūrėti linksmą spektaklį.

Savaitgalį kviečiame praleisti turiningai ir artimiau susipažinti su Vilniumi. Šeštadienį, balandžio 11 d., kviečiame keliauti į ekskursiją „Valdovų rūmai ir senasis valdovų kelias". Ekskursija prasidės nuo Rotušės aikštės, toliau bus keliaujama Didžiąja ir Pilies gatvėmis iki pat Valdovų rūmų muziejaus. Ekskursija pasibaigs keliaujant Senuoju Lietuvos valdovų keliu. Ekskursijos metu išgirsite daug pasakojimų apie viduramžių Vilnių, jo gyventojus, svečius, rengiamas šventes. Susipažinsite su istorine architektūra bei archeologiniais radiniais. Smalsiesiems tai bus geriausiai praleistas šeštadienis!

Kaune šeštadienį, J. Gruodžio memorialiniame muziejuje, skambės dainos, liaudiška muzika ir daug juoko! Visi vaikai, jų tėvai, seneliai ir draugai kviečiami užsukti į renginį „Vaikučių velykėlės". Čia visi susirinkusieji galės ridenti savo atsineštus margučius, spalvinti ir kitaip puošti butaforinius kiaušinius, šokti liaudines ratelius, dainuoti, žaisti ir visaip kaip kitaip linksmintis.

O klaipėdiečiai šeštadienį kviečiami praleisti Kultūros fabrike, kur bus rodomas jautrus ir šiltas šokio spektaklis „Baltoji lopšinė". Spektaklyje sutiksite keturis veikėjus: mažąjį Zuikutį, močiutę Karvę, kaimyną Antį ir mamą Zuikę. Spektaklis žavi savo paprasta, minimalizuota ir estetiškai švaria scenografija bei nuo spalvotų blizgučių apvalytais herojų kostiumais. Šokio teatro „Padi Dapi Fish" kūrybinė komanda puoselėja vieną sėkmingiausių savo tradicijų - vaikiškai auditorijai skirtus spektaklius.

Smalsiuosius ir sekmadienį, balandžio 12 d., kviesime praleisti dar vienoje ekskursijoje po vilnių - „Vilniaus kiemeliai". Klaidžiojant po Vilniaus senamiestį užsuksite ir susipažinsite su įdomiausiais kiemeliais. Vieni puošnūs ir erdvūs, kiti skurdesnis ir siauri - bet kiekvienas jų savotiškas ir turintis savo paslaptį bei istoriją. Ekskursijos metu sužinosite kaip gyveno paprasti miestiečiai, pirkliai ir amatininkai, išgirsite daug įdomių pasakojimų bei paslapčių.

Na o visus svajoklius kviečiame sekmadienį praleisti Vilniaus Keistuolių teatre, kur galėsite išvysti miuziklą, skirtą visai šeimai, „Juozapas ir jo svajonių apsiaustas". Šis miuziklas ne bet koks. Tai spalvingas pasakojimas, šiuolaikiškai ir intriguojančiai pateikiantis Biblinę istoriją apie Juozapą. Miuzikle nėra Biblijos sentimentalumo, o pasaulis parodomas toks, koks yra, tik paliekama teisė svajoti. Juk svajonės niekuomet nepasensta ir neatsibosta!

Šiokiadienių bei savaitgalio renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, vaikams, mamoms, tėčiams ir seneliams - tiek daug linksmybių visai šeimai vienoje vietoje dar niekada nebuvo! O jas visas galima rasti renginių portale Kur.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Neringa: be galo sunkus nėštumas ir neįtikėtinai lengvas gimdymas

Savo pirmagimio sūnaus greita ir lengva gimdymo istorija dalijasi Neringa. Tačiau jos nėštumas, atvirkščiai, buvo be galo sunkus. Jūsų gimdymo istorijų laukiame el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Fotoreportažas iš MAMŲ MUGĖS: kokios staigmenos čia laukia sutaupyti norinčių pirkėjų

Šiandien Vilniuje verslo centre „Gariūnai“ prasideda šeimų itin laukiamas renginys – „Mamų mugė“. Jos metu galima įsigyti nėščiosioms skirtų prekių, vaikų drabužėlių, avalynės, žaislų, vežimėlių, knygų ir dar visokiausių kitokių daiktų, skirtų vaikams nuo gimimo iki paauglystės.

Facebook padės ieškoti dingusių vaikų

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir patikros departamento vadove Emily Vacher aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.

„Žindymui draugiška“ iniciatyva įvertino Lietuvos ligonines: kurios nusipelnė didžiausio mamų palankumo (4)

Nė viena iš ligoninių neužtikrina minimalių sąlygų sėkmingai žindymo pradžiai. Tokią išvadą padarė iniciatyvos „Žindymui draugiška“ iniciatoriai, kurie apklausė beveik tūkstantį 2017 metais Lietuvoje gimdžiusių mamų.

Jolantos gimdymo istorija: labai norėjau gimdyti pati

Savo gimdymo istorija dalijasi Jolanta. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Ingridos gimdymo istorija: noriu nuraminti būsimas mamas – nebijokite!

Savo gimdymo istorija dalijasi Ingrida. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.

Sandra: vaiko prisiglaudimas atperka visas gimdymo kančias

Savo gimdymo istorija dalijasi Sandra. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

TAVO VAIKO premjeroje – mielas išdaigininkas TRIUŠIS PITERIS

Vaikų literatūros klasika žaismingai perkeliama į kino ekranus! Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Moteris sužinojo esanti nėščia likus 15 minučių iki gimdymo (4)

Australė Jayde Lawrence pagimdė kūdikį praėjus 15 minučių po to, kai sužinojo, kad ji nėščia. Kaip praneša laikraštis „The Daily Mail“, moteris manė, kad jai apendicitas.

Neeilinė fotosesija: per dideli rūbai atskleidė neišnešiotų kūdikių trapumą

Paramos projektas „Ankstukai" pavasarį pasitinka pristatydami fotografijų parodą „Auginu Lietuvą". Fotomenininkų darbuose per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia savo mažumą ir trapumą bei primena, koks reikalingas yra aplinkinių dėmesys ir rūpestis, kai visas pasaulis tau per didelis.

Išnagrinėti du trečdaliai vaiko pinigų prašymų (2)

Iš visų pateiktų prašymų skirti vadinamuosius „vaiko pinigus“ šiuo metu priimta 71 proc. sprendimų dėl išmokos vaikui skyrimo.

Siaučiant pūgai gimdyvė nespėjo nuvykti į ligoninę

Didžiojoje Britanijoje neeilinis įvykis – judraus kelio šalikelėje moteris pagimdė kūdikį.

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė: kaip gerai, kad gydytojai klydo

Pirmą pavasario mėnesį žurnalas „Tavo vaikas" pasitinka gerai nusiteikęs – ryškus ir spalvotas. Kovo mėnesio numeryje (nr. 3) – daug ryškių asmenybių (herojų ir konsultantų), ryškiems pokyčiams įkvepiančių ir drąsinančių temų, idėjų.

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).