Atvelykio savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais

Šylant orams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje organizuojama vis daugiau renginių, kurie skatina daugiau laiko praleisti gryname ore ir geriau pažinti ar iš naujo susipažinti su savo miestu.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Artėjantį savaitgalį smagiai laiką su visa šeima galėsite praleisti pasirinkę vieną iš kelių organizuojamų ekskursijų ar žvarbesnę popietę pasižiūrėti linksmą spektaklį.

Savaitgalį kviečiame praleisti turiningai ir artimiau susipažinti su Vilniumi. Šeštadienį, balandžio 11 d., kviečiame keliauti į ekskursiją „Valdovų rūmai ir senasis valdovų kelias". Ekskursija prasidės nuo Rotušės aikštės, toliau bus keliaujama Didžiąja ir Pilies gatvėmis iki pat Valdovų rūmų muziejaus. Ekskursija pasibaigs keliaujant Senuoju Lietuvos valdovų keliu. Ekskursijos metu išgirsite daug pasakojimų apie viduramžių Vilnių, jo gyventojus, svečius, rengiamas šventes. Susipažinsite su istorine architektūra bei archeologiniais radiniais. Smalsiesiems tai bus geriausiai praleistas šeštadienis!

Kaune šeštadienį, J. Gruodžio memorialiniame muziejuje, skambės dainos, liaudiška muzika ir daug juoko! Visi vaikai, jų tėvai, seneliai ir draugai kviečiami užsukti į renginį „Vaikučių velykėlės". Čia visi susirinkusieji galės ridenti savo atsineštus margučius, spalvinti ir kitaip puošti butaforinius kiaušinius, šokti liaudines ratelius, dainuoti, žaisti ir visaip kaip kitaip linksmintis.

O klaipėdiečiai šeštadienį kviečiami praleisti Kultūros fabrike, kur bus rodomas jautrus ir šiltas šokio spektaklis „Baltoji lopšinė". Spektaklyje sutiksite keturis veikėjus: mažąjį Zuikutį, močiutę Karvę, kaimyną Antį ir mamą Zuikę. Spektaklis žavi savo paprasta, minimalizuota ir estetiškai švaria scenografija bei nuo spalvotų blizgučių apvalytais herojų kostiumais. Šokio teatro „Padi Dapi Fish" kūrybinė komanda puoselėja vieną sėkmingiausių savo tradicijų - vaikiškai auditorijai skirtus spektaklius.

Smalsiuosius ir sekmadienį, balandžio 12 d., kviesime praleisti dar vienoje ekskursijoje po vilnių - „Vilniaus kiemeliai". Klaidžiojant po Vilniaus senamiestį užsuksite ir susipažinsite su įdomiausiais kiemeliais. Vieni puošnūs ir erdvūs, kiti skurdesnis ir siauri - bet kiekvienas jų savotiškas ir turintis savo paslaptį bei istoriją. Ekskursijos metu sužinosite kaip gyveno paprasti miestiečiai, pirkliai ir amatininkai, išgirsite daug įdomių pasakojimų bei paslapčių.

Na o visus svajoklius kviečiame sekmadienį praleisti Vilniaus Keistuolių teatre, kur galėsite išvysti miuziklą, skirtą visai šeimai, „Juozapas ir jo svajonių apsiaustas". Šis miuziklas ne bet koks. Tai spalvingas pasakojimas, šiuolaikiškai ir intriguojančiai pateikiantis Biblinę istoriją apie Juozapą. Miuzikle nėra Biblijos sentimentalumo, o pasaulis parodomas toks, koks yra, tik paliekama teisė svajoti. Juk svajonės niekuomet nepasensta ir neatsibosta!

Šiokiadienių bei savaitgalio renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, vaikams, mamoms, tėčiams ir seneliams - tiek daug linksmybių visai šeimai vienoje vietoje dar niekada nebuvo! O jas visas galima rasti renginių portale Kur.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.