Audrius Rakauskas prisipažįsta, kas yra jo mėgstamiausias personažas

Maži ir dideli su nekantrumu laukia iš televizijos į kino teatrus persikeliančio smagaus, visuomet siurprizų pateikiančio specialiojo korespondento Gustavo. Šįsyk jam teks leistis į spalvingą kelionę drauge su sumaniuoju pagalbininku, visų mokslų ekspertu, kolega ir bendražygiu profesoriumi Kalėdausku.
© "Tauras Films"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Vis mažiau dienų liekant iki spalio 17 dienos, kuomet pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmas „Gustavo nuotykiai" pasieks Lietuvos kino teatrus, abu pagrindinius filmo herojus įkūnijęs aktorius Audrius Rakauskas papasakojo apie visa išmanantį ir kiek ekscentrišką profesoriaus Kalėdausko personažą.

Audrius Rakauskas prisipažįsta, kas yra jo mėgstamiausias personažas
© "Tauras Films"

Profesoriaus Kalėdausko dosjė iš jo paties lūpų:

Vardas: Velykis Kalėdauskas - Kūčys.

Amžius: Vyras pačiame jėgų žydėjime.

Profesija: Profesorius.

Gyvenamoji vieta: Lietuva.

Mano šūkis: „Jei nežinai, tai žinok!" arba „Jei nežinai, tai sužinok!" arba „Jei nežinai, tai - būk malonus - sužinok!"

Ką privalai apie mane žinoti: Daugkartinis Nobelio premijos kandidatas.

Bendra charakteristika: Mokslininkas iš prigimties. Fizikas, chemikas, biologas, istorikas ir MĄSTYTOJAS. Kartą jis sakė: „Diena be mokslo - tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko. Labiausiai nesuvokiama pasaulyje yra tai, kad tas pasaulis yra suvokiamas. Džiaugsmas matyti ir suprasti yra pati puikiausia gamtos dovana! Nors tai ir ne mano - ne Kalėdausko mintys - bet aš visiškai su tavim sutinku, Albertai Einsteinai!" Ir pridūrė: „Tu, Albertai, taip mąstai, o aš taip gyvenu!"

Audrius Rakauskas prisipažįsta, kas yra jo mėgstamiausias personažas
© "Tauras Films"

Audrius Rakauskas apie savo herojų:

„Profesorius Kalėdauskas yra truputį ironiškas, ekscentriškas, turi keletą neigiamų bruožų. Jis niekada nepripažins, kad yra neteisus, jei kas, mieliau suvers kaltę Gustavui. Arba jei reikia ką nors padaryti, o profesorius nenori, jis suras šimtą priežasčių, kodėl darbą atlikti turėtų Gustavas. Galima pajusti, kad šis herojus jaučiasi labai svarbus, jis net yra kartą pasakęs, kad televizijos laida turėtų vadintis ne „Gustavo enciklopedija", o „Profesoriaus Kalėdausko didžioji enciklopedija". 

Audrius Rakauskas prisipažįsta, kas yra jo mėgstamiausias personažas
© "Tauras Films"

Gustavas ir profesorius yra neatskiriami, nors ir turi priešingų savybių. Gustavas draugiškas, naivokas, o Kalėdauskas - protingesnis, mėgsta bičiulį pašiepti. Profesorius Kalėdauskas - mano mėgstamiausias personažas, pavyko sukurti labai įvairiapusišką jo charakterį. Jų priešprieša nepiktybiška, nors kartais jie gali ir pasižodžiuoti, tačiau vienas kitą puikiai papildo. Filme jie visur keliauja drauge nuo pat akimirkos, kai išplaukia pažvejoti."

Audrius Rakauskas prisipažįsta, kas yra jo mėgstamiausias personažas
© "Tauras Films"

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija", virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais", į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Spalvingas filmo „Gustavo nuotykiai" anonsas:

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.