Austėja Landsbergienė tapo naujos TV laidos vedėja

 (421)
Interaktyviai kuriama televizija „Laisvės TV" paskelbė naują laidą ir naują TV veidą.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prie žiūrovams TV ekranuose jau puikiai pažįstamo Andriaus Tapino jungiasi edukologė, socialinių mokslų daktarė Austėja Landsbergienė. Ji pristatys laidą „Elementaru su Austėja Landsbergiene", skirtą švietimo problematikai.

Kaip teigia laidos kūrėjai, „Elementaru su Austėja Landsbergiene" bus skirta ne tik švietimo bendruomenei, bet ir tėvams bei patiems moksleiviams. Čia jėgas sujungs trys grandys – žurnalistai, jaunieji edukologai bei praeities mokytojų-legendų komanda. Jie kartu analizuos problemas, modeliuos situacijas, eksperimentuos su naujomis moksleivių švietimo veiklomis ir formomis regionų mokyklose bei ieškos sprendimų, kuriuos atrasti yra elementaru, kaip laidoje ne kartą kartos Austėja Landsbergienė.

Pirmoji laida „Elementaru su Austėja Landsbergiene" bus skirta patyčių temai. Laidos kūrėjai analizuos švietimo strategiją patyčių mokyklose naikinimo klausimu, aiškinsis jos trūkumus ir geruosius aspektus, tikrins, kiek tam skiriama lėšų ir kaip jas panaudoti efektyviau. Laidos vedėja sudaužys mitą, kad mokyklų direktoriai turi per mažai laisvių, ir su Beata Tiškevič lankysis mokykloje, kurioje žinoma aktorė ir TV laidų vedėja patirdavo patyčias. Žinoma, jei mokykla neužtrenks durų prieš pat nosį.

Laisvės TV" prenumeratorius platformoje naujoji laida pasieks jau gruodžio 5 dieną, o jau gruodžio 6-ąją ją peržiūrėti galės visi.

„Laisvės TV" kanale „Elementaru su Austėja Landsbergiene" bus jau ketvirtoji laida. Naujo formato televizija, transliuojama tik internetu ir kuriama bei išlaikoma žiūrovų pagalba, startavo su intelektualios satyros vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu", vėliau pradėta transliuoti televizijos eterius jau anksčiau užkariavusi „Pinigų karta", o šią savaitę startuoja ir nauja laida „Mažos mūsų pergalės", kurioje bus kalbama apie mažus dalykus, vertus jais didžiuotis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.