Austėja Landsbergienė tapo naujos TV laidos vedėja

 (421)
Interaktyviai kuriama televizija „Laisvės TV" paskelbė naują laidą ir naują TV veidą.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prie žiūrovams TV ekranuose jau puikiai pažįstamo Andriaus Tapino jungiasi edukologė, socialinių mokslų daktarė Austėja Landsbergienė. Ji pristatys laidą „Elementaru su Austėja Landsbergiene", skirtą švietimo problematikai.

Kaip teigia laidos kūrėjai, „Elementaru su Austėja Landsbergiene" bus skirta ne tik švietimo bendruomenei, bet ir tėvams bei patiems moksleiviams. Čia jėgas sujungs trys grandys – žurnalistai, jaunieji edukologai bei praeities mokytojų-legendų komanda. Jie kartu analizuos problemas, modeliuos situacijas, eksperimentuos su naujomis moksleivių švietimo veiklomis ir formomis regionų mokyklose bei ieškos sprendimų, kuriuos atrasti yra elementaru, kaip laidoje ne kartą kartos Austėja Landsbergienė.

Pirmoji laida „Elementaru su Austėja Landsbergiene" bus skirta patyčių temai. Laidos kūrėjai analizuos švietimo strategiją patyčių mokyklose naikinimo klausimu, aiškinsis jos trūkumus ir geruosius aspektus, tikrins, kiek tam skiriama lėšų ir kaip jas panaudoti efektyviau. Laidos vedėja sudaužys mitą, kad mokyklų direktoriai turi per mažai laisvių, ir su Beata Tiškevič lankysis mokykloje, kurioje žinoma aktorė ir TV laidų vedėja patirdavo patyčias. Žinoma, jei mokykla neužtrenks durų prieš pat nosį.

Laisvės TV" prenumeratorius platformoje naujoji laida pasieks jau gruodžio 5 dieną, o jau gruodžio 6-ąją ją peržiūrėti galės visi.

„Laisvės TV" kanale „Elementaru su Austėja Landsbergiene" bus jau ketvirtoji laida. Naujo formato televizija, transliuojama tik internetu ir kuriama bei išlaikoma žiūrovų pagalba, startavo su intelektualios satyros vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu", vėliau pradėta transliuoti televizijos eterius jau anksčiau užkariavusi „Pinigų karta", o šią savaitę startuoja ir nauja laida „Mažos mūsų pergalės", kurioje bus kalbama apie mažus dalykus, vertus jais didžiuotis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.