Autistę dukterį auginanti mama feisbuke paprašė pagalbos: reakcija pribloškė

 (11)
Žmonės, kurie susivienija, kad padėtų į bėdą patekusiam žmogui, yra didžiulė jėga. Internetas – puiki priemonė ieškoti pagalbos ir ją surasti.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Amerikietė Deborah Skouson turi šiek tiek daugiau kaip 500 draugų feisbuke. Kai čia ji paprašė pagalbos savo mylimai dukrytei, nesitikėjo sulaukti tokios didžiulės reakcijos.

Praėjusią savaitę moteris kreipėsi į savo feisbuko draugus. Autistę dukterį Cami auginanti moteris parašė, kad jos mergaitė yra itin pamėgusį vieną raudoną gėlėtą palaidinę, kurią jau baigia sudėvėti. Mergaitė ją dėvi nuo darželio laikų, jau 4 -5 metus. Kadangi autizmu serganti mergaitė be jos tiesiog negali gyventi, mama jai pirko šias palaidines nuolat. Tačiau dabar jokia parduotuvė jomis nebeprekiauja.

Moteris išsiaiškino, kad palaidinės buvo gaminamos 2011 - 2012 metais ir dabar jau nebepardavinėjamos.

Kadangi Cami negali be jos gyventi, mylinti mama paklausė savo draugų - gal jie turi ar bent žino, kur galima gauti bent vieną tokią pačią palaidinę dukteriai. Deborah pabrėžė, kad atsilygins už palaidinę ir apmokės jos siuntimo išlaidas.

Mama sako, kad ne kartą pirko kitokias, panašias į šią palaidinę, tačiau Cami jos netiko.

Po to, kai šiuo mamos prašymu pasidalino populiarus žurnalistas ir TV laidų vedėjas Frankas Sommervile, pagalbos prašymas ėmė plisti žaibiškai.

Autistus vaikus auginančios šeimos komentaruose rašė, kad puikiai supranta mamą ir žino, ką reiškia, kai vaikas prisiriša prie vieno daikto, rūbo ar žaislo.

Praėjus maždaug savaitei po pirmojo mamos pagalbos prašymo, paaiškėjo, kad žmonių gerumas yra milžiniškas. Iš įvairiausių pasaulio kampelių į Cami namus ėmė plaukti įvairaus dydžio raudonosios gėlėtos palaidinės.

Ir kaip vakar feisbuke parašė Deborah, jos dukrytė jau turi... 80 tokių palaidinių!!!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.