Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"

Grupės „Freaks on Floor" lyderis dainininkas Justinas Jarutis (29 m.) su žmona Justina augina beveik metukų Adelę.
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vaiko gimimas, pasak Justino, padaro pasaulį geresnį ir niekaip nevaržo net menininkų laisvės. Puikus to įrodymas – ne taip seniai sukurta reto grožio daina ir ją lydintys Justino žodžiai: „O viskas išties yra labai paprasta. „Angel" parašiau Adelei. Dukrai, angelui ir pačiam linksmiausiam, tyriausiam žmogui, kurį kada nors teko pažinoti."

Ar tapus tėvu įvyksta kažkas tokio?

Būtų keista, kad neįvyktų, aš kalbu kaip tėtis. Aš sau nuo maždaug 19 m. kartojau, kad labai noriu turėti vaikų. Vienintelis dalykas, ko tikrai siekiau, – finansinio stabilumo iki susilaukiant vaiko. O kad dukra atėjo dabar, o ne anksčiau, tai, matyt, taip ir turėjo būti.

Dalyvavote gimdyme?

Žinoma, bet buvo labai baisu. Gimdykla buvo labai maža, kai ateidavo gydytojas, aš pasitraukdavau į koridorių, be to, nesu toks žmogus, kuris norėtų viską stebėti. Sėdžiu sau, nosį įkišęs į telefoną, ir mane kviečia: „Jau prasidėjo." Bėgau koridoriais, vos spėjau.

Koks jausmas, atrodė, kad įvyko stebuklas?

Keistas jausmas, dabar, kai pagalvoju, aš to net aiškiai neatsimenu, visa tai atrodė kaip sapnas. Lyg ir žinai teoriškai, kad vaikai gimsta iš mamos, bet žiūri ir nesuvoki: „Kaip?" Suprantu, kodėl visi gimimą vadina stebuklu, nes kai TAI įvyksta, atrodo, neįtikėtina. Dabar kiekvieną rytą atsikėlę su žmona pagalvojame, kokie mes laimingi ir palaiminti, kad turime tokį vaiką.

Kokį?

Sveiką, gerą, visada linksmą, gerai miegantį, mūsų. Ji tikrai tokia gera, nesakau, kad nebūna sunkių ir bemiegių naktų, visko pasitaiko. Štai šiąnakt truputėlį nemiegojome, keičiame režimą, miego laiką, gal dėl to, o gal ir dantukus skauda.

Visą interviu su dainininku skaitykite naujausiame „Tavo vaiko" numeryje (nr. 2).

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© Fotografė Nendrė

Šis numeris – šventinis, žurnalas švenčia net 26–ąjį savo gimtadienį.

Jame skaitykite:

„Ką daryti, jei kiemo draugas nuskriaudė mano vaiką?" – neretai savo laiškuose redakcijai klausia mamos. „Svetimų vaikų auklėti nereikia, nors ir kaip skaudėtų širdį dėl savojo", – pataria psichologė Jūratė Baltuškienė str. „Mažasis mušeika".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Pokalbį su psichologe psichoterapeute Aušra Kuriene apie tai, kaip technologijų, galimybių, bendravimo iššūkiai keičia mamos įvaizdį. Str. „Trio karta: mama, telefonas ir kūdikis".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Pietų miegas darželyje neretai virsta baubu, dėl kurio mažieji nenori ten likti. Pasak švietimo pagalbos skyriaus vedėjos Gražinos Šeibokienės, teisės aktai reglamentuoja, kad vaikui būtų užtikrintas poilsis, bet tas poilsis nebūtinai yra miegojimas ar netgi gulėjimas, jei vaikui to nereikia. Daugiau apie tai str. „Komanda: užsiklok, užsimerk, nejudėk".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Odontologai rekomenduoja cukraus ir saldumynų vaikams duoti tik kartą per savaitę, pavyzdžiui, šeštadieniais. Vaikų ligoninės gydytoja endokrinologė Gražina Mickūnaitienė nėra tikra dėl šios praktikos: „Jei visą dieną ir dideliais kiekiais valgomi saldumynai, endokrininė sistema patiria šoką." Skaitykite str. „Saldumynai šeštadieniais – ne išeitis".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Mūsų namų istorijos šįkart kviečia susipažinti su Mindaugu ir Toma, kurių namuose krykščia, juokiasi, verkia, ropoja, bėgioja net keturi vaikai: jų 1 m. Benas ir globojami – 9 m. Alina, 1 m. 9 mėn. Drąsutis, ir 1,5 mėn. Gintaras. Juos tėvai paliko ar nesugeba auginti. Skaitykite str. „Gandras ant stogo buvo ženklas".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Viršelyje – sesutės – Rusnė (3,5 m.) ir Ūla (1 mėn.)

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© Fotografė Nendrė

Vyresnėlė visus 2014–uosius buvo „Tavo vaiko“ „redakcijos“ kūdikis. Kai šeimoje atsirado jaunesnioji dukrytė, mama Laura nusprendė pasidaryti gražią šeimos fotosesiją. Sesučių ryšys atrodė toks gražus ir tikras, kad ir nuotraukose tai atsispindi. Rusnė iš tiesų labai šiltai ir švelniai priėmė gimusią sesę, jai buvo taip įdomu ir gražu, kad nuolat ją glostė ir ja rūpinosi. Mama sako, kad visa šeima labai stengėsi, jog gimus jaunėlei vyresniajai mergaitei dėmesio nė kiek nesumažėtų.

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© Fotografė Nendrė

Kadangi fotosesija vyko namuose, niekur skubėti ir pratintis prie naujos aplinkos nereikėjo. Ūla ramiai sau miegojo, o Rusnė ir šiaip mielai pozuoja, kol pavargsta. Pasak mamos Lauros, vyresnėlei fotografuotis labai patinka, pilni telefonai jos pačios darytų asmenukių.

PRENUMERATA INTERNETE - patogiausias būdas kiekvieną mėnesį pirmiesiems sulaukti TAVO VAIKO savo namuose. Daugiau informacijos ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.