Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"

Grupės „Freaks on Floor" lyderis dainininkas Justinas Jarutis (29 m.) su žmona Justina augina beveik metukų Adelę.
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vaiko gimimas, pasak Justino, padaro pasaulį geresnį ir niekaip nevaržo net menininkų laisvės. Puikus to įrodymas – ne taip seniai sukurta reto grožio daina ir ją lydintys Justino žodžiai: „O viskas išties yra labai paprasta. „Angel" parašiau Adelei. Dukrai, angelui ir pačiam linksmiausiam, tyriausiam žmogui, kurį kada nors teko pažinoti."

Ar tapus tėvu įvyksta kažkas tokio?

Būtų keista, kad neįvyktų, aš kalbu kaip tėtis. Aš sau nuo maždaug 19 m. kartojau, kad labai noriu turėti vaikų. Vienintelis dalykas, ko tikrai siekiau, – finansinio stabilumo iki susilaukiant vaiko. O kad dukra atėjo dabar, o ne anksčiau, tai, matyt, taip ir turėjo būti.

Dalyvavote gimdyme?

Žinoma, bet buvo labai baisu. Gimdykla buvo labai maža, kai ateidavo gydytojas, aš pasitraukdavau į koridorių, be to, nesu toks žmogus, kuris norėtų viską stebėti. Sėdžiu sau, nosį įkišęs į telefoną, ir mane kviečia: „Jau prasidėjo." Bėgau koridoriais, vos spėjau.

Koks jausmas, atrodė, kad įvyko stebuklas?

Keistas jausmas, dabar, kai pagalvoju, aš to net aiškiai neatsimenu, visa tai atrodė kaip sapnas. Lyg ir žinai teoriškai, kad vaikai gimsta iš mamos, bet žiūri ir nesuvoki: „Kaip?" Suprantu, kodėl visi gimimą vadina stebuklu, nes kai TAI įvyksta, atrodo, neįtikėtina. Dabar kiekvieną rytą atsikėlę su žmona pagalvojame, kokie mes laimingi ir palaiminti, kad turime tokį vaiką.

Kokį?

Sveiką, gerą, visada linksmą, gerai miegantį, mūsų. Ji tikrai tokia gera, nesakau, kad nebūna sunkių ir bemiegių naktų, visko pasitaiko. Štai šiąnakt truputėlį nemiegojome, keičiame režimą, miego laiką, gal dėl to, o gal ir dantukus skauda.

Visą interviu su dainininku skaitykite naujausiame „Tavo vaiko" numeryje (nr. 2).

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© Fotografė Nendrė

Šis numeris – šventinis, žurnalas švenčia net 26–ąjį savo gimtadienį.

Jame skaitykite:

„Ką daryti, jei kiemo draugas nuskriaudė mano vaiką?" – neretai savo laiškuose redakcijai klausia mamos. „Svetimų vaikų auklėti nereikia, nors ir kaip skaudėtų širdį dėl savojo", – pataria psichologė Jūratė Baltuškienė str. „Mažasis mušeika".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Pokalbį su psichologe psichoterapeute Aušra Kuriene apie tai, kaip technologijų, galimybių, bendravimo iššūkiai keičia mamos įvaizdį. Str. „Trio karta: mama, telefonas ir kūdikis".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Pietų miegas darželyje neretai virsta baubu, dėl kurio mažieji nenori ten likti. Pasak švietimo pagalbos skyriaus vedėjos Gražinos Šeibokienės, teisės aktai reglamentuoja, kad vaikui būtų užtikrintas poilsis, bet tas poilsis nebūtinai yra miegojimas ar netgi gulėjimas, jei vaikui to nereikia. Daugiau apie tai str. „Komanda: užsiklok, užsimerk, nejudėk".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Odontologai rekomenduoja cukraus ir saldumynų vaikams duoti tik kartą per savaitę, pavyzdžiui, šeštadieniais. Vaikų ligoninės gydytoja endokrinologė Gražina Mickūnaitienė nėra tikra dėl šios praktikos: „Jei visą dieną ir dideliais kiekiais valgomi saldumynai, endokrininė sistema patiria šoką." Skaitykite str. „Saldumynai šeštadieniais – ne išeitis".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Mūsų namų istorijos šįkart kviečia susipažinti su Mindaugu ir Toma, kurių namuose krykščia, juokiasi, verkia, ropoja, bėgioja net keturi vaikai: jų 1 m. Benas ir globojami – 9 m. Alina, 1 m. 9 mėn. Drąsutis, ir 1,5 mėn. Gintaras. Juos tėvai paliko ar nesugeba auginti. Skaitykite str. „Gandras ant stogo buvo ženklas".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Viršelyje – sesutės – Rusnė (3,5 m.) ir Ūla (1 mėn.)

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© Fotografė Nendrė

Vyresnėlė visus 2014–uosius buvo „Tavo vaiko“ „redakcijos“ kūdikis. Kai šeimoje atsirado jaunesnioji dukrytė, mama Laura nusprendė pasidaryti gražią šeimos fotosesiją. Sesučių ryšys atrodė toks gražus ir tikras, kad ir nuotraukose tai atsispindi. Rusnė iš tiesų labai šiltai ir švelniai priėmė gimusią sesę, jai buvo taip įdomu ir gražu, kad nuolat ją glostė ir ja rūpinosi. Mama sako, kad visa šeima labai stengėsi, jog gimus jaunėlei vyresniajai mergaitei dėmesio nė kiek nesumažėtų.

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© Fotografė Nendrė

Kadangi fotosesija vyko namuose, niekur skubėti ir pratintis prie naujos aplinkos nereikėjo. Ūla ramiai sau miegojo, o Rusnė ir šiaip mielai pozuoja, kol pavargsta. Pasak mamos Lauros, vyresnėlei fotografuotis labai patinka, pilni telefonai jos pačios darytų asmenukių.

PRENUMERATA INTERNETE - patogiausias būdas kiekvieną mėnesį pirmiesiems sulaukti TAVO VAIKO savo namuose. Daugiau informacijos ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis Arklio Dominyko pasakų festivalis vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 8 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.

Piršlybų įkarštyje vaikas padarė tai, ko iš jo niekas nesitikėjo (1)

Gali iki smulkių detalių apgalvoti piršlybų scenarijų, bet jei šalia bus vaikų, nepamiršk, kad netikėtumų gali būti visada.

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.