Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"

Grupės „Freaks on Floor" lyderis dainininkas Justinas Jarutis (29 m.) su žmona Justina augina beveik metukų Adelę.
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vaiko gimimas, pasak Justino, padaro pasaulį geresnį ir niekaip nevaržo net menininkų laisvės. Puikus to įrodymas – ne taip seniai sukurta reto grožio daina ir ją lydintys Justino žodžiai: „O viskas išties yra labai paprasta. „Angel" parašiau Adelei. Dukrai, angelui ir pačiam linksmiausiam, tyriausiam žmogui, kurį kada nors teko pažinoti."

Ar tapus tėvu įvyksta kažkas tokio?

Būtų keista, kad neįvyktų, aš kalbu kaip tėtis. Aš sau nuo maždaug 19 m. kartojau, kad labai noriu turėti vaikų. Vienintelis dalykas, ko tikrai siekiau, – finansinio stabilumo iki susilaukiant vaiko. O kad dukra atėjo dabar, o ne anksčiau, tai, matyt, taip ir turėjo būti.

Dalyvavote gimdyme?

Žinoma, bet buvo labai baisu. Gimdykla buvo labai maža, kai ateidavo gydytojas, aš pasitraukdavau į koridorių, be to, nesu toks žmogus, kuris norėtų viską stebėti. Sėdžiu sau, nosį įkišęs į telefoną, ir mane kviečia: „Jau prasidėjo." Bėgau koridoriais, vos spėjau.

Koks jausmas, atrodė, kad įvyko stebuklas?

Keistas jausmas, dabar, kai pagalvoju, aš to net aiškiai neatsimenu, visa tai atrodė kaip sapnas. Lyg ir žinai teoriškai, kad vaikai gimsta iš mamos, bet žiūri ir nesuvoki: „Kaip?" Suprantu, kodėl visi gimimą vadina stebuklu, nes kai TAI įvyksta, atrodo, neįtikėtina. Dabar kiekvieną rytą atsikėlę su žmona pagalvojame, kokie mes laimingi ir palaiminti, kad turime tokį vaiką.

Kokį?

Sveiką, gerą, visada linksmą, gerai miegantį, mūsų. Ji tikrai tokia gera, nesakau, kad nebūna sunkių ir bemiegių naktų, visko pasitaiko. Štai šiąnakt truputėlį nemiegojome, keičiame režimą, miego laiką, gal dėl to, o gal ir dantukus skauda.

Visą interviu su dainininku skaitykite naujausiame „Tavo vaiko" numeryje (nr. 2).

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© Fotografė Nendrė

Šis numeris – šventinis, žurnalas švenčia net 26–ąjį savo gimtadienį.

Jame skaitykite:

„Ką daryti, jei kiemo draugas nuskriaudė mano vaiką?" – neretai savo laiškuose redakcijai klausia mamos. „Svetimų vaikų auklėti nereikia, nors ir kaip skaudėtų širdį dėl savojo", – pataria psichologė Jūratė Baltuškienė str. „Mažasis mušeika".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Pokalbį su psichologe psichoterapeute Aušra Kuriene apie tai, kaip technologijų, galimybių, bendravimo iššūkiai keičia mamos įvaizdį. Str. „Trio karta: mama, telefonas ir kūdikis".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Pietų miegas darželyje neretai virsta baubu, dėl kurio mažieji nenori ten likti. Pasak švietimo pagalbos skyriaus vedėjos Gražinos Šeibokienės, teisės aktai reglamentuoja, kad vaikui būtų užtikrintas poilsis, bet tas poilsis nebūtinai yra miegojimas ar netgi gulėjimas, jei vaikui to nereikia. Daugiau apie tai str. „Komanda: užsiklok, užsimerk, nejudėk".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Odontologai rekomenduoja cukraus ir saldumynų vaikams duoti tik kartą per savaitę, pavyzdžiui, šeštadieniais. Vaikų ligoninės gydytoja endokrinologė Gražina Mickūnaitienė nėra tikra dėl šios praktikos: „Jei visą dieną ir dideliais kiekiais valgomi saldumynai, endokrininė sistema patiria šoką." Skaitykite str. „Saldumynai šeštadieniais – ne išeitis".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Mūsų namų istorijos šįkart kviečia susipažinti su Mindaugu ir Toma, kurių namuose krykščia, juokiasi, verkia, ropoja, bėgioja net keturi vaikai: jų 1 m. Benas ir globojami – 9 m. Alina, 1 m. 9 mėn. Drąsutis, ir 1,5 mėn. Gintaras. Juos tėvai paliko ar nesugeba auginti. Skaitykite str. „Gandras ant stogo buvo ženklas".

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© TAVO VAIKAS


Viršelyje – sesutės – Rusnė (3,5 m.) ir Ūla (1 mėn.)

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© Fotografė Nendrė

Vyresnėlė visus 2014–uosius buvo „Tavo vaiko“ „redakcijos“ kūdikis. Kai šeimoje atsirado jaunesnioji dukrytė, mama Laura nusprendė pasidaryti gražią šeimos fotosesiją. Sesučių ryšys atrodė toks gražus ir tikras, kad ir nuotraukose tai atsispindi. Rusnė iš tiesų labai šiltai ir švelniai priėmė gimusią sesę, jai buvo taip įdomu ir gražu, kad nuolat ją glostė ir ja rūpinosi. Mama sako, kad visa šeima labai stengėsi, jog gimus jaunėlei vyresniajai mergaitei dėmesio nė kiek nesumažėtų.

Dainininkas Justinas Jarutis: „Nuo 19 m. sau kartojau, kad noriu vaikų"
© Fotografė Nendrė

Kadangi fotosesija vyko namuose, niekur skubėti ir pratintis prie naujos aplinkos nereikėjo. Ūla ramiai sau miegojo, o Rusnė ir šiaip mielai pozuoja, kol pavargsta. Pasak mamos Lauros, vyresnėlei fotografuotis labai patinka, pilni telefonai jos pačios darytų asmenukių.

PRENUMERATA INTERNETE - patogiausias būdas kiekvieną mėnesį pirmiesiems sulaukti TAVO VAIKO savo namuose. Daugiau informacijos ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.