Dizainerė Indra Dovydėnaitė atvira: ne kiekvienam tinka ryškūs drabužiai

„Pavasaris ir spintoje pavasaris, todėl metas peržiūrėti ne tik savo, bet ir vaiko drabužinę. Mamai į pagalbą skuba mamos, žinomos dizainerės“, – pristatydama balandžio mėnesio žurnalo „Tavo vaikas“ numerį sako vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Dizainerės Indros Dovydėnaitės, 4 metų Fridos mamos, patarimai mamoms, pavasarį sumaniusioms atlikti vaiko spintos „reviziją":

„Svarbiausia – gerai pasižiūrėti į vaiką ir pasistengti suprasti, kokios spalvos jam tinka. Tai, kad mūsų vaikai puošiami spalvomis, kurios jiems visiškai netinka, man labiausiai „kliūva“.

Daugumos vaikų bruožai yra labai švelnūs, oda itin skaisti, todėl ne kiekvienam tinka ryškūs drabužiai. Nebijokite pastelinių spalvų ir visų jų atspalvių, jie puikiai dera tarpusavyje. Be to, pastelinė – šio pavasario klyksmas. Prie pastelinių spalvų dera juoda ir balta – tai atveria tiek galimybių eksperimentuoti ir žaisti!

Kad būtų lengviau, visada verta turėti paprasčiausius džinsus – prie jų dera beveik viskas.

Vaiko spintoje turi būti patogūs, kokybiški drabužiai ir, žinoma... laisvė! Leiskite bent vieną drabužių derinuką susiderinti pačiam vaikui: tiesiog dėl to, kad pažintumėte jį. Kas žino, gal vaiko stiliaus pojūtis geresnis nei jūsų? Būna ir taip.“

Ką privalu vaikui nupirkti šį pavasarį?

Švarką. Šio pavasario topas - mokyklinės uniformos tipo švarkeliai iš vilnos, tvido... Švarkas gražiai dera prie kepuraitės ir šalikėlio. Suprantu, kad tai gana nepraktiškas drabužis, su striuke visada paprasčiau, bet jei norite, kad vaikas atrodytų žavingai, pirkite švarkelį.

Ar turite mėgstamą vaikiškos mados kūrėją-dizainerį?

Nesivaikome vaikiškų madų. Tačiau Fridai patinka „Chanel“. Iš tolo atpažįsta šių mados namų kūrinius: „Mama, matei, su „Chanel“ suknele?!“

O jei Frida apsirengia taip, kaip jums nelabai patinka, kokia būna jūsų reakcija?

Manau, jei vaikas nori ir tai nekelia pavojaus jo sveikatai, tegul rengiasi kaip panorėjęs. Kažkada Frida yra išėjusi iš namų su dvidešimčia įvairių kaklo vėrinių.

Frida mėgsta ekstravagantiškus drabužius. Jai patinka, kai į ją atkreipia dėmesį kaip tik dėl to, kad dėvi „keistą" daiktą. „Kaip keista!" – tai jai skamba lyg geriausias įvertinimas.

Minčių, ką apie vaikiškas madas sako kitos garsios dizainerės mamos, ieškokite redaktorės Eglės Čepavičienės parengtame žurnalo priede „Vaiko spinta“.

Dizainerė Indra Dovydėnaitė atvira: ne kiekvienam tinka ryškūs drabužiai
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Žurnalo „Tavo vaikas" kūrėjų nuomone, madingiausias šio pavasario aksesuaras - iš mamos rankinės kyšanti knyga ar žurnalas. Džiaugiamės, kad šią mūsų iniciatyvą parėmė 2 mėn. Elžbietos tėvai garsūs žurnalistai TV laidų vedėjai Indrė ir Paulius Skučai. Jie vis dar panirę į tėvystės euforiją. Skaitykite žurnalo redaktorės Vaivos Grigaitienės str. „Kūdikis keičia planus“.

Dizainerė Indra Dovydėnaitė atvira: ne kiekvienam tinka ryškūs drabužiai
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Žurnalą „Tavo vaikas“ kuria mamos. Šį pavasarį mūsų nuomonė kaip niekad sutapo: šventės, kai namuose dūksta maži vaikai, o vienas net triskart per naktį keliasi žįsti, turėtų būti lengvos. Lengvai pagaminamos, dovanojančios lengvą nuotaiką ir paliekančios lengvumo jausmą, kai pasibaigia. Jos turėtų būti atostogos širdžiai, mintims ir jausmams.

Lengvas Velykų šventės idėjas mes jau išbandėme, išbandykite ir jūs! (str. „Lengvai!“)

Dizainerė Indra Dovydėnaitė atvira: ne kiekvienam tinka ryškūs drabužiai
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Nauji vėjai pamažu įsisuka ir į vaiko virtuvėlę. Kai kurių šalių pediatrai rekomenduoja jau 4-5-ą gyvenimo mėnesį kūdikį primaitinti tirštu maistu, o kai kur pirmasis jo tirštas maistas yra ne daržovienė ar kruopienė, o mėsa. Garsaus šalies vaikų gastroenterologo doc. dr. Vaidoto Urbono nuomonę apie tai sužinosite perskaitę str. „Mėsa - nuo 6 mėnesių?"

Dizainerė Indra Dovydėnaitė atvira: ne kiekvienam tinka ryškūs drabužiai
© Žurnalas "Tavo vaikas"


„Kitoks" vaikas. Kaip jį mylėti? Psichologijos konsultantų klausė mūsų žurnalo skaitytoja, 4 vaikų mama.

Dizainerė Indra Dovydėnaitė atvira: ne kiekvienam tinka ryškūs drabužiai
© Žurnalas "Tavo vaikas"

Jei ir jūs norite tapti ypač populiarios žurnalo „Tavo vaikas" rubrikos „Psichologo kabinetas" herojais, rašykite info@tavovaikas.lt.

Viršelyje – 2 m. 8 mėn. Oskaras Jonas

Dizainerė Indra Dovydėnaitė atvira: ne kiekvienam tinka ryškūs drabužiai
© Fotografės Nendrės


Šio viršelio fotosesija truko gan ilgai, nes mūsų modelis  Oskaras Jonas, pasirodo, yra gimęs derėtis: nusišypsoti sutiko tik su sąlyga, kad fotografė leis išjungti fotoaparatą. Tad viena šypsena – ir Oskaras Jonas jau bėga paspausti fotoaparato mygtuko.

Mama Roberta: „Oskaras Jonas – labai aktyvus vaikas. Mėgstamiausia jo veikla – kartu su 6 m. broliu Kajumi žaisti futbolą. Vaikai šią sporto šaką pamėgo, nes jų tėtis –  Saulius Mikoliūnas, futbolininkas profesionalas. Jis neretai ir namuose rengia futbolo varžybas. Dažniausiai Kajus būna vienoje, o tėtis su Oskaru Jonu – kitoje komandoje. Paprastai tėtis jaunėlį pasisodina ant sprando ir jiedu kartu spardo kamuolį.

Kas žino, gal viršeliui nufotografavome būsimą futbolo žvaigždę?"

Žurnalo viršelio dekoracijos iš www.sapnunamai.lt ir www.smartart.lt


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.