Ekstremalus gimdymas: rusė dvynukes pagimdė netikėtoje vietoje

 (1)
Keleiviniame lėktuve, kuris skrido į Jakutiją, netikėtai prasidėjo gimdymas. Įdomu tai, kad į pasaulį skubėjo ne vienas, o keli mažyliai, kurie abu gimė ore, lėktuvui nespėjus nusileisti.
© Shutterstock nuotr.

Rusijai priklausančiame lėktuve, kuris skrido iš Zyriansko į Jakutską, gegužės 7 dieną keliavo ir nėščia rusė Irina Vasilkova (25). Sąrėmiai jai prasidėjo jau lėktuvui pakilus, maždaug pusantros valandos nuo skrydžio pradžios. Iki kelionės tikslo dar buvo likę apie pusantros valandos skrydžio. Iš viso lėktuvu skrido 15 žmonių.

TAIP PAT SKAITYKITE:
4 tėvų auklėjimo tipai: kuris iš jų esate jūs?
Daugiavaikė ukmergiškė imasi verslo, kuriam įkvėpė asmeninė patirtis

Kaip žiniasklaidai pasakojo lėktuvo palydovė Kristina Kondratjeva, po to, kai sužinojo, jog viena iš keleivių gimdo, veiksmas vyko it veiksmo filme: ji pasiteiravo salone sėdinčių keleivių, gal netyčia yra skrendančių medikų. Pasirodo, kad taip! 47 -erių metų gydytoja, padedama orlaivio palydovės ir priėmė gimdymą, kuris vyko taip greitai, kad lėktuvas nespėjo nusileisti.

Pirmoji iš dvynių gimė tada, kai lėktuvas jau buvo pasiruošęs nusileidimui, po 15 minučių gimė ir jos sesutė. Lėktuvui nusileidus prie jo privažiavo greitosios medicinos pagalbos automobilis, kuris nugabeno gimdyvę su dviem naujagimiais į Jakutsko ligoninę. Pranešama, kad visų trijų būklė yra gera, pavojaus gyvybei nėra.

Įdomu, kad šių avialinijų darbuotojams jau ne  pirmą kartą tenka priimti gimdymą. Kaip sakė lėktuvo stiuardesė Kristina, padėjusi priimti gimdymą, jai labai padėjo teorinės žinios, gautos pirmosios pagalbos apmokymų metu, kuriuos turi baigti visos stiuardesės.

Naujagimėms mergaitėms oro bendrovė "Poliarinės avialinijos" padovanojo teisę nemokamai skristi maršrutu Jakutskas - Zyrianskas - Jakutskas iki joms sukaks 18 metų.

Dvynukus ore pagimdžiusi moteris jau turi 4 metų dukrytę.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Motina paviešino širdį draskančią savo sūnaus nuotrauką (17)

Motina, paskelbusi savo dešimtmečio sūnaus nuotrauką, sako: „Taip, žinau, kad žmonės mane gali pasmerkti. Tačiau aš turiu tuo pasidalinti“.

4 vaikų tėtis Antanas Juknevičius gimstant sūnui nesulaikė ašarų (4)

Antanas Juknevičius apie mažėlio sūnaus gimimą sako atvirai: „Tai jau ketvirtas kartas, bet, tiesą sakant, apsižliumbiau kaip ir kitais kartais".

Nėščios moters nuotrauka slepia tragišką paslaptį (10)

Socialinių tinklų sensacija šiomis dienomis tapo viena besiilsinčios nėščiosios nuotrauka. Vyras, kuris nufotografavo žmoną, paviešino liūdną jos istoriją. Jo mylimoji laukiasi kūdikio, kuriam nelemta gyventi.

Nufilmavo, kaip kūdikiui uždėjus akinius, jis pirmą kartą aiškiai pamato mamą (VIDEO) (5)

Kai mažam kūdikiui akių ligų gydytojai diagnozuoja vieną ar kitą regos sutrikimą, kuriam koreguoti būtini akiniai, tėvai ne juokais sunerimsta: kaip tokiam mažulėliui pritaikyti tinkamus akinius ir, svarbiausia, kaip jis į juos sureaguos.

Ką Vilniaus knygų mugėje šiemet veiks vaikai

Kaip ir kasmet, Vilniaus knygų mugėje „Vaikų literatūros salėje“ vaikams veiklos netrūks. Čia lauks ne tik Lietuvos ir užsienio leidėjų knygos, bet ir pasakos bei spektakliai.

Esamus ir būsimus tėvus kviečia nemokamos paskaitos Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

TAVO VAIKO premjeroje – lietuviškai dubliuotas filmas ŠUNS TIKSLAS

Filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip (78)

Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.

Rekordinio svorio naujagimį moteris pagimdė pati (22)

Sūnaus susilaukusi mama sako, kad visada svajojo apie „drūtą“ vaiką, tačiau, kad naujagimis bus tokio didelio svorio, nesitikėjo.

Ultragarso nuotrauka nėščiąją nuliūdino: svajonė žlugo (2)

Kalbėti apie patirtą persileidimą išdrįsta ne kiekviena moteris. Nors tai ir dažna problema tarp vaisingo amžiaus moterų, daugelis jų linkusios šį liūdną faktą kuo greičiau pamiršti.

Įspūdingos mamos ir dviejų jos dukterų nuotraukos (3)

Fotografuoti savo vaikus mėgsta daugelis tėvų, tačiau kaip padaryti, kad fotosesijos nebūtų nuobodžios? Viena kūrybinga tinklaraštininkė sugalvojo šį tą įdomaus.

Sužinoję, kas yra šios dvi mergaitės, aplinkiniai neslepia nuostabos (10)

Mažylės Kalani ir Jarani sulaukia tikrai nemažai dėmesio – daug kas nori pamatyti dailiąsias dvynes. Taip, jos žavios, mielos, tačiau aplinkinių ir žiniasklaidos dėmesio susilaukė dėl vienos ypatingos priežasties.

Žurnalas TAVO VAIKAS švenčia 25-erių metų gimtadienį

Sausio mėnesio pabaigoje prekyboje pasirodantis vasario mėnesio žurnalas TAVO VAIKAS (2017, Nr.2) yra ypatingas. Prieš dvidešimt penkerius metus pasirodęs tuomet pirmasis periodinis leidinys tėvams lyderio poziciją išlaiko ir šiandien. Apie 25 metų žurnalo jubiliejų, jo įkūrimo istoriją bei šiandieną pasakoja vyriausioji redaktorė.

Tai yra gražiausios žindymo nuotraukos, kokias tik esate matę (22)

Žindymas yra geriausia pradžia naujagimiui – tai ir maistas, ir vaistas. Neabejojama ir teigiama žindymo nauda pagimdžiusiai moteriai.

Iš gimdymo namų pavogtas vaikas surastas po 18 metų (11)

Neįtikėtina istorija, kuri šiomis dienomis apskriejo pasaulio žiniasklaidą iš JAV: gimdymo namuose pavogtas naujagimis surastas po 18 metų.