Gimdyvė apstulbo pamačiusi, kas jai gimė

 (54)
Likimas visada yra kupinas siurprizų. Be jų neapsieina ir retas nėštumas ar gimdymas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kim Guiley ir jos gyvenimo draugas Travis devynis mėnesius laukė vaikelio nežinodami, kokia bus jo lytis. Tai buvo sąmoningas poros apsisprendimas. Kim yra akušerės padėjėja – dula – todėl gerai pažįsta savo kūną, žino nėštumo sukeliamus pokyčius ir gimdymo eigą. Ji buvo įsitikinusi, kad gims mergaitė, nes nėštumas buvo labai panašus į anksčiau buvusįjį. Ir savijauta, ir fiziniai pokyčiai buvo kone analogiški. Pora jau augino trejų metų dukrytę Hazel, todėl džiaugėsi, kad gims sesytė pirmagimei.

Dar viena priežastis, kodėl jiems nebuvo svarbu žinoti vaiko lyties, buvo ta, kad 2015 metais moteris buvo patyrusi persileidimą, ir dabar ji tenorėjo susilaukti kūdikio. Sveiko kūdikio, nesvarbu, kokia lytis.

Tačiau šįkart stipri Kim intuicija nepasiteisino, ir viskas buvo ne taip, kaip jie įsivaizdavo.

Gimdymas vyko namuose, tačiau jį prižiūrėjusi specialistė pastebėjo, jog situacija klostosi taip, kad teks vykti baigti gimdyti į ligoninę. Kai vyras ėmė pakuoti daiktus kelionei į ligoninę, Kim pajuto, kad gimdymas jau artėja link kulminacijos – ji ėmė stumti ir netrukus sklandžiai gimė naujagimis.

Gimus vaikeliui tik po kurio laiko mama tarp kojyčių pamatė „kažką“, kas jai sukėlė šoką. Juk tai berniukas! Taip, taip, Kim ir Travis susilaukė naujagimio.

Būtent tokią akimirką ir užfiksavo gimdyme dalyvavusi fotografė Susannah Gill.

Moteris prisipažino, kad širdyje iš tiesų svajojo apie berniuką, nes auginti porelę buvo senas jos noras. Tačiau ji buvo susitaikiusi su mintimi, jog gims mergaitė ir labai jos laukė. Net ir vardą jai buvo iš anksto išrinkusi.

Tačiau visus mergaitiškus vardus jauniems tėvams teko pamiršti, o namo jie grįžo nešini sūnumi Theo Elliot​.

Kai po gimdymo jauni tėvai pamatė šias nuotraukas, jie kvatojo iš širdies. Natūrali reakcija ir nesuvaidintos emocijos iš tiesų yra įspūdingos, ar ne?

Stud. Muffin.

A photo posted by Kim Guiley (@blendingbeautiful) on Jul 27, 2016 at 2:45pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.

Daugiavaikėms kauniečių šeimoms – viešasis transportas už simbolinį mokestį

Tris ir daugiau vaikų auginančių šeimų atžalos Kauno mieste autobusais ir troleibusais važinėsis praktiškai nemokamai.

Feisbuke plinta nematytas kiaušinių marginimo būdas (2)

Artėjant Velykoms, vis dažniau susimąstome, kaip dažysime margučius. Šįkart pristatome Lietuvoje neįprastą būdą.

Neringa: be galo sunkus nėštumas ir neįtikėtinai lengvas gimdymas

Savo pirmagimio sūnaus greita ir lengva gimdymo istorija dalijasi Neringa. Tačiau jos nėštumas, atvirkščiai, buvo be galo sunkus. Jūsų gimdymo istorijų laukiame el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Fotoreportažas iš MAMŲ MUGĖS: kokios staigmenos čia laukia sutaupyti norinčių pirkėjų

Šiandien Vilniuje verslo centre „Gariūnai“ prasideda šeimų itin laukiamas renginys – „Mamų mugė“. Jos metu galima įsigyti nėščiosioms skirtų prekių, vaikų drabužėlių, avalynės, žaislų, vežimėlių, knygų ir dar visokiausių kitokių daiktų, skirtų vaikams nuo gimimo iki paauglystės.

Facebook padės ieškoti dingusių vaikų

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir patikros departamento vadove Emily Vacher aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.

„Žindymui draugiška“ iniciatyva įvertino Lietuvos ligonines: kurios nusipelnė didžiausio mamų palankumo (4)

Nė viena iš ligoninių neužtikrina minimalių sąlygų sėkmingai žindymo pradžiai. Tokią išvadą padarė iniciatyvos „Žindymui draugiška“ iniciatoriai, kurie apklausė beveik tūkstantį 2017 metais Lietuvoje gimdžiusių mamų.

Jolantos gimdymo istorija: labai norėjau gimdyti pati

Savo gimdymo istorija dalijasi Jolanta. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Ingridos gimdymo istorija: noriu nuraminti būsimas mamas – nebijokite!

Savo gimdymo istorija dalijasi Ingrida. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.

Sandra: vaiko prisiglaudimas atperka visas gimdymo kančias

Savo gimdymo istorija dalijasi Sandra. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

TAVO VAIKO premjeroje – mielas išdaigininkas TRIUŠIS PITERIS

Vaikų literatūros klasika žaismingai perkeliama į kino ekranus! Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Moteris sužinojo esanti nėščia likus 15 minučių iki gimdymo (4)

Australė Jayde Lawrence pagimdė kūdikį praėjus 15 minučių po to, kai sužinojo, kad ji nėščia. Kaip praneša laikraštis „The Daily Mail“, moteris manė, kad jai apendicitas.

Neeilinė fotosesija: per dideli rūbai atskleidė neišnešiotų kūdikių trapumą

Paramos projektas „Ankstukai" pavasarį pasitinka pristatydami fotografijų parodą „Auginu Lietuvą". Fotomenininkų darbuose per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia savo mažumą ir trapumą bei primena, koks reikalingas yra aplinkinių dėmesys ir rūpestis, kai visas pasaulis tau per didelis.

Išnagrinėti du trečdaliai vaiko pinigų prašymų (3)

Iš visų pateiktų prašymų skirti vadinamuosius „vaiko pinigus“ šiuo metu priimta 71 proc. sprendimų dėl išmokos vaikui skyrimo.