Gimdyvė apstulbo pamačiusi, kas jai gimė

 (54)
Likimas visada yra kupinas siurprizų. Be jų neapsieina ir retas nėštumas ar gimdymas.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kim Guiley ir jos gyvenimo draugas Travis devynis mėnesius laukė vaikelio nežinodami, kokia bus jo lytis. Tai buvo sąmoningas poros apsisprendimas. Kim yra akušerės padėjėja – dula – todėl gerai pažįsta savo kūną, žino nėštumo sukeliamus pokyčius ir gimdymo eigą. Ji buvo įsitikinusi, kad gims mergaitė, nes nėštumas buvo labai panašus į anksčiau buvusįjį. Ir savijauta, ir fiziniai pokyčiai buvo kone analogiški. Pora jau augino trejų metų dukrytę Hazel, todėl džiaugėsi, kad gims sesytė pirmagimei.

Dar viena priežastis, kodėl jiems nebuvo svarbu žinoti vaiko lyties, buvo ta, kad 2015 metais moteris buvo patyrusi persileidimą, ir dabar ji tenorėjo susilaukti kūdikio. Sveiko kūdikio, nesvarbu, kokia lytis.

Tačiau šįkart stipri Kim intuicija nepasiteisino, ir viskas buvo ne taip, kaip jie įsivaizdavo.

Gimdymas vyko namuose, tačiau jį prižiūrėjusi specialistė pastebėjo, jog situacija klostosi taip, kad teks vykti baigti gimdyti į ligoninę. Kai vyras ėmė pakuoti daiktus kelionei į ligoninę, Kim pajuto, kad gimdymas jau artėja link kulminacijos – ji ėmė stumti ir netrukus sklandžiai gimė naujagimis.

Gimus vaikeliui tik po kurio laiko mama tarp kojyčių pamatė „kažką“, kas jai sukėlė šoką. Juk tai berniukas! Taip, taip, Kim ir Travis susilaukė naujagimio.

Būtent tokią akimirką ir užfiksavo gimdyme dalyvavusi fotografė Susannah Gill.

Moteris prisipažino, kad širdyje iš tiesų svajojo apie berniuką, nes auginti porelę buvo senas jos noras. Tačiau ji buvo susitaikiusi su mintimi, jog gims mergaitė ir labai jos laukė. Net ir vardą jai buvo iš anksto išrinkusi.

Tačiau visus mergaitiškus vardus jauniems tėvams teko pamiršti, o namo jie grįžo nešini sūnumi Theo Elliot​.

Kai po gimdymo jauni tėvai pamatė šias nuotraukas, jie kvatojo iš širdies. Natūrali reakcija ir nesuvaidintos emocijos iš tiesų yra įspūdingos, ar ne?

Stud. Muffin.

A photo posted by Kim Guiley (@blendingbeautiful) on Jul 27, 2016 at 2:45pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Idealus amžius gimdyti vaikus

Nėra reikalo jausti įtampą dėl šeimos planavimo. Tokią išvadą padarė Maxo Plancko instituto mokslininkai, kurie Rostoke atliko demografinį tyrimą. Tyrėjai nustatė, kad vyresnio amžiaus tėvams vaikų auginimas teikia kur kas didesnį džiaugsmą nei jauniems.

Nauja iniciatyva kviečia tėvus ir vaikus leisti laiką kokybiškai

Vilniuje esanti studija „Vilkės namai" pradeda projektą "Mama ir vaikas", kurio tikslas – skatinti kokybišką tėvų ir vaikų buvimą ir veiklas kartu.

Mažoji kovotoja: mergaitė gimė 400 gramų svorio ir 21,8 cm ūgio

Jaudinanti istorija iš Indijos: per anksti gimusios ankstukės, kuri septynis mėnesius praleido ligoninėje, tėvai pagaliau gali atsikvėpti - pavojus dukrytės gyvybei nebegresia.

Rečiausi vaikų vardai Kėdainiuose: Ugmilė, Ailanta, Amėja, Gudeira, Meivė, Gojus, Dorukas, Toras ir kiti (5)

Kėdainių rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje – įdomioji statistika: jauniausi tėvai, kasmet madingi ir reti vardai, 2017 metų gimstamumo rodikliai.

Išradinga tinklaraštininkė Inga pristato: kavos aparatas už 4 eurus (4)

Dviejų vaikučių mama Inga, daugiau kaip prieš pusmetį sukūrusi tinklaraštį „Mamos diena“ pasidalijo labai smagiu būdu, kaip namuose išsivirti kavos su puta, naudojant „kavos aparatą“ už 4 eurus.

Neįprasta reklama žurnale: nusišlapink ir sužinok, ar esi nėščia

Šiomis dienomis žiniasklaidoje mirgėte mirga pranešimų apie neįprastą reklamą viename Švedijos žurnale.

Kviečia megzti trispalves kojines visiems 2018 metų kūdikiams

Šiandien startuoja projektas "Sveikas, mažyli - Lietuvai 100!", kurio metu visi norintys raginami megzti trispalves kojinaites 2018 metais gimsiantiems mažyliams.

Dvynius pagimdžiusi 70 metų moteris nepyksta pavadinta močiute

2008 metais Omkari Singh tapo vyriausia moterimi pasaulyje, pagimdžiusia dvynius. Kai jai gimė berniukas ir mergaitė, Omkari buvo 70 metų.

Vilnius atsisveikina su šventine nuotaika: renginiuose laukiamos šeimos su vaikais

Šeštadienį, sausio 6 d., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami minėti žiemos švenčių pabaigtuves ir pagal seną paprotį švęsti Trijų karalių dieną.

Sumanios mamos triukas, kad vaikas miegotų visą naktį (3)

Socialiniame tinkle pasidalinusi savo miegančios dukrytės nuotrauka, Laura Gerson sulaukė ir nepažįstamų tėvų padėkų. Jos triukas paprastas, tad išbandyti jį verta visų nemiegiukų tėvams.

Dvynukai per Naujuosius metus iškrėtė tėvams pokštą (2)

Gimdyti metų sandūroje - išskirtinis įvykis. Be staigmenų tokiu laiku vargu ar įmanoma apsieiti.

Mokslininkai apie motinos pieną: jį galima lyginti su simfoniniu orkestru

Nuo garo variklio iki saulės energija varomo automobilio. Nuo kambarį užimančio kompiuterio iki išmaniojo laikrodžio. Nuo mamos pieno iki... mamos pieno.

Psichologės patarimai, kurie padės nebijoti gimdymo (12)

Artėjant gimdymo dienai ne viena moteris ima jausti didelę baimę - o kaip viskas bus?

Atviras pokalbis su mamomis: nėštumas – labiau džiaugsmas ar kančia

Vienos nėštukės patiria kone euforiją – jos gerai jaučiasi, nekamuoja pykinimas, tad drąsiai gali vaikelio laukimą vadinti džiaugsmingu, kitoms taip paprasta nebūna: pykina, gresia persileidimas arba tiesiog... galvoje sumaištis.

Išskirtinis Stano interviu: „Gyvenimas dėl savęs ar vis dėlto trys vaikai?" (6)

Dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis–Stano (36 m.) su žmona augina tris vaikus.