Gimė penketukas: 4 mergaitės ir berniukas

 (6)
Pradinių klasių mokytoja iš Teksaso (JAV) Michelle Seals (33) per vieną valandą tapo net penkių vaikučių mama. Ji su vyru Steven susilaukė keturių mergaičių ir vieno berniuko.
© AFP / Scanpix

Mažyliai gimė 29 nėštumo savaitę, jų mamai buvo atlikta planuota cezario pjūvio operacija. Keturiems iš penkių neišnešiotų naujagimių prireikė plaučių ventiliacijos, tačiau visų vaikučių savijauta, atsižvelgiant, kokio amžiaus jie gimė, yra normali.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Nauja karališkojo kūdikio nuotrauka
Iki pat mirties vyras abejojo, ar vaikas jo

Visi penki mažyliai jau turi savo vardus. Mia svėrė 952 g, Tessa - 971 g, Brant - 1388 g, Gracie - 939 g ir Rayleigh - 943 g.

<span style="color: #ff0000;">Gimė penketukas:</span> 4 mergaitės ir berniukas
Nuotraukoje - viena iš keturių penketuko mergaičių.
© AP/Scanpix

Steven ir Michelle Seals šeima iki kovo vidurio buvo standartinė trijų asmenų šeima. Dabar jų šeima turi jau 8 narius!

Tai pirmasis atvejis Bayloro Universitetinėje ligoninėje, kuomet gimė penketukas. Kaip sakė šios ligoninės atstovai, mažyliai dabar turi sustiprėti ir į namus išvyks maždaug po 6 -7 savaičių. Iki tol jie turi išmokti kvėpuoti patys, sustiprėti, todėl dabar yra intensyvioje medikų priežiūroje.

Laiminga mamytė prisipažino, jog iki pastarojo nėštumo ji turėjo keletą persileidimų, todėl kreipėsi pagalbos į vaisingumo specialistus. Kai pavyko pastoti, moteris nujautė, kad nėštumas bus daugiavaisis, tačiau realiausia tikimybė atrodė, kad bus dvyniai. Tačiau likimas nusprendė papokštauti ir šeimai padovanojo iš karto 5 gyvybes.

<span style="color: #ff0000;">Gimė penketukas:</span> 4 mergaitės ir berniukas
Kol sustiprės, ligoninėje mažyliai praleis 6-7 savaites.
© AP/Scanpix

Kadangi šeima gyvena labai mažame miestelyje, jie sako, kad jame visi pažįsta vieni kitus, todėl grįžusi namo su vaikučiais ji tikrai turės norinčių pagelbėti ir padėti namuose.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Esamus ir būsimus tėvus kviečia nemokamos paskaitos Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

TAVO VAIKO premjeroje – lietuviškai dubliuotas filmas ŠUNS TIKSLAS

Filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį.

Pamenate šį mirti paliktą vaiką? Šiandien jis atrodo visai kitaip (78)

Nigerijoje badaujantį berniuką išgelbėjusi savanorė iš Danijos prieš metus publikavo jaudinančią išsekusio berniuko, geriančio vandenį, nuotrauką. Praėjus metams, moteris parodė, kaip šiandien atrodo mažylis.

Rekordinio svorio naujagimį moteris pagimdė pati (22)

Sūnaus susilaukusi mama sako, kad visada svajojo apie „drūtą“ vaiką, tačiau, kad naujagimis bus tokio didelio svorio, nesitikėjo.

Ultragarso nuotrauka nėščiąją nuliūdino: svajonė žlugo (2)

Kalbėti apie patirtą persileidimą išdrįsta ne kiekviena moteris. Nors tai ir dažna problema tarp vaisingo amžiaus moterų, daugelis jų linkusios šį liūdną faktą kuo greičiau pamiršti.

Įspūdingos mamos ir dviejų jos dukterų nuotraukos (3)

Fotografuoti savo vaikus mėgsta daugelis tėvų, tačiau kaip padaryti, kad fotosesijos nebūtų nuobodžios? Viena kūrybinga tinklaraštininkė sugalvojo šį tą įdomaus.

Sužinoję, kas yra šios dvi mergaitės, aplinkiniai neslepia nuostabos (10)

Mažylės Kalani ir Jarani sulaukia tikrai nemažai dėmesio – daug kas nori pamatyti dailiąsias dvynes. Taip, jos žavios, mielos, tačiau aplinkinių ir žiniasklaidos dėmesio susilaukė dėl vienos ypatingos priežasties.

Žurnalas TAVO VAIKAS švenčia 25-erių metų gimtadienį

Sausio mėnesio pabaigoje prekyboje pasirodantis vasario mėnesio žurnalas TAVO VAIKAS (2017, Nr.2) yra ypatingas. Prieš dvidešimt penkerius metus pasirodęs tuomet pirmasis periodinis leidinys tėvams lyderio poziciją išlaiko ir šiandien. Apie 25 metų žurnalo jubiliejų, jo įkūrimo istoriją bei šiandieną pasakoja vyriausioji redaktorė.

Tai yra gražiausios žindymo nuotraukos, kokias tik esate matę (22)

Žindymas yra geriausia pradžia naujagimiui – tai ir maistas, ir vaistas. Neabejojama ir teigiama žindymo nauda pagimdžiusiai moteriai.

Iš gimdymo namų pavogtas vaikas surastas po 18 metų (11)

Neįtikėtina istorija, kuri šiomis dienomis apskriejo pasaulio žiniasklaidą iš JAV: gimdymo namuose pavogtas naujagimis surastas po 18 metų.

Valentino dienos dovana, kuri iš tiesų maloniai nustebins

Šiandieninis gyvenimo tempas – išties intensyvus. Skubame praktiškai visur: darbe, po darbo, kelyje, atostogaudami ir netgi asmeniniuose santykiuose. Tuo tarpu dviejų žmonių ryšį, meilę, ar ši tikra, visiškai be jokios skubos patikrina laikas.

Kaip originaliai nustebinti mylimą žmogų: dovanų idėjos JAM ir JAI

Pamažu artėjanti Valentino diena kai kuriems sukelia nemenką galvos skausmą – kuo nustebinti savo mylimą žmogų?

Kaip nustebinti mylimą žmogų artėjant Valentino dienai

Atsikąskite gabalėlį meilės... Ne, tai ne kokio nors prabangaus šokolado reklama, nors tekste yra kalbama ir apie jį. Apie asmeniškai skirtą būtent jam ar jai. Pamažu artėjant vienai romantiškiausių metų švenčių – Valentino dienai, pats laikas pagalvoti, kuo nustebinsite savo mylimą žmogų.

Išdrįso parodyti, kaip iš tiesų atrodo moters kūnas po gimdymo (24)

Žinomos moterys, susilaukusios vaikų, neretai jau kelios dienos po gimdymo atrodo taip tobulai, kad kyla klausimas, kaip joms tai pavyksta?

IŠBANDYTA: senas arbatinukas akimirksniu ima blizgėti (41)

Tinklaraštį rašančios mamos Zitos pasidalijimas, kaip greitai ir nebrangiai išvalyti apkalkėjusį arbatinuką.