Įdomiausi savaitgalio renginiai vaikams

Galvojate, kaip prasmingai ir linksmai praleisti laiką drauge su šeima? Mes turime pasiūlymą, tinkantį ir patiems išrankiausiems, nes šiuose renginiuose nenuobodžiaus nei vaikai, nei suaugę. Tegu laikas kartu kiekvieną dieną tampa maža švente!
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Magiškos atmosferos persmelkti profesionalių cirko artistų ir gyvūnų pasirodymai ketvirtadienio vakarą pakerės tiek vaikus, tiek suaugusius. Didysis Baltijos cirkas" su aukščiausio lygio ekvilibristais, žonglieriais, oro gimnastais, akrobatais, komikais, klounais ir egzotiškais gyvūnais, rengia ištaigingą jubiliejinę programą, skirtą visai šeimai, todėl spalio 9-ąją kviečiame ten, kur neįmanomi dalykai tampa realybe (renginio organizatorius - Baltijos cirkas).

Spektaklis „Girių karaliai" pasakoja apie gana komišką Vilko ir Lapės draugystę, kurią vis temdo jų konkuravimas dėl girių karaliaus vardo. Čia gausu veiksmo, nuotykių bei netikėtumų, kurie virte užverda girioje netikėtai atsiradus naujai gyventojai - beždžionei. Spektaklis patiks ir vaikams, ir jų tėveliams, žada organizatoriai, todėl penktadienio popietę klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami praleisti su jaunimo teatro „Be durų" aktoriais (renginio organizatorius - Kultūros centras Žvejų rūmai).

Pasakos interpretacija, paversta žaidimu - taip galima apibūdinti „Keistuolių" teatro spektaklį „Vištytė ir gaidelis". Čia kiekvienas mažojo žiūrovo ištartas žodis kuria tolesnę spektaklio nuotaiką , o suaugę prisimena, koks magiškas, didžiulis ir margaspalvis yra kiekvieno - net mumyse tebegyvenančio - vaiko pasaulis. Taigi, spalio 11-ąją visiems gerai žinomą pasaką kurkite kartu, nes čia žiūrovo ir aktoriaus neskiria nematoma užtvara (renginio organizatorius - „Keistuolių teatras").

Tele Bim-bam" sukurtos programos visada žavi tuo, kad ten dalelę savęs randa ir suaugęs žmogus, ir vaikas. Kai kurie su dainomis „Mamos suknelė", „Pupa", „Voras", „Baltoji varnelė", „Tilili", „Naktelės žiedai" jau užaugo, o kiti dar tik auga, todėl kviečiame išgirsti šias dainas naujai - pritariant simfoniniam orkestrui. Projektas, skirtas „vaikams ir ne vaikams" jau šį šeštadienį kiekvienam tėveliui leis sugrįžti į vaikystę, o vaikučiams - mėgautis puikiai žinomomis dainomis (renginio organizatorius - Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras).

Spektaklyje „Tarmių stalas" aktoriai bando pasiekti dermę tarp pramogos ir edukacijos. Čia - keturiomis tarmėmis sekamos pasakos su muzikiniais intarpais ir animuojami seni lietuviško kaimo buities daiktai bei liaudies menininko Vlado Šiekštelės drožiniai, tačiau viskas pateikta subtiliai ir lengvai - rudeniško liūdesio spektaklyje nė ženklo. Tai - puikus būdas praleisti sekmadienio popietę kartu su savo vaikais, tačiau įdomu bus ne tik jiems, bet ir jų tėveliams (renginio organizatorius - „Stalo" teatras).

Tinginėlių kaimas - puikiai žinomo vaikų rašytojo V.V.Landsbergio knygos inscenizacija. Vaikų fantazijos miuzikle leidžiamasi į vaizduotės žaidimą, kuomet aplinkoje esančių daiktų pagalba kuriamas kitas pasaulis (indėnų žemė, pilis ar miškas), kurio centre - pagrindinis herojus Albinas, turintis svajonę nukeliauti į Tinginėlių kaimą. Istorijoje žaismingais būdais paliečiamos taisyklių bei sąžinės temos, o įtaigos spektakliui suteikia netikėta scenografija ir elktro akustinė muzika. Į pagrindinio veikėjo Albino nuotykius pasinerkite jau spalio 12 d. (renginio organizatorius - Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras).

Operetėje „Grybų karas" pasakojama apie Grybų respubliką, grybų išrinktą prezidentą Baravyką, jo paskelbtą karą miško žvėrims ir netikėtą mūšio baigtį. Parodijoje vaikai ir suaugę, priklausomai nuo savo amžiaus, gali išvysti dabartinio pasaulio problemas, pradedant žmogaus vertybėmis, baigiant politika. Kaunietės kompozitorės Z.Bružaitės ir „Keistuolių" teatro vadovo režisieriaus A.Giniočio sumanyta žinomos Justino Marcinkevičiaus poemėlės „Grybų karas" versija jau buvo pripažinta geriausiu spektakliu vaikams, todėl kauniečiai ir miesto svečiai sekmadienį kviečiami į jau pripažintą bei laiko patikrintą spektaklį (renginio organizatorius - Kauno valstybinis muzikinis teatras).

Spektakliai vaikams visuomet žavūs savo spalvingumu ir išrandingumu, tačiau svetainėje http://kur.delfi.lt galite rasti įvairaus tipo renginių - belieka tik nuspręsti, ko norite - kultūros dozės, popietės su šeima ar siautulingo vakarėlio naktiniame mieste - dabar atrasti savo renginį lengviau!

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.