Įdomiausi šios savaitės renginiai šeimoms su vaikais

 (1)
Šią savaitę mažieji atostogauja, tad skirkite jiems bent šiek tiek savo laiko ir kartu praleiskite vieną kitą vakarą ar popietę, užsiimdami bendra veikla su visa šeima. Prieš smagiąsias pavasario šventes šiek tiek linksmybių tikrai nepakenks!
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ketvirtadienį, balandžio 2 d., Kauno prekybos centre Mega, vyks renginys, skirtas vaikams „Tegul skamba Velykos!". Renginyje vaikučius linksmins kolektyvas „DND", vyks vaikiškų dainelių karaokė, muzikinė viktorina, daug muzikinių rungčių bei žaidimų visai šeimai. Skambės šokių muzika, o renginio pabaigoje bus dalinamos AHA ZOO dovanos.

Penktadienį, balandžio 3 d., visus futbolo fanus kviečiame apsilankyti Vilniaus LFF stadione, kur vyks rungtynės - FK „Žalgiris"-FK „Atlantas". Lietuvos čempionas Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris" namų rungtynes žais Lietuvos futbolo federacijos stadione, kuriame žaliai balti lauks kiekvieno, norinčio prasmingai praleisti laisvalaikį bei patirti tikras populiariausios sporto šakos pasaulyje teikiamas emocijas.

Prieš pat Velykas, šeštadienio popietę, balandžio 4 d., smagų spektaklį, skirtą visai šeimai, „Vištytė ir gaidelis" parodys Vilniaus Keistuolių teatro aktoriai. Tai šiuolaikinė, visiems gerai žinomos istorijos interpretacija, paversta žaidimu. Aktoriai užduoda tokius klausimus - „Kaip sekti pasaką? Ar ją galima keisti? Ar tradiciniams pasakų herojams gali talkinti šiuolaikiniai daiktai? Ar senas kaip pasaulis klausimas gali turėti naują atsakymą? Ar gaidelis galėjo išskristi į kosmosą su samurajaus kardu, o vištytės akelę - apsaugoti akiniai nuo saulės?" Į visus šiuos klausimus bus atsakyta spektaklio metu.

Kauniečiai šeštadienį smagiai galės praleisti apsilankę kino teatre „Romuva", kur mažiesiems ir jų tėveliams bus rodomas animacinis filmas Bitė Maja". Padykusi bitutė Maja ir jos draugai atsidurs dideliame pavojuje, kuomet į avilį pradės kėsintis karingosios širšės. Taip pat bus rezgamas sąmokslas nuversti bičių karalienę. Šiuos ir dar daugybę kitų nuotykių kartu išgyvens tiek filmo veikėjai, tiek žiūrovai.

Koks gi šventinis pirmadienis be pramogų? Balandžio 6 d., Vilniuje, Keistuolių teatre, bus rodomas šventinis muzikinis spektaklis vaikams „Mykolas Žvejas".  Spektaklio režisierius ir keistuolis Aidas Giniotis apie spektaklį pasakoja: „Mykolas Žvejas spektaklis apie nemažai apsiskaičiusį ir nemažiau pasipūtusį Žvejo sūnų Mykolą, kuris keliauja į pragarą pas pragaro viršininką Liuciferį suvedinėti tam tikrų sąskaitų." Visą kelionę ir kaip Mykolui sekėsi, kokius nuotykius patyrė, kokius iššūkius jam teko įveikti - išvysite spektaklyje.

Gyvendami šventinėmis nuotaikomis ir linkėdami gražaus, jaukaus ir šiltesnio savaitgalio, primename, jog geriausias laikas - tai laikas, praleistas šeimos būryje, užsiimant bendra veikla. Įvairūs renginiai vaikučiams ir jų tėveliams - spektakliai, koncertai, užsiėmimai visai šeimai, žaidimai - visus juos galima rasti viename portale, Kur.lt.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!