Įdomiausi šios savaitės renginiai šeimoms su vaikais

 (1)
Šią savaitę mažieji atostogauja, tad skirkite jiems bent šiek tiek savo laiko ir kartu praleiskite vieną kitą vakarą ar popietę, užsiimdami bendra veikla su visa šeima. Prieš smagiąsias pavasario šventes šiek tiek linksmybių tikrai nepakenks!
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ketvirtadienį, balandžio 2 d., Kauno prekybos centre Mega, vyks renginys, skirtas vaikams „Tegul skamba Velykos!". Renginyje vaikučius linksmins kolektyvas „DND", vyks vaikiškų dainelių karaokė, muzikinė viktorina, daug muzikinių rungčių bei žaidimų visai šeimai. Skambės šokių muzika, o renginio pabaigoje bus dalinamos AHA ZOO dovanos.

Penktadienį, balandžio 3 d., visus futbolo fanus kviečiame apsilankyti Vilniaus LFF stadione, kur vyks rungtynės - FK „Žalgiris"-FK „Atlantas". Lietuvos čempionas Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris" namų rungtynes žais Lietuvos futbolo federacijos stadione, kuriame žaliai balti lauks kiekvieno, norinčio prasmingai praleisti laisvalaikį bei patirti tikras populiariausios sporto šakos pasaulyje teikiamas emocijas.

Prieš pat Velykas, šeštadienio popietę, balandžio 4 d., smagų spektaklį, skirtą visai šeimai, „Vištytė ir gaidelis" parodys Vilniaus Keistuolių teatro aktoriai. Tai šiuolaikinė, visiems gerai žinomos istorijos interpretacija, paversta žaidimu. Aktoriai užduoda tokius klausimus - „Kaip sekti pasaką? Ar ją galima keisti? Ar tradiciniams pasakų herojams gali talkinti šiuolaikiniai daiktai? Ar senas kaip pasaulis klausimas gali turėti naują atsakymą? Ar gaidelis galėjo išskristi į kosmosą su samurajaus kardu, o vištytės akelę - apsaugoti akiniai nuo saulės?" Į visus šiuos klausimus bus atsakyta spektaklio metu.

Kauniečiai šeštadienį smagiai galės praleisti apsilankę kino teatre „Romuva", kur mažiesiems ir jų tėveliams bus rodomas animacinis filmas Bitė Maja". Padykusi bitutė Maja ir jos draugai atsidurs dideliame pavojuje, kuomet į avilį pradės kėsintis karingosios širšės. Taip pat bus rezgamas sąmokslas nuversti bičių karalienę. Šiuos ir dar daugybę kitų nuotykių kartu išgyvens tiek filmo veikėjai, tiek žiūrovai.

Koks gi šventinis pirmadienis be pramogų? Balandžio 6 d., Vilniuje, Keistuolių teatre, bus rodomas šventinis muzikinis spektaklis vaikams „Mykolas Žvejas".  Spektaklio režisierius ir keistuolis Aidas Giniotis apie spektaklį pasakoja: „Mykolas Žvejas spektaklis apie nemažai apsiskaičiusį ir nemažiau pasipūtusį Žvejo sūnų Mykolą, kuris keliauja į pragarą pas pragaro viršininką Liuciferį suvedinėti tam tikrų sąskaitų." Visą kelionę ir kaip Mykolui sekėsi, kokius nuotykius patyrė, kokius iššūkius jam teko įveikti - išvysite spektaklyje.

Gyvendami šventinėmis nuotaikomis ir linkėdami gražaus, jaukaus ir šiltesnio savaitgalio, primename, jog geriausias laikas - tai laikas, praleistas šeimos būryje, užsiimant bendra veikla. Įvairūs renginiai vaikučiams ir jų tėveliams - spektakliai, koncertai, užsiėmimai visai šeimai, žaidimai - visus juos galima rasti viename portale, Kur.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.