Internete plinta kūdikių su aukštakulniais nuotraukos

 (4)
Atrodo, kad šiais laikais vaikystė iš mažylių rankų išsprūsta gerokai per anksti. Dar patys to nesuprasdami, jie tampa tarsi mamų žaisliukais - įmantrios šukuosenos, plaukų puošmenos, makiažas, o dabar dar ir aukštakulniai.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau kurį laiką internete šmėžuoja vaizdo įrašai, kuriuose vos 5 metų mergaitės dažosi prieš veidrodį ir pasakoja, kaip pasidaryti mylimiausios princesės makiažą. Daugeliui tai atrodo nepriimtina - koks makiažas, juk tokio amžiaus mergaitės per mažos kosmetikai! O ką tuomet sakytumėte apie naujai plintančią tendenciją - aukštakulnius kūdikiams?

Paprasta vaikystė šiandien jau niekam neįdomi. Madingosios mamytės kaip įmanydamos stengiasi savo mažylius paversti tikrų tikriausiomis lėlytėmis. Kas nuo ankstyvos vaikystės veda makiažo pamokėles, o kas dar vos gyvenimą pažinusius kūdikius rengia it pasakų herojus.

Kompanija "Pee Wee Pumps" sukūrė aukštakulnius, skirtus kūdikiams iki 6 mėnesių. Šie bateliai veikiau ne aukštakulniai, o minkštutės šlepetės su vatinu kimštais kulniukais, prisiūtais prie pado. Nors naujieji vaikiški aukštakulniai yra saugūs, tokia idėja kartu ir žavi, ir šiurpina.

A post shared by Pee Wee Pumps (@peeweepumps) on Aug 22, 2016 at 6:53am PDT

A post shared by Pee Wee Pumps (@peeweepumps) on Jul 27, 2016 at 8:14am PDT

A post shared by Pee Wee Pumps (@peeweepumps) on Jul 12, 2016 at 11:27am PDT

Vieni vaikiškais aukštakulniais džiaugiasi, o kiti komentaruose negaili piktesnių atsiliepimų. Ar tikrai nuo pat mažumės verta kūdikiams matuoti aukštakulnius? Nekyla dvejonių, kad tokie bačiukai greičiau yra pramoga mamoms nei mažyliams. Vis dėlto kiekviena mama laisvai renkasi, kaip rengti savo mažylį ir kokias vertybes jam skiepyti. O galbūt į minkštučius aukštakulnius neverta žiūrėti taip rimtai - juk tai tik žaidimas.

A post shared by Pee Wee Pumps (@peeweepumps) on May 17, 2016 at 6:40am PDT

A post shared by Pee Wee Pumps (@peeweepumps) on Apr 19, 2016 at 10:26am PDT

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (12)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!

Pirmasis vaikų literatūros festivalis kvies vaikus pamėgti knygą

Gruodžio 9 –10 dienomis Vilniaus mokytojų namuose įvyks pirmas šalyje vaikų ir jaunimo literatūrai skirtas festivalis „Vaikų Kalėdų sala", kurio simboliu tapo žaismingas krabas, ant nugaros nešantis knygą.

Įspūdžiai iš parodos VAIKŲ ŠALIS

Parodoje „Vaikų šalis“ šiemet prisistato per 150 dalyvių ir vyks apie 60 įvairaus amžiaus vaikams skirtų renginių.

Savaitgalio planas visai šeimai: nuo robotų iki specialistų paskaitų apie vaikų sveikatą bei lavinimą

Visiems, kuriems kyla klausimas, ką lietingą lapkričio savaitgalį nuveikti su visa šeima, kaip laiką praleisti ne tik įdomiai, bet ir prasmingai, šį savaitgalį nebereikės sukti galvos.