Išsiskyrusi pora dėl savo sūnaus daro tai, ką ne visi galėtų

 (7)
Skyrybos dažniausiai yra sudėtingas dalykas, tačiau dar sudėtingesnis jis yra poros vaikams.
Asociatyvi nuotrauka
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Štai kodėl Victoria Baldwin ir jos buvęs sutuoktinis Adamas Dysonas pažadėjo kasmet susitikti tradicinei šeimos nuotraukai, kurioje jie fotografuojasi su savo sūnumi Bruce'u.

Pora išsiskyrė netrukus po savo sūnaus antrojo gimtadienio, tačiau ryšį išsaugojo būtent dėl savo vaiko.

„Mes nesame įsimylėję, ne visada sutariame, nesame geriausi draugai, kartais vienas kito net nemėgstame, – rašė V. Baldwin savo „Facebook" paskyroje. – Bet žinote, kas mes esame? Mes esame amžiams sujungti mūsų gražaus, protingo, mielo, gailiaširdžio ir linksmo sūnaus."

V. Baldwin „CBS News" papasakojo, kad sprendimas dėl šeimos nuotraukos atėjo nemalonių skyrybų metu, kai abu suvokė, kad rietenos labiausiai skaudina jų sūnų.

„Mes karštai diskutavome sūnaus akivaizdoje, kuris sėdėdamas verkė prie mano kojų, – sakė moteris. – Ir aš suvokiau kitą dieną, kad daugiau dėmesio teikiau tam, kaip įskaudinti jo tėtį, nei tam, kaip nuraminti verkiantį Bruce'ą. Žinojau, kad tai nėra pavyzdys, kurį norėčiau rodyti."

Tad moteris kitai dienai užsakė fotosesiją su sūnumi ir paprašė savo buvusio vyro joje dalyvauti. Jis prisijungė ir tai tapo tradicija.

Nors pora sulaukė daugybės palaikančių žinučių, kai kurie komentatoriai internete spėjo, kad jiems suradus naujas antrąsias puses ši tradicija bus pamiršta.

„Mes abu sutarėme, kad tai tęsime, – sakė V. Baldwin. – Manome, kad patėvis ar ilgalaikis partneris bus priimtas ir įsilies į Bruce'o gyvenimą. Aš nutraukiau potencialius santykius dėl to, nes jie kvestionavo Adamo ir mano santykių ketinimus ar kokybę."

Moteris įsitikinusi, kad svarbiausia vienas kitą gerbti, nesvarbu, kokios aplinkybės susiklosto.

„Nesame romantiškai nusiteikusi pora, tačiau gerbiame vienas kitą. Nebūsiu su kažkuo, kas nepriims to", – įsitikinusi V. Baldwin.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.