Išsiskyrusi pora dėl savo sūnaus daro tai, ką ne visi galėtų

 (7)
Skyrybos dažniausiai yra sudėtingas dalykas, tačiau dar sudėtingesnis jis yra poros vaikams.
Asociatyvi nuotrauka
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Štai kodėl Victoria Baldwin ir jos buvęs sutuoktinis Adamas Dysonas pažadėjo kasmet susitikti tradicinei šeimos nuotraukai, kurioje jie fotografuojasi su savo sūnumi Bruce'u.

Pora išsiskyrė netrukus po savo sūnaus antrojo gimtadienio, tačiau ryšį išsaugojo būtent dėl savo vaiko.

„Mes nesame įsimylėję, ne visada sutariame, nesame geriausi draugai, kartais vienas kito net nemėgstame, – rašė V. Baldwin savo „Facebook" paskyroje. – Bet žinote, kas mes esame? Mes esame amžiams sujungti mūsų gražaus, protingo, mielo, gailiaširdžio ir linksmo sūnaus."

V. Baldwin „CBS News" papasakojo, kad sprendimas dėl šeimos nuotraukos atėjo nemalonių skyrybų metu, kai abu suvokė, kad rietenos labiausiai skaudina jų sūnų.

Happy Friday!! #charlestonfamilyphotographer #naturallightphotographer #naturallight #charlestonsc #familysession #charlestonfamilyphotography #family

A post shared by Mayflie Photography (@mayfliephotography) on Mar 10, 2017 at 12:21pm PST

„Mes karštai diskutavome sūnaus akivaizdoje, kuris sėdėdamas verkė prie mano kojų, – sakė moteris. – Ir aš suvokiau kitą dieną, kad daugiau dėmesio teikiau tam, kaip įskaudinti jo tėtį, nei tam, kaip nuraminti verkiantį Bruce'ą. Žinojau, kad tai nėra pavyzdys, kurį norėčiau rodyti."

Tad moteris kitai dienai užsakė fotosesiją su sūnumi ir paprašė savo buvusio vyro joje dalyvauti. Jis prisijungė ir tai tapo tradicija.

Nors pora sulaukė daugybės palaikančių žinučių, kai kurie komentatoriai internete spėjo, kad jiems suradus naujas antrąsias puses ši tradicija bus pamiršta.

„Mes abu sutarėme, kad tai tęsime, – sakė V. Baldwin. – Manome, kad patėvis ar ilgalaikis partneris bus priimtas ir įsilies į Bruce'o gyvenimą. Aš nutraukiau potencialius santykius dėl to, nes jie kvestionavo Adamo ir mano santykių ketinimus ar kokybę."

Moteris įsitikinusi, kad svarbiausia vienas kitą gerbti, nesvarbu, kokios aplinkybės susiklosto.

„Nesame romantiškai nusiteikusi pora, tačiau gerbiame vienas kitą. Nebūsiu su kažkuo, kas nepriims to", – įsitikinusi V. Baldwin.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (12)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!

Pirmasis vaikų literatūros festivalis kvies vaikus pamėgti knygą

Gruodžio 9 –10 dienomis Vilniaus mokytojų namuose įvyks pirmas šalyje vaikų ir jaunimo literatūrai skirtas festivalis „Vaikų Kalėdų sala", kurio simboliu tapo žaismingas krabas, ant nugaros nešantis knygą.

Įspūdžiai iš parodos VAIKŲ ŠALIS

Parodoje „Vaikų šalis“ šiemet prisistato per 150 dalyvių ir vyks apie 60 įvairaus amžiaus vaikams skirtų renginių.

Savaitgalio planas visai šeimai: nuo robotų iki specialistų paskaitų apie vaikų sveikatą bei lavinimą

Visiems, kuriems kyla klausimas, ką lietingą lapkričio savaitgalį nuveikti su visa šeima, kaip laiką praleisti ne tik įdomiai, bet ir prasmingai, šį savaitgalį nebereikės sukti galvos.